Перейти до змісту

Старий ринок (об'єднано)


Vadimm

Рекомендовані повідомлення

1 час назад, Zheny@ сказал:

Крім того,  дайте відповідь на просте запитання:  Як ви , фактично без стажу, а лише з освітою (чи мо' з двома) , збираєтеся отримувати пенсію?  

Набагато вигідніше відкладати пенсійний збір на свій персональний рахунок і користуватися цими грошима (+ відсотками) на пенсії, ніж потім чекати на подачку від держави. Я колись рахував, держава на пенсії тобі заплатить як мінімум в 2 рази менше, ніж ти кашляв в пенсійний фонд протягом свого життя. А враховуючи те, як швидко знецінюється гривня і збільшення пенсійного віку, різниця виявиться навіть ще більшою.

 

На жаль, в існуючому вигляді пенсійна система в Україні - це велика на*обка людей. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,7 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
1 хвилина тому, Savage сказано:

На жаль, в існуючому вигляді пенсійна система в Україні - це велика на*обка людей. 

є вааріанти ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Zheny@ сказал:

є вааріанти ?

Один з них ти вже сам вище згадував (про оплату лише мінімального пенсійного внеску чи заниження реального доходу). Так, теоретично це виглядає як порушення закону. Але коли закон - це афера, то, на мою думку, порушення закону цілком виправдане. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 13.08.2016 at 11:40, Zheny@ сказано:

і ти мене неуважно читаєш!  Забрали буду на старому базарі - видали аналогічне на новому! Все.

що не ясно ?

Там ситуейшин така що на новому ніби потрібно купити по-новому будку і це є головною перепоною щоби продавці перейшли від Замку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Vikvik Mawr сказано:

Там ситуейшин така що на новому ніби потрібно купити по-новому будку і це є головною перепоною щоби продавці перейшли від Замку

Є варіанти інших місць. Правда, їх необхідно обладнати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Правда, їх необхідно обладнати.

оце воно саме і є...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, Vikvik Mawr сказано:

оце воно саме і є...

якраз відкладенться до перевиборів. А там Оп-па! і я на білому коні - зробив новий ринок, і срач прибрав. переніс все - любіть мене!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, Zevs_Isver сказано:

а є статистика по туристах Замку?

наших більше :)

мєсних ,які раді базара там

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 хвилин тому, Zheny@ сказано:

наших більше :)

мєсних ,які раді базара там

во,

то я до того веду що "вигляд з стін Замку" то діло третє.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 хвилин тому, Zevs_Isver сказано:

то я до того веду що "вигляд з стін Замку" то діло третє....

Щоб туристи поперли до Луцького замку - їм потрібно хоча б сказати: "А ще в нас офігенний вигляд зі стін замку!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 15.08.2016 at 08:29, Zheny@ сказал:

Не можуть вони цього зробити апріорі. Ніхто їм не дасть. Це є комерційна земля. Комунальна.  Для оренди. А не для продажу.

 

Справа в тому, Женя, що дані "радянські" магазини будувала Облспоживспілка, і вона могла викупити ці магазини в ті роки, коли потрапляли в приватні руки заводи, фабрики, дитсадки, музична школа, ДОСААФ, стадіон, гастрономи і кафе. Навіть кафе на виході з парку ім.Лесі Українки, яке в народі називали "Жаба" - і те приватизували. Деякий час це було кафе, а тепер там магазин "Ірен".
Чомусь нас не дивує, що комунальний стадіон "Авангард", ательє "Зося", "Будинок побуту", готель "Україна", перукарні в центрі міста в приватних руках прямо з землею. То чому ж магазини "Ірен", "Меркурій", "Дім, сад, город", бар "Сервіс", та й, зрештою, павільйони ринку не можуть бути викуплені?
На вулиці Плитниця,7 (колишня Зорге,7) (В Старому місті!) була у часи мого дитинства комунальна дитяча стоматполіклініка. Історичний будинок в заповіднику викупили і покинули напризволяще.
http://www.volynpost.com/news/9314-u-lucku-rujnuietsia-pamiatka-18-go-stolittia-foto
Так що чого дивуватися, якщо споживспілка викупила ті "радянські" магазинчики і потім продала їх окремим підприємцям. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 15.08.2016 at 08:40, Zheny@ сказал:

Якщо заберуть звідти зупинку, з якої курсують маршрутки в район і далі, то їм туди не буде чим доїхати. І доїжджати будуть туди, де базар. А якщо 2-3-5-8 разів прийде муніципал і вижене, то точно перестануть.

Тоді доведеться забирати зупинку "Данила Галицького", бо звідти йдуть маршрутки на Ківерці, Жидичин. Зупинку "Майдан Братський міст". Зупинку "Аптека" (кінотеатр "Зміна"). Зупинку "Залізничний вокзал".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 15.08.2016 at 10:38, keepo сказал:

ну те, що є бажання жити в свому болоті чим подовше вже усі зрозуміли.

 

в нашій країні вища освіта і навіть вища освіта в квадраті, ніразу не є показником інтелекту

 

я бачу, аргументи вичерпались, раз на особисті образи переходите :)

 

ну власне ваші аргументи мало чим від бабчиних втікли, тільки вища освіта дозволяє їх гарніше подавати :)

Так хто з нас переходить на особисті образи? Для початку, шановний, виправте орфографічні і стилістичні помилки, розставте коми і знайдіть на клавіатурі клавішу Shift
:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 15.08.2016 at 13:39, Zheny@ сказал:

Я знаю людей і без вищих освіт, але вони мають роботу. Мають (хтось) бізнес. І це не стояння на базарі. 

А ще, я зустрічаю колишніх "базарників" на фірмах, і вони там менеджери, директори, прості працівники. І на запитання "А як же базар?" відповідають, "Да ну його!"

Не можна прив'язувати освіту до бізнесу чи бізнес до освіти. Дуже багато чинників впливають на здібність людини в нашій країні розпочати бізнес. Починаючи з виховання батьками і життєвого досвіду.
В селі люди без освіти заробляють - на теплицях, перепілках, горіхах,- і це бізнес.
У мене знайомий закінчив МВТУ імені Баумана в радянські часи, та все життя працював зварником, на порізці металу, на ринку торгував...
Якось я наштовхнулася в газеті на оголошення про потребу в продавцеві в магазин з досвідом роботи якраз за моєю групою товарів. Пропонувалося 4000 гривень зарплати. Вирішила не дзвонити. Подумалось: зараз почнуться оті приколи із здібністю продати авторучку. По-друге - група товарів - розрахована на "чоловічу" аудиторію, а я жінка поважного віку, може, не довірять жінці, може, не пройду за віком, може, за ті гроші доведеться ще й вантажити... По-третє, не хочеться за такі гроші прощатися зі свободою. Найманий працівник - підневільна людина. А часом треба відпроситися, або прихворієш.
Траплялося з двома близькими людьми таке, що в якості торгового представника вони допомогли розкрутити в Луцьку продукцію нелуцьких виробників, а потім їх, при хороших показниках роботи, просто викинули, взявши подружку чи підвищивши підлабузницю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 15.08.2016 at 13:39, Zheny@ сказал:

Крім того,  дайте відповідь на просте запитання:  Як ви , фактично без стажу, а лише з освітою (чи мо' з двома) , збираєтеся отримувати пенсію?  Ви ЧЕСНО сплачуєте УСІ податки? чи просто 400+ грн  мінімального пенсійного внеску? І потім не будете у віці 60 років питатися "А чого ж у мене така мала пенсія??"  Більше того, і ту вам будуть платити із відрахувань з ЗП Ваших же дітей.

Я чесно все життя сплачую усі податки, на єдиному податку "зістрибнути" нікуди, а єдиний соцвнесок ми сплачуємо навіть тоді, коли у відпустці чи в лікарні лежиш.
Пенсія державна (1 рівень пенсійної системи) у нас у всіх базарників буде мала. Але я сплачую пенсійне страхування в(3 рівень пенсійної системи), ці гроші "працюють" в економіці (не обов'язково українській), приносять гарантований прибуток (держава гарантує 4% та щонайменше 17% інвестиційний дохід), який капіталізується впродовж 20 років, а в разі моєї смерті успадковується.
Люди в Європі саме тому мають змогу за свою пенсію найняти українку мити собі с-ку, що за 15 років до пенсії подбали про близьких і відкладали гроші в страхові фонди.

А чому ти не запитуєш, які пенсійні внески сплачує людина з офіційним доходом 100 000 гривень на місяць? Відповідь: багачі сплачують - максимум з суми 36250 гривень (близько 8000), решта не оподатковується пенсійним фондом...  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 хвилин тому, Ivanna сказано:

Не можна прив'язувати освіту до бізнесу чи бізнес до освіти.

Що Ви, шановна, успішно й зробили своїм же постом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Zheny@ сказал:

Що Ви, шановна, успішно й зробили своїм же постом.

В якому сенсі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, Ivanna сказано:

Не можна прив'язувати освіту до бізнесу чи бізнес до освіти.

 

On 15.08.2016 at 00:20, Ivanna сказано:

На ринку стоять люди з вищою освітою у тому числі. Є колишні вчителі (дуже багато), медики, кухарі, перукарі, є люди, які отримали освіту, вже будучи підприємцями.

і хто ж це сказав?  може я?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 8/15/2016 at 17:42, difoto сказано:

Щоб туристи поперли до Луцького замку - їм потрібно хоча б сказати: "А ще в нас офігенний вигляд зі стін замку!"

та не всі знають що в нас замок є.... і були офігенно здивовані коли побачили... бо такий самий на 200 грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Zevs_Isver сказано:

та не всі знають що в нас замок є...

В всій час був конкурсантом "Чудес України" Чи то переможцем... не знаю.

Але В Екскурсію Замками України - Луцький замок не той во..

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Zheny@ сказано:

В всій час був конкурсантом "Чудес України" Чи то переможцем... не знаю.

Але В Екскурсію Замками України - Луцький замок не той во..

угу,

і наші місцеві маркетоїди теж саме :( - не той во...

 

і ринок тому не разу не завада...

просто земельку хочуть переділити під шумок

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Zevs_Isver сказано:

просто земельку хочуть переділити під шумок

яКЩО ЧЕСНО - мене лякає кількість тої землі, яку продали за останні 5-6 років. І де саме продали і побудували...  це реальний ужас.

Є хороші місця, якраз під забудівлю. А є такі, що то ппц.

І головне всі хавають все. Сказли буде ЖК для АТО-вців. Всі "ааа! для атовців! хорошо! "  Єдині АТО-вці, які матимуть там квартири, це вищого чину мєнти і прокурори, яким поставили штамп "учасника" за те, що 7 днів посидів на блокпосту.  і 2 рази був на лінії розмежування.

Реальним воякам ніхто нічого не дасть. Хоч гопки скачи.

 

А повертаючись до теми, скажу, повторюся, історичну частину міста потрібно привести до того вигляду ,який він має мати. У Львові ж змогли? 

Але ж Луцьк - то окрема республіка... тут все втридорога...

 

Місце, для перенесення базару - є!  І варто його облагородити і зробити все, щоб на місці срачу став таки культурний осередок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 хвилин тому, Zheny@ сказано:

історичну частину міста потрібно привести до того вигляду ,який він має мати.

історично - немалу частину сучасного ринку займало болото. тобто, треба повернути туди болото?

 

40 хвилин тому, Zheny@ сказано:

облагородити і зробити все, щоб на місці срачу став таки культурний осередок.

болото стане культурним осередком? чи ти любіюєш нові бюджетні витрати на десятки мільйонів гривень під "розпил" - на "культурний осередок"

який такий в дупу "культурний осередок" на місці Старого ринку? він колись там був історично???

зі срачем треба боротись - напиши петицію, щоб компетентні органи (в першу чергу - муніципальна поліція, яка підзвітна й підконтрольна міській раді) проконтролювали дотримання правил торгівлі та санітарного стану на Старому ринку

 

в Любліні торговище видно від замку (і не тільки від замку - і з інших місць Старого міста). але поляки цим не заморочуються - зі зростанням доходів, будівництвом нових торгових центрів, приходом дешевих (і не тільки) мереж - все більше люблінців затарюються якраз в ТЦ. зате за бюджетні (грантові, "унійні" і т.д.) кошти - створюється інфраструктура: транспортні розв’язки, приватно-комунальний оптовий ринок сільгоспппродукції, кооперативи сільськогосподарських виробників, і т.д.

в першу чергу - передумови (в т.ч. зростання реальних доходів) й інфраструктура, а "базарні" ринки затухають самі по собі - колись на закупи (й продажі)в Польщу їздили тільки на базари на стадіонах, тепер - бєдронки, теско та інші ашани, про польські базари вже багато років як всі забули.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Zheny@ сказано:

історичну частину міста

 

40 хвилин тому, rrid сказано:

історично - немалу частину сучасного ринку займало болото.

Різницю відчутно?

41 хвилин тому, rrid сказано:

болото стане культурним осередком?

вчепився до болта! Я про болото нічого не казав!

57 хвилин тому, rrid сказано:

чи ти любіюєш нові бюджетні витрати на десятки мільйонів гривень під "розпил"

Ну да. Я ж з того (Як  і ти) получу відкат! Купу грошей! От і лобіюю!  А чо?

57 хвилин тому, rrid сказано:

який такий в дупу "культурний осередок" на місці Старого ринку? він колись там був історично???

НЕ доходить до людини... просто капєц.. ТИ поруч із Іванною торгуєш ?

Знести під три чорти всю ту срань, якою обросла тая стара і нова торгівельна площа.

Там місце під:

- приїздний цирк / лунапарк

- мистецькі крамниці і виставки

- Мистецькі майстерні.

- ресторанчики (літні і перманентні) і кафешки.

 

Щороку в Луцьку в Замку проводять "Меч Луцького замку" та "НІч у Луцькому замку".   Подібних дійств я не особо і зустрічав.  Правда, проводять на Хортиці, куди

з'їжджається купа людей (туристів ,  читай). І в Києві подібне часом десь там.

І дуже класно туристам вийти із замку, повернути праворуч і ... вступити в гівно ,яке завжди там є, патамуша базар!

 

1 година тому, rrid сказано:

будівництвом нових торгових центрів, приходом дешевих (і не тільки) мереж - все більше люблінців затарюються якраз в ТЦ.

А ти чиї інтереси лобіюєш? Палиці? Токарського? ЩЕ БІЛЬШЕ ТОРГОВИХ ЦЕНТРІВ У Луцьку!!!  А чо? там і будемо таритися!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...