Перейти до змісту

Старий ринок (об'єднано)


Vadimm

Рекомендовані повідомлення

19 минут назад, Zheny@ сказал:

От тільки слово гудвіл не кожна людина знає,

Ділова репутація, економічні зв'язки - так зрозуміліше?

Лотиша фіг виженеш. Заклад громадського харчування. Кому він заважає, крім Жені? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,7 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
1 година тому, Ivanna сказано:

Новий ринок належить не місту, а приватній особі.

а старий фактично кому?  Із договорами копійчаної оренди на 25 років?

1 година тому, Ivanna сказано:

А приватна особа не знає, яка потреба в робочих місцях якої квадратури та не хоче цього знати

не городіть фігні. Приватник якраз таки до копійки вміє розпоряджатися своїми витратами!  І хороші орендонаймачі - це те, що треба!

1 година тому, Ivanna сказано:

А також не надасть нові буди БЕЗПЛАТНО.

Хто казав безплатно?  Базарники нахаляву торгують в своїх будах?  Чи таки сплачують оренду за землю, на  якій ця буде стоїть?

1 година тому, Ivanna сказано:

Оскільки буди на Новому будуть власністю Нового, то в суму оренди (підприємцям) будуть закладені також амортизаційні витрати (вартість буди, поділена на 25 років, поділена на 12 місяців, плюс податки, плюс приблизно 3,6% за кредит,  плюс рентабельність). Це нам виллється в трохи більшу копієчку, ніж ми платимо на Старому ринку.

То може я і такі як я - не будемо бачити той срач, який ви  зараз на старому ринку розвели?  Але  ж вас влаштовує тк гівно під ногами, яке ви там самі і насрали!

Я їду  зроботи в 17 годині повз старого ринку, такі горі гівна годі й уявити. А чо? Ми  ж бл:я платимо за оренду, прибирайте після нас! нє?  Не так?

То може коли буде хазяїн справжній - буде вимагати не срати де попало!

1 година тому, Ivanna сказано:

Заклад громадського харчування. Кому він заважає, крім Жені? 

Ой, прошу вибачення, там є заклади громадського харчування? Оці ригаловки куди стрьомно і зайти в тверезому розумі?

Та хай мене пофарбують  в клітинку, щоб я туди ходив!

 

Там може туалет є? да? точно? безоплатний для підприємців? немає? То нахолєру ж ви платите оренду? А да - я забув, вам так зручно. Головне близько і в центрі!

тьфу!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Zheny@ я тобі так скажу - там є немалі клапті землі у приватній власності. Знаходяться в межах історичної частини ринку. Також не виключаю що в договорі оренди з містом передбачені чималі штрафи-неустойки-компенсації за достроковий розрив.

А те що ти бачив проїзджаючи повз о 5 вечора - дякуй бабулькам з молочком-сметанкою-яблучками. Ринок - він всередині, пройдись там о 5й вечора. А ззовні - то ти бачиш бездіяльність контролюючих органів, які відповідають за порядок, санітарний стан, благоустрій території міста. Одні не видають люлєй, інші користуються тим що їм не видають люлєй.

 

Читаю твої промінчики ненависті і думаю - ти коли станеш наприклад, сантехніком, будеш ненавидіти айтішніків так, як зараз ненавидиш своє попереднє місце роботи (базар)?

 

P.S. На Привозі місце на столику під навісом - 2 грн. Але бабульки все одно стають на перехресті Грушевського - Привокзальна. Хоч кілка на голові теши. Винен Привоз чи міська влада?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, Vadimm сказал:

На Привозі місце на столику під навісом - 2 грн. Але бабульки все одно стають на перехресті Грушевського - Привокзальна. Хоч кілка на голові теши. Винен Привоз чи міська влада?

мабуть 3 грн. а на перехресті починається стихійний ринок. розженуть і через деякий час знову.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 годин тому, Ivanna сказано:

Любомир Пахолко взяв в оренду земельну ділянку у вигляді шматка болота ЗА РИНКОМ, навозив грунту, заасфальтував, зробив огорожу і освітлення.

... і зрубив грошенят з підприємців, чим власне вже давно відбив свої капіталовкладення :)

 

15 годин тому, Ivanna сказано:

Вчора довідалася спеціально - люди справді викупили землю під магазинами (під капітальними спорудами ринку).

Доречі, а які люди? які споруди? Де там крім, власне, будівлі ринку капітальні споруди з викупленою землею?

14 годин тому, Ivanna сказано:

"За інформацією управління земельних ресурсів на території «Центрального ринку» у Луцької міської ради земельні ділянки орендують....

ну от вам і дедлайн, це при умові, що нічого не змінять в договорі оренди, а можливості змін там прописані однозначно ;)

 

14 годин тому, Ivanna сказано:

"1000-гривнева будка" є нічим іншим, як АКТИВОМ суб'єкта підприємницької діяльності. Актив, згідно термінології бухгалтерського обліку -  це "ресурси, контрольовані підприємством у результаті минулих подій, використання яких, як очікується, приведе до отримання економічних вигод у майбутньому". 
(Закон України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», Положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1 «Загальні вимоги до фінансової звітності»)
А є ще, "крім будок", нематеріальні активи - такі як свідоцтво підприємця, договори з постачальниками товарів, ліцензії на продаж алкоголю тощо.

Нематеріальний актив — це немонетарний актив, який не має матеріальної форми, може бути ідентифікований та утримується підприємством з метою використання більше одного року (або одного операційного циклу, якщо він перевищує один рік) для виробництва, торгівлі, в адміністративних цілях чи надання в оренду іншим особам.
А ще існує гудвіл - нематеріальний актив з особливим статусом.

плачу, нє, ридаю... цікаво, який адвокат і скільки взяв за оцей спіч. Особливо сподобалось про гудвіл :) Розповім вам коротко про реальне життя: тут не тільки на гудвіл кладуть великий прибор, а і на договори з постачальником, аби це не суперечило договору оренди. Власне як і постачальники переоформляють договір постачання по телефонному дзвінку. А при нормальному обслуговуванні більшість клієнтів шукає вас на новому місці (це я вам кажу, як людина, що 2 рази міняла місце дислокації магазину).

14 годин тому, Ivanna сказано:

Саме тому ніяка колізія по термінах оренди неможлива в принципі!

трохи вище писав про можливість зміни договору по двосторонній згоді вашого орендодавця/орендаря землі в міста та власне місцевої влади. А ще є закон, який дозволяє забирати землю навіть з приватної власності задля розвитку інфраструктури. А ще є всілякі прокуратури і антикорупційні бюро, які мають скіл до відчуження землі набутої неправомірно ітд. Варіантів можна багато використати, аби була воля і бажання.

 

Іванна, я розумію що виходити за коло власного комфорту дуже не хочеться, і я нічого проти не маю старого ринку - я туди просто не ходжу. Але ринки в такому форматі відживають своє. І у вас є великий плюс - ви знаєте до коли це все триватиме. Раджу це знання використати з користю для себе. А не чудити і не позоритись як учасники МПР, коли їм проїзд на місяць закрили, соромно - дорослі ж люди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, Vadimm сказано:

як зараз ненавидиш своє попереднє місце роботи (базар)?

базар був у далекому минулому. І згадую я його як страшний сон! Не скажу, що я його ненавиджу, з рештою, воно приносило мені гроші.

Умови  -як завжди - гівно.

А ще, може, варто подумати про те, що окрім базарників (вибачте, але я так їх (вас) всі називають), ще є ті, заради (і завдяки) яких ви (вони) там і є.

Є покупці.   І якщо покупцям буде комфортніше і краще їздити за межі міста, де чисто, широкі ряди, немає болота ті бабульок із маслом/молоком під ногами, то їздити вони будуть - будь-куди! Хоч в Ківерці. Благо транспорту вагон. Авторинок переїхав куди і звідки? Комусь стало від того погано?  Хай його перенесуть в Крупу на аеродром - цільова аудиторія, так би мовити.  Так само і зі старим базаром.

11 годин тому, Vadimm сказано:

P.S. На Привозі місце на столику під навісом - 2 грн. Але бабульки все одно стають на перехресті Грушевського - Привокзальна. Хоч кілка на голові теши. Винен Привоз чи міська влада?

 

Всі.

1) умови на привозі так собі. МІсця - не так і багато.

2) Бабулці заплатити 2 грн - взападло! патамуша менталітет. Не звикли вони платити. ні в тролейбусі, ні за місце на ринку ніде. СССР головного мозку!

2) міська влада. Бездіяльність.  Бо впадло просто виділити місце (навіть безоплатно) щоб ті бабульки не сиділи вздовж дороги.

А ще є таке спостереження: найкраще місця для торговоцентру / магазину і т.д. Це місце стихійного ринку. Бо бабульки ідеальні психологи, вони "прохідність людей" рахують на ура!

 

З цього приводу, дискутувати можна ще 20-30 сторінок, але я все одно залишуся на своєму - місце для базару - не там де воно є зараз. (крапка).

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, Zheny@ сказано:

А ще, може, варто подумати про те, що окрім базарників (вибачте, але я так їх (вас) всі називають), ще є ті, заради (і завдяки) яких ви (вони) там і є.

Є покупці.   І якщо покупцям буде комфортніше і краще їздити за межі міста, де чисто, широкі ряди, немає болота ті бабульок із маслом/молоком під ногами, то їздити вони будуть - будь-куди! Хоч в Ківерці. Благо транспорту вагон. Авторинок переїхав куди і звідки? Комусь стало від того погано?  Хай його перенесуть в Крупу на аеродром - цільова аудиторія, так би мовити.  Так само і зі старим базаром.

якщо розкрити очі, то можна помітити, що і покупці, і продавці вже проголосували - ринок біля Кромберга пустує.

коли перенесли базар від Ювілейки на Північний - колишні покупці не стали їздити (тим більше ходити) туди - одиниці. але в Північного є "свій" спальний мікро-мікрорайон, які й стали постійними покупцями.

 

вище Вадим написав - проблеми не від того, що відбувається на Старому ринку. проблеми в тому, що ніхто не бореться зі стихійною торгівлею, з тими, хто розводить там сміття й сморід? злі язики можуть сказати, що брати штрафи не так вигідно, як закривати очі за гроші... а хтось і просто так закриває очі? ;) на правду...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 часа назад, Zheny@ сказал:

а старий фактично кому?  Із договорами копійчаної оренди на 25 років?

не городіть фігні. Приватник якраз таки до копійки вміє розпоряджатися своїми витратами!  І хороші орендонаймачі - це те, що треба!

Хто казав безплатно?  Базарники нахаляву торгують в своїх будах?  Чи таки сплачують оренду за землю, на  якій ця буде стоїть?

Стосовно БЕЗПЛАТНО і нахаляву.
Пояснюю ще раз для тих, хто в танку.
На Старому ринку люди платять за суборенду ТІЛЬКИ землі. Тому що мають ВЛАСНІ "1000-гривневі буди"®.
На Новому ринку (в Юванті, в Порт-Сіті і т.д.) підприємці платять і за оренду землі, і за оренду частини споруди, яка їм надана в оренду. Тому виходить значно дорожче.
Схожий приклад - жильці платять тільки за комунальні послуги (квартира-бо власна), а квартиранти - і за комуналку, і власне за користування самою квартирою. І такса розраховується саме так - вартість квартири ділиться на 15-20 років і на 12 місяців.
Ще раз.
Має хазяїн Нового 200 контейнерів. До нього відправили 2000 працівників Старого ринку - Романюк просить надати торгові місця. Пахолко вклав у будівництво контейнерів мільйон гривень в старих цінах. Але він радо поселяє прибульців за просто так, від щирого серця, і вони продовжують сплачувати йому тих самих 60 грн за квадратний метр за послуги сторожа, електрика, водія, двірника і бухгалтера, а також за вивіз сміття. Люди радіють і в церквах ставлять свічки за Пахолка - патріота свого міста! Виручив всіх нас!
Як картинка?
Не буде цього. Гроші за "10000-гривневі буди"® Пахолко буде відбивати обов'язково, і це буде серйозною складовою тарифу.

"Приватник якраз таки до копійки вміє розпоряджатися своїми витратами!"
Я не про те. А про "переселення". Звідки власник Нового знає кількість необхідних переселенцям металоконструкцій тієї чи іншої площі? Він дасть всім контейнери по 22 квадрати, і йому байдуже, що їх вистачило тільки на 1/7 частину переселенців. Контейнерів по 3 м кв, 6 м кв, 12 м кв там не буде.

Ех! Не буде там ні забігаловок, ні ательє по ремонту одягу, ні ремонту взуття, ні перукарень, а ще компьютерщики і антикварщики Старого ринку можуть просто поховати свій бізнес.
Лишаться без роботи і контролери, і двірники Старого ринку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 часа назад, keepo сказал:

Доречі, а які люди? які споруди? Де там крім, власне, будівлі ринку капітальні споруди з викупленою землею?

 

плачу, нє, ридаю... цікаво, який адвокат і скільки взяв за оцей спіч. Особливо сподобалось про гудвіл :)

5 серпня було запитання від Вас, шановний:
 

"з цього місця можна конкретніше? люди викупили землю під магазинами і приватизували її?" (с)

Ось я і відповіла, що землю під магазинами люди викупили.
Магазинами є радянські капітальні споруди в "залізному" ряду, якщо йти зо замку, то зліва сплошний ряд тих магазинів з вбудованим торговим залом (в які ЗАХОДЯТЬ, а не ПІДХОДЯТЬ до них). Так зрозуміло?

Я якось відрізняю магазини на фундаменті від МАФів.


Стосовно адвоката і спіча. На ринку стоять люди з вищою освітою у тому числі. Є колишні вчителі (дуже багато), медики, кухарі, перукарі, є люди, які отримали освіту, вже будучи підприємцями. Юридичну, бухгалтерську... У мене, наприклад, друга освіта бухгалтер. Вибачайте, що метнула бісер.  
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 час назад, Zheny@ сказал:

А ще є таке спостереження: найкраще місця для торговоцентру / магазину і т.д. Це місце стихійного ринку. Бо бабульки ідеальні психологи, вони "прохідність людей" рахують на ура!

Тільки на стихійних ринках переважно торгують продукцією соціального спрямування і по соціальних цінах. В ТЦ так не проканає, і пенсіонери туди не підуть.

 

...Колись був базарчик навпроти обласної лікарні, в 3 ряди. Перенесли на Привоз. Але від того бабульки не перестали торгувати на старому місці. Думаю, якщо Старий ринок перенесуть, бабульки залишаться. Особливо з такою бездіяльністю міської влади.

А ще мене уміляють столики з газетами - біля того ж ЦУМу, на зупинці Старий ринок, інших більш-менш крупних зупинках. А МАФи, які поступово вилізли від австостанції аж на Соборності. Вони ж не в межах ринку. Але якийсь ідіот дав дозвіл якомусь підприємцю їх побудувати в цьому місці. А там же, під цими МАФами мостяться ті ж вєздєсущі бабульки. Ці бабульки при певних обставинах можуть перехоплювати туристів, за яких труситься міська влада і перед якими соромно простим лучанам (в контексті Старого ринку), на пероні вокзалу, а як не на пероні - то на Замковій площі, наглості вистачить. В цій боротьбі за туриста відсутній системний підхід.

До речі, іноземців - поляків, німців, англійців, італійців на Старому ходить багато, як і туристів із дорогущими фотоапаратами-дзеркалками, рюкзаками. І щось не гидують тим "гадюшником". Також не гидують власники дорогих іномарок, які часто можна побачити припаркованими поряд з ринком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 13.08.2016 at 10:58, keepo сказал:

А при нормальному обслуговуванні більшість клієнтів шукає вас на новому місці (це я вам кажу, як людина, що 2 рази міняла місце дислокації магазину).

А я вам кажу, як людина, яка в Чернівцях свого часу шукала місце дислокації контейнера, яке змінила хазяйка вже на ринок Добробут за 2,5 кілометра. Справжній кайф,- з повними руками, пішки, коли твій бус за годину вже відправляється назад на Луцьк... Кароч, забила я на ту оптову точку вже після наступної поїздки на Чернівці.
Контейнер в кількох рядах таких самих безликих контейнерів конкурентів, на незнайомому ринку - це не магазин, єдиний в своєму роді на цілій вулиці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, Vadimm сказал:

вєздєсущі бабульки

Сама чула від бабульок, які торгують з землі на стоянці автомобілів під стіною молочного павільйону Старого ринку, відповідь базарному контролеру, яка намагалась скерувати їх в павільйон, за охайні столи. Цитую: "А в середині молочного павільйону - не продається!" (малось на увазі їхнє молоко і яйця). Тобто торгівля, на їхню думку, жвавіша саме З ЗЕМЛІ.
Можливо, у покупця спрацьовує психологічний момент: бабулька не витратилася на оплату місця - отже, зможе охоче поступитися в ціні яєць...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, Ivanna сказано:

Ось я і відповіла, що землю під магазинами люди викупили.

Не можуть вони цього зробити апріорі. Ніхто їм не дасть. Це є комерційна земля. Комунальна.  Для оренди. А не для продажу.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, Vadimm сказано:

Думаю, якщо Старий ринок перенесуть, бабульки залишаться. Особливо з такою бездіяльністю міської влади.

Якщо заберуть звідти зупинку, з якої курсують маршрутки в район і далі, то їм туди не буде чим доїхати. І доїжджати будуть туди, де базар. А якщо 2-3-5-8 разів прийде муніципал і вижене, то точно перестануть.

Щодо бездіяльності, то може варто починати скаржитися?  Хай но я петицію забульбеню, про перенесення старого ринку.

7 годин тому, Ivanna сказано:

бабулька не витратилася на оплату місця - отже, зможе охоче поступитися в ціні яєць...

Як казав мій покійний тато: "Держи карман шире!". Вона ще й накрутить.

7 годин тому, Ivanna сказано:

"А в середині молочного павільйону - не продається!" (малось на увазі їхнє молоко і яйця). Тобто торгівля, на їхню думку, жвавіша саме З ЗЕМЛІ.

Бо народ звик тих бабульок шукати саме посеред калюж і срачу, а не в обладнаному павільйоні.

Цей застій головного мозку уже дістав. Народ ніхєра не хоче культури. просто не хоче. А нашо? І так ніштяк!

 

8 годин тому, Vadimm сказано:

Але якийсь ідіот дав дозвіл якомусь підприємцю їх побудувати в цьому місці.

Якби ти мав владу роздавати таку землю, то за круглу суму грошей, і ти міг стати тим ідіотом! (Без образ. Це образно. Людина яка має владу роздавти землю - чесно не буде. Бо там таке бабло крутиться... що ой-ой-ой!) Хоча я знаю хто в свій час (за чималі хабарі) роздавав землю по Луцьку / Області і т.д.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Бо народ звик тих бабульок шукати саме посеред калюж і срачу, а не в обладнаному павільйоні.

а що в павільйоні є вільні місця для дрібних продавців? (давно там не був)

і чи можна туди культурно пройти не протискуючись в проходах між рядами бо "контейнерщики" виставляють товар з обох сторін проходу (бо їм місця мало)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Zevs_Isver сказано:

а що в павільйоні є вільні місця для дрібних продавців? (давно там не був)

Що на Варшавці, що на старому.  Є і були.

1 хвилина тому, Zevs_Isver сказано:

і чи можна туди культурно пройти не протискуючись в проходах між рядами бо "контейнерщики" виставляють товар з обох сторін проходу (бо їм місця мало)?

Культурно не знаю, я зазвичай хамлю в таких випадках ,стосовно "мало місця".  Є контейнер - торгуй там і це прохід. Не дай бог буде горіти якийсь контейнер, то пожежна просто не встигне .І через одного постраждають ВСІ!  Але ж базарникам не дійде. Ніколи.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Не дай бог буде горіти якийсь контейнер, то пожежна просто не встигне .

Сподіваюсь палиця цей пост не побачить... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Що на Варшавці, що на старому.  Є і були.

Культурно не знаю, я зазвичай хамлю в таких випадках ,стосовно "мало місця".  Є контейнер - торгуй там і це прохід. Не дай бог буде горіти якийсь контейнер, то пожежна просто не встигне .І через одного постраждають ВСІ!  Але ж базарникам не дійде. Ніколи.....

в мене є великі сумніви що до доступності місць в павільйонах :(

і це все під керівництвом з відома адміністрації

 

а "виставляльщики" платять по "декілька гривень" контролерам - впевнені хо то їхнє законне право

і знов таки це все під керівництвом з відома адміністрації

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, case_l сказано:

Сподіваюсь палиця цей пост не побачить... 

А він яким боком сюди? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Zheny@ сказано:

А він яким боком сюди? 

то так, аби перднути

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок ринку, коли змінили маршрут руху маршруток Рожищенського напрямку то основна маса покупців з тієї сторони почали їздити на варшавку, бо туди простіше добиратись і вибір більший, нє ну вони і раніше туди їздили але коли маршрутка їхала понад старим ринком, то він був ближче і основна маса їхала туди.

Тому така вже необхідність старого ринку то питання спірне, а от що розвели бардак в центрі міста це дійсно проблема, що бачить турист із мурів замку? правильно площу заставлену будками і купую сміття навколо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

54 хвилин тому, Lisovic сказано:

то так, аби перднути

що ти і зробив своїм постом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, Ivanna сказано:

Магазинами є радянські капітальні споруди в "залізному" ряду, якщо йти зо замку, то зліва сплошний ряд тих магазинів з вбудованим торговим залом

ну я власне для того і питав, щоб знати що зостанеця з ринку, точніше в яких межах він буде існувати. Хоча якщо зігнати усіх, крім того ряду, то сенсу там торгувати малувато. Але то вже по ситуації буде видно.

 

9 годин тому, Ivanna сказано:

Стосовно БЕЗПЛАТНО і нахаляву.
Пояснюю ще раз для тих, хто в танку...

ну те, що є бажання жити в свому болоті чим подовше вже усі зрозуміли.

 

9 годин тому, Ivanna сказано:

Стосовно адвоката і спіча. На ринку стоять люди з вищою освітою у тому числі...

в нашій країні вища освіта і навіть вища освіта в квадраті, ніразу не є показником інтелекту

 

9 годин тому, Ivanna сказано:

Вибачайте, що метнула бісер

я бачу, аргументи вичерпались, раз на особисті образи переходите :)

 

Цитувати

Сама чула від бабульок, які торгують з землі на стоянці автомобілів під стіною молочного павільйону Старого ринку, відповідь базарному контролеру, яка намагалась скерувати їх в павільйон, за охайні столи. Цитую: "А в середині молочного павільйону - не продається!" (малось на увазі їхнє молоко і яйця). Тобто торгівля, на їхню думку, жвавіша саме З ЗЕМЛІ.

ну власне ваші аргументи мало чим від бабчиних втікли, тільки вища освіта дозволяє їх гарніше подавати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@keepo хочеться плюсанути під кожною відповіддю. 

Я що помітив, це вже образ життя. і ніяк інакше. Таке враження, що якби людині запропонували роботу по спеціальності, або й ні. А просто роботу, яка мала би бути у людини з вищою (або й двома) вищими освітами,  не погодилися б! Бо їх влаштовує те, що є.

їЛегше ж казати, що "Я з двома вищими освітами - стою на базарі!" Замість того, щоб використати вищу освіту для бізнесу. (базарний купи-продай, звісно також бізнес, але не для людини із хх-вищими освітами).

@Ivanna Я знаю людей і без вищих освіт, але вони мають роботу. Мають (хтось) бізнес. І це не стояння на базарі. 

А ще, я зустрічаю колишніх "базарників" на фірмах, і вони там менеджери, директори, прості працівники. І на запитання "А як же базар?" відповідають, "Да ну його!"

Крім того,  дайте відповідь на просте запитання:  Як ви , фактично без стажу, а лише з освітою (чи мо' з двома) , збираєтеся отримувати пенсію?  Ви ЧЕСНО сплачуєте УСІ податки? чи просто 400+ грн  мінімального пенсійного внеску? І потім не будете у віці 60 років питатися "А чого ж у мене така мала пенсія??"  Більше того, і ту вам будуть платити із відрахувань з ЗП Ваших же дітей.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...