Перейти до змісту

Задихаюсь.. що з бордою..?!..


olun4ik

Рекомендовані повідомлення

По статистиці все видно, що кількість користувачів унікальних по трохи зменшується (вже десь на 1000 зменшилась після апдейта форума), а переглядів на користувача стало менше також в 3 рази (в порівнянні з березнем 2015 року). Тому те, що так зменшилась активність  - все видно на статистиці

wwwliveint_5761597_22752913.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 52
  • Створено
  • Остання відповідь

Борда мене відкинула сарказмами і умніками, які тролять, провокують. В сухому наслідку в тебе РО, а вони "мєсні".

Ну і ГЕТТО, земля йому пухом, пішов... як вони з Ярчиком сралися на цьому форумі.... ухх

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, seolutsk сказано:

По статистиці все видно, що кількість користувачів унікальних по трохи зменшується (вже десь на 1000 зменшилась після апдейта форума), а переглядів на користувача стало менше також в 3 рази (в порівнянні з березнем 2015 року). Тому те, що так зменшилась активність  - все видно на статистиці

wwwliveint_5761597_22752913.png

сумна статистика ((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Опа! Я тільки зара помітив, що тема в "Жіночому клубі", а ми тут з своїми ... Перепрошую, дами :0011:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, jack74 сказал:

Опа! Я тільки зара помітив, що тема в "Жіночому клубі", а ми тут з своїми ... Перепрошую, дами :0011:

Це ж клуб а не монастир, а значить можна;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, vetalforever сказал:

Борда мене відкинула сарказмами і умніками, які тролять, провокують. В сухому наслідку в тебе РО, а вони "мєсні".

Ну і ГЕТТО, земля йому пухом, пішов... як вони з Ярчиком сралися на цьому форумі.... ухх

Ага

я вже теж не пишу ;) 

І сумую за тим,старим форумом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, jack74 сказано:

Опа! Я тільки зара помітив, що тема в "Жіночому клубі", а ми тут з своїми ... Перепрошую, дами :0011:

це на новому движку не очевидно 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 28 липня 2016 р. at 00:53, olun4ik сказал:

Хочу відпочити... з бордою..як раніше.. Та все не те, не то,  не так, як раніше.. Апгрейдери..??!, ваших рук діло??!

Ет.. Що там... Навіть нема про що говорити.

Раніше кожного дня заходив на борду. Передивлявся (обов'язково) велофорум, інші теми. Цікавинки, політичне життя, й т.д.

 А тепер.. А нах..ра? Є фейсбук. Там кожні півгодини. Борда? Ні.. Щоб мордуватися глюками? Та ну н@х, не ворог своїм нервам. 

А на борді.. Так... Раз-двічі в тиждень - і більше через нудьгу. Зайшов.. Плюнув.. Пішов..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обідно вцілому шо так загинається форум....

Площадка то класна... то ти хоч собі послуги які найти, хто надає, то поради спитати де хто що робив... тематичні форуми... краса ж... була...

фесбук не замінить такого... й торгівельна площадка хороша місцева.... ніякі ОЛХ і АУКРО поряд не стояли бо знаєш шо місцеві всі собі, система рейтингу і тд....

 

Як на мене досить хороші перспективи могли б буть у форматі саме як місцевої луцької площадки.... Всякі пабліки групи спільноти в ФБ чи ВК наразі не заміняють цього норм...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну ппц, вже похоронили Борду. Бросьтє.

Старожилам просто з часом набридли одні і ті ж теми з тими ж дописувачами, які пишуть одне й те ж саме, тільки в іншій інтерпретації. От і вся причина.

Шукаються нові дописувачі, терміново!!!

Карамба, де ти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 хвилин тому, Pavelix сказано:

Обідно вцілому шо так загинається форум....

ой перестань. нічого не загинається. Те, що якась частина активу Борди зайнята більш відповідальнішими спраами, ніж флейм і флуд, це ще не значить, що спад...

нехай но настане мир....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, jack74 сказано:

Опа! Я тільки зара помітив, що тема в "Жіночому клубі", а ми тут з своїми ... Перепрошую, дами :0011:

Тішуся)) Нічого страшного, що в четвер почала?!))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, SΩLΩMΩN сказано:

Може занадто жорстка модерація? Не той пост туди, пост сюди - бан.

Та я б не сказав. Хоча спостерігав особисту не приязнь адмінів до деяких користувачів. Але можливо просто показалось. Ще є приклади безпричинного закривання тем. Більш як такого обмеження користувачів не помітив.

 

П. С. Жаль не знаю хто такий (така) Карамба..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Багато цікавих людей на форумі не пишуть і вже давно. Колись форум був набагато цікавіший і можна було в день кілька разів зайти за чимось новим. Зараз одного перегляду ввечері вистачає. Одна з причин - нововведення, після них форум не той. Та й старожилам нецікаво читати одні  й ті ж думки :)

І ще форум покинула більшість жінок, не вистачає Капрічоз, Солнишко, Олесі, Ліберти, Ласка рідко пише. Пробачте, якщо когось забула :) "Книжкові" теми затихли :( На жаль, і чоловіки-старожили не пишуть. Ніків не називатиму, хто тут кілька років зареєстрований, помітив :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Борда зараз - ссср кінця 80-х. Щоб ви там не писали, такий формат відходить у минуле. Якби не "купи-продай", тут було б як у пустелі Невада ще 2 роки тому. Прогнозів давати не буду, вони очевидні. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Після оновлення борда стала менш зручною у користуванні. Пройшло трохи часу, звиклося, але всерівно не зручно. Через це менше пишуть. Менше є що почитати. Відповідно потім менше є що відписати. Замкнуте коло. Нема що читати - втрачається інтерес, рідше заходять.

Вважаю, що це найбільш невдалий апгрейд за час мого перебування на борді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дарма ви так.. При чому тут формат.. В борди була душа. Борда була жива. З бордою і раділи і сумували, радились і дивувались, та й ср...сь одночасно)) Йопта, всякі гавноньюси пости наші перепощували. Серце з грудей випригувало, як напишеш якусь ґадость і ждеш...мінусів))) ЕеЕех.  Карочь.. онлайну не хватає, заходиш зараз на борду і здається що вона німа, насправді то й теми ніби є і є про що сказати, але все несвоєчасно, поки знайдеш, поки відпишеш, то й топікстартер емоційно згас))) Хочу бігучу стрічку на стартовій сторінці!!!, з активними обговорюваними темами, без куплю-продам. Та й чого б листами не спамити? От я створила тему, чого в мене до сих пір немає жодного листа "вам відповіли, дописали, прокоментували і т. і." Чи мені самій це все налаштовувати?!? Да да да, жінки, вони такі, хочуть дві протилежні речі, причому як правило одночасно)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стільки ми тих апгрейдів пережили! Бувало і з обнуленням, і нічого, побурлить борда, поскиглить і устаканиться. Кризи жанру були періодично. Все ж мені бачиться, що фейсбук загострив кризу Борди.

Новини політики швидше прочитаєш там, ніж перепощене тут. Борда перестала бути свіжим потоком інформації.

Добра кагорта згадуваних старожилів зафренджені між собою  на фб і продовжують активне онлайн спілкування.

Навіть мій найулюбленіший розділ історії міста рідко відвідують краєзнавці, а діляться знахідками на фб. Там зараз нова фаза розвитку цієї теми, яку ми в свій час пережили тут, хоч бува з новинками.

Якось так.

P.S. Хоча я й досі з ностальгією згадую веселе обговорення якоїсь свіжої теми, коли відірватись від читання не можеш і постійно оновлюєш сторінку і регочеш до монітору )))

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм, може я і ретроград, але мені фейсбук незручний. Тримаю там акк з мінімумом персональних даних тільки для перегляду відео.

 

Форум, на мій погляд, має незаперечну перевагу - трансляція на широку аудиторію, наприклад якщо шукаєш товар/послугу, які не "гугляться". В соцмережах для такого  треба вишукувати групи, і не одну, підписуватись, потім читати їхню непотрібну "триндячку", поки не задовбе. Впринципі, хто до чого звик. Знаю молодь, яка почала знайомство з інтернетом з соцмереж, знаю навіть таких, що далі них і не ходять нікуди :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не переконую, мені теж фб не повністю довподоби. Просто аналізую причини відтоку дописувачів, як і себе в тому числі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минуту назад, Harddriver сказал:

Хм, може я і ретроград, але мені фейсбук незручний

 

Ти не один такий. В мене та ж історія. Ну ні разу той ФБ незручний, незрозуміло що де шукати на сторінці, все розкидано, щось нажмеш - вийдеш хрєн знаєш куди і так по колу... Наприклад ОК набагато зручніший і зрозуміліший сайт в плані серфінгу...хоча ні там, ні там наразі не спілкуюсь, і в ВК також не сиджу. Так що Борда моє все :).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та все добре з нашою Бордою, люди милі))) Літо, відпустки, городи.... Піднімайте теми, пропонуйте щось новеньке, і буде весело)))) ФБ, то ФБ, а Борда, то наше, рідненьке, де люди, в основному, з Луцька, чи найближчих районів Волині, з якими можна в живу поспілкуватись. Мені Борда рідніша)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...