Перейти до змісту

Вибори президента США 2016-20..


Рекомендовані повідомлення

2 годин тому, Waver сказано:

Дуже хороша новина навіть персонально для мене, бо я хоч і числюсь, простими словами як приватний підприємець, але офіційно мусив оформити свою корпорацію і тепер, як президент компанії, мушу платити податки як з корпорації так і окремо з виписаної самому собі заробітної плати, тому таке зменшення податкових навантажень (для мене це майже подвійне, бо окремо і з корпорації і з заробітної плати)  - уже великий плюс новому президенту США!

друже, ти ото не пиши, шо тобі подобається політика Трампа і ти його підтримуєш, а то ще тобі почнуть погрожувати і бажати шоб тобі "негр у вухо дав від бордівчан")) (як мені в сусідній темі написали). насправді, я кожен раз як зайду на борд, то помічаю, шо тут маса звірів сидить-жадних, заздрісних і з обмеженим світоглядом. Якшо ти відрізняєшся від них-ти ворог. Це смішно і сумно.

 

Ті, хто там вище топили за демократів у чужій країні світу і тим, хто вважає, що їм щось винні інші держави-ви і є причиною того, що Україна в жопі. Особисто ви, кожен з вас. Ах да, мої американські друзі (народжені і виховані у США) передають привіт і бажають вам не сунути свого сраного носа у чужі справи. Я розповів їм як у багатьох хіхлят пригоріли жопи, коли Хіларі програла, вони не могли допетрати, яким боком українців має обходити обрання АМЕРИКАНСЬКОГО президента. А ще вони передають вам, шо вони вам нічого не винні. Міг би вам відео-звернення від білих, чорних і латино американців записати з побажаннями "mind your fucking business", але я манав. Вейвера спитайте шо його американські друзі думають, він же з півночі, впевнений, там те саме, що і в нас. 

 

тут якби все очевидно-нам, працюючим людям, його політика тільки на користь. а от лежням і халявщикам (причому халявщикам з усього світу, в тому числі американським хіхлятам на соц програмах) прийдеться підняти жопу і знайти роботу, почати вирішувати власні проблеми самим. тяжко доведеться тим, хто ні дня в житті не працював в США, а тільки користувався соц програмами. 

 

кожному хіхляті, яке після цього буде мене цитувати і кричати як я не правий-ідіть нахуй, час розсудить. 

 

 

  • +1 1
  • -1 10
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 minutes ago, Bit said:

друже, ти ото не пиши, шо тобі подобається політика Трампа і ти його підтримуєш, а то ще тобі почнуть погрожувати і бажати шоб тобі "негр у вухо дав від бордівчан")) (як мені в сусідній темі написали). насправді, я кожен раз як зайду на борд, то помічаю, шо тут маса звірів сидить-жадних, заздрісних і з обмеженим світоглядом. Якшо ти відрізняєшся від них-ти ворог. Це смішно і сумно.

 

Не, то тобі я думаю так пишуть не через те, кого ти підтримуєш, а через те, що ти мудак, це ж очевидно :D

Звірів жадних-заздрісних? :D Так не заходь, сиди в себе в штатах на форумах, спілкуйся з працьовитими людьми

А я і далі буду тобі казати, що ти не правий, тому сам іди куди ти вище написав

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, yucore said:

а через те, що ти мудак, це ж очевидно :D

 

От же ж причепилися до людини. Ну не любить чоловік халявщиків і кольорових емігрантів. То й що? Я їх теж не люблю.

Тим більше, як вище пише Біт, він боровся на Майдані за наше з вами майбутнє не шкодуючи свого статевого здоров'я. А раптом в нього після цього з'явилися якісь пов'язані розлади? Так ото ж...

 

П.С. Згадалося, як якийсь емігрант тут на Борді хизувався в 14 році, як він вигідно "обналічив" приватівську кредитку в Штатах, коли курс гривні почав швидко падати. Або як він вигідно оженився на американці і вчасно здриснув в США з нашого "гонудрасу" в розпал подій на сході. Але це точно не Біт, бо він же ж не халявщик, патріот своєї Батьківщини, та ще й зазнав переохолодження важливих органів :(

 

П.П.С. Ну раз тема про США, може хтось скаже чи то правда. Чув, що є забезпечені американські "дівки", які "зовсім трохи" несимпатичні. Ну там проблеми із зайвою вагою, наприклад :) . Так от вони із задоволенням виписуються собі в чоловіки гарненьких білих "арійських" хлопаків із країн з не дуже заможною економікою. БІте, друже, не скажеш, чи то дійсно так?

  • +1 9
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Bit сказал:

кожному хіхляті, яке після цього буде мене цитувати і кричати як я не правий-ідіть нахуй, час розсудить.

 

прикольно, ми ТУТ хохли, а ти там бл*ть українець ? Чмо ти без племені роду, зависливе, хитрожопе й озлоблене на весь світ. Вас там таких дохєра, які дико люблять Україну, але сука тільки здалеку, жити тут ні ні . брати кацапів по розуму, які дико люблять путлєра, але чомусь ніфіга в кацапстані жити не хочуть . От це твого поля ягоди, як морально, так і інтелектуально

  • +1 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хотів щось земляку Біту написати недобре, а тут ви, звірі, напали на хлопа, рабатящого патріота, істинного арійця. Тьху на вас :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо людина не любить одних мігрантів за те, що ті ,,не хочуть працювати,, , а інших мігрантів за те ,, щр ті забирають робочі місця в корінних  американців,,- то це явне роздвоєння , і насправді вона просто не любить людей іншого  кольору шкіри.

Що і давно було помічено..

І якщо Трамп і далі буде користуватись методами Януковича, ділячи американців на сорти-то ДНР в Америці йому забезпечена.

Він вже поділив країну на Східне узбережжя та Центральний Захід.

Нікому в світі нема користі від кризи в США , бо постраждають їх власні економіки.

Але дехто( Росія) розраховує, що поки товстий схудне, то тонкий здохне.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 minutes ago, Cherman said:

P.S. От, наш расово чистий нехохол читає паршивенький репчик:

Дякую. Знайшов його інстаграм. Ну я північноамериканську грозу всіх нігро-мєксів так собі і уявляв :) 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, Cherman сказано:

P.S. От, наш расово чистий нехохол читає паршивенький репчик:

Показать содержимое
Hide

 

Тепер ясно звідки ненависть до негрів—вони краще реп читають.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Nokian сказано:

Білі не вміють скакати.

то москалі не вміють скакати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо припустити , що Біт насправді не словянин, а єврей- то стає зрозумілою його ненависть і до мексів з нігерами,і до понаїхавших ,і до українців.Ви всі гівно, а я поет,щасливчик та улюбленець жінок.

Богоізбраность нічим не прикриєш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

54 хвилин тому, Nokian сказано:

Якщо припустити , що Біт насправді не словянин, а єврей

Судячи з того, що він українців називає "хіхлятами" сам він не є українцем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

Ті, хто там вище топили за демократів у чужій країні світу і тим, хто вважає, що їм щось винні інші держави-ви і є причиною того, що Україна в жопі. Особисто ви, кожен з вас. Ах да, мої американські друзі (народжені і виховані у США) передають привіт і бажають вам не сунути свого сраного носа у чужі справи. Я розповів їм як у багатьох хіхлят пригоріли жопи, коли Хіларі програла, вони не могли допетрати, яким боком українців має обходити обрання АМЕРИКАНСЬКОГО президента.

Так, ці українці хотіли щоб при владі в США були нормальні тверезомислячі люди, так, це здоровий егоїзм: нам не вигідні відморозки при владі в чужій країні, нам вигідні нормальні відносини. Але ти правий що Трамп в першу чергу буде шкодити вам... Історія нагадує кінець Риму коли до влади почали приходити всякі придурошні імператори. Але ти не переживай, з окупантом і без США впораємось.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 22.01.2017 at 11:00, Bit сказано:

Отож, ВИСНОВКИ. В США проти легального, законно обраного, легітимного президента Дональда Трампа, виступають БЕЗРОБІТНІ НІГЕРИ, ПІДАРАСИ, БЕЗРОБІТНІ БІЛІ НІГЕРИ І ПОНАЇХАВШІ (НЕЛЕГАЛЬНІ ЛАТИНОСИ І ЧУРКИ/ХАЧІ). Робіть власні висновки, панове. 

Подививсі я ото на мітинги у Вашінгтоні, Нью-Йорку, Бостоні. Шалені тисячі людей, десятки тисяч. І дуже мало негрів та інших "понаєхавших" - то виходе зі слів Біта, шо там половина населення - підараси, чи шо?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Залупу коня Будьонного вони получать, а не українську землю.

І ще, ти отак на пару з Бітом розписуєтесь ....ви ,ви, ви, , а ти-це вже не ми?

Побули трохи за бугром, і вже вищою расою себе відчули?

  • +1 3
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 minutes ago, GBM2010 said:

Ви думаєте там легко жити? він і всі хто там чи в інших країнах має право говорити, і їх треба слухати вони живуть в багатих країнах і там дуже сильно треба працювати щоб щось мати.  В Україні так не напрягаються, в українців той хто живе в Україні більш менш нормально і хоче жити, то шукає спосіб аби де намутити грошей, вкрасти на роботі, чи рвуться до державного корита, там менталітет інший зовсім. Я приїхав з Німеччини і в лютому їду назад слава богу. В Україні зараз можна заробити тільки депресію, поживши тут після нормальної країни. Тут суцільна брехня повсюди. І псевдоекономіка, люди надзвичайно бідні, бізнес середній і малий на самих низах, дно, це не економіка а невідомо шо. Якби ви собі тільки знали скільки у країнах європи є заводів і фабрик починаючи від польши і закінчуючи іспанією, Україна це повна руїна в порівнянні...

Я знаю все, але я так не думаю так про людей в Україні, які нічого не хочуть робити і не напрягаються. Розкажіть тут людям, котрі не напрягаються. І про Польщу, і про Іспанію знаю, але одна проблема - почитайте як він про всіх тут говорить. І це адекватний персонаж? Я ж бачу людину, котра зажерлась і дивиться на всіх як на другий сорт

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та не парся, візьмемо  за барки владу, знайдемо ресурси, збудуєми економіку.

Тільки ВИ до цього відношення не матимете.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

1 година тому, GBM2010 сказано:

І не треба я вже собі своє обрав, житиму в кращій системі і адаптовуватимусь до неї. Тільки я вас прошу не робіть хоч знову майдану, бо знов народ буде використаний як Durex одноразово.

У нас вже не одна типу революція була, так що багаторазово, хоча процес нагинання і не припиняється, а триває постійно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трамп не добуде свого строку в Білому домі,як і Янукович на Банковій.

Політтехнолог в них не фартовий.

 

http://obozrevatel.com/blogs/64385-pojdet-vojna-grazhdanskaya-holodnaya-vojna.htm

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Nokian сказал:

Трамп не добуде свого строку в Білому домі,як і Янукович на Банковій.

Політтехнолог в них не фартовий.

 

http://obozrevatel.com/blogs/64385-pojdet-vojna-grazhdanskaya-holodnaya-vojna.htm

Оу, настрадамуси попросиналися в понеділок.

Якщо йому вдасться підняти внутрішній валовий продукт за рахунок розвитку внутрішнього виробництва і легалізації нелегалів, зменшити зовнішню заборгованість, то він ще не один термін пробуде. Президенство - це не лише один Трамп, а команда.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, vaz75 said:

Оу, настрадамуси попросиналися в понеділок.

Якщо йому вдасться ... зменшити зовнішню заборгованість...

Я б сказав Вангуї.

Отако всі президенти до нього ту заборгованість лише збільшували, а Трамп візьме і зменшить )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, yu2007 сказал:

Я б сказав Вангуї.

Отако всі президенти до нього ту заборгованість лише збільшували, а Трамп візьме і зменшить )))

:D

Першу умову про внутрішнє виробництво ти все ж вирізав, контекстнік, блін.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...