Перейти до змісту

Роблю міні ЧПУ на arduino потрібна допомога.!


Aleks_lutsk

Рекомендовані повідомлення

блін, файл зрозиірами 1:1 мм

далі гоу на факторію, там зразу на всі запитання спитай як ви рахуєте ціну всього різу по файлу, калькулятором?

повір заікнеться і направить до того хто в арткамі або чому там підготовляє все до фрезеровки,

як ні то скажи є моменти які тре уточнити із спецом що буде складати програму для керування тай усе,

говорив я з тими бабами, дивні люди 

 

доречі, яку товщину вони там можуть фрезернути?

тут вже дурні ідеї зявилис :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 161
  • Створено
  • Остання відповідь
В 30.12.2016 at 19:39, Voronin10 сказал:

доречі, яку товщину вони там можуть фрезернути?

тут вже дурні ідеї зявилис

Залежить від робочого ходу по "Z" і інструменту, думаю біля 10 см.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Почало все так сказать "получатись" (вивод dxf -> Gcode) думаю зроблю правку макроса для того шоб руцями не мінати кучу тєлодвіженій осі Z на команди включення лазера, і не все так просто :( надіюсь таки допіляю, цікаво блін, трохи розкурив г код попутно :)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Знову я думав думав, Вирішив замінити направляючі, підшипники, і кріплення направляючих, на більш  потужніші. Замовив підшипники SC10UU, кріплення валів 10, направляючі 10 , кріплення валів 8, і підшипники sc8uu продаю.

Ось що вийшло. Вирішив матеріал, дубова шліфована дошка. 900х800х16. Саме дешевше що виходитью. Два двигуни з двох сторіню чекаю пропозицій. і зауважень.

noviy4.jpg

Noviy6.jpg

Noviy1.jpg

noviy_2.jpg

noviy_3.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Ось сьогодні отримав вали 1 м, 1,5 м - дыметром 10 мм. ! Замовляв з prom.ua

 

20170318_172924.jpg

20170318_172835.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 29.03.2017 at 08:45, halcogen сказал:

13,8В не мало буде? Десь зустрічав формулу U=32* корінь (індуктивність в мГн)

Так так не зрозумів ! користуючись простими роздумами. Двигуни 1.8А *3= 5.4А. Плюс живлення і все таке ( ну ще 2 або 3 А, не враховуючи шпинделя ).Під'єднував

радіо станцію на цей блок живлення , напруга просіла до 12,3В. А тим більше блок 30А, Я думаю підійде, можливо помиляюся. дайте пояснення, в чому може бути загвостка.:sm128:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Дякую буду мати на увазі ! 

Ось сидіс паро днів вільного часу,  думав. Окрім виготовлення з клеєної дубової дошки 18 мм,(в епіцентрі) і порізки на ЧПУ в Політехнічному ЛНТУ. Хочу розглянути ось такий варіант, "основної" частини, виготовлення корпусу. що для цього треба !? Профіль куплю, то проблем небуде. Тільки як нарізати точно профіль, під кутом, а саме деякі елементи конструкції однакового розміру в двох екземплярах. Може хто має пилку торцювальну.Хто може допомогти в порізці, да і так чимось в зборці буду дуже вдячний і радий.

unnamed.jpg

Зборка профыль2.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, Aleks_lutsk сказал:

Дякую буду мати на увазі ! 

Ось сидіс паро днів вільного часу,  думав. Окрім виготовлення з клеєної дубової дошки 18 мм,(в епіцентрі) і порізки на ЧПУ в Політехнічному ЛНТУ. Хочу розглянути ось такий варіант, "основної" частини, виготовлення корпусу. що для цього треба !? Профіль куплю, то проблем небуде. Тільки як нарізати точно профіль, під кутом, а саме деякі елементи конструкції однакового розміру в двох екземплярах. Може хто має пилку торцювальну.Хто може допомогти в порізці, да і так чимось в зборці буду дуже вдячний і радий.

Якщо проблеми лише в порізці під кутом, то, можливо, варто відмовитись від трикутної конструкції, на користь прямокутної?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну це хороша алтернатива ! Забув дописати, можливо в когось відходи(можу придбати, за розумну ціну) орстікла 10-8мм, або алюміній 5-10 мм, поліуритан 8, або щось таке. Орієновного розміру 450х450 приблизно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На даний час да. Але в преспективі по мірі надходження коштів mach 3 ,ну і двигуни кращі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як на рахунок такого:  http://dynomotion.com/ Я так щось не зрозумів, але ніби вони за софт грошей не просять?! 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, RojkFV сказано:

Мені разом з материнкою прислали Mach3 на маленькому CD. 

Вони http://dynomotion.com/?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 минут назад, Ukrainec сказал:

Що :blink: 450 ,баксів. я падаю в обморок. Я не можу позволити викинути такі кошти, фізично їх немає. Але це цікава штука. Я таких комплектів ще небачив. Дякую за інформацію. Але в майбутньому, коли буду робити якісь абгрейди віддам превагу пропозиції  RojkFV.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 08.04.2017 в 16:50, voronin_10 сказал: Ноутбук +Мач чи планшетний комп і Мач?

Мач и металлорез вещи несовместимые. Поясню: кривой планирорвщик траекторий. Режет реальную криволинейную траекторию на округленные в цифрах участки, зализывает углы и т.п. При работе с поворотной осью либо сложным G кодом с участием подпрограм или параметрических програм плюсует координаты в округленных значениях не от нулевой точки, а инкрементально суммирует текущие координаты, в итоге погрешность на оборот может набегать несколько градусов. В общем, если у вас в настройках осей имеются дробные значения, не делимые без остатка, будут серьезные проблемы с точностью позиционирования. Прога для поиграться, либо же дерево пилить

Hide  

 

On 26.04.2017 at 20:06, Ukrainec сказано:

А як на рахунок такого:  http://dynomotion.com/ Я так щось не зрозумів, але ніби вони за софт грошей не просять?! 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, Voronin10 сказано:

В 08.04.2017 в 16:50, voronin_10 сказал: Ноутбук +Мач чи планшетний комп і Мач?

Мач и металлорез вещи несовместимые. Поясню: кривой планирорвщик траекторий. Режет реальную криволинейную траекторию на округленные в цифрах участки, зализывает углы и т.п. При работе с поворотной осью либо сложным G кодом с участием подпрограм или параметрических програм плюсует координаты в округленных значениях не от нулевой точки, а инкрементально суммирует текущие координаты, в итоге погрешность на оборот может набегать несколько градусов. В общем, если у вас в настройках осей имеются дробные значения, не делимые без остатка, будут серьезные проблемы с точностью позиционирования. Прога для поиграться, либо же дерево пилить

Hide

 

:_40:???

Що цим сказати хотів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...