Перейти до змісту

Початок нового дня..... тобто унітаз ... який вибрати?


4iter

Рекомендовані повідомлення

Всім привіт!

Еволюція цифрових технологій, смартфони, розумні годинники, та що там годинники - розумні будинки, покемони .... чого тіки не придумають. От, наприклад,  безобідковий унітаз. Така собі іновація у сфері побутових потреб. Хто користувався, чув, що хтось користувався, бачив десь і т.д. - поділіться досвідом. Чи добре змиває? Чи дійсно легко миється? Чи варто брати, а може почекати, поки вдосконалять свіжу ідею?  Зупинився на недорогій моделі Cerzanit Carina. Думаю брати звичайний, чи безобідковий? Допоможіть з вибором.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чудова штука - це мусульманський унітаз. Хто пробував - той оцінить. Собі поставив такий і ні разу не шкодую.

І гігієнічно, і чисто, і ще й економія на туалетному папері :)

lyubitelskoe-foto-prosteyshego-unitaza-n

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 годин тому, 4iter сказано:

Всім привіт!

Еволюція цифрових технологій, смартфони, розумні годинники, та що там годинники - розумні будинки, покемони .... чого тіки не придумають. От, наприклад,  безобідковий унітаз. Така собі іновація у сфері побутових потреб. Хто користувався, чув, що хтось користувався, бачив десь і т.д. - поділіться досвідом. Чи добре змиває? Чи дійсно легко миється? Чи варто брати, а може почекати, поки вдосконалять свіжу ідею?  Зупинився на недорогій моделі Cerzanit Carina. Думаю брати звичайний, чи безобідковий? Допоможіть з вибором.

зазвичай на вибір впливає різниця в ціні 800-900 грн в сторону звичайного унітаза))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 годин тому, Cherman сказано:

Наскільки я розумію, це звичайний унітаз, тільки з вмонтованим біде?

унітаз з функцією біде.але тепер можна просто купити сидіння-біде для унітаза.

варіантів вже є багато.як ручні так і електричні(з різними режимами,сушкою,і тому подібними функціями)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

купуйте клінон класна штука, ту різницю в ціні відібєте на миючих, і на зекономленому часі)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нагадало.:D

В глуши, измучась жизнью постной,
Изнемогая животом,
Я не парю — сижу орлом
И болен праздностью поносной.

Бумаги берегу запас,
Натугу вдохновенья чуждый,
Хожу я редко на Парнас,
И только за большою нуждой.

 А.С.Пушкин, "Из письма к Вяземскому".

 

Доречі, хто підкаже де у нас в місті можна придбати дачний варіант унітаза? Не біо, а унітаз щоб в будку поставити (без водяного затвора) типу як в вагонах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, S30 сказал:

Нагадало.:D

В глуши, измучась жизнью постной,
Изнемогая животом,
Я не парю — сижу орлом
И болен праздностью поносной.

Бумаги берегу запас,
Натугу вдохновенья чуждый,
Хожу я редко на Парнас,
И только за большою нуждой.

 А.С.Пушкин, "Из письма к Вяземскому".

 

Доречі, хто підкаже де у нас в місті можна придбати дачний варіант унітаза? Не біо, а унітаз щоб в будку поставити (без водяного затвора) типу як в вагонах.

 можу запропонувати ось такий

в наявності не має але можна замовити, чекати 1-5 днів, ціна 561 грн роздріб, можна торгуватися

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

4iter

на чому зупинилися в виборі унітаза.

Цікаво що купили і чим керувалися при купівліі.

Самого зараз стоїть питання в виборі сантехніки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як не смішно звучить - сідати. Є настільки не зручні для сидіння. Брав в BSL. Пересидів на всіх, що були в магазині (ржака ще та). По комфорту ) вибір випав на два варіанти, з них і вибирав уже по ціна-якість.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З недорогих рекомендую Colombo, вже 2 маю "в хазяйстві"

 

Плюси:

 

1. Справжній фарфор а не бюджетний санфаянс (фарфор вперемішку з піском і глиною низької якості)

2. Український (не переплачувати за бренд, не буде  пробмем з заміною арматури (нутрощів бачка) ще ...надцять років.)

3. Мікроліфт працює вже більше  року, думав - зламається зразу. Є бюджетні моделі без мікроліфту, але з металічними шарнірами, зроблено добротно.

 

 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On Thursday, December 29, 2016 at 15:23, fotlav сказано:

4iter

на чому зупинилися в виборі унітаза.

Цікаво що купили і чим керувалися при купівліі.

Самого зараз стоїть питання в виборі сантехніки.

Kolo не бери. Якщо щось трапиться- рахуй що гарантії немає. Сервісний центр тупо кормить подачками. В неті почитав що купа народу плюються на цей СЦ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 01.01.2017 at 19:28, Dima4s сказал:

Kolo не бери. Якщо щось трапиться- рахуй що гарантії немає. Сервісний центр тупо кормить подачками. В неті почитав що купа народу плюються на цей СЦ.

А я навпаки, якщо люди вибирають не дорогий унітаз, то зараз рекомендую KOLO. Бачок комплектується арматурою Geberit, браку у мене ще не було. З Церсанітом зараз набагато більше проблем, хоча сервіс працює добре, за тиждень-півтора усе міняють. Коломбо кераміка та ж сама що й KOLO, робляться на одному заводі, але серединка в бачкові дешева, ламається швидко, хоча бувають і виключення. Я б переплатив 150-200 грн і брав би KOLO.

З дорожчими унітазами там інша ситуація.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купив церзаніт каріну і сидушку з мікроліфтом. Керувався дизайном (щоб підходив під ванну) і тим фактом що безобідкові технології ще не досконалі а це лише хід маркетологів. Сидушка з мікроліфтом - бомбезна штука, скоро знімається для миття, легко і зручно опускається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, BSL сказано:

А я навпаки, якщо люди вибирають не дорогий унітаз, то зараз рекомендую KOLO. Бачок комплектується арматурою Geberit, браку у мене ще не було. З Церсанітом зараз набагато більше проблем, хоча сервіс працює добре, за тиждень-півтора усе міняють. Коломбо кераміка та ж сама що й KOLO, робляться на одному заводі, але серединка в бачкові дешева, ламається швидко, хоча бувають і виключення. Я б переплатив 150-200 грн і брав би KOLO.

З дорожчими унітазами там інша ситуація.

В вас є така арматура окремо?
Я купив унітаз який ви радили в своїй темі. компакт KOLO.
Там відразу виникла проблема з свистом арматури при набиранні води.
СЦ спочатку казав що то через те що вода брудна і щось там забилось, але мав прислати сантехніка.
Вже 3 тижні дзвонить мені сантехнік)
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Dima4s сказал:

Там відразу виникла проблема з свистом арматури при набиранні води.
СЦ спочатку казав що то через те що вода брудна і щось там забилось, але мав прислати сантехніка.

Там роботииии. Розбери впускний клапан, подивись. Можливо, занадто жорстка резина в клапіні чи "заусеница". З моїм те саме було. Розібрався за годину.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 часа назад, Dima4s сказал:

В вас є така арматура окремо?
Я купив унітаз який ви радили в своїй темі. компакт KOLO.
Там відразу виникла проблема з свистом арматури при набиранні води.
СЦ спочатку казав що то через те що вода брудна і щось там забилось, але мав прислати сантехніка.
Вже 3 тижні дзвонить мені сантехнік)
 

Якщо унітаз купувався місяця три назад, то там ще може стояти арматура не геберіт, а інша старіша. Але це не повинно бути проблемою. Набирайте сервісний ще раз, або робіть самі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, BSL сказано:

Якщо унітаз купувався місяця три назад, то там ще може стояти арматура не геберіт, а інша старіша. Але це не повинно бути проблемою. Набирайте сервісний ще раз, або робіть самі.

Сказали що в них на луцьк ОДИН сантехнік і до нього вони не можуть додзвонитись. Він хворий.
Контора "рога и копыта" блін)

 

21 годин тому, Opel75 сказано:

Там роботииии. Розбери впускний клапан, подивись. Можливо, занадто жорстка резина в клапіні чи "заусеница". З моїм те саме було. Розібрався за годину.

Розібрав, глянув..Нічого явного не видно. 8(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 05.01.2017 at 09:20, BSL сказано:

З дорожчими унітазами там інша ситуація.

BSL а на якій зараз ціновій відмітці якість і розумна ціна зустрічаються?

тому що  те що я дивлюсь умовно до 1500грн. все мені нагадує дитячі горшки та і механізми зливних бачків я думаю там відносні

а все що за відміткою 3тис.грн. я як далекий від сантехніки споживач не можу адекватно оцінити де якість, а де вже панти виробника.

P.S. на бюджет 4-7 тис.грн. який бренд порадите підлогового компакту?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 11.01.2017 at 20:47, fotlav сказал:

BSL а на якій зараз ціновій відмітці якість і розумна ціна зустрічаються?

тому що  те що я дивлюсь умовно до 1500грн. все мені нагадує дитячі горшки та і механізми зливних бачків я думаю там відносні

а все що за відміткою 3тис.грн. я як далекий від сантехніки споживач не можу адекватно оцінити де якість, а де вже панти виробника.

P.S. на бюджет 4-7 тис.грн. який бренд порадите підлогового компакту?

Roca debba роздрібна ціна 5716

product_sku_046406_0.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 26.07.2016 at 12:52, S30 сказано:

 

Доречі, хто підкаже де у нас в місті можна придбати дачний варіант унітаза? Не біо, а унітаз щоб в будку поставити (без водяного затвора) типу як в вагонах.

береш будь-який звичайний унітаз, вибиваєш знизу "сифон" (пробиваєш пряму діру) і все. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
On 05.01.2017 at 09:56, 4iter сказано:

Купив церзаніт каріну

 

On 05.01.2017 at 09:56, 4iter сказано:

Керувався тим фактом що безобідкові технології ще не досконалі а це лише хід маркетологів.

 

4iter, так CERSANIT CARINA теж без обідка чи я щось не те в Луцьку бачив?

 

Хоча цікаві відгуки тих хто його має, бо там реально рівна чаша, цікаво вода на підлогу не вихлюпує, бо навіть в Roca Gap який набагато дорожчий і то там є невеликий вигін в вигляді обідка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стикнувся з вибором унітаза, блін реально не думав що так важко буде щось найти.

В Луцьку магазини які спеціалізуються  сантехнікою заставлені  Cersanit, Colombo,  KOLO, Roca це те що реально можна пощупати на вітрині, все інше тільки по каталогах.

Розчарувавшись від побаченого вище перелічених марок клозетів я налаштувався на щось дорожче і якісніше, погляд мій прикувався до  Villeroy & Boch,  Duravit, Simas, DEVIT і т.д.

Да хороша сантехніка, але прорахувавши в скільки мені це вийде і що мені потрібно не лише тільки один унітаз, а і інша сантехніка, я попустився і повернувся до Cersanit, Colombo,  KOLO, Roca.

Почав розбиратися в бюджетному те що у нас пропонують.

Всі продавці говорять що в рамках бюджету до 10тис. грн. кращого вибору за Roca не має, типу бренд з ім'ям, все на металевих з'єднаннях, пожиттєва гарантія і т.д.,  ну я навіть не знаю, щось в мене сумнівів багато, а саме:

- чому всі втирають що це санфарфор, коли всюди на сайтах пишуть що це санфаянс хоча і типу високої якості.

- сумніви що це справжня Іспанія.

- а коли навіть і справжня Іспанія то знаючи як в нас в рази накручують торгові націнки, логістика, митні ділішки і т.д. то він може в тій Іспанії в тій ціновій категорії стоїть як у нас типу Cersanit, і в підтвердження

польський сайт в злотах ціни, все наполовину від того що в нас просять http://www.roca.pl/katalog/produkty/#!/wc/kompakty-wc

напевно відмовлюсь більше розглядати варіанти від Roca, єдине що в них дизайн цікавіший ніж у інших.

Не знаю чому, але чомусь інтуїтивно не сприймаю Colombo, можливо тому що відклались колись прочитанні негативні коментарі., а може тому що під обідком я там глазурі щось намацати не можу, а тільки одна глина шершава під пальцями. 

Залишилися Cersanit і KOLO, не знаю чому але в схожих моделях KOLO чомусь дорожче за Cersanit

хоча навіть і в цій темі по Cersanit і KOLO неоднозначні відгуки.

Dima4s як користувач KOLO ганить, BSL як продавець навпаки хвалить.

 

Народ можливо ще якісь поради, коментарі будуть по вибору унітазу з власного досвіду.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
В 31.01.2017 at 18:03, fotlav сказал:

Стикнувся з вибором унітаза, блін реально не думав що так важко буде щось найти.

В Луцьку магазини які спеціалізуються  сантехнікою заставлені  Cersanit, Colombo,  KOLO, Roca це те що реально можна пощупати на вітрині, все інше тільки по каталогах.

Розчарувавшись від побаченого вище перелічених марок клозетів я налаштувався на щось дорожче і якісніше, погляд мій прикувався до  Villeroy & Boch,  Duravit, Simas, DEVIT і т.д.

Да хороша сантехніка, але прорахувавши в скільки мені це вийде і що мені потрібно не лише тільки один унітаз, а і інша сантехніка, я попустився і повернувся до Cersanit, Colombo,  KOLO, Roca.

Почав розбиратися в бюджетному те що у нас пропонують.

Всі продавці говорять що в рамках бюджету до 10тис. грн. кращого вибору за Roca не має, типу бренд з ім'ям, все на металевих з'єднаннях, пожиттєва гарантія і т.д.,  ну я навіть не знаю, щось в мене сумнівів багато, а саме:

- чому всі втирають що це санфарфор, коли всюди на сайтах пишуть що це санфаянс хоча і типу високої якості.

- сумніви що це справжня Іспанія.

- а коли навіть і справжня Іспанія то знаючи як в нас в рази накручують торгові націнки, логістика, митні ділішки і т.д. то він може в тій Іспанії в тій ціновій категорії стоїть як у нас типу Cersanit, і в підтвердження

польський сайт в злотах ціни, все наполовину від того що в нас просять http://www.roca.pl/katalog/produkty/#!/wc/kompakty-wc

напевно відмовлюсь більше розглядати варіанти від Roca, єдине що в них дизайн цікавіший ніж у інших.

Не знаю чому, але чомусь інтуїтивно не сприймаю Colombo, можливо тому що відклались колись прочитанні негативні коментарі., а може тому що під обідком я там глазурі щось намацати не можу, а тільки одна глина шершава під пальцями. 

Залишилися Cersanit і KOLO, не знаю чому але в схожих моделях KOLO чомусь дорожче за Cersanit

хоча навіть і в цій темі по Cersanit і KOLO неоднозначні відгуки.

Dima4s як користувач KOLO ганить, BSL як продавець навпаки хвалить.

 

Народ можливо ще якісь поради, коментарі будуть по вибору унітазу з власного досвіду.

 

На чому зупинились? Як служить?
Актуальне питання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
On 27.03.2017 at 11:05, msice сказано:

На чому зупинились? Як служить?
Актуальне питання.

msice вибачте за запізнілу відповідь, просто давно сюди не заходив.

Щодо вашого питання про унітаз.

Пошуки сантехніки зараз відклав, так що і нічого не купив.

Ну і ще підчікую однин варіант, бо має в місті відкритися в одному магазині вітрина з сантехнікою можливо там будуть ще якісь інші пропозиції, так як раніше я писав, що хочу брати тільки те що реально бачив, а не по картинках каталогів.

А ну і ще раніше чуть не купив  DEVIT але мусив відмовитися так як він мені технічно не підійшов, там прихований підвід води який раніше потрібно було робити в підлозі, а в мене він вже є на стіні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 31.01.2017 at 17:53, fotlav сказано:

4iter, так CERSANIT CARINA теж без обідка чи я щось не те в Луцьку бачив?

 

Хоча цікаві відгуки тих хто його має, бо там реально рівна чаша, цікаво вода на підлогу не вихлюпує, бо навіть в Roca Gap який набагато дорожчий і то там є невеликий вигін в вигляді обідка.

ні в мене звичайна Каріна, з обідком. Безобідковий вирішив не купувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...