Перейти до змісту

Здати на права. (водійські)


Zheny@

Рекомендовані повідомлення

У моЁй жены права такого типуса, как на фото.

Кто то ей сказал, что по ним за границу нельзя ездить?

правда ли это?

як мені доводили до відому. якщо навіть в тебе старі права, то міняєш їх без проблем на нові і їздиш де хочеш. головне щоб фамілія та ім*я було правильно написано)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Дружина здавала нещодавно, здавали внутрішні (в ДОСААФ) і зовнішні (в МРЕВ), ті хто реально знали відповіді на білети і без проблем здав в Досааф, то всеодно перестраховувалися для МРЕВ (якщо ти розумієш про що я)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ті хто реально знали відповіді на білети і без проблем здав в Досааф, то всеодно перестраховувалися для МРЕВ (якщо ти розумієш про що я)

Це типу на перід треба? бо якщо-що не здав - то пролетів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
Це типу на перід треба? бо якщо-що не здав - то пролетів?

по закону якщо завалив екзамен в МРЕО, то через 5 днів (тобто на 6й) приходиш і перездаєш і коштує це 18 грн.

Народ я зараз вчуся на права в Досафі. Поки на категорію С а хочу на С1 і B. І по нових розцінках мені требабуде заплатити за кожну нову категорію 800 грн + виїзди і здача в МРЕо на відповідній машині, можна якось це дешевше зробити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж здавав у ТСОУ, вийшло десь 6000грн, категорії ВС разом, На КамАЗі їздили практично 2 рази в тиждень, і на ГАЗелі, практики хватало. Інструктором був Зіркевич Ігор Іванович, адекватна та професійна людина, на момент вступу практики водіння взагалі не було, та завдяки йому на 3 заняття вже більш-менш впевнено їхав на КамАЗі. Приблизно десь до 2х годин їздили, заливали 10л палива. За тижня 2 до закінчення сіли на Газель, "небо та земля".... На автодромі були, цікаво там, зокрема рушати під горбок і вісімка, хочеш їдиш хочеш ні, взагалі то тре розпочинати звідти, але як є так добре.

У мене також Зіркевич і я згідний з твоїми словами, але внесу деякі поправочки.

Я прийшов в школу по суті лише з теоретичними знання як їздити і так далі(до того було 2 рази по 10хв невдалих стартувань на легкових автомобілях після яких чомусь мені машину потім не давали). І тут настав "День водіння" , нас було двоє (учнів) і так як мій напарник їздив на машині він поїхав перший, мене вивезли на Львівську і сказав - їдь! Хоча я відмовлявся і казав йому десь поїхати на закриту територію бо не маю навиків. Але слава Богу поїхав я на досить пристойному рівні.

Водіння починається десь після 2-3х тижнів навчання. У нас зараз взагалі зламався 1 Камаз (за який 50к грн за ремонт тільки он заплатили:) ) і тепер всі катаються в Зіркевича + на ГАзельці (і дійсно на ній їздити після Камазу взагалі офігенно) і потім завуч сказав обмінятися машинами (я на Газелі відїздив 3 рази і мені вистачило, бо здавати будемо на Камазі і не треба привикати до неї).

В мене питання лише коли виїзджається на Автодром, бо мені вже надоїло їздити по майже тих самих маршутах без особливих складностей.....А от на горці я себе хочу виробувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

а можна взагалі без здавання крові якось домовити щоб отримати сертифікат в наркодиспансері, а то дуже не люблю коли кров в мене беруть, якщо знаєте відпишіться!!!)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а можна взагалі без здавання крові якось домовити щоб отримати сертифікат в наркодиспансері, а то дуже не люблю коли кров в мене беруть, якщо знаєте відпишіться!!!)))

гмм...десь тут собака зарита;)

я думаю що за гроші можна все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а можна взагалі без здавання крові якось домовити щоб отримати сертифікат в наркодиспансері, а то дуже не люблю коли кров в мене беруть, якщо знаєте відпишіться!!!)))

гмм...десь тут собака зарита ;)

я думаю що за гроші можна все.

Якби знати до кого підійти. що і як, а то я така що "не вмію домовлятись", от і морочу голову цим питанням))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а можна взагалі без здавання крові якось домовити щоб отримати сертифікат в наркодиспансері, а то дуже не люблю коли кров в мене беруть, якщо знаєте відпишіться!!!)))

заходите в лабораторию, говорите "боюсь сдавать кровь", вот вам 20 грн на чай (там будет медсестра), и всё.

Змінено користувачем Antarius
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Імхо на КРЗ біля Адреналін-сіті (з луцьких).

"АС" називається. Я з дружиною там навчався. Місяць тому отримали водійські права. Школа дуже сподобалася.

Влітку шукали варіанти, то в "АС" на двох виходило на 2000 грн. дешевше в порівнянні з ДОСАФ...

Навчання - 2400 грн.

Водіння - 600 грн. (20 виїздів: один виїзд - 60 грн, другий - безкоштовний, і так 20 разів)

І ще десь в районі 400 грн. (вже точно не пам'ятаю) на всілякі "пластікі", заяви і т.д.

То в загальному вам обійшлось в 3400? А платили ще в МРЕО чи в школі "за успішну здачу" іспиту. чи самі здавали? А скільки платять за таке?

а можна взагалі без здавання крові якось домовити щоб отримати сертифікат в наркодиспансері, а то дуже не люблю коли кров в мене беруть, якщо знаєте відпишіться!!!)))

заходите в лабораторию, говорите "боюсь сдавать кровь", вот вам 20 грн на чай (там будет медсестра), и всё.

Дякую)))))))))

Змінено користувачем Tani
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Імхо на КРЗ біля Адреналін-сіті (з луцьких).

"АС" називається. Я з дружиною там навчався. Місяць тому отримали водійські права. Школа дуже сподобалася.

Влітку шукали варіанти, то в "АС" на двох виходило на 2000 грн. дешевше в порівнянні з ДОСАФ...

Навчання - 2400 грн.

Водіння - 600 грн. (20 виїздів: один виїзд - 60 грн, другий - безкоштовний, і так 20 разів)

І ще десь в районі 400 грн. (вже точно не пам'ятаю) на всілякі "пластікі", заяви і т.д.

То в загальному вам обійшлось в 3400? А платили ще в МРЕО чи в школі "за успішну здачу" іспиту. чи самі здавали? А скільки платять за таке?

а можна взагалі без здавання крові якось домовити щоб отримати сертифікат в наркодиспансері, а то дуже не люблю коли кров в мене беруть, якщо знаєте відпишіться!!!)))

заходите в лабораторию, говорите "боюсь сдавать кровь", вот вам 20 грн на чай (там будет медсестра), и всё.

Дякую)))))))))

пластикова карточка в АС 253 грн) там ще на скідались по 50 грн на внутріншій екзамен.

нарахунок мрео вам самі все скажуть, бували такі що самі здавали але 1оо% не з першого разу, коли я здавав то екзамен коштував 600 грн.+ 30 за водіння мрео.але люди чекали права по 1-2 неділі, трохи пізніше через допомогу борди, я заплатив 700 грн , але в обід заплатив, вечері права вже були готові.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пластикова карточка в АС 253 грн) там ще на скідались по 50 грн на внутріншій екзамен. нарахунок мрео вам самі все скажуть, бували такі що самі здавали але 1оо% не з першого разу, коли я здавав то екзамен коштував 600 грн.+ 30 за водіння мрео.але люди чекали права по 1-2 неділі, трохи пізніше через допомогу борди, я заплатив 700 грн , але в обід заплатив, вечері права вже були готові.

Сам здав правила. Водіння - не вийшло самому. 2 Л.Українки - змінили мої знання на позитивні в ту же годину. Чекати прийшлось більше місяця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пластикова карточка в АС 253 грн) там ще на скідались по 50 грн на внутріншій екзамен. нарахунок мрео вам самі все скажуть, бували такі що самі здавали але 1оо% не з першого разу, коли я здавав то екзамен коштував 600 грн.+ 30 за водіння мрео.але люди чекали права по 1-2 неділі, трохи пізніше через допомогу борди, я заплатив 700 грн , але в обід заплатив, вечері права вже були готові.

Сам здав правила. Водіння - не вийшло самому. 2 Л.Українки - змінили мої знання на позитивні в ту же годину. Чекати прийшлось більше місяця.

чекати чого? перездачі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То у них бланків немає, то база не працює, то плівка закінчилась то ще щось!

скажу по свому досвіду це все брехня)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скажу по свому досвіду це все брехня)

Ну а що зробиш як так кажуть? Чи це я брешу???
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скажу по свому досвіду це все брехня)

Ну а що зробиш як так кажуть? Чи це я брешу???

нічого не зробиш. треба чекати, ну або платити. така держава у нас

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Платити це точно, сьогодні нарешті отримала два сертифікати з нарко і псих диспансерів - взагалі то не я а чоловік поїхав, бо мав вихідний, з моїм паспортом, і дійсно в псих 13,00 за довідку і 20 лікарю бо не я особисто була присутня, в нарко 27 за довідку і коробка цукерок медсестричці,(щоб не здавати кров, і взагалі мені не бачити того закладу) і там зразу сказали що могли і загальну довідку дати, але я тут припустилась помилки що купила бланк в поліклініці де приписана. тепер прийдеться там їхати проходити ту комісію, а так би все було вирішено за 1 день, як кажуть за гроші все швидко робиться( так що кому потрібна довідка їдьте в психдисп потім в нарко і там все вирішується на місці)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Платити це точно, сьогодні нарешті отримала два сертифікати з нарко і псих диспансерів - взагалі то не я а чоловік поїхав, бо мав вихідний, з моїм паспортом, і дійсно в псих 13,00 за довідку і 20 лікарю бо не я особисто була присутня, в нарко 27 за довідку і коробка цукерок медсестричці,(щоб не здавати кров, і взагалі мені не бачити того закладу) і там зразу сказали що могли і загальну довідку дати, але я тут припустилась помилки що купила бланк в поліклініці де приписана. тепер прийдеться там їхати проходити ту комісію, а так би все було вирішено за 1 день, як кажуть за гроші все швидко робиться( так що кому потрібна довідка їдьте в психдисп потім в нарко і там все вирішується на місці)))

так і робили більшість) за 1 день можна спокійно довідки зробити, навіть якщо кров здавати.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

ас карбишева тел.784080 (В) 3200грн 2,5 місяця (С) немає

авангард тел.231130 (СВ) 3900+780=4680. (В) 2900грн+бенз 1,5-2 місяця

київська тел.255217 3800(навч с)+800(бенз с)+600(навч в)+450(бенз в)=5650. (В) 2800+400 до 3 міс

конякіна тел.242321 (В)2700+600)+(С)1700+100)=5100 .

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Допоможу у швидкому отриманні водійського посвідчення. Категорія В, ВС, відкриття С при наявності В. Терміін до 10 днів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...