Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Всім привіт

Радий повідомити про новий продукт від Ощадного банку, який полегшить роботу з платежами, картками і переказами.

Куча нових та довгоочікуваних плюшок а-ля "щомісячні платежі", "переказ з рахунка на картку",  "переказ з картки на рахунок".  Нотаріуси і підприємці мають оцінити :)

Для тих хто часту у відрядженнях і бажають зняти готівку впроваджено "Гео-локацію атм і відділень": з додатка можна визначити де найближчий банкомат і його функції (просто видача чи видача і прийом готівки).

Хто у нас обслуговується - раджу спробувати.

Деталі, інструкції тут ->  http://www.oschadbank.ua/ua/private/mobile/

Помилки, побажання пишіть тут. Спробую допомогти

 

ну і трошки скрінів з презентації ^_^

Ощад2.jpg

reg.jpg

Ощад1.jpg

Ощад.jpg

Ощад6.jpg

Ощад5.jpg

Ощад4.jpg

Ощад3.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як же тоді бути зі старою, тупорилою програмою, з маркета?

Чому зараз в магазині 2 програми?

s_1468829467_2367919_eb49af6d03.png

Невже не можна тоді стару версію прибрати, а замість неї розповсюджувати нову?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, paksivatova сказано:

невже з'являється альтернатива Прівєтбанку?

Надіюсь півроку тому пробував користуватися тупило не реально

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

48 хвилин тому, vetalforever сказано:

Прибирання в процесі. Качати новішу (зелено-жовний лого)

Та знаю я, яку качати (вже поставив, непогана, до речі), бо попередня, то не програма, а справжнє гамно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, paksivatova said:

невже з'являється альтернатива Прівєтбанку?

Альтернатива просто офігенчик. Підключили моїй мамі СМС-інформування по чужій пенсійній картці. У мами рахунків у Ощаді немає. Звернувся у відділення, відправили на гарячу лінію. На гарячій лінії сказали, що відключать. Але фіг там. СМС далі сипляться. Другий раз звернувся - результат той самий. Банківська таємниця під замком )) Така альтернатива. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

помилилися цифрою в номері, ну буває :)

напиши тел в приват. спробую посприяти.

П.С. Тема саме про моб.банкінг. Будь-ласка, постарайтесь дописувати по темі. Дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 хвилин тому, Rock сказано:

ну таку відповідь і я отримав на гарячій лінії :angry2:,коли мені прийшла смс ,що я винен овердофіга денег ощадбанку ,

а якби таку смс прочитала старушка -божий одуванчик  і від стресу віддала богу душу ,то хто був би винуватий (питання риторичне)

в ощадбанку  СМС вручну набирають студенти ?

По різному буває. Це ж людський фактор. Прийшов Вася пупкін, оформив на свої потреби кредитку і вказав свій номер але заголовок "провтикав" 067(097) 066(099) і т.д.

Буває говорять не внятно, буває шумлять над головою. Ось вам прога, де можна таких штук уникнути.

П.С. Наполегливо вкотре прошу не оффтопити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 hours ago, vetalforever said:

По різному буває. Це ж людський фактор.

https://www.facebook.com/oschadbank/reviews/ Читав хвилин 20. Жодного (!) хоча б нейтрального відгуку, тільки негатив. І відповідь від банку на через один. Альтернатива... Укрпошті і поліклініці. Буду оффтопити, бо до сраки ваш злизаний у Пбанку мобільний додаток, якому до його функціональності як до неба рачки, коли ви елементарного зробити не можете.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SMS з одноразовим паролем було відправлено на Ваш телефон 380*********

 

Пробував зареєструватись, смс не приходить...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@SunSeth давай конкретно по додатку, що не подобається, що бажаєш покращити. Для чого засмічувати тему повідомленнями ні про що?

@Rock і @pura, тепер по вашому дискуту. Смс може прийти до 1 хв часу. Залежно від навантаження. Натисни повторно і тоді точно прийде. В мене на старті теж не приходило, а потім скопом 5 штук. Трошки зачекай. Смс банкінг, 3 грн\міс, якщо не помиляюсь. Якщо картка активована - має приходити, навіть якщо показує бублики на рахунку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, vetalforever сказано:

@SunSeth

@Rock і @pura, тепер по вашому дискуту. Смс може прийти до 1 хв часу. Залежно від навантаження. Натисни повторно і тоді точно прийде. В мене на старті теж не приходило, а потім скопом 5 штук. Трошки зачекай.

Натискав декілька раз, не приходить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ем... Перевір номер телефону і чи підключенн'е смс інформування.

Upd. На фб. У відгуках такі ж проблеми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, vetalforever сказано:

Ем... Перевір номер телефону і чи підключенн'е смс інформування.

 

смс інформування  підключене, смс про зміну балансу приходять

а як номер перевірити? в додатку він прихований, тільки 2 останні цифри 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спробуй зарегатись 24/7 на пк. З тим же логіном зайти в тел. Номер перевірити тільки по гарячій лінії

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, vetalforever сказано:

 

Upd. На фб. У відгуках такі ж проблеми.

де почитати?

1 година тому, vetalforever сказано:

Спробуй зарегатись 24/7 на пк. 

те саме

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо будеш в центрі - забіжи. попередньо подзвониш. розберемося

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Апну темку.

 

Ощад вводить комісії в касах за комуналку: 3грн\ позиція. Оскільки в платіжці від 3-х і до 10 позицій комісія буде відповідно 9 і вище гривень.

Під позицією розуміють для прикладу:

1. Вода гаряча

2. Вода холодна

3. Світло

4. Газ

5. Опалення

 

ну і т.д.

В терміналах (ІПТ) розрахунки за комуналку будуть без комісій.

Я не знаю для чого так зробили і чи знищить це черги в каси, але будьте уважні і розраховуйте свій час

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@vetalforever коли це почнеться???

Офігеть просто, капітальний подарунок усім дідусям та бабулькам, які по звичці платять у ощадбанку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, vetalforever сказано:

Ощад вводить комісії в касах за комуналку: 3грн\ позиція.

АМКУ визнав неправомірним збір комісії при оплаті комунальних послуг

Показати прихований контент  

Антимонопольний комітет України (АМКУ) виявив неправомірність сплати громадянами комісії в банку або поштовому відділенні при оплаті послуг ЖКГ, оскільки дані витрати закладені в тарифи. Як повідомила прес-служба АМКУ, про це йдеться у схваленій 1 листопада звіті про результати дослідження ринку послуг з прийому готівкових платежів від фізичних осіб за житлово-комунальні послуги.

«Споживач сплачує комісійну винагороду за прийом платежів двічі - її закладено в тариф на послугу ЖКГ, а також за послуги банку чи «Укрпошти» відповідно до встановлених ними тарифів», – йдеться в повідомленні.

Разом з тим, якщо постачальник комунальних послуг уклав договір і сплачує банку або «Укрпошті» витрати на прийом платежів, споживачам все одно доводиться платити комісію двічі.

Прес-служба зазначила, що звіт підготовлено за результатами дослідження, яке проводилося у зв'язку з численними зверненнями громадян до органів АМКУ і охоплювало 2015 рік і п'ять місяців 2016 року.

До слова, в Україні заборгованість з виплати за житлово-комунальні послуги, включаючи електроенергію, на кінець вересня становить понад 15 млрд грн.

Hide  
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 hours ago, Electronshik said:

@vetalforever коли це почнеться???

Офігеть просто, капітальний подарунок усім дідусям та бабулькам, які по звичці платять у ощадбанку

Уявляю, який аццкій ппц тепер буде робитись на пошті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 годин тому, vetalforever сказано:

Ощад вводить комісії в касах за комуналку: 3грн\ позиція. Оскільки в платіжці від 3-х і до 10 позицій комісія буде відповідно 9 і вище гривень.

 

В терміналах (ІПТ) розрахунки за комуналку будуть без комісій.

Я не знаю для чого так зробили і чи знищить це черги в каси

Зробив якраз для того, щоб платники комуналки переходили з готівкових квитанцій на платежі в Ощад 24/7, або хоча б через термінали.

Свого часу, тільки набагато раніше, схожі кроки були в Привату - пам'ятаю, був момент, коли мінімальна комісія в касі була 20грн - без карти Приватбанку, і 0грн. - при оплаті з кредитки

 

Тільки от, разом зі зменшенням черг у відділеннях Ощаду, виростуть черги в іншому місці (де поки без комісії, крім газу):

3 годин тому, SunSeth сказано:

Уявляю, який аццкій ппц тепер буде робитись на пошті.

 

Бо якось я собі не уявляю, як натовпи пенсіонерів (самих дисциплінованих платників комуналки, до речі) - будуть ломитись в їх Ощ27/7

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...