Перейти до змісту

Літні Олімпійські ігри 2016


yura-patriot

Рекомендовані повідомлення

А я бачив,йому трішки не хвалило щоб чітко приземлитися,але там і так були всі у шоці,рускі коментатори говорили що це просто неймовірно і свєрхсложно і майже не реально,але повага спортсмену за його спробу просто безмежна.

http://www.bagnet.org/news/sport/304072

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 97
  • Створено
  • Остання відповідь

Цікава інформація про суддю поєдинку у греко римській

Виявляється, він ще й в Росії живе

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42 минуты назад, snouden сказал:

Цікава інформація про суддю поєдинку у греко римській

Виявляється, він ще й в Росії живе

Де ж протести?

Як можна бути неупередженим при судівстві земляка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

58 хвилин тому, yura-patriot сказано:

13938472_1239089596135849_55007609346046

 

2008 рік. Майкл Фелпс фотографується з хлопчиком з Сінгапуру, який через 8 років відбере у нього золото Олімпійських Ігор в запливі на 100 метрів батерфляєм.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@yura-patriot , і я дивився))) Вітаю всіх нас!!

 

P.S. До речі, це перший раз я дивився цю Олімпіаду (до цього тільки читав цю тему і дивився в новинах результати), випадково включив УТ-1 (ніколи його не дивлюся) і попав прямо на початок фіналу гімнастів на брусах... Надо же))).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нарешті :)

 

Цитувати

До речі, це перший раз я дивився цю Олімпіаду (до цього тільки читав цю тему і дивився в новинах результати), випадково включив УТ-1 (ніколи його не дивлюся) і попав прямо на початок фіналу гімнастів на брусах... Надо же

 

А я теж останній раз з таким захопленням дивився Олімпіаду в Сіднеї в далекому 2000 році.

Приємно, що з тих пір інтонація дикторів і загальна атмосфера Першого національного практично не змінилась :)

І так трохи ностальгія накриває, пригадую своє юнацтво, коли теж трохи займався спортом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як не прикро, в нас знов відібрали медаль на догоду японцям...

(синхронне плавання)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, yura-patriot сказал:

Єсть золото! Верняєв(бруси) нарешті.

Дочекалися нарешті. Ще може сьогодні бути одне золото, в стрибках в висоту. УТ-1 в прямій трансляції буде показувати в 2-30 (будильник поставлю, щоб подивитися)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бондаренко: Хвороба дуже вплинула на мене і мій результат

Після свого бронзового стрибка Богдан Бондаренко прокоментував прес-службі Національного олімпійського комітету України свої враження та емоції після сьогоднішнього фіналу.

"Якби мені сказали 10 днів тому, що буде такий результат, я б, мабуть, засмутився, тому що я був у гарній формі. Якби мені сказали про такий результат 3 дні назад – я б, не повірив. Так як на останньому заключному зборі тут в Бразилії, сильно застудився, лікувався. У день кваліфікації лише завершив приймати антибіотики, але все одно почував себе не дуже.

Хвороба дуже вплинула на мене і мій результат, але Олімпійські ігри поводяться один раз на 4 роки, тому потрібно було боротись. Мені просто не вистачило сил", - прокоментував новоспечений призер.

На запитання чи задоволений Богдан своєю нагородою, він відповів: Задоволений, сьогодні зробив максимально все, що від мене залежало, - додав Бондаренко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А Кваша в стрибках у воду шостий, і що саме прикре, різниця з третім місцем в балах невелика, як завжди трохи не вистачило

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та у нас вся олімпіада під девізом "ну нє шмогла я..."

Раніше менше 20 медалей не привозили, а зараз лише 7 за п"ять днів до завершення. В командному рейтингу були низькувато (21 місце в Сіднеї в 2000р.), але ж тоді взяли 23 медалі (3-10-10).

Якесь гнітючі враження від виступів наших. На чемпіонатах світу по багатьох видах спорту постійно медалі привозимо ще й чимало золотих, а тут... Дзюдо, важка атлетика, бокс, стрибки у воду, гребля... Я вже не згадую про плавання, стрільбу з лука чи велосипедний спорт... 

Вакуум...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є і щось хороше, наприклад сьогодні біг на 800м будуть виступати аж 3 українки

Зараз буде виступати на байдарці (чи то каное) Волинянка Марія ПОВХ !

3 місце , вийшла до півфіналу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, snouden сказал:

Є і щось хороше, наприклад сьогодні біг на 800м будуть виступати аж 3 українки

 

Двоє з них вийшли до півфіналу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В доповнення до золота в каноє, друге місце посів українець, що виступає з 2007 року за Азербайджан- Валентин Демьяненко  https://ru.wikipedia.org/wiki/Демьяненко,_Валентин_Юрьевич

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сукари знов на одну десяту поставили більше японкам щоб нас обійти

Все настільки очевидно що аж смішно

Тільки нажаль прикро за наших дівчат

 

Там де судді в нас мало шансів , гасять на підступах

Тільки як Чабан прориватись до перемоги щоб суддя нічого не міг зробити , бо його нема (і то не хотіли в фінал пускати)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки що послухав маму і тренера по Першому національному, виявляється Юрі довелось вибивати щоб його по правилах допустили у фінал....

Це повна Ж....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...