Перейти до змісту

Літні Олімпійські ігри 2016


yura-patriot

Рекомендовані повідомлення

Всім привіт, 5 серпня стартує олімпіада і це цікаво,а особливо як там наші будуть,отож,пропоную тут, якщо хтось в темі писати хто що знає,короч дисциплін там то багато, а за усіма не вслідкуєш,я розумію що новини існують,але коли пишуть прості люди,а не журналісти(без образ)то як на мене набагато цікавіше читати.Я не буду її підпітувати говорю відразу,адміни, якщо хочете то грохніть,я просто так,якщо є хто любить спорт,то давайте тут писати все про цю бразильську олімпіаду,наприклад:"Всім привіт,завтра наші приймають участь у забігу на 100метрівці",або" ВаУ! ми у фіналі по сртибкам у висоту,усім дивитися,о такій то,такій годині".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • Відповідей 97
  • Створено
  • Остання відповідь

Чекаємо на офіційне підтвердження...

 

Журналисты британской газеты The Mail on Sunday (воскресное приложение Daily Mail) узнали о решении Международного олимпийского комитета (МОК) отстранить всю российскую сборную от Олимпиады-2016, которая стартует 5 августа в Бразилии.

 

В воскресенье в швейцарской Лозанне состоится заседание исполкома МОК, на котором будет официально объявлено решение о судьбе российской сборной. По итогам расследования Всемирное антидопинговое агентство рекомендовало МОК отстранить сборную России от Игр в Рио.

 

Газета, ссылаясь на собственный источник в МОК, пишет, что все 387 российских спортсменов будут отстранены от Игр, чтобы "показать Москве, что допинг является атакой на весь спорт". "Это фактически означает изгнание из Рио. Но Томас Бах (президент МОК) также хочет, чтобы был рассмотрен вопрос о правах отдельных спортсменов", — уточняет издание.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вслід за легкоатлетичною збірною кацапам, тільки що, у повному складі "забанили" і важку атлетику.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 хвилин тому, Svityaz сказано:

Вслід за легкоатлетичною збірною кацапам, тільки що, у повному складі "забанили" і важку атлетику.

Тут не знати що гірше, якщо б пустили і проконтролювали, результати вєлікіх були б в кінці всіх таблиць. Думаю кацапам це все на руку загалом, якщо не враховувати амбіції і підірване здоровя кожного з спортсменів. Можна буде смердіти на весь світ про вєлікость і нєсправєдлівость.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, romaxa11 сказано:

 результати вєлікіх були б в кінці всіх таблиць.

 

100 %Ромаха11 в точку прям!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайшов додаток на Плей маркеті (android, IOS)  https://play.google.com/store/apps/details?id=com.infopulse.noc&hl=ua 

Підтримайте Олімпійську Збірну України! Завантажуйте Офіційний додаток Національної Збірної України, та слідкуйте за успіхами збірної у режимі реального часу будь-де та будь-коли! 
Головні фічі: 
• Отримуйте усі новини та фото з головного спортивного змагання 2016 – Літньої Олімпіади в Ріо
Діліться контентом із друзям в соціальних мережах
Підтримка двох мов – отримуйте контент українською чи англійською 
• Отримуйте пуш-нотифікації із гарячими новинами та перемогами збірної!
Ексклюзивні відео-репортажі у форматі 360 та 2D, відзняті камерами Samsung, офіційного спонсору Олімпійської Команди України.
Розклад Олімпіади та Результати у вигляді інтерактивних таблиць.
• Профілі усіх спортсменів Олімпійської збірної. 
Безкоштовна лотерея з призами від Олімпійського Комітету та партнерів!
Додаток розроблений компанією Infopulse для Національного Олімпійського Комітету України.
Офіційний сайт Національного Олімпійського Комітету України
Офіційна сторінка НОК України у Facebook
#UWinRio #UkrNOC #UkrOlympicTeam
 Завантажуйте. 
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сегодня, 15:19      
 
       
ФОТОФАКТ. На открытии Олимпийских игр показали, чей Крым на самом деле

Полуостров был на своем месте – в Украине

Во время прохождения сборной Украины на церемонии открытия Олимпийских игр 2016 года в Рио-де-Жанейро на телевизионной графике оккупированный ныне Россией Крым был показан правильно – украинским, передает FlashCrimea.

8cadd08858bd3c636c150503f767041f_760x0_1200.838.0.36

Когда же на стадион вышла российская делегация, карта России, соответственно, была показана без насильно аннексированного ею Крыма.

Напомним, что Олимпийские игры завершатся 21 августа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Н ....да результат у нас печальний.....лише хлопчина у стрільбі і ольга у фехтуванні, що здобули медалі. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та сьогодні ващще пєчаль:

1. Нещодавно закінчився бій фектувальниць і наша Ольга Харлан програла півфіналі і не так обідно що програла, як програла в росіянці Яні Егорян. Тепер іде фінал між двома росіянками :(

2. Зараз йдуть змагання зі спортивної гімнастики серед чоловічих команд. І наші значно відставали від усіх. В потім щось сталось (не знаю що) і наша збірна перестала змагатися. (нє, щось таки виступають, просто атсайдерів перестали показувати).  Лідирує російська команда :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в гімнастиці на команду не ставили, навідь лідера команди не заявляли. І ще один з спортсменів на першому снаряді отримав травму, тому в нас виступали тільки 4. Чекаємо на індивідуальні змагання. Там можуть бути медалі, особливо в багатоборстві.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я знал , что это произойдет именно сегодня ночью.

Верил.

Я ждал этого момента всю жизнь.

Ждал с тех пор как этот маленький 11-ти летний бриллиант попал мне в руки.
Я понимал, что 64 первый сет - это ничто, я понимал ,что 5 двойных в 7-ом гейме второго у Серены это ничто.
Я знал что матч будет выигран когда будет выигран последний мяч...
И Элина это знала.

Харьковчанка Элина Свитолина принесла самую большую теннисную сенсацию в Олимпийском Рио выбив в 1/8 финала 36-кратную победительницу турниров Большого Шлема , в том числе 22-х кратную в одиночном разряде.
4-х кратную Олимпийскую чемпионку.
Действующую первую ракетку Мира.
Великую и ужасную .
Легендарную и непобедимую Серену Вильямс.

Элина победила .
64,63.
Агрессивно, цепко, на хорошей скорости.

Не Серена проиграла, Элина выиграла !

Ликуй Украина !
Танцуй Харьков !
И мечтай дальше !

P.S. Заснуть врядли получится.
Нет сил.
Нет эмоций.
Пустота.
Пойду открою бутылку бордосского.
Ведь только 2-20 ночи...
Elina Svitolina

 
Світлина від Sapronov Yuri.
Світлина від Sapronov Yuri.
Світлина від Sapronov Yuri.
 
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, rl72 сказано:

Я знал , что это произойдет именно сегодня ночью.

Верил.

Я ждал этого момента всю жизнь.

Ждал с тех пор как этот маленький 11-ти летний бриллиант попал мне в руки.
Я понимал, что 64 первый сет - это ничто, я понимал ,что 5 двойных в 7-ом гейме второго у Серены это ничто.
Я знал что матч будет выигран когда будет выигран последний мяч...
И Элина это знала.

Харьковчанка Элина Свитолина принесла самую большую теннисную сенсацию в Олимпийском Рио выбив в 1/8 финала 36-кратную победительницу турниров Большого Шлема , в том числе 22-х кратную в одиночном разряде.
4-х кратную Олимпийскую чемпионку.
Действующую первую ракетку Мира.
Великую и ужасную .
Легендарную и непобедимую Серену Вильямс.

Элина победила .
64,63.
Агрессивно, цепко, на хорошей скорости.

Не Серена проиграла, Элина выиграла !

Ликуй Украина !
Танцуй Харьков !
И мечтай дальше !

P.S. Заснуть врядли получится.
Нет сил.
Нет эмоций.
Пустота.
Пойду открою бутылку бордосского.
Ведь только 2-20 ночи...
Elina Svitolina

 
  Показати прихований контент
Світлина від Sapronov Yuri.
Світлина від Sapronov Yuri.
Світлина від Sapronov Yuri.
 

Триндець,а я не дочекався((,сьогодні вона знову вночі буде рубатися,нє?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивився цей поєдинок,грузин за 30 секунд до завершення програвав і витянув перемогу

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Еліна дівка файна і так добре витримала гру... в другому сеті американка чуть не плакала. Єдине що з часом трохи не зручно дивитись пряму трансляцію, в нас вже пообіді, а в них тільки ранок. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Олег Верняєв жгьот!!! Показує клас в індивідуальній спртивній гімнастиці. Поки перший...:0020:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 Олег - молодець, вистояв. Але гади арбітри забрали золото, не хватило 0,11 бала.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я дивуюся. По жодному українському каналу не було онлай-трансляції, по жодному новинному каналу ніяких повідомлень про срібло Олега. Україні немає діла до спортсменів, які відстоюють її честь і гідність.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, vaz75 сказал:

Я дивуюся. По жодному українському каналу не було онлай-трансляції, по жодному новинному каналу ніяких повідомлень про срібло Олега. Україні немає діла до спортсменів, які відстоюють її честь і гідність.

УТ-1 ПЕРШИЙ цілими днями транслюють Олімпіаду і зараз була трансляція.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, vaz75 сказано:

Я дивуюся. По жодному українському каналу не було онлай-трансляції, по жодному новинному каналу ніяких повідомлень про срібло Олега. Україні немає діла до спортсменів, які відстоюють її честь і гідність.

Щойно була трансляція (онлайн). Зараз в Ріо 10 СЕРПНЯ 19:06

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну що подадуть наші апеляцію на оцінку в останній вправі? Видно було, що Верняєва засудили

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Orfey сказал:

ну що подадуть наші апеляцію на оцінку в останній вправі? Видно було, що Верняєва засудили

Це не вплине на результат.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто знає коли Світоліна буде грати в 1/4, бо щось не можу знайти на коли гру перенесли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, foma144 сказал:

УТ-1 ПЕРШИЙ цілими днями транслюють Олімпіаду і зараз була трансляція.

І що вони транслюють? Як росіяни здобувають нагороди? Чи може фехтування Ольги Харлан? Чи тріумф Еліни Світоліної на Сиреною Вільямс?

В мене почав глючити супутниковий канал під час гімнастики. Я перещьолкав всі наші канали - ноль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...