Перейти до змісту

Розвод з парфумами на АС 1


REVERS

Рекомендовані повідомлення

12 годин тому, Grekus сказано:

РОЗШИФРУЙТЕ БО НЕ ДОГАНЯЮ.

Чого я зрозумів  одразу?

"Клеха" то "штаніна". От нехай вгадає в якій клесі у нього його *уй в лівій чи в правій?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 годин тому, GalinkaS сказано:

це якась піраміда развода українців.

цим розводам понад 100 років :)

 

В Криму "фото з мавпочкою", яка одразу лізе в кишеню у сорочці / футболці виймає все, що там є. Якщо там гроші чи документи - пиши "потрачєно..."  гроші то таке, а от документи, картка, то власник мавпочки захоче викуп.

З парфумами теж така ж історія.  взяв у руки - все, мусиш заплатити. Хоча, якщо вчасно послати на йух, то можна уникнути попадання на бабло чи "розборок".

Впевнений, що окрім дівчат на АС є "група підтримки" у вигляді крепких хлопців, зазвичай вони із кримінальним минулим. Як і більшість отих дівчат-рішал.

А ще, вони усі не місцеві.

За подібною схемою діють "продавці вікон і дверей", "мтс", "встановлення фільтрів для води у квартирах".... 

Як вони самі люблять казати - "Лох нє мамонт, лох нє вимрєт".  Завжди знайдеться той, хто поведеться.

 

Як протидія, або така ж зухвалість у спілкуванні, або щось серйозніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В кожного чоловіка є одна штука, яка при носінні класичних трусів сімейок знаходиться або в лівій або в правій штанині.Штанину в народі називають клехою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кажуть що Брін в гуглі хоче замінити фразу "Окей гугл" на "Окей нокіан", так як останній добряче допомагає людям, хто забанений в гуглі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну коли розводили самі шукають собі жерви то зрозуміло, а ось один мій знайомий сам спеціально свідомо йшов щоб спровокувати скандал з шахраями. А так як він знав як його мають дурити то завжди виходив переможцем. Для чого це йому , хто зна, я б так не зміг )))

Я був свідком як він у поїзді міняв гроші в циганів.  Не цигани шукали хто б то їм поміняв велику купюру і через 5 хвилин поверталися з претензіями що не вистачає певної сумми, а мій знайомий у тих же циган міняв )))

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на вихідних на площі "Возз'єднання" зграйка молодих людей питає "ви не подскажитє как проєхать к ТАМ-ТАМ", ну думаю зараз я вас....

але дивлюсь всі в шортах, з рюкзаками і селфі-палками... бодрячкові такі... туристи напевно :)

відправив їх на марштутку №11... а не туди куди завжди відправляю ТамТамтамщиків

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 7/8/2016 at 6:15 AM, Selbeor said:

Та ці ділки промишляють по всій області. Раніше на Лесі Українки (Радянській) їх було багато і часто, зараз щось не зустрічав. Перші рази чемно відмовлявся, а потім просто посилав, бо інакше до них не доходить.

Прошлу середу ця команда з парфумами промишляла на ринку в Шацьку....  сьогодні їх уже не було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 27.07.2016 at 23:10, Waver сказано:

Прошлу середу ця команда з парфумами промишляла на ринку в Шацьку....

І шо? питалися де Там-Там ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 hours ago, Zheny@ said:

І шо? питалися де Там-Там ?

Та ні...

Доволі хороша, струнка і фігурова дівчина, почала приставати на ринку з якимось пробніком в подарунок, що в них мол, відкрився якийсь новий магазин, і навіть вручила мені той маленький конвертик в руки... я розгорнув і подивився, віддав назад і відповів - що всі парфуми купую тільки оригінальні в дуті-фрі магазинах міжнародних аєропортів... хоча, справді, після того затримався на пару секунд, перебив її і, запитав її ім'я, на що потім відповів, що такій дівчині як вона, пасувала  би набагато краща робота ніж те що вона зараз робить (все-таки, маю майже десять років стажу холостяка і знайомств з дівчатами...) але, згадавши про свою  прекрасну дружину... одразу пішов далі по своїх справах... вдогонку, тільки почув запитання - а що я пропоную... але, мені уже було не до неї... потім бачив ще двох з такими же пропозиціями але, уже не звертав уваги і не зупинявся...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 minutes ago, Waver said:

але, згадавши про свою  прекрасну дружину... одразу пішов далі по своїх справах...

Подумав, а нах воно мені треба: ресторан, сауна, готель, "гонорар", кожвєндеспансер, отмазкі "детибувдотрьохночі", стільки розходів. Я такий самий, старий і лінивий став.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я взагалі таких кадрів минаю навіть не звертаю увагу, лице цеглиною і вперед, просто не зважаю, бо знаю що це марнування мого часу, включаючи тих ребят які тицяють візитки продажу вікон/дверей, а потім ти хочеш іти далі а тебе за ту візитку і тримає, я взагалі таких не розумію, якби мені треба були двері чи парфуми, я пішов би в магазин та й купив би, а оце навязування - повний розвод, я ще дивуюсь як ті люди находять таку роботу і ще за це якусь зарплату отримують!?

і що саме цікаве тих кадрів видно то здалека!

жіночки які роздають рекламки якогось там-таму чи фокстроту - не рахуємо, тут тобі просто дають рекламку і ні до чого не примушують

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

випадково замітив тему....

 

і згадав свій випадок, правда було в Ківерцях,

теж хотіли щось дати я не розгледів думав якісь флаєри-бумаги за метрів 5 викинув в сміття, обертаюсь... риються щось шукають  WTF???

 

 

а ось воно що

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...