Перейти до змісту

Що це на 40-му гімном смердить?


Рекомендовані повідомлення

Петя поїхав, а запашок остався. Краще б як в анекдоті - мальчик, пукни здесь и беги туда.

Сьогодні, поки Гарант був в Луцьку, пожежники поливали відстійники на цукровому водою, певно в Липлянах те саме було. А зараз такий сморід стоїть, якого я ще не чув.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Петя поїхав, а запашок остався.

Таки да. Знов 23 година і на ГПЗ вікно не відчинити :((
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і що ніхто не знає і звідки?

чи задіяні "грубі люди" і так треба?

 

а може то Львівське сміття?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42 хвилин тому, nickel сказано:

Петя поїхав, а запашок остався. Краще б як в анекдоті - мальчик, пукни здесь и беги туда.

Сьогодні, поки Гарант був в Луцьку, пожежники поливали відстійники на цукровому водою, певно в Липлянах те саме було. А зараз такий сморід стоїть, якого я ще не чув.

бгг, нікелю Петя у замочну скважину пукнув

 

п.с. вийшов на вулицю, запаху вже не чути. чому вже, бо на веранді відчувається душок. вітер мабуть змінив напрямок

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, rl72 сказал:

бгг, нікелю Петя у замочну скважину пукнув

нікель десь писав, що в квартирі смердить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В вайбері є група "вонючий завод", в групі пишуть, що зараз активісти чергують біля цукрового щоб не пускати ніяких машин з викидами. В вайбері група вже заповнена, ще десь у фб є їхня група, кому цікаво.

п.с. Підігнали лінк на фб

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 час назад, nickel сказал:

Петя поїхав, а запашок остався. Краще б як в анекдоті - мальчик, пукни здесь и беги туда.

Сьогодні, поки Гарант був в Луцьку, пожежники поливали відстійники на цукровому водою, певно в Липлянах те саме було. А зараз такий сморід стоїть, якого я ще не чув.

 

Maxim Pronevich Вчора біля 7 ранку пожарки закривали пінною шапкою ті "озера" мабуть готувалися до приізду Рошена але дощик іх зняв і знову почався армагедон

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 годин тому, nickel сказано:

В вайбері є група "вонючий завод", в групі пишуть, що зараз активісти чергують біля цукрового щоб не пускати ніяких машин з викидами. В вайбері група вже заповнена, ще десь у фб є їхня група, кому цікаво.

п.с. Підігнали лінк на фб

 

Дарма гонять на цукровий. Дехто ще й комбікормовий приплітає.

Є звісточка, що жахливий сморід, який вже другий місяць стоїть на ЛПЗ, Вересневому, частково Львівській і вже почав добиратись до Центру міста йде від звалища відходів тварин за заправкою ANP перед поворотом на Баїв/Городище (кажуть, що "ноги ростуть" від заготівельників м"яса)? Чи є ще якісь версії?
І що з цим робити? (бо дехто збирається з рушницею відслідковувати тих, хто це скидає)
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Volyniaka сказано:

(кажуть, що "ноги ростуть" від заготівельників м"яса)? Чи є ще якісь версії?

І що з цим робити?

 

стати веганами.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, Volyniaka сказал:

 жахливий сморід, який вже другий місяць стоїть на ЛПЗ...

 

От навіщо та дезінформація? Прям так жахливий, прям так стоїть другий місяць... Живу на ДПЗ і можу сказати саме за цей район, а саме за його частину, де школа #20. Сморід буває рідко (сам чув раза 2-3 за весь час шуміхи), діти мої чули частіше, особливо, коли зранку в школу йдуть...Ще багато залежить від напрямку вітру... Вечорами повітря в 90% часу повітря чисте...І то, той сморід, що я чув (буквально вчора в 10 ранку) жахливим назвати важко)), постояв біля під'їзду, поговорив з сусідом 5 хвилин - вже й привик )) (сморід був типу як до свиней в хлів заходиш).

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 hours ago, charlie said:

треба почекати десь до 24 години

нічого не було

14 minutes ago, Юріч said:

сморід був типу як до свиней в хлів заходиш

ага-ага, саме такий вчора вдень був на Київському майдані.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Юріч сказано:

 

От навіщо та дезінформація? Прям так жахливий, прям так стоїть другий місяць... Живу на ДПЗ і можу сказати саме за цей район, а саме за його частину, де школа #20. Сморід буває рідко (сам чув раза 2-3 за весь час шуміхи), діти мої чули частіше, особливо, коли зранку в школу йдуть...Ще багато залежить від напрямку вітру... Вечорами повітря в 90% часу повітря чисте...І то, той сморід, що я чув (буквально вчора в 10 ранку) жахливим назвати важко)), постояв біля під'їзду, поговорив з сусідом 5 хвилин - вже й привик )) (сморід був типу як до свиней в хлів заходиш).

Сподіваюсь, це такий сарказм?

Моя мама живе на Дружби народів, 1-А, вікна спальні виходять на бік Боженка. За останні кілька відвідин її, був шокований запахами, вона теж. Вони вже на ніч і кватирку не відчиняють.

Знайомий, з яким сьогодні говорили на цю тему, теж живе на ЛПЗ, просто знервований цією ситуйовіною. Казав буде кудись звертатись (щось про Палицю згадував, точніше не пригадую).

Сам живу на Львівській, неподалік тубдиспансера, то сморід ледь не через день, особливо ввечері.

На Вересневому взагалі мітинг збирали.

Ні, якщо Вас все влаштовує, то про що мова...

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Volyniaka , та як же ж тут сарказм... Я тут тоже тільки що людей попитав, всі живуть на ДПЗ, в моїй квартирі). Меньша доця каже що воняє десь через день (вона ходить в школу в другу зміну), каже що воняє деколи, коли йде зі школи (біля 17-ї години), коли йде в школу (в обід) не воняє. Старша доця взагалі сказала, що воняло за останній місяць разів зо п'ять, особливо, коли зранку йде в школу (ходить в першу зміну), деколи воняло, коли на фізичну культуру ходили, але каже, як вітер подує, тобто воняло не постійно. Коли йшла зі школи додому (в обід) ніколи не воняло. Дружина каже, що воняє через день, але частіше на ніч і зранку...а буває, каже, що зі сторони кухні не воняє, а зі сторони спальні воняє (в нас вікно спальні виходить на іншу сторону будинку). Вечером, коли йде з роботи майже ніколи не воняє... Я їжджу на роботу біля 10-ї години, вонь чув 2-3 рази, вечером приїжджаю після 18-ї, може пізніше - воні не чув ні разу. Ну і недавно один раз була вонь пізно ввечері, прийшлось вікна позакривати. Зараз спеціально виглянув у вікно - повітря свіже, пахне як після дощику, зеленню і деревами...

Короче, кожному по різному воняє, в різний час і з різною періодичністю. І да, на даний момент, для мене цей сморід (дуже рідкий) не є критичним. На мітинг поки не збираюсь).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 minutes ago, SunSeth said:

ага-ага, саме такий вчора вдень був на Київському майдані.

 

Так то й не дивно.

1.jpg

 

 

@Юріч , ладно @SunSeth прокурив папіросами свій нюх і йому ніколи на 40-му не смердить, але ти ж не палиш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

59 хвилин тому, Юріч сказано:

 

От навіщо та дезінформація?...

Тупо сцилко - http://lutsk.rayon.in.ua/news/31004-smorid-pidkoriue-novi-raioni-lutska-sotsmerezhi

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ех@Volyniaka , от чєловєк, я йому про свої відчуття і відчуття всієї родини, так би мовити з перших рук, а він мені якісь "тупо сцилко"... Я ж писав:

Цитата

кожному по різному воняє, в різний час і з різною періодичністю. 

 

Тому не сперечаюсь за інші райони, а говорю лише за те, що сам відчуваю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Юріч сказано:

Ех@Volyniaka , от чєловєк, я йому про свої відчуття і відчуття всієї родини, так би мовити з перших рук, ...

А я про відчуття і СВОЇ і МОЄЇ родини вище не писав? (так би мовити з перших рук...Цитата)

Ладно, якщо це Вас влаштовує, то нехай...

Сподіваюсь та гидота не приведе до більш серйозних наслідків.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Юріч сказал:

 

От навіщо та дезінформація? Прям так жахливий, прям так стоїть другий місяць... Живу на ДПЗ і можу сказати саме за цей район, а саме за його частину, де школа #20. Сморід буває рідко (сам чув раза 2-3 за весь час шуміхи), діти мої чули частіше, особливо, коли зранку в школу йдуть...Ще багато залежить від напрямку вітру... Вечорами повітря в 90% часу повітря чисте...І то, той сморід, що я чув (буквально вчора в 10 ранку) жахливим назвати важко)), постояв біля під'їзду, поговорив з сусідом 5 хвилин - вже й привик )) (сморід був типу як до свиней в хлів заходиш).

 

3 минуты назад, Юріч сказал:

Єх@Volyniaka , от чєловєк, я йому про свої відчуття і відчуття всієї родини, так би мовити з перших рук

Ок, давай я розкажу. До 20 школи я можу з балкона доплюнути. Смердить регулярно. Смердить часто. Вечорами (ночами) смердить найчастіше.

А тепер про "жахливий". Дійсно, люди запахи по різному сприймають. Та вонь , яку я навіть не помічаю, інших до рвоти доводить. Дружина з рвотними позивами побігла в туалет, лише при спробі закрити вікно, так як відчула запах. Вчора в маршрутці, біля ДЕПО, не знав куди втікати, коли кавкати почала дівчина, яка стояла поруч. Це тільки відкрились двері, вона ще дві зупинки їхала, поки позиви не пройшли, хоча мала вийти біля ДЕПО. З маршрутки зі мною вийшла жіночка і всю дорогу затуляла носа рукавом.

Я, після своєї роботи, взагалі запахи не відчуваю, але вчора це було щось. Хоча мене такі запахи не лякають, тримали свиню , ще не такі чув.

Може ДПЗ в нас не одне? ;)

  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@nickel , може і не одне). А може то просто на верхніх поверхах більше воняє, бо в мене перший і воняє рідко... В маршрутках не їжджу, тільки на авто, дуйку рідко вмикаю, просто не маю такої привички (з вонню це не має нічого спільного), може тому не чую воні, коли їду кожен день з роботи і на роботу через Рованці, деколи через місто, особливо коли з роботи вечером. Ок, хлопці, я сперечатись не буду, та й нема за що. Відпишусь тут тоді, коли дійсно буде вже невмоготу від смороду. А зараз дозвольте відкланятись. Мир.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Юріч сказал:

@nickel , може і не одне). А може то просто на верхніх поверхах більше воняє, бо в мене перший і воняє рідко...

Ти нє павєріш - я також на першому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вікна мої виходять на церкву біля 24-ї школи.

Заправка АНП в прямій видимості, там і джерело запаху. Працюю вдома, з десяток разів на день виходжу на балкон чай/каву пити.

Воняє дуже часто. За останні 2 години раза 2 запашок приходив до будинку.

 

І чогось майже кожної ночі в 2 часа починає. Шось скидають напевно в цей час

 

На Шота Руставелі сестра живе. Запахи рідше як у нас, але каже шо тож частенько

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, nickel сказано:

Ти нє павєріш - я також на першому.

Моя мама живе на 4-му. Відкривати кватирку на ніч - як в туалеті громадському совдепівському ночувати!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 hours ago, Юріч said:

 

От навіщо та дезінформація? Прям так жахливий, прям так стоїть другий місяць... Живу на ДПЗ і можу сказати саме за цей район, а саме за його частину, де школа #20. Сморід буває рідко (сам чув раза 2-3 за весь час шуміхи), діти мої чули частіше, особливо, коли зранку в школу йдуть...Ще багато залежить від напрямку вітру... Вечорами повітря в 90% часу повітря чисте...І то, той сморід, що я чув (буквально вчора в 10 ранку) жахливим назвати важко)), постояв біля під'їзду, поговорив з сусідом 5 хвилин - вже й привик )) (сморід був типу як до свиней в хлів заходиш).

Ахрєнєть, може у вас до 20ї школи і не дотягує, але все далеко не так райдужно, як ти тут описав. Може у тебе вже якісь зміни, що слабше відчуваєш запахи (як ті шо пьють алкоголь дуже часто потребують більшої кількості спецій, або перцю аби відчути їх смак), але мушу написати тоді "свій досвід", а то читаючи твій допис можна подумати, що і нема някого смороду.

 

Отже сморід час від часу з'являвся протягом останнього місяця, частіше ввечері, хоча бувало що і на ранок відчувався. Останні днів 10 - тупо нестерпний сморід, якщо ідеш по вулиці, дихати треба через тканину, ввечері вікно вдома просто неможливо відчинити. Дехто із знайомих залишив ввечері вікно на провітрювання - на ранок головні болі і першіння в горлі. На роботі теж декілька людей скаржаться на сильний головний біль.

 

Останній тиждень, після всієї тієї боротьби - то просто як по годиннику - біля 23ї години так і знай, що вікно не відкриєш. А цілий день до того ще більш-менш.

 

11 hours ago, Юріч said:

Ок, хлопці, я сперечатись не буду, та й нема за що. Відпишусь тут тоді, коли дійсно буде вже невмоготу від смороду. А зараз дозвольте відкланятись. Мир.

Я от реально радий, що тобі не смердить. Сподіваюсь що більше не відпишешся тут, бо якщо вже буде такий сморід, що ти відчуєш, то мабуть вже люди вмирати від нього почнуть.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О, та тут двіж: https://vp.lutsk.ua/news/4556.html

"Варта порядку", затримала, поліція, протокол.

 

А тепер уважно - дозвола є, договір є. Зливали у дозволений час. Єдине, що НЕ зрозуміло - то воняло від тих камазів саме тим, чим смердить уже тиждень, чи нє?! Бо на Мамсурова і так могло смердіти в той час тим, що "натягнуло" з полів цих аераційних чи як їх там. Бо в статті написало лиш " До речі, поблизу місця зливів сморід стояв жахливий. " - ну то цей сморід вже по всіому місту, а чи був він там ДО прибуття камазів, чи від них тах тхнуло - це ж треба мабуть пуліцерівську мати, аби цю інфу видати!

 

І на що писали протокол, якщо у водіїв і Дмитруків все ок по документах. Поясніть хтось, бо не розумію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...