Перейти до змісту

Що це на 40-му гімном смердить?


Рекомендовані повідомлення

Я от час від часу читаю статті і не можу зрозуміти (да і на форумі тут різні думки) - і ніхто толком не може сказати  -від чого конкретно сморід. Бо кажуть, що ті фекалії на поля з Вересневого і раніше вивозили, і нічого, ніби нормально було...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, itax сказал:

Я от час від часу читаю статті і не можу зрозуміти (да і на форумі тут різні думки) - і ніхто толком не може сказати  -від чого конкретно сморід. Бо кажуть, що ті фекалії на поля з Вересневого і раніше вивозили, і нічого, ніби нормально було...

Вересневе включене в міську каналізацію.Основних дерел смороду два:

- сахарня.вірніше їх біоетаноловий завод,який працює без дозволів,бо немає очисних фільтраторів

- ковбасники,які зливають відходи з виробництва,хоча теж повинні мати очисні споруди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, itax сказал:

Я от час від часу читаю статті і не можу зрозуміти (да і на форумі тут різні думки) - і ніхто толком не може сказати  -від чого конкретно сморід. Бо кажуть, що ті фекалії на поля з Вересневого і раніше вивозили, і нічого, ніби нормально було...

Пів свого життя відїздив грунтовкою через самісінькі відстійники на поле яке садять батьки, яку зараз закрили, ніколи вжитті такого смороду там не було.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То ясно було ,що без Романюка місту буде туго

Але не думала що аж на стільки ...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

https://earth.nullschool.net/ru/#current/wind/isobaric/70hPa/orthographic=25.33,50.75,3000/loc=25.325,50.747

карта приземного вітру в реальному часі, салатове коло - Луцьк, на даний час (годину тому був на вулиці тхнуло "нормально"), тягне з Липлян (якщо висоту 70 метрів брати).

По карті видно, що знаходимось на межі закручування вітрів, от воно то звідти подує то звідти, крутить, відповідно і змінюються аромати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут з'явилась альтернативна думка щодо нічного сморіду. Відстійник з Вересневого зливається на поля фільтрації по мірі наповнення. Набралось 400-600-800 кубів - злили. Ввечері люди приходять з роботи, починають митись, готувати, ходити в туалет і десь ближче до ночі настає час ІКС, коли резервуар заповнюється. Плюс існує така думка особисто в мене, що після запуску біоетанольного заводу середовище (хімічний та біосклад грунту) змінено кардинально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін. 2 джерела смороду (а чи два?), а ще торф'яники не починали горіти. ОМГ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Слухайте, народ. Хто найбільше страждає від воні може написати, район, коли (час доби) і за яких погодніх умов починає смердіти? Це може допомогти у пошуку місць і винуватців.

Я на 33-му не відчуваю ніяких запахів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минуты назад, vaz75 сказал:

Я на 33-му не відчуваю ніяких запахів.

Тільки написав, вийшов на вулицю (Кравчука) і обана - какахами смердить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, vaz75 сказано:

Блін. 2 джерела смороду (а чи два?)

не два

 

Лайно камазами.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 minutes ago, vaz75 said:

і обана - какахами смердить

з 9,15 ще почало) вів малу в садок вроді не пахло, завів, виходжу і  "вже прийшла весна"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, difoto сказал:

не два

 

Лайно камазами.JPG

Я знаю про цукровий і Липляни (останні якраз і смердять на 33-му, 40-му). А що третє, прогавив?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Смердять самі очисні, але найбільше тоді, коли фекальний мул із них камазами вивозять на поля під містом!!! 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, difoto сказал:

Смердять самі очисні, але найбільше тоді, коли фекальний мул із них камазами вивозять на поля під містом!!! 

а, в цьому сенсі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То, певно, нехай місто не відновлює вул. Лесі Українки і не ставить пам'ятники, а будує нові очисні споруди (Романюк не ворочається?)

Я так зрозумів, що за останні 2 роки водоканал вигадав нову супер технологію. Щоб не закуповувати і не розводити бактеріальне середовище вирішили "удобряти" поля?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, vaz75 сказал:

Слухайте, народ. Хто найбільше страждає від воні може написати, район, коли (час доби) і за яких погодніх умов починає смердіти? Це може допомогти у пошуку місць і винуватців.

Зараз на Львівській штин від каках. Вчора був в районі 16-ої години. Також вчора в 16.30 - 17.30 тхнуло чимось схожим на жом в районі 24-ої школи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, vaz75 сказано:

Слухайте, народ. Хто найбільше страждає від воні може написати, район, коли (час доби) і за яких погодніх умов починає смердіти? Це може допомогти у пошуку місць і винуватців.

Я на 33-му не відчуваю ніяких запахів.

Володимирська. Здебільшого, в ночі останню неділю... Зо-пару днів з ранку, чи то какахи(с), чи то ще якась "труйка" невідомого походження)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

місцева влада так само сидить і нюхає. Але таки нічого не зробить. А навіщо? В нас люди такі, що самі розберуться і все зроблять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні в районі Київського майдану перший раз внюхав те, про що все місто говорить. Неприємно, але не смертельно. Приїхав на 40-й - не смердить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

59 хвилин тому, SunSeth сказано:

 Приїхав на 40-й - не смердить.

треба почекати десь до 24 години

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, SunSeth сказано:

Сьогодні в районі Київського майдану перший раз внюхав те, про що все місто говорить. Неприємно, але не смертельно. Приїхав на 40-й - не смердить.

це Ви перший раз внюхали, а коли це кожен день і штиняє і вдома і на роботі і в дитячому садочку, то як співає Тартак " Від цього хочеться вити, від цього хочеться вбити..."

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 minutes ago, Chyprunka said:

це Ви перший раз внюхали, а коли це кожен день і штиняє і вдома і на роботі і в дитячому садочку, то як співає Тартак " Від цього хочеться вити, від цього хочеться вбити..."

Розумію, співчуваю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...