Перейти до змісту

Що це на 40-му гімном смердить?


Рекомендовані повідомлення

6 хвилин тому, nickel сказано:

Як житель ДПЗ помітив за два роки дві зміни:

1 Вересневе врізали в міську каналізацію

2 На ДПЗ перестало смердіти (після врізки Вересневого)

Отже треба шукати, хто скидав на Цукровому  і куди воно тепер тече і смердить.

після того як відстійники обробили хімією - сморід конкретно там скінчився.

А  коли біоетанольний завод знову запрацював - той сморід знову інколи відчувається, але не у такому радіусі як колись і не настільки сильно концентрований

Для себе зробив висновок, що ту причину смороду, яку в загальну картину вносив біоетанольний завод, усунули (чи це відходи вересневого + бактерії, чи самі відходи біоетанолу так смерділи, а зараз є якась їх обробка - хз)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, vampirich сказал:

після того як відстійники обробили хімією - сморід конкретно там скінчився.

А  коли біоетанольний завод знову запрацював - той сморід знову інколи відчувається, але не у такому радіусі як колись і не настільки сильно концентрований

Для себе зробив висновок, що ту причину смороду, яку в загальну картину вносив біоетанольний завод, усунули (чи це відходи вересневого + бактерії, чи самі відходи біоетанолу так смерділи, а зараз є якась їх обробка - хз)

Все правильно, вони обробили хімією людські фекалії з Вересневого, а тепер, після врізки в міську каналізацію, навіть коли завод працює, то запаху майже немає, як і було раніше.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

55-й мікрорайон Луцька, 1 березня, прекрасна морозна погода. Так ні, тупо цілий день смердить гівном. У мене питання - невже хтось з керівництва міста думає, що з таким відношенням до людей їх хто-небудь колись згадає добрим словом? Поліщуки-Пустовіти, будь-ласка, схаменіться і працюйте на благо міста!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 1 місяць потому...

Гулака-Артемовського

о 4-й ранку прокинувся від нестерпного смороду... було відчинене вікно і натягнуло

смерділо аж надто сильно, тому не думаю, що це з-за меж Луцька... десь якась скотиняка щось в місті робить

Змінено користувачем Werwolf777
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Найбільш екологічно чистим містом України визнано Луцьк, найбільш безпечним – Івано-Франківськ, а інвестиційно найпривабливішою – Полтаву. 

Детальніше тут: https://volynua.com/2018/06/24/news/luck-viznano-najbilsh-ekologichno-chistim-mistom-ukra%d1%97ni/
© volynua.com

 

чотаржу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, nickel сказано:

чотаржу

не ржати треба, треба вчитись шанувати найекологічніший сморід...

сумно це якось...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 9 місяців потому...
13 хвилин тому, san4ez1 сказано:

Чи смерділо хоч іноді біля Кірхи?

Якщо смерділо по всьому місту, то чого біля кірхи мало не смердіти?

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, Віталій СК сказано:

Якщо смерділо по всьому місту, то чого біля кірхи мало не смердіти?

Цікаво чи часто і сильно ,все-таки не всюди смерділо і частота теж різна була.Може хто живе в районі Старого міста.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
  • 4 тижня потому...

Знову запахи на ЛПЗ-Львівська. Не сильно, але кілька днів поспіль спостерігалось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минут назад, Volyniaka сказал:

Знову запахи на ЛПЗ-Львівська. Не сильно, але кілька днів поспіль спостерігалось.

Літо наближається, літо наближається... :) Тема освіжається ... :)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 09.01.2018 at 15:24, nickel сказано:

Отже треба шукати, хто скидав на Цукровому  і куди воно тепер тече і смердить.

Чому - "скидав"? Щодня їдучи з роботи та на роботу (Мамсурова) спостерігаю як одночасно 1-2 а деколи і 3 асенізаторські автомобілі - зливають відходи, сморід стоїть такий - що навіть при зачинених вікнах в авто - додаєш газу аби тільки швидше втікти. "Будка" - де має сидіти людина та контролювати об'єм відходів та їх складову - завжди зачинена, два рази за місяць бачив що була відкрита. То це таке до обіду та ввечорі робиться, а в ночі кажуть взагалі аншлаг.

  • Збентежений 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

ЛПЗ теж. Як правило запах виникає після дощу. Напевно дощі розмивають поля фільтрації цукрового і пішло-поїхало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Смердить і на Перемоги вже, як вітер сюди дме, і на Ковельській, і навіть в Зміїнці і Милушах, коли вітер був з сторони Цукрового, пару днів тому відчувалося... Про дачі на Промені - промовчу... І ЧІТКО чути сморід, як проїжджаєш автобусом Гірку Полонку, далі - немає. Висновок?

Ну не може 1-2-3 асенізаторські машини таке спричинити, то треба їх вміст рівномірно розмазувати по вулицях міста, щоб так смерділо. А от біоетанольний заводик - може, вже бачили і нюхали!

  • Подобається 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 часов назад, Serpent сказал:

Напевно дощі розмивають поля фільтрації цукрового і пішло-поїхало.

Той весь хім-склад вступає у реакцію і понеслась... Але по вечорах в певний час і з постійним вітром - то зрозуміло що десь зливають але владі пох...!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо хвилює проблема то розповсюджуйте і приєднуйтесь!

У ЛУЦЬКУ ЗБИРАЮТЬ ПІДПИСИ, ЩОБ ПРОВЕСТИ ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ ЩОДО СМОРОДУ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо те "громадське слухання" буде таке ж, як по транспорту проводять... То буде пшик.

Саме паскудне - якщо то "біоетанольщики" - то міська рада їм може хіба на хвіст солі насипати - підприємство на території ОТГ, а не міста. І Мінекології дозвіл на роботу їм дало. То звертатися треба, зібравши тисяч 10-15 підписів, в ОДА, Міністерство Екології і т.д. І не факт, що допоможе - прийде осінь, тоді зима, стане холодно і забудеться, а потім знову літо - і по новій, нюхайте досхочу. Позаминулого року, як смерділо реально жахливо - то неможливо було навіть перед колією на ставках біля дач рибу ловити - даруйте, блюванути можна було. Ну, тоді дійшло до того, що і на сесії облради розглядали це, і на нарадах в ОДА, і в міністерства писали, і їх примусили таки обробити те все хімікатами, і припинилося (не миттєво і не повністю).

Ще було таке, що частину того гидоття вивозили аж під Баїв... Може і зараз так робити почали?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

43 минуты назад, AgentSmith13 сказал:

підприємство на території ОТГ, а не міста.

Юридична адреса:

43022 Україна, Волинська обл.,

М. Луцьк, вул. Ранкова, 1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 минут назад, nickel сказал:

Юридична адреса:

43022 Україна, Волинська обл.,

М. Луцьк, вул. Ранкова, 1

ЮРИДИЧНА. Фізично де "поля фільтрації"?

Там хтось з депутатів міськради казав, що "сам блокувати буде"... Запасаємся попкорном. А поки - респіраторами.

 

Змінено користувачем AgentSmith13
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, igorgame сказано:

Якщо хвилює проблема то розповсюджуйте і приєднуйтесь!

У ЛУЦЬКУ ЗБИРАЮТЬ ПІДПИСИ, ЩОБ ПРОВЕСТИ ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ ЩОДО СМОРОДУ

зацитую з першоджерела, щоб не переходити через перепосилання

Спойлер

Ініціативною групою розпочато збір підписів для проведення громадських слухань, що стосуватимуться проблем смороду у Луцьку. Просто писати у ФБ і викидати свій гнів в нікуди, результату не дасть. Якщо ви готові до дій , скидайте електронку мені у приватні повідомлення, я скину натомість підписний лист, чим швидше зберемо підписи , тим швидше влада буде зацікавлена вирішити дане питання. В 2017 році таке слухання проходила на Вересневому, і дало свій позитивний результат. Для тих хто заповнятиме ПЛ вдома, важливо: в графі ПІП писати повністю, ініціали не враховуються. Також завтра, я буду збирати підписи самотужки на ГПЗ з 10:30 по 11:00 на зупинці біля "АТБ ", 11:30 по 12:00 Львівська на зупинці біля "Нашого Краю" навпроти Сафрону. Я буду зі столиком розкладним, тож надіюсь ,що буду помітна.Не будьте байдужими , це наше здоров*я і здоров*я наших дітей в першу чергу.

СвÑÑлина вÑд Ðнни ÐÑÑан.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...