Перейти до змісту

Що це на 40-му гімном смердить?


Рекомендовані повідомлення

Зараз 8.15 вітер в іншу сторону і Луцьк майже оминає і ніякого запаху, чисте повітря...

 

 

wind 30-05-17-1.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора ввечері і сьогодні вранці запах з відстійників кардинально змінився(проїжджав з/на роботу мимо). Якщо раніше нестерпно смерділо якоюсь дохлятиною гамном і ще незрозуміло чим то тепер там слабкий запах замулееної каналізації (якщо сифона з кухонної мийки чистити то десь схожий)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Їхав сьогодні близько 17-ї через Сахарню і ДПЗ. На Сахарні був дуже легкий духанчик, на ДПЗ взагалі без запахів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, Itzamna сказано:

 

13738281818252.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, nickel сказано:

Вікна у всіх закриті? ;)

 В мене ні,лежу дивлюся Діскавері балкон відкритий, десь години дві-три назад щось підсмерджувало,злякався,але 

пронесло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, yura-patriot сказал:

 В мене ні,лежу дивлюся Діскавері балкон відкритий, десь години дві-три назад щось підсмерджувало,злякався,але в

пронесло.

В нас би не пронесло. :) Штиняло добряче, принаймні коли писав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, nickel сказано:

В нас би не пронесло. :) Штиняло добряче, принаймні коли писав.

 У вас ГПЗю(да?) а у нас 40-вий)) на пряму не так вже і багато,але....

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, yura-patriot сказал:

 У вас ГПЗю(да?) а у нас 40-вий)) на пряму не так вже і багато,але....

ГПЗ. Ще не дійшло просто. :) Вже щось смаленим смердить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, nickel сказано:

ГПЗ. Ще не дійшло просто. :) Вже щось смаленим смердить.

 Блін, ну тоді співчуття, але зараза:lol:

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може я не на правильному сороковому живу? Район риб-бази, спеціально виходив на балкон, повітря чисте, пахне озоном) Але співчуваю кому все таки не повезло, обласний центр як ніяк. а розібратися не хочуть. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, AnimaNoir сказано:

Може я не на правильному сороковому живу? Район риб-бази,

 Як це не на правильному,район риббази самий правильний:D і да, у нас сусіде вчора всьо було супер ,але точно,що десь трішки "попахло" я на балконі цілий вечір вештався,то було,але  ну зовсім трішки і ненадовго.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Учора пізно десь о 23-24 год чув троха й на 33, район "Княжого Двору" .... Це вперше за весь час.. :mellow:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні зранку катнув на вєліку з 33-го на ДПЗ. Тепер зрозумів, чому сперечаються Юріч і інші жителі того району. В самому житловому мікрорайоні нічого не смерділо, люди спокійно собі йшли по роботам, вулиці ремонтуються, травичка зеленіє. Живенький такий район, я був раніше іншої думки.

Але варто мені було перетнути мініпарк і виїхати на окружну як в ніс вдарив сморід "асинізатора". І цей сморід розповсюджувався на приватний масив в бік Боратина, а в самому Боратині аж сльози виступали. В Рованцях вже було ОК.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42 хвилин тому, vaz75 сказано:

Сьогодні зранку катнув на вєліку з 33-го на ДПЗ. Тепер зрозумів, чому сперечаються Юріч і інші жителі того району. В самому житловому мікрорайоні нічого не смерділо, люди спокійно собі йшли по роботам, вулиці ремонтуються, травичка зеленіє. Живенький такий район, я був раніше іншої думки.

Але варто мкні було перетнути мініпарк і виїхати на окружну як в ніс вдарив сморід "асинізатора". І цей сморід розповсюджувався на приватний масив в бік Боратина, а в самому Боратині аж сльози виступали. В Рованцях вже було ОК.

Був на тижні на ДПЗ вийшов з машини в Салют запаху 0 через 5 хвилин вийшов на вулицю запах капець

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@vaz75 , ото ж, всі чомусь думають (хто не живе на районі і навіть ті, хто тут ніколи не був), що ДПЗ депресивний, занедбаний район. До речі, сам колись так думав в юнатстві, коли жив на Відродження та 40-му кварталі)).

 

Сьогодні вночі на районі знову конкретно штиняло, хоча я цього не чув, так як в мене, в залі, вікно було закрите, а в спальні (де лоджія виходить на інший бік будинку) двері були відчинені, то дружина каже капец сморід був, вона не встигла вчасно двері на лоджію зачинити, то накавкалась...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

при вїзді в Боратин, як тільки переіхати ж/д колію запах жахливий, глибше в село - пропадає...

там недалеко є великий смітник, можливо туди щось вивозили...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 минуты назад, St@S_ сказал:

при вїзді в Боратин, як тільки переіхати ж/д колію запах жахливий, глибше в село - пропадає...

там недалеко є великий смітник, можливо туди щось вивозили...

Можливо, вилили, бо на Боженка стояло дві автоцистерни Камаз, схожі на асинізаторські.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, vaz75 сказал:

Можливо, вилили, бо на Боженка стояло дві автоцистерни Камаз, схожі на асинізаторські.

і так кожен день... :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жахливий сморід у Луцьку: знайшли рештки тварин

http://www.volyn24.com/news/83779-zhahlyvyj-smorid-u-lucku-znajshly-reshtky-tvaryn

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, case_l сказал:

Жахливий сморід у Луцьку: знайшли рештки тварин

Ну трупний сморід і гімна - вони різні, але все склалось у купу і виявилось, що навколо Луцька у самому місті конкретно смердючі полігони поробили, а хто відповість за те все і скільки люди будуть страждати?

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

53 хвилин тому, igorgame сказано:

а хто відповість за те все....

Як завжди, ніхто... Як, загалом, і за весь бардак в місті, і країні... В крайньому випадку, знайдуть якогось "цапа відбувайла" щоб потішити людей-ось він гадюка)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...