Перейти до змісту

Recommended Posts

яж кажу зараз би газ по 450 і все було б бімба

там так гарно розписували по зовн. борг. а не хоцца взяти зовнійшій валовий борг і так само циферками пройти

01.01.07 - 54512

01.01.08 - 79955

01.01.09 - 101659

01.01.10 - 103396

01.01.11 - 117346

01.01.12 - 126236

01.01.13 - 134625

01.01.14 - 142079

01.01.15 - 126308

01.01.16 - 118729

01.04.16 - 117358

Поширити це повідомлення

4 минуты назад, Nokian сказал:

Не мямли,вийми член з рота.

ого, напевне згадав дитинство й 

63998.jpg

передивився, раз так гамно під груди підперло :) Забув як болить :) Ну ну :)

Поширити це повідомлення

1 година тому, yu2007 сказано:

До речі, а чи не пора перейменувати тему на "Viva БЮТ"?

Бо результати голосування по Онищенку показали наступне:

yula.jpg

Значить прочитала мою тему-і зробила правильний висновок.

Поширити це повідомлення

26 minutes ago, la20 said:

яж кажу зараз би газ по 450 і все було б бімба

там так гарно розписували по зовн. борг. а не хоцца взяти зовнійшій валовий борг і так само циферками пройти

01.01.07 - 54512

01.01.08 - 79955

01.01.09 - 101659

01.01.10 - 103396

01.01.11 - 117346

01.01.12 - 126236

01.01.13 - 134625

01.01.14 - 142079

01.01.15 - 126308

01.01.16 - 118729

01.04.16 - 117358

Не хоцца. Яка мені різниця до боргів ахмєтова чи фірташа? Ну віддали олігархи свої зовнішні борги трохи, ну покращило це трохи наведену тобою табличку.

Я писав про державний та гарантований державою зовнішній борг. Ти розумієш різницю?

Поширити це повідомлення

23 minutes ago, la20 said:

ю2007 дай посилання на джерело

Як там ти вище писав: "А самому пошукати?" ;) 

http://www.minfin.gov.ua/uploads/redactor/files/30.04.2016_млн.xlsx

debt.jpg

Поширити це повідомлення

цю інфу на сайті мінфіна я то знайшов вже давно. але от циферки приведені чи не туди дивлюсь чи хз не бачу. а з цього видно що на 31.12.13 загальний борг в т.ч і грантований був 73 лярда і він зменшився. Якось що сєня що гройсман що пєтя не так керують. що б коли в бюджеті закладаються бабки на оборону до того суми не бачені за часів незалежності а вони ще падлюки борги сміють погашати по трохи.

Поширити це повідомлення

3 хвилин тому, Rock сказано:

придурок мелкій не за дохіра ти на себе береш ,шо в снах будеш міні приходити і лякати .

де той інкубатор знаходиться ,що таких дебілів вирощує ,регулярно вилуплюються .

і кожне таке чудо мнить себе пупом землі ,

Переклад на культурну українську.

Шановний пане!

На мою думку Ви молода людина з доволі низьким інтелектуальним розвитком. Своїми висловами Ви завдаєте важких емоційних страждань, що своєю чергою можуть спонукати до кошмарних снів, не виключено, що і з Вашою участю. Чи не могли б Ви вказати місце Вашого народження? Впевнений, що там є багато людей (різного віку) схожих на вас за рівнем інтелектуального розвитку та інтеграцією у суспільство. На мою думку кожен із вас може вважати себе великою людиною.

З повагою Rock.

Поширити це повідомлення

15 хвилин тому, Rock сказано:

придурок мелкій не за дохіра ти на себе береш ,шо в снах будеш міні приходити і лякати .

де той інкубатор знаходиться ,що таких дебілів вирощує ,регулярно вилуплюються .

і кожне таке чудо мнить себе пупом землі ,

Можна було набагато коротше:  придурок мелкій ЗДОХНИ

Поширити це повідомлення

@bublik007 так це ж карамба, в нього талант спровоковувати срачі, всі теми де він починав писати, перетворювались на срач, незалежно від опонентів.

Поширити це повідомлення

3 хвилин тому, Lisovic сказано:

@bublik007 так це ж карамба, в нього талант спровоковувати срачі, всі теми де він починав писати, перетворювались на срач, незалежно від опонентів.

Не впізнав в "гримі" :-)

Поширити це повідомлення

1 hour ago, la20 said:

цю інфу на сайті мінфіна я то знайшов вже давно. але от циферки приведені чи не туди дивлюсь чи хз не бачу. а з цього видно що на 31.12.13 загальний борг в т.ч і грантований був 73 лярда і він зменшився. Якось що сєня що гройсман що пєтя не так керують. що б коли в бюджеті закладаються бабки на оборону до того суми не бачені за часів незалежності а вони ще падлюки борги сміють погашати по трохи.

Ти як той вуж на сковорідці. Я привів цифри, що зовнішній держборг (в тому числі гарантований державою) за 2014-16 значно збільшився. Ти сплигнув на загальний (валовий) зовнішній борг (держава+підприємства), дивись мов, зменшується. Так, зменшується, але лише за рахунок того, що олігархи і банки віддають свої зовнішні борги, а не держава.

Я даю лінк на табличку, де все чітко розписано. І тут ти сплигуєш вже на загальний (внутрішній+зовнішній) державний борг. І урочисто заявляєш: сєня з гройсманом віддають борги! Але це не так.

Ну дивись. Я в тебе позичив в 2013 році 8000 грн (внутрішній борг). Ну тобто 1000 доларів по курсу. Але за два з половиною роки не віддав ні копійки. Скільки я тобі винен сьогодні? 1000 баксів? Ні, я винен лише 300 баксів з копійками. Ура, я зменшив борг на 680 доларів! А от з зовнішніми боргами, про які я власне і писав, такий фокус не проходить, бо вони з самого початку в валюті. 

І тепер повертаючись до таблиці.

Лист YKT2_USD (у доларах США)

Зовнішній державний (в тому числі гарантований державою) на 31.12.13 - 37620 млн, на 30.04.2016 - 44543 млн. Майже 7 ярдів в мінус.

Внутрішній державний (в тому числі гарантований державою): 

Спочатку у валюті: на 31.12.13 - 35542 млн, на 30.04.2016 - 22546 млн. Майже 13 ярдів в плюс! Це перемога! Ай да сєня, ай да пєтя, ай да молодці. Правда?

Неправда. Бо внутрішній позичається у гривні.

Лист YKT2_UAH (у гривнях)

Внутрішній державний (в тому числі гарантований державою): на 31.12.13 - 284088 млн, на 30.04.2016 - 567878 млн.

Тобто внутрішній державний борг України за період з початку 2014 року до 30 квітня 2016 року зріс на 283 мільярди 789 мільйонів гривень!

А тепер контрольний:

Загальна сума державного та гарантованого державою боргу (все-все-все, що винна держава та гарантується державою) у гривнях:

31.12.2013 - 584 мільярди 786 мільйонів гривень

30.04.2016 - 1 трильйон 689 мільярдів 781 мільйон

За останніх два з половиною роки борг України зріс більш ніж на трильйон! Круто сєня і гройсмен віддають борги, правда?

Ще раз. Всі наведені цифри стосуються лише боргів самої держави і гарантованих державою (що по суті те саме). Про борги бізнесу тут не йдеться. Всі цифри взяті зі статистики мінфіну.

Вибачайте за багато букв, але мусив пояснювати цю арифметику як для учнів початкової школи, бо інакше la20 чомусь не розуміє.

Поширити це повідомлення

58 minutes ago, Rock said:

тільки ті відповіді на 70-80 процентів збігаються з тезами колаборантів з  ордило і хуйлостанців,тільки мова і язик різні.

Якщо щось виглядить як качка, крякає як качка, веде себе як качка, так це таки качка.

от чи ти по дурі, чи за гроші допомагаєш розвалити Україну ,тут ще неясно.

Тобто якщо я стверджую (і підкріплюю свої тези цифрами), що рівень добробуту населення дуже суттєво впав, і завдячувати за це в першу чергу потрібно економічній політиці пороха, яцика та інших гройсменів - то значить я колаборант і хочу розвалити Україну?

Мда...

Поширити це повідомлення

10 minutes ago, Rock said:

старайся дальше ,найкращий президент - прохфесор ,

долар по 8 ,стабільність як на кладовищі.

після того що країна була фактично розвалена і розграбована ,

ти хочеш економічного приросту як в китайців на 10% в рік.,так ніде не буває .

я наприклад думав і думаю що до сих пір є ще велика вірогідність розвалу України ,дпя того ці майдани Х і розкачуються ,

і слідуючого президента вже не буде ,бо не буде єдиної України ,

тільки десь в кремлі буде мелькій хуйльониш злобно ржати ,і України не має і війни не було.

Так ось що значить колабораціонізм в твоєму розумінні.

А ти не думав, що твоє регулярне накидання лайна на "пулю", "йулю" та іншу "садонеміч" тут на форумі набагато більше розвалює Україну, чим туга за "стабільністю як на кладовищі" і доларом по 8?

І чому ти пишеш, що країна "була розвалена і розграбована" в доконаному часі? Адже її продовжують активно валити і грабувати і по сьогоднішній день. Онищенко, через якого фактично Нокіан і побажав БЮТу здохнути, "вкрав в держави 3 мільярди" (ну так пишуть) не при прохфесорі, а вже при рошені, сєні та шокіну-авакяну. 

Поширити це повідомлення

50 minutes ago, Rock said:

з вилами волають що бізнес віджимають .

З вилами, кажеш, волають, що бізнес віджимають? :) 

Ось послухай, як все було насправді:

"Що корупціонер Оніщенко робив у президентському кабінеті?"

"П'ять разів президент П.О. Порошенко зустрічався зі мною з приводу призначення помічника Оніщенка на посаду керівника "Держ ГЕО "Надра" !

Поширити це повідомлення

48 минут назад, MANJAK11 сказал:

А хто й чому *злив* Оніщенка, раз він так плотно був інтегрований в нинішню корупційну систему ?

Своя срака рідніша.

Поширити це повідомлення

9 годин тому, yu2007 сказано:

А тепер контрольний:

Загальна сума державного та гарантованого державою боргу (все-все-все, що винна держава та гарантується державою) у гривнях:

31.12.2013 - 584 мільярди 786 мільйонів гривень

30.04.2016 - 1 трильйон 689 мільярдів 781 мільйон

За останніх два з половиною роки борг України зріс більш ніж на трильйон! Круто сєня і гройсмен віддають борги, правда?

Незарах. про все писав в баксах а потім на гривню. Якщо брати цю ж суму в баксах та сама табличка яку згадував то борг (зі всім мотлохом) зменшився з 73 лярдів. нє?

Поширити це повідомлення

1 година тому, MANJAK11 сказано:

А хто й чому *злив* Оніщенка, раз він так плотно був інтегрований в нинішню корупційну систему ?

В смислі злив? Злив - це коли би він зараз сидів у тюрмі, а так це перерозподіл майна та й все :)

Поширити це повідомлення

22 годин тому, la20 сказано:

це не юлька закуярила газ по 450 і зараз кричить про ціну на газ.

Мабуть вона винна, що тепер для населення ціна більша за ту, по якій нам продає раша :)

Поширити це повідомлення