Перейти до змісту

Recommended Posts

12 минуты назад, Соромітник сказал:

схоже в цукорки "Рашен" почали домішувати щось психотропне... 

Та нє, то всьо мобілки винуваті. Треба в магазині шапочку з фольги надягати.

Поширити це повідомлення

Навіть у Англії сьогодні 52%  простофіль( імперіалістів, лохів , корисних , та просто ідіотів).

Якого милого мертвяки мають постійно тягнути живих за поли?

Буддисти кажуть-нема нічого постійного, все змінюється.

Якщо вчора щось було ,навіть ЄДИНО корисним, а сьогодні ГАЛЬМУЄ- фак хім.

Поширити це повідомлення

Літр (сумно).
Усі перевороти, юний друже,
Одне начало мають і кінець:
Спочатку розбивається склотара,
А потім підкрадається триндець...(с)

Поширити це повідомлення

54 хвилин тому, Соромітник сказано:

схоже в цукорки "Рашен" почали домішувати щось психотропне... 

їх треба купувати чи видають за спец. пости про юлю?

Поширити це повідомлення

59 минут назад, Nokian сказал:

Навіть у Англії сьогодні 52%  простофіль( імперіалістів, лохів , корисних , та просто ідіотів)

Точно, тобі там з Юванта видніше, як англійцям краще жити :).

Поширити це повідомлення

4 minutes ago, Rock said:

таташо.jpg

ти вже переходь на родной могучій язик ,не мучся

Бачу, нову методичку зі свіжими малюнками прислали. 

Поширити це повідомлення

Не можуть ті самі фейси в політиці бути постійно! В людей вже відраза до них! Але ж постійно  витрачаються колосальні кошти і зусилля для того щоб знову і знову це "гівно" вспливало в українському політикумі! Постійно складається враження, що влада це така собі окрема недоторкана каста, завдання якої вдовольнити свої ненаситні апетити та принизити і обдерти власний народ, а решта людей живуть самі по собі зі своїми проблемами! Поки не з"явиться у владі патріоти, які турнуть теперішніх клептоманів, діла не буде! Щодо Юлі, то скажу відверто аналізуючи були деякі позитивні моменти: 1. коли були в тандемі з бджолярем я вперше почав отримувати зарплату не рукавицями, велосипедами, та інш. барахлом неякісним і дорожчим на порядок а живими грішми! 2. Зміг погасити заборгованість за квартиру із ощадних книжок радянських 3. ввели оплату за престижність на роботі (яку зараз скоротили до мінімума) 4. пристойна сума при народженні дитини. ну і ще кілька моментів позитивних було. Зрозуміло що це були можливо піар - ходи, але на загальному фоні це був певний позитив! Я за нових людей в політиці, не маріонеток закорузлої так званої "політ еліти" Перспектива за молоддю, освідченою і патріотичною! Але ж що вони зараз можуть чути: "Почекайте, ми вам зробимо гарне життя через 20 років!" Вони хочуть зараз добре жити, реалізувати себе, мати достойну оплату праці! тому і їдуть до тієї самої Польші, чи далі. Думають: "краще буду звідти скучати за своєю ненькою-Україною, але з реалізованими можливостями і перспективами!! прикро....

Поширити це повідомлення

3 часа назад, Istorik сказал:

Перспектива за молоддю, освідченою і патріотичною! Але ж що вони зараз можуть чути: "Почекайте, ми вам зробимо гарне життя через 20 років!" Вони хочуть зараз добре жити, реалізувати себе, мати достойну оплату праці! тому і їдуть до тієї самої Польші, чи далі. Думають: "краще буду звідти скучати за своєю ненькою-Україною, але з реалізованими можливостями і перспективами!! прикро....

Бля. що ж то за молодь така? Де вона? Чому вона чекає,  а не бере владу сама? Топо чекає і вибирає тих Порохів, Яциків, Юльок і Ляшків. Хіба останній Майдан не був найкращим часом для взяття влади молоддю?

Поширити це повідомлення

7 минут назад, Clio23 сказал:

А Рошена тоді куди? не розумію, чомі всі так гонять на Юлю, мали б вже повагу суто як до жінки, і хотів би я вернутися у часи правління Юлі ой хотів би, бо це був просто рай порівнюючи з тим що зараз, зараз свободи слова немає ніякої, якщо ти критикуєш бездарних українських політиків із бпп, які їздять закордон тільки грошей на колінах просити, а не те щоб власну економіку розвивати, то зразу скажуть що агент Путіна  зі Сколково. :lol::lol::lol:

Шото ти плутаєш свободу слова з публічним осудом, це по-перше.

По-друге, Юля не лише жінка, а в першу чергу брехливий політик, так само як і Гарант.

Поширити це повідомлення

1 година тому, vaz75 сказано:

що ж то за молодь така? Де вона? Чому вона чекає,  а не бере владу сама? Топо чекає і вибирає тих Порохів, Яциків, Юльок і Ляшків. Хіба останній Майдан не був найкращим часом для взяття влади молоддю?

Хто така "молодь"? :) І як це вона мала брати владу?

Поширити це повідомлення

це не юлька закуярила газ по 450 і зараз кричить про ціну на газ. це не юлька через свій популізм перетворила нафтогаз на чорну діру. це не юлька в 2008 році була ПМ коли бакс з 4,65 став 12 і потім валила ЗВР щоб бакс був по 8 тоді як ві коштував значно більше. це не юлька давала ьаьки на рефінансування і націоналізувала банки щоб бути білою і пухнастою і щоб знов за неї голосували але вкидуючи туєву тучу лярдів гривень на повітря. це не юля давала тисячу подачки забравши в людей лярди грошей щоб знов голосували за неї. і ще багато чого. Цікаво буде коли ще нормуль онищенкову компанію розкрутять і виведе це все до не юлькі яка так равала свою тендітну сраку за міністра від онищенка.

Поширити це повідомлення

23 минуты назад, jack74 сказал:

Хто така "молодь"? :) І як це вона мала брати владу?

Це ти мене питаєш? А я питав у @Istorik .

А як брати владу? В Парасюка запитай.

Я сподівався, що прогресивно налаштована, патріотична розумна молодь з Майдану прийде до влади, зробить кардинальні зміни в цій Богом забутій країні, але побачивши на чолі стару "нову" гвардію Порошенко-Яценюк-Кличко-Тягнибок сьогоднішній результат результат був очевидним. А так хотілося помилитися.

Нокіану, як ТС-у, респект за те, що будучи ярим прихильником "Своди Юлі", він визнає, що помилявся і не приховує це.

Поширити це повідомлення

кажеш за газ мало платив а за рахунок чого ти мало платив за рахунок того що в нафтогаз вкидали десятки мільярдів грошей а чиїх, а наших грошей а для чого це зробили а що бути при владі довго і щасливо, в т.ч підписавши з янеком договір про розподіл керування. а звр воа не накопичувала а палила а янек продовжив її роботу і допалив залишки.

Поширити це повідомлення

7 хвилин тому, la20 сказано:

кажеш за газ мало платив а за рахунок чого ти мало платив за рахунок того що в нафтогаз вкидали десятки мільярдів грошей а чиїх, а наших грошей а для чого це зробили а що бути при владі довго і щасливо, в т.ч підписавши з янеком договір про розподіл керування. а звр воа не накопичувала а палила а янек продовжив її роботу і допалив залишки.

Зараз за газ плачу значно більше ніж при юлі - відповідно грошей у мене стало ще менше ніж при юлі, що не так з логікою?

Поширити це повідомлення

3 минуты назад, Clio23 сказал:

Ти забув головне молодь повинна мати мізки, де ти бачив розумну молод на майдані??? подивись біографію Парасюка там розумом і не махне, його більш менш розумна людина обведе круг пальца за хвилину, чи той козак Гаврилюк якому тільки города орати ,,який казав що Саакашвілі то грузінська банда"", чи може той Ярош розумний? Чи може ті хлопці які взяли трактора розумні?   Так от їм тільки і на тракторах їздити а не владу творити, бо як тільки такі малоумні роблять революцію, одразу їх під своє крило беруть олігархи, а вони ж то таких великих грошей небачили і все + незнають законів, і такі каліки до влади можуть привезти будь кого хто їм в довіру ввійде в ту не сильно розумну голову. 

Є така приказка: "Нема мозгів, рахуй каліка"

Я тебе трошки ображу: читай пости повністю, і з цитатами. Я про розум Парасюка нічого не говорив. Лише вказав, як можна отримати владу, не будучи в політичній еліті. Все.

Поширити це повідомлення

29 минут назад, Clio23 сказал:

де ти бачив розумну молод на майдані???

Те, що ти її не бачиш, не означає, що її немає, а свідчить про твою сліпоту або небажання побачити.

Поширити це повідомлення

Зареєєструйтесь або увійдіть для відповіді

Ви маєте бути зареєстрованим учасником для коментування

Створити акаунт

Зареєструйтесь у нашій спільноті. Це легко!

Створити обліковий запис

Увійти

Маєте акаунт? Заходьте.

Увійти зараз