Перейти до змісту

Чемпіонат України. Сезон 2016/2017


ForZa

Рекомендовані повідомлення

Рафаилов: Сумма за выход в групповой этап Лиги чемпионов перекрывает fair play и футбол

Нажаль так робить більшість, Те саме Динамо заборонило одному єдиному арендованому в полтаві Хльобасу грати проти себе. Звичайно це дурість, але це лише підтверджує те шо ШД Зорю боїться, і як на мене це вже вагомий комплімент для зорі якшо можна так сказати)) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 68
  • Створено
  • Остання відповідь
В 01.10.2016 at 21:44, Michaylo сказал:

заборона своїм арендованим грати проти себе

Ну от коли арендатори будуть платити цим гравцям зарплату, то тоді будь ласка - грайте, а так, немає чого скаржитись!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 часа назад, w1se сказал:

заборонило одному єдиному арендованому в полтаві Хльобасу грати проти себе

Ну так порівняння - 1 гравець і 6!!! - є різниця? :) А зарплату хто гравцям платить? :) От я б подивився на вас і вашу реакцію у такому випадку :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рафаїлов:

Цитувати

 Згідно з нашим орендним договором з "Шахтарем", орендовані не повинні були грати проти "Шахтаря". Погоджуся з ним, можливо, цю ситуацію треба було обговорювати ще до початку сезону. Однак мені не сподобалося те, що містер Фонсека сказав про те, що вони підготували всіх цих футболістів. Він, напевно, навіть не знає їх по іменах.

Пан Фонсека взагалі працює в клубі тільки півроку. Ці слова я сприйняв би від Мірчі Луческу, який пропрацював в "Шахтарі" багато років і міг їх знати або бачити раніше. Іноді і Луческу не дозволяв грати орендованим, але, на відміну від Фонсеки, містер Луческу завжди говорив слова подяки нашому клубу, Юрію Вернидубу і всьому тренерському штабу за те, як ми працюємо з футболістами "Шахтаря". Тільки завдяки тому, що вони грали в "Зорі", мали постійну практику, деякі хлопці стали футболістами збірної. Туди вони потрапили саме з "Зорі", а не з дублюючого складу "Шахтаря". Саме з "Зорі" в національну збірну потрапили Максим Малишев та Микита Шевченко. Погравши в нашому складі, отримали пропозиції від зарубіжних клубів Руслан Малиновський, Андрій Тотовицький і Пилипп Будківський, які ні хвилини не провели за основний склад "Шахтаря".

 

А пан Фонсека говорить так, ніби дав нам в оренду Бернарда, Ракицького, Степаненко, Пятова і Срну. А ми ж брали гравців, які були навіть не в дублі, а в "Шахтарі-3". Ті ж Максим Малишев, Микита Шевченко, на яких поставили хрест свого часу. Завдяки Юрію Вернидубу ці футболісти розкрили свій талант. Поки з досягнень Фонсеки - непотрапляння до групового етапу Ліги Чемпіонів.

 

Вернидуб:

Цитувати

"Чесно, нехай ображається на мене "Шахтар", Київ... Нехай вони скуплять всю молодь, закриють її в клітці, і нехай вони там сидять. Якщо вони хочуть, щоб ця молодь росла і були хороші кадри, то вони повинні грати. Вони не повинні боятися їх, ці хлопці повинні виходити і грати, ставати сильнішими. Після цього повертатися в свій клуб сильними і затребуваними. Якщо цього не буде, то як вони хочуть виховати молодь? Ну як?

Тренери "Шахтаря" мені відповіли, що завдяки цим 5 футболістам ми знаходимося на другому місці. Так вони навіть не знали прізвища цих футболістів. Я не боюся цих слів. Саша Караваєв - 3 роки, Ваня Петряк - 6 років у нас. Так чиї це вихованці і де вони заграли? Гречишкін тикався по всій Україні, зараз у нас він став тим гравцем, на якого є попит. Той же Соболь... Він що заробив собі ім'я в донецькому "Металурзі" чи в "Металісті"? Він у нас розкрився на повну. Хлопця пре просто, він задоволення від футболу отримує. Скоро він повністю закриє позицію лівого захисника в "Шахтарі". Треба давати грати в цих іграх", - сказав наставник" Зорі "в ефірі прогамм "Профутбол" на каналі 2+2.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вернидуб подобається мені чим далі, то більше.

Пора заборонити клубам мати більш ніж 30 гравців на контракті, бо це карабаство барабаство уже дістало.

Потім Шахта жаліється, що не мають конкурентних ігор у ЧУ і тому слабо виступають у Європі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Nokian сказал:

Пора заборонити

Хто буде забороняти? :) Власники клубів все вирішують!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, ForZa сказал:

Ну так порівняння - 1 гравець і 6!!! - є різниця?

дивлячись під яким кутом дивитись на це

10 часов назад, ForZa сказал:

 А зарплату хто гравцям платить? :) От я б подивився на вас і вашу реакцію у такому випадку :)

По крайній мірі зобов'язаний платити той клуб, в розташувані якого гравець знаходиться. А як воно в нас насправді... хоча не дуже важко здогадатись). І яка моя реакція має бути і в якому випадку? Бєня дозволяв кривбасу наказувати дніпро наприклад, я б також поступав :D 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 часа назад, w1se сказал:

зобов'язаний

Ніхто нічого не забов'язаний, як клуби домовились - так воно і відбувається! :)

 

14 часа назад, w1se сказал:

Бєня дозволяв

Беня багато кому що "дозволяв", а як воно обернулось... Приклад цього кідалова (Рамос, Маркевич, клуб "Дніпро"...) недоречний! 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 2 тижня потому...
  • 3 тижня потому...

С Днепра снимут еще девять очков

Ну от і будуть №1 на виліт разом з Карпатами або Волинню :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

В ДК Мораєс грав свого серед чужих, а Хачеріді чужого серед своїх.;)

Мораєса треба витурити.

А так матч був рівня провідних чемпіонатів Європи.

Молодці обидві команди.

І ще цікаво, бувають мячі чорного кольору?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Nokian сказал:

бувають мячі чорного кольору?

Є червоні і у такому випадку, для ТБ картинки, саме таким і мали грати!!! Клоуни! :) Гра супер!!! Якби ще не Хачеріді...?! Х...його зна як-би гра закінчилась :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, Nokian сказал:

але ФІФА ніколи  не дозволить

а в них таких і немає :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

У Дніпра відібрали ще шість очок через борги - ЗМІ

Дніпро покараний ФІФА за борги перед бразильцем Даніло Соузою.

За інформацією "Футбол 24", Дніпро позбавлений ще 6 очок (вже – 12). Рішення про це ухвалила ФІФА за борги перед екс-гравцем Даніло Соузою. Скоро про це буде повідомлено офіційно.

Нагадаємо, що Дисциплінарний комітет ФІФА дав "Дніпру" 30 днів на погашення боргу.

В жовтні 2016 року з Дніпра зняли 6 очок за борг перед агентом Хуанде Рамоса. Крім того, за цей борг ФІФА може відправити Дніпро до Першої ліги.

Таким чином, у Дніпра стане 6 очок після 18 турів. Дніпровський клуб впаде з 10 на 11 місце турнірної таблиці УПЛ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 хвилин тому, veter сказано:

3.14здець Українському футболу

Йому вже третій рік пиз...ь ((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, veter сказал:

3.14здець Українському футболу

На одному Дніпрі футбол України тримається? :) По завершенню сезона ще і Волинь "пропаде"... увійдуть інші клуби з першої ліги, незамінних немає!!! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...