Перейти до змісту

Ария в Луцке


Xatabich

Рекомендовані повідомлення

Пішов з подругою вже після 5-ї композиції.

І я і вона обожнює Арію, але не в такому виконанні вибачте.

Як вона розказує я дрімав після 2-ї композиції.

Тепер я зрозумів чого без Кіпелова Арія вже не Арія.

бідося

бо на Арії не жопою крісло м*яти треба, бо тоді точно заснеш гггггг

Кіпелов, хто не в курсі, вже давно не той голос і не ту енергію має.

так що якщо приїде-- то не йди. будеш храпом залу заважати слухати. :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 102
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

не, беркут рульний чел. у кіпелова свої фанати у беркута свої. Беркут форева!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кіпелов, хто не в курсі, вже давно не той голос і не ту енергію має.

Да ну? почему он тогда в свои почти 50 прыгает по сцене, машет хаером и вытягивает старые песни?(сужу по видео Героя в лужниках)

Кипелов бог) и фсё) мне просто стыдно было за Арию, когда на концерте "суровый птЫц" в конце песни "Баллада...." в фразе "но ни шагу назад" дал микрофон Дубинину...ибо сам бы не вытянул)Виталег маладчага, риспект, хорошо поет)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кіпелов, хто не в курсі, вже давно не той голос і не ту енергію має.

Да ну? почему он тогда в свои почти 50 прыгает по сцене, машет хаером и вытягивает старые песни?(сужу по видео Героя в лужниках)

Кипелов бог) и фсё) мне просто стыдно было за Арию, когда на концерте "суровый птЫц" в конце песни "Баллада...." в фразе "но ни шагу назад" дал микрофон Дубинину...ибо сам бы не вытянул)Виталег маладчага, риспект, хорошо поет)

а я суджу по тих концертах,Я кі я бачила, як групи Кипелов, так і його виступу з Арією.

терпіти не можу тих, хто верещить, що Кипелов - бог, а Беркут - ніхто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да, веталь тож рулить, Аварія понравилась. Ще хохотно було як Беркут плясав під соло в Балді про древнерусского воїна

Беркут - це Беркут. А Кіпелофф - це Кіпелофф. А Дубінін, це Дубінін. Всі вони рулять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бідося

бо на Арії не жопою крісло м*яти треба, бо тоді точно заснеш гггггг

Кіпелов, хто не в курсі, вже давно не той голос і не ту енергію має.

так що якщо приїде-- то не йди. будеш храпом залу заважати слухати. :D

Шановна Forever Autumn. Якщо музика дратує, то навіть 2 літра пива не відшліфує слух.

Те саме що на виступ Рамштайна замінити соліста нашою "Веркою".

Написане моє ИМХО.

А взагалі було відчуття що група, Зал навіть не хвилює, центр по всій довжині майже до країв був "сонний" і це факт. На тому ж КІШі всі стояли, пригали вже з першої композиції.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановна Forever Autumn. Якщо музика дратує, то навіть 2 літра пива не відшліфує слух.

Те саме що на виступ Рамштайна замінити соліста нашою "Веркою".

Написане моє ИМХО.

А взагалі було відчуття що група, Зал навіть не хвилює, центр по всій довжині майже до країв був "сонний" і це факт. На тому ж КІШі всі стояли, пригали вже з першої композиції.

Цікаво тоді, навіщо було йти на концерт групи, музика якої дратує. Музика та сама залишилась з 85го року. Можливо озвучка не підійшла??? в Рамштайні соліста Вєркою не вийде замінити -- Данилко ніби на гітарі не лабає :D:D:D .

Вокальні дані А.Беркута більш ніж пристойні, оскільки людина давно і серйозно займаєтсья вокалом (да-да-да, були в нього зальоти на концерті гггг). Кажу ще раз- спочатку почекай живий виступ Кипелова, а потім розкривай рот.

З.І. ПОрівняння важаю недоречним.

Так само вважаю недоречним споживання алкоголю перед концертом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене поведінка центра теж схвилювала. Невже їм було по**й? складалось таке враження

Адже більша частина залу все таки знала чому прийшли і насолоджувались тим за що заплатили гроші...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

полішуки забули, що таке нормальні рок-концерти, напевно.

чекають арій Монсерат Кабальє під рифи гітари чи ще щось...

не знаю.

дічь!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, як мені один василь казав "заправитись" перед концертом. Я кажу мол, ти що йобнувся??? Я хочу послухати музику, на тверезу, а не на пяну башку. А то біля мене сиділи два алкаша, яких пропустив мужик-клон Беркута :D і ще орали "Я свободен"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бідося

бо на Арії не жопою крісло м*яти треба, бо тоді точно заснеш гггггг

Кіпелов, хто не в курсі, вже давно не той голос і не ту енергію має.

так що якщо приїде-- то не йди. будеш храпом залу заважати слухати. :D

Шановна Forever Autumn. Якщо музика дратує, то навіть 2 літра пива не відшліфує слух.

Те саме що на виступ Рамштайна замінити соліста нашою "Веркою".

Написане моє ИМХО.

А взагалі було відчуття що група, Зал навіть не хвилює, центр по всій довжині майже до країв був "сонний" і це факт. На тому ж КІШі всі стояли, пригали вже з першої композиції.

Вы же ушли с 5-й песни

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

полішуки забули, що таке нормальні рок-концерти, напевно.

Гарна толерантність. Далеко ж "Ми" пішли :D

А центр мабуть просто був в шоці :D

3.ЬІ. Більше не пишу в цю тему. Своє ИМХО є, а от на форумі забагато піни, об'єктивність нині не в моді :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

полішуки забули, що таке нормальні рок-концерти, напевно.

Гарна толерантність. Далеко ж "Ми" пішли :D

А центр мабуть просто був в шоці :D

3.ЬІ. Більше не пишу в цю тему. Своє ИМХО є, а от на форумі забагато піни, об'єктивність нині не в моді :D

я і толерантність- це дві протилежні речі. це тобі для загального розвитку :D

судити про більшість нашого населення як про полішуків -- це якраз і є об*єктивність, про яку ти так кричиш гггг...

а те, що ти називаєш своєю об*єктивністю.. то це не об*єктивність, а критика, аналогічна моїй в темі про Велику Руханку.Чому тоді людям сподобалось? я не думаю, що позитивні відгуки виключно від малолітніх фанатів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особисто мені концерт сподобався :) Дві години промайнули як хвилин 40.

Арію люблю однаково що з Беркутом, що з Кипеловим. Але якщо порівняти їх зараз – то порівняння буде не на користь Кипелова. Можливо Беркут не дотягує якісь ноти, але загалом його голос не поступається голосу Кипелова. Хоча "Игру с огнем" він справді не витягнув.

Була біля сцени, звук для мене був чудовим, загалом враження лишилися дуже позитивні.

Здивував Беркут, у якого вистачало енергії вистрибати весь концерт, та ще й станцювати в кінці "вірьовочку" :) І взагалі усі музиканти викладалися на всі 100%, хоч в кінці вже і відчувалася втома.

Центр залу не сподобався. Не розумію: на що ж люди брали білети? Але публіка була на диво чемна і навіть досить твереза, порівняно з концертом КиШ, тому все пройшло без проблем.

Є відео (Герой асфальта), середньої якості, але архів важить 300 МБ, пізніше постараюся приаттачити фото.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таваріщі, в кожного ж свої смаки: комусь подобається, комусь ні! То таке! ніхто нікого не заставляє слухати ту чи іншу музику, просто дійсно нафіга було пертись на концерт, якщо тобі група не подобається - це якось дивно!!!!

Я думаю, Songoku, як би концерт н епройшов, ти б всеодно сказав би, що обі не сподобалось, знаєш чого? Тому що ти перед концертом був запрограмований н ате, що вона тобі не сподобається. А якщо так, то людині хоч кіл на голові теши - нічого не вийде.

Беркут є Беркут. Кіпелов є Кіпелов, а Маврін є Маврін! Це різні люди і виконують ці групи музику по-різному в своїй манері.

Я впевнений, що якби приїхала Арія цим складом, а називалась вон а, ну скажем Беркут, то тобі сподобалось - це якась нерозуміла ідіотська фішка фанатів старої Арії, причому кокретно ідіотська!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

grapefruit, теж буду вдячний, якщо заллєш) Попробую в принципі ще пароль на швидкий ФТП випросити, щоб файлообмінниками не користуватись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

post-979-1211285012.jpeg

;)

Качественные бутлеги с этого концерта надо кому-нибудь?

канешно треба! давай

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бідося

бо на Арії не жопою крісло м*яти треба, бо тоді точно заснеш гггггг

Кіпелов, хто не в курсі, вже давно не той голос і не ту енергію має.

так що якщо приїде-- то не йди. будеш храпом залу заважати слухати. ;)

Шановна Forever Autumn. Якщо музика дратує, то навіть 2 літра пива не відшліфує слух.

Те саме що на виступ Рамштайна замінити соліста нашою "Веркою".

Написане моє ИМХО.

А взагалі було відчуття що група, Зал навіть не хвилює, центр по всій довжині майже до країв був "сонний" і це факт. На тому ж КІШі всі стояли, пригали вже з першої композиції.

Це залежить від людей.... на КІШ прийшли самі панки і було человек менше чим на Арії... такщо не нада....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мну дуже і дуже сподобалось...і підбір композицій,і виконання, і постійна атмосфера спілкування з публікою (хоча напівживою, але публікою))))..

про голос Беркута...цікаво, чи кожен би зміг навіть в 18 років так весь концерт зажигати і ТАК витягувати..отожбо...

особисто люблю і групу Арію в старому та сучасному вигляді, і групу Кіпелов і всі навколоарійські групи)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

про голос Беркута...цікаво, чи кожен би зміг навіть в 18 років так весь концерт зажигати і ТАК витягувати..отожбо...

А шо він вже старий такий ? Скільки йому?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...