Перейти до змісту

Ария в Луцке


Xatabich

Рекомендовані повідомлення

Концерт був просто супер :101010: !Це треба було самому бачити і чути.Арія викладалась на всі 100%.Амосфера просто шалена :0123:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 102
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

И главное,все прошло гладко,без лишних эксцессов. Луцкими фанами можно гордиться.

Ну а группа - просто слов нет.Лично я почувствовал себя лет на 20 моложе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Встретили Удалова (ударники) в центре...пил пиво...Поговорили, сказал что в шоке от публики, и им ооочень понравилось. короч пообещал приехать осенью....Взяли конечно автограф)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Это было что-то!!!!

Не порадовал правда звук. Но арийцы компенсировали это сторицей!

Концерт снимало где-то 35-40% зала. Думаю материалы должны появиться в интернете ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а мне было не до съемок))) уж слишком меня рвало) ведь группа, которую слушаю еще с касет)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а мне было не до съемок))) уж слишком меня рвало) ведь группа, которую слушаю еще с касет)

да всех рвало) кроме центра зала почему-то...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шия болить!

Мало :ohmy:

Одна частина публіки мене здивувала. Центр залу сиділи ніби-то чи переплутали двері залу і ВЕрсаля чи взагалі прийшли на концерт Алегрової ... У Львові 2003-4 пам*ятається, з нами у фан зоні скакали сиві дядьки і кричали не гірше нас.. а от полішуки наші, видно...мда. розфуфирені фіфи ф т.д. і т.п.

Беркут молодець.

Хто б що не говорив і не кричав, що "АААрія без Кіпєєєловааа.." -- на концерт сходіть блін! Я для себе особисто вже вкотре пересвідчуюсь.

З.І. Присунула додому під ранок. Ми ще трібьют влаштували в центрі. ггг

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Встретили Удалова (ударники) в центре...пил пиво...Поговорили, сказал что в шоке от публики, и им ооочень понравилось. короч пообещал приехать осенью....Взяли конечно автограф)))

Если это так, то есть вероятность, что осенью к нам заглянет и Эпидемия

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да нет, просто в зале светло было от мобилок снимавших, а хоть каких-то материалов до сих пор нет ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У меня есть, просто качество фиговое...но если надо могу выложить парочку...

Ария с Беркутом это круто! Мы оглохли вообще, потом ешё часа 2 отходили, угораздило стать возле колонок...

Мы автографы взяли у Попова и Холстинина. Ещё фотка с Холстининым есть... Оторвались по полной Ария зе бест!

У меня есть, просто качество фиговое...но если надо могу выложить парочку...

Ария с Беркутом это круто! Мы оглохли вообще, потом ешё часа 2 отходили, угораздило стать возле колонок...

Мы автографы взяли у Попова и Холстинина. Ещё фотка с Холстининым есть... Оторвались по полной Ария зе бест!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

надо)

я был на 22-м ряду, но я скорее оглох от подпеваний зала, не сказал бы, что очень громко играли ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

надо)

я был на 22-м ряду, но я скорее оглох от подпеваний зала, не сказал бы, что очень громко играли <_<

ги %)

я успішно після першої пісні з 22го ряду змилась.

під сценою краще було :_17:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

надо)

я был на 22-м ряду, но я скорее оглох от подпеваний зала, не сказал бы, что очень громко играли <_<

ги %)

я успішно після першої пісні з 22го ряду змилась.

під сценою краще було :_17:

Ти випадково не на 19-му місці сиділа?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти випадково не на 19-му місці сиділа?

дя....*в очікуванні відкриття чогось дивного* <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Plum

Пісні Арії я знаю і слухаю, а на фото хочу подивитись скільки було людей, яка була атмосфера, шо люди робили

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти випадково не на 19-му місці сиділа?

ти той, кому терміново треба було взнати, скільки годин?? чи я щось не так зрозуміла... :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти випадково не на 19-му місці сиділа?

ти той, кому терміново треба було взнати, скільки годин?? чи я щось не так зрозуміла... :huh:

угу

просто до сцени з 22-го ряду пішла тільки ти)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Арія, як усьогда НА ВИСОТІ: з Кіпеловим чи без ,але це було супер!

Мну порвало нафік!

Причому звук біля сцени був набагато кращим ніж в кінці залу: мубуть це через те, що колонки стояли на сцені, а зал має підвищення. Але звук був кращим ніж на КіШ і освітлення було класним - всіх було добре видно.

Дайош іще групи Кіпелов і Маврін сюда!!!!!!!!

П.С. Надіюсь ми в цій темі обсирателів не побачимо: таваріщі не портіть нам відчуття свята, а то пошем всі дружно н*х.уй!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...