Перейти до змісту

Як розпочати Стартап


Рекомендовані повідомлення

Заборонили контакти та однокласники в Україні... - хіба це не хороша ідея для стартапу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 295
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

1 година тому, Waver сказано:

Заборонили контакти та однокласники в Україні... - хіба це не хороша ідея для стартапу?

Ні - це просто готове рішення для конкретного комерційного проекту

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 5/17/2017 at 4:22 PM, Ukrainec said:

Ні - це просто готове рішення для конкретного комерційного проекту

Якщо це просто готове рішення для конкретного комерційного проекту - чому ви одразу цим не користуєтесь?

Як ви хочете розробляти якийсь стартап якщо не можете навіть щось придумати і втілити по готовій ідеї яка потребує вирішення вже і сьогодні???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 годин тому, Waver сказано:

Якщо це просто готове рішення для конкретного комерційного проекту - чому ви одразу цим не користуєтесь?

Як ви хочете розробляти якийсь стартап якщо не можете навіть щось придумати і втілити по готовій ідеї яка потребує вирішення вже і сьогодні???

Це що?! Типу наїзд, шановний?

В мене трішки інший профіль.  Я навпаки "вбиваю" тупі робочі місця і кожен наступний мій проект це як все новий і новий "стартап". :)

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Не стартап, а швидше бізнес ідея.

Більшість жителів багатоповерхівок стикаються з відсутністю достатнього місця для зберігання речей, Ну там лижі, санки, велосипеди і тому подібне. Бізнес ідея полягає в тому, щоб збудувати чи орендувати приміщення, яке можна перетворити під складські бокси, які потім надавати в оренду людям за певну плату. Вартість послуги буде залежати від розміру бокса який людина знімає. Звичайно що треба порахувати в скільки обійдеться таке будівництво і яка буде ціна оренди за метр квадратний.

Хотілося б почути критику з цього приводу.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, VojinSvitla сказал:

Не стартап, а швидше бізнес ідея.

Більшість жителів багатоповерхівок стикаються з відсутністю достатнього місця для зберігання речей, Ну там лижі, санки, велосипеди і тому подібне. Бізнес ідея полягає в тому, щоб збудувати чи орендувати приміщення, яке можна перетворити під складські бокси, які потім надавати в оренду людям за певну плату. Вартість послуги буде залежати від розміру бокса який людина знімає. Звичайно що треба порахувати в скільки обійдеться таке будівництво і яка буде ціна оренди за метр квадратний.

Хотілося б почути критику з цього приводу.

Надивився "Мисливців за складами"? Те що підходить для США, не завжди підійде для України. У більшості жителей багатоповерхівок є безкоштовні підвали. Підвал в будинку, а де буде твій склад? Мені до нього на таксі їхати?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минуты назад, VojinSvitla сказал:

Не стартап, а швидше бізнес ідея.

Більшість жителів багатоповерхівок стикаються з відсутністю достатнього місця для зберігання речей, Ну там лижі, санки, велосипеди і тому подібне. Бізнес ідея полягає в тому, щоб збудувати чи орендувати приміщення, яке можна перетворити під складські бокси, які потім надавати в оренду людям за певну плату. Вартість послуги буде залежати від розміру бокса який людина знімає. Звичайно що треба порахувати в скільки обійдеться таке будівництво і яка буде ціна оренди за метр квадратний.

Хотілося б почути критику з цього приводу.

В Мариуполе увидел реализацию твоей идеи. В промзоне огромный ангар- "склад ответственного хранения" и на картинке велосипед, яхта  и еще что-то.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, nickel сказано:

У більшості жителей багатоповерхівок є безкоштовні підвали. Підвал в будинку, а де буде твій склад? Мені до нього на таксі їхати?

На скільки я знаю, підвалів на всіх не вистачає. Можу помилятися бо в великому місті не живу, але про проблеми з відсутністю місця для зберігання майна жителів багатоповерхівок часто чув. Ну логічно буде що складський бокс має бути в кожному мікрорайоні. Люди там будуть зберігати речі, якими вони рідко користуються, ну або ж сезонні речі.

Так, надивився:rolleyes: От і хочу почути думку на скільки це реально в нас?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, VojinSvitla сказал:

Так, надивився:rolleyes: От і хочу почути думку на скільки це реально в нас?

Імхо, для рядового українця не цікаво і не актуально. Більше зацікавить малий бізнес, але формат має бути інший. Щось типу склад+офіс, склад+коворкінг.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

6 хвилин тому, romanc сказано:

В Мариуполе увидел реализацию твоей идеи. В промзоне огромный ангар- "склад ответственного хранения" и на картинке велосипед, яхта  и еще что-то.

Це вже масштабна реалізація)))

3 хвилин тому, romanc сказано:

Мы бы сняли, думали над гаражом в кооперативе, просто для вещей.

І я впевнений що весь гараж Ви б не запакували, тобто якщо брати квадратуру, то мінімум за 50% площі гаража ви б платили дарма

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, VojinSvitla сказано:

 

Це вже масштабна реалізація)))

І я впевнений що весь гараж Ви б не запакували, тобто якщо брати квадратуру, то мінімум за 50% площі гаража ви б платили дарма

Гараж це тема для того щоб щось поточити, покрутити, зашаманити

Підвалу мало, а лижі можна і в оренду взяти якщо ти не профі

 

Сучасний світ диктує правила шо чим менше хламу тим краще і лекше жити...

 

Я от плюшкін і з дечим важко прощатись коли здаю або викидаю...

Бо за пару тижнів воно полюбому стане треба

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, nickel сказано:

Щось типу склад+офіс, склад+коворкінг.

Гарна думка. Доволі складно знайти такий формат для оренди.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, nickel сказано:

Імхо, для рядового українця не цікаво і не актуально. Більше зацікавить малий бізнес, але формат має бути інший. Щось типу склад+офіс, склад+коворкінг.

Ось) Я б до цього навряд чи дійшов. Дякую!

Тобто беремо загальний робочий офіс, плюс складські бокси в тому ж приміщенні для продукції. Цікава річ))

 

@Voronin10 Цілком згідний, чим менше хламу тим  краще.  Waver здається, писав що в принципі скоро мати щось своє стане не вигідно, краще брати в оренду, ну це правда в реаліях штатів.
Не кожен любить чи має час щось по крутити в гаражі, а плюшкинів ще поки вистачає)))

 

11 хвилин тому, sergkots сказано:

Гарна думка. Доволі складно знайти такий формат для оренди.

Тобто розроблювати бізнес план і  бігти в банк по кредит?))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, VojinSvitla сказано:

Тобто розроблювати бізнес план і  бігти в банк по кредит?))))

 

Як доїхати та чим? 

Приміщення ще не все. Як мають добиратись власники, працівники і найголовніше - клієнти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, sergkots сказано:

 

Як доїхати та чим? 

Приміщення ще не все. Як мають добиратись власники, працівники і найголовніше - клієнти?

Приміщення не все, але гадаю визначає головну роль в проекті. Від розташування приміщення треба думати як туди доїхати. Звичайно що саме класно це в центрі, але з підходящими приміщеннями в центрі скрутно. Як варіант якісь ТРЦ, доїзд туди самий легший на мою думку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, VojinSvitla сказано:

Приміщення не все, але гадаю визначає головну роль в проекті. Від розташування приміщення треба думати як туди доїхати. Звичайно що саме класно це в центрі, але з підходящими приміщеннями в центрі скрутно. Як варіант якісь ТРЦ, доїзд туди самий легший на мою думку

Для Луцька варіант - переформатувати Адреналін. 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, VojinSvitla сказал:

Тобто беремо загальний робочий офіс, плюс складські бокси в тому ж приміщенні для продукції. Цікава річ))

 

Не зовсім. Коворкінг - гарна річ для фрілансерів. Колись прочитав і не можу з цим не погодитися, що два програмісти в офісі на перекурі взнають більше чим фрілансер за місяць/рік самонавчання. Так от коворкінг якраз і допомагає фрілансерам обмінятися тим досвідом, який наймані працівники обмінюються на звичайному перекурі. А для малого бізнесу, якому треба склад, така відкритість не завжди треба і може дорого коштувати. Більш досвідчені можуть "спалити тєму" в менш досвідчених і останні можуть загнутися так і не досягнувши чогось. Склад+коворкінг, це так, сира думка, її ще треба відшліфувати до бізнес-плану. Я скоріше мав на увазі модульність. Треба 3кв.м. складу і 12 квадратів офісу? Без проблем. Треба навпаки 100 квадратів складу і 10 офісу? Будь-ласка. Інтернет, погружчик, гружчик, газелька для розвозу - додатковий бонус за окрему плату. Ось в чому має бути коворкінг (співпраця, кооперація) - гружчик/гружчики на всіх, погружчик чи газелька одна/дві/три на всіх. 

 

Цитата

Тобто розроблювати бізнес план і  бігти в банк по кредит?))))

Ну сходи. Взнаєш відсотки, то і з банку побіжиш. Приміщення власного ти ж не маєш, тобто братимеш в оренду і здаватимеш в суборенду, а на різницю житимеш. Дурнів мало, на всіх не вистачає. А розумний і сам знайде приміщення без посередників і відповідно дешевше. А якщо ще й в кредит будеш виплачувати, то й собі нічого не залишиться. Імхо, тут має карта лягти. Наприклад познайомишся з кимось, в кого пустуватиме якийсь барак, а тут ти з своєю ідеєю і відразу в партнери. Було б так просто, то і я сам би таке зробив, а не на Борді ідеї роздавав.

1 час назад, VojinSvitla сказал:

Звичайно що саме класно це в центрі, але з підходящими приміщеннями в центрі скрутно.

Ну чому в центрі саме класно? А якщо твої орендодавці працюватимуть в сфері б2б і їхня клієнтура фурами буде брати товар, то пертися фурами в центр? А якщо сільгоспхімією торгуватимуть, то селянам з автостанції пертися в центр? А якщо автозапчастинами, то автомобілісту простіше по пустій об'їзній десь на окраїну заїхати чим в загружений центр.

Знайомий розказував як один чоловік в металевому ангарі здав місце торгівцю меблями за безцінь, потім ще одному і ще одному. Спеціально шукав мебельщиків і нікого іншого. Люди почали їхати до ангару спеціально за меблями, бо вибір широкий. Тепер в тому місті всі мебельщики торгують в тому ангарі і ціна за місце вже летить в космос. Бо все місто їздить купувати меблі виключно в той ангар. В нас в Глобусі щось схоже пробували реалізувати.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@VojinSvitla , ідея непогана, лежить на поверхні і всі проходять повз. Приблизно як в свій час автомийки з самообслуговуванням і ще багато чого.

Ми з офіса весь хлам, коробки від обладнання (для гарантії) наприклад, вивезли в орендований невеличкий складик за 1000грн на рік. І, певно таких як ми є багато і серед бізнесу і серед людей. Але, є велике але – ні ти, ні я, ні хтось інший в цій темі цього не знає про реальний попит на ці послуги.

По факту є два варіанти реалізації: 

а) правильний – знайти маркетолога, не дипломованого, а який розуміється на маркетингу, щоб провів дослідження. Мінімальне капіталовкладення на рекламу все ж доведеться зробити і воно не повернеться;
б) через дупу – реалізувати таку фігню з власником якогось приміщення чи за кредитні кошти на основі висмоктаного з пальця бізнес-плану і дивитися як піде :) щиро наш варіант.
 

Ну, і тепер ключове – власники більшості отих ангарів, цехів і т.п. нерухомості – переважно злодії чи їх родичі. Бо все це було спізжено за часів незалежності :) від законів. Переважно вони безтолкові і не паряться ніякими бізнес-ідеями. Адже велике складське приміщення простіше здати одному чи декільком великим орендарям так як є, а ніж нарізати його боксами, робити ремонт і т.д. Інвестиції – то не їхнє, вкрадене треба доїти поки не розвалиться. 
 
Тому, якщо є бажання :) рекомендую прикинути вартість земельки в місті чи за, вартість зведення приміщення та всіх внутрішніх робіт, вартість обслуговування того всього за рік – тоді приблизно знатимеш ціну бокса для клієнта. Ну і на цьому етапі шукаєш когось хто зможе грамотно працювати з цільовою аудиторією і провести дослідження.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви ще забуваєте про відровідальність:

1.Фізико-механічну - температуру, вологість

2.Біологічну - миші, грибки, комахи

3.Соціальну - крадіжки

А це все додаткові вкладення.

Приведу приклад. Знімаємо такий мінібокс для зберігання коробок за-для гарантії. Оскільки вологість вища, та й десь миші взялися, коробки попсувалися, Настав гарантійний випадок на ТВ, ви до-коробки, а там труха. Гарантія -йок.

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди за щось живуть, тому чому ні. Але наше місто не Київ ... Чи витримаєте Ви конкуренцію з сарайкой на дачі я не знаю :)

Може пошукайте чи є непогані варіанти франшизи ... 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@VojinSvitla

Біжи за грошима, бери земельну ділянку і будуй кооператив гаражний, якщо зробиш гарно і норм місце буде діло

П.С. 380в якшо ще дасиш то буде взагалі респект і уважуха

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, vaz75 сказал:

Приведу приклад. Знімаємо такий мінібокс для зберігання коробок за-для гарантії. Оскільки вологість вища, та й десь миші взялися, коробки попсувалися, Настав гарантійний випадок на ТВ, ви до-коробки, а там труха. Гарантія -йок.

По секрету і лише тобі: відсутність упаковки не може бути причиною відмови у гарантійному ремонті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, nickel сказал:

По секрету і лише тобі: відсутність упаковки не може бути причиною відмови у гарантійному ремонті.

Ну ОК. Ти Лєв Толстой і пишеш "Анну Карєніну 2", щось не йде, написав лише 1299 сторінок, а далі зникло натхнення, Ти зібрав свої труди і завіз в "камеру схову". Через рік натхнення знову повернулося, вирішив дописати. Приїхав в "камеру схову", а там миші згризли труди. Так світ і не побачить твого чергового шедевру.

Так краще? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ця штука дуже популярна в країнах Північної америки

 

є ТБшоу де власники складів продають вміст комірок де орендар відмовився забирати свої речі а час оренди закінчився

о таке наприклад

Показати прихований контент  
Hide  

 

 

ще популярна послуга оренди машинок(різних) і причепів(різних) для переїздів

Показати прихований контент  

uhaul-trucks-and-trailers.jpg?s=56777

Hide  

все вже придумано до нас :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...