Перейти до змісту

Як розпочати Стартап


Рекомендовані повідомлення

On 26.12.2016 at 19:40, Соромітник сказано:

гарно поєднується з оцим

.

ну та так :) щомісячних немає... є щорічні

лох, він же зірватися може раніше – то треба шоби наперід платив

.

і головне – яким, цуко, боком цей розводняк пов'язаний з темою ? :) лохотрон як стартап ?

По твоєму консультантам, котрі приїзжають з інших регіонів, щоб  спеціально провести аналіз конкретного бізнесу, наприклад мого, не потрібно платити? Куратору групи, котрий підшуковують матеріал для тем, збирає людей, залучає тренерів теж треба лише дякую казати? А каву, котру сьорбаємо постійно з печенькой то з чого по твоєму купують? Коли запрошують будь-кого з відомих людей, які створили декілька успішних діючих компаній для того, щоб вони поділились досвідом та дали поради котрі цікавлять конкретних людей то це для нас і є за ті внески. Але хіба тобі зрозуміти? Пизд!ти не мішки тягати, так Соромітник? Ти брак знань компенсуєш оцим г!вном, котре пишеш,  блохєр ти недороблений. 

Я писав не до тебе, а ТСу, та наголосив на цьому, чому ти влазиш, працюєш десь там, то працюй, маєш з багажу знань школу та ПТУ і критикуєш та противишся всьому новому. Дипломи MBA для тебе, швидше за все, порожній звук.

 

П.С. Для тугого, котрий не розібравшись поре: гроші тобі повернуть якщо ти вийдеш із клубу якщо тобі не сподобається. Перші відвідування безкоштовні, для того щоб зрозуміти, треба воно тобі чи ні, для консультацій та осмислення більш ніж доступно, далі за бажанням.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 295
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

я навіть коментувати не буду, бо ще не такий великий (в моральному плані :) ) блохєр, як Соромітник   :)

В 25.12.2016 at 18:40, woodwork сказал:

Що саме цікаве, в нас немає щомісячних внесків чи всякого такого

 

25 минут назад, woodwork сказал:

то це для нас і є за ті внески.

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 hours ago, woodwork said:

Але хіба тобі зрозуміти? Пизд!ти не мішки тягати, так Соромітник? Ти брак знань компенсуєш оцим г!вном, котре пишеш,  блохєр ти недороблений. 

Я писав не до тебе, а ТСу, та наголосив на цьому, чому ти влазиш, працюєш десь там, то працюй, маєш з багажу знань школу та ПТУ і критикуєш та противишся всьому новому. Дипломи "MBA" для тебе, швидше за все, порожній звук.

 

П.С. Для тугого, котрий не розібравшись поре: гроші тобі повернуть якщо ти вийдеш із клубу якщо тобі не сподобається. Перші відвідування безкоштовні, для того щоб зрозуміти, треба воно тобі чи ні, для консультацій та осмислення більш ніж доступно, далі за бажанням.

манєнькій... стільки агресії... бізнес не пішов ? чи диплом МВА на базарі не оцінили ? :) 

мішки ворочати з такою коркою – це серйозно... не кожен зможе

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Соромітник сказано:

манєнькій... стільки агресії... бізнес не пішов ? чи диплом МВА на базарі не оцінили ? :)

 

MBA зараз вже не ті :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 minute ago, Zevs_Isver said:

MBA зараз вже не ті :(

та МВА то ті, але їх одиниці

зате багато всілякого гівна, що ліпить те МВА до своєї назви і продає дипломи наліво і направо

класичне загостення пост-радянського вірування в диплом і його чудодійний вплив на майбутнє паціента

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну МВА є в Києві і при Католицькому університеті в Львові. Приїхав я колись до львівського. Питають: для чого ви тут? Відповідаю, потрібні чіткі, останні актуальні знання в методиках ведення бізнесу. Вони не змогли мені чітко відповісти. Все зводилось до особистністого розвитку і всякої фігні,  як я зрозумів, щоб вдало влаштуватись до когось на роботу. Вони після співбесіди довго не дзвонили, а потім чи недобір був чи ще щось, але звязались, але вони вже мені були нецікаві. Я не буду щось доводити - це муть. В бізнесі має бути якась чітка матеріальна концепція. Бенц хотів робити автомобілі, а вже потім правильно і якісно налагодив процес, став успішним. МВА діє вже на другій стадії, коли у вас є бізнес і далі найважливішим стає керування людьми - психологія, філософія. Я дуже тішусь що колись мене та чаша минула.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@romaxa11 вони відбирають людей в магістратуру лише після співбесіди. Одне з ключових питань – "нафіга воно тобі ? як допоможе ?". Середній вік за 30, практично всі є успішними бізнесменами чи керівниками вищої ланки в великих компаніях.

Потрібно розуміти що бізнес-школа не перетворює "звичайних" людей в гуру бізнесу. Ніхто туди не візьме пасажира, який просто хоче навчитися як стати багатим чи типу "ви мене навчіть і я створю". 

Керуючи довгий час, людина вирішує купу запитань та проблем. В якийсь свій спосіб і так як вміє. Ну так от бізнес-школа для них – там вчать вирішувати ті питання максимально ефективно.

Доречі, $12000 за рік навчання здається було. :) І це має бути капіталовкладення а не оплата навчання.

Львівська зараз певно сама крута. Принаймні по викладацькому складу точно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні, не 12-ть а значно дешевше, плюс розбиття на квартали і оплата гривнями, що при теперішньому курсі десь в районі 7-ми. Я говорив з друзями хто закінчив. Вони що з нею що без були успішними, мінімум емоцій. Хоча так і говорили що вона крута, вона реально крута, там і викладачі і технічна база на дуже високому рівні. Керувати людьми я не люблю але не люблю коли керують мною, тому це не для мене) Я краще лєго з малим позбираю)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 25.12.2016 at 18:40, woodwork сказал:

У Луцьку створено осередок клубу ділових людей, це від цієї організації:

http://www.bc-club.org.ua/

 

 

Вся ця техніка шліфанута на рашн-проекті "цех" в народі БМ (старт десь на початку десятих), основу бере з карєльского поєдатєля трави Морозова.. був у мене в минулому товариш який плотненько сидів на темі розводу "кроликів". Там в глуші, чорній бані і на корєшках ще і не такі проекти зрощувались).

А взагалі це тема заманювання "слабих" культивується ще з любителів барбітуратів і метакванола у лихих 90-х.

 

Типу давай ми колективно змоделюємо твій бізнес, проаналізуємо слабі місця і напихаємо тобі фігову хмару всякого непотрібу і онлайн сміття. Ліди, воронки, конверсія, холодні дзвінки, меседж-група для звіту і так далі зробить твій день)

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені БМ подобається бо звідти можна багато корисного потягнути. Вони в доволі зрозумілому вигляді подають всю необхідну інфу для організації бізнесу.
Все те можна прочитати в купі книг. Але в цих планокурів воно лекше сприймається :) Хоча, полюбе потім іншими джерелами доповнювати треба. Ну і сприймається воно краще, якщо натягувати вже на власний досвід а не "з нуля". Як, впринципі, і будь які знання.

Для тих хто має власну справу, ЦЕХ (зкачаний) переглянути треба хоча б раз полюбе. Також на "ютубі" в них багато цікавого відео. ІМХО, звичайно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 hours ago, Zeuss said:

Ліди, воронки, конверсія, холодні дзвінки, меседж-група для звіту і так далі зробить твій день)

Можливо, це слабо треба десь на базарі якщо немає планів розвитку... але без цього в тому чи іншому вигляді, певно жоден бізнес не став великим. Ібо то основи теорії продаж.
Більшість підприємців роблять заради роботи якщо не "рахують" і не планують. Хоча, багатьох то влаштовує :)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"базар" як негативний подразник?)

 

Вся основа і теорія описана і еволюціювала без нас, десь ще з архаїчних часів, можливо з Батлера. Там ще японці класно доповнили загальний вектор розвитку..

Все що роблять пацани, це вистраждані і вироблені роками схеми шліфують відносно сучасних реалій, ніхто ж не думав що інстаграм стане потужним нішевим каналом, це просто до прикладу.

Нічого нового, просто може погляд з іншого ракурсу, але поркуа робити з того секту? 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, Соромітник сказано:

 але без цього в тому чи іншому вигляді, певно жоден бізнес не став великим

без чого, вибач? Без конверсій, холодних дзвінків та семінарів по тому глибокому океану?

Я б сказав навпаки - жоден бізнес не став великим завдяки .......(оті всі штуки)

Палиця, Пилипюк, Дудка 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Zeuss хіба ж я казав що секта ними створена то добре ? Я писав що інфа, яку вони подають – може стати у нагоді людям котрі створюють чи мають бізнес.

Нікого не силую. Це моя особиста думка бо моїй компанії багато в чому допомогло. 

6 hours ago, difoto said:

без чого, вибач? Без конверсій, холодних дзвінків та семінарів по тому глибокому океану?

Я б сказав навпаки - жоден бізнес не став великим завдяки .......(оті всі штуки)

Палиця, Пилипюк, Дудка 

На КГ для такого є оцінка "клініка". Сперечатися чи пояснювати тут щось марно.
Реально, відкіля в таких колгоспників як Модерн-Експо відділи маркетингу та продажів. Там же токарі самі і продають все через ПП на базарах.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минуту назад, Соромітник сказал:

@Zeuss хіба ж я казав що секта ними створена то добре ? Я писав що інфа, яку вони подають – може стати у нагоді людям котрі створюють чи мають бізнес.

Нікого не силую. Це моя особиста думка бо моїй компанії багато в чому допомогло. 

 

 

 

Кожному своє. У мене така форма подачі і спілкування викликає, як каже моя подруга, блювачкі)

Посони на фінтєпьорстах труть тєми.

 

Хочеш в чомусь розібратись - трішки системного підходу, якогось терпіння і все ок. Але знову ж таке то імхо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хороший і правильний посил в тому плані, щоб продавати продукт, послугу, сервіс за кордон а жити тут.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, halcogen сказано:

Це все загальні фрази і погляди.

В точку! Чувак, який створив транснаціональний бізнес - це той самий Гербалайф і Ко. А в реальності перед тобою - пляшка горілки і монітор з бордою. Шо, немає пляшки, не бухаєш? Аааа, це ж кардинально змінює ситуацію! Якщо ти не бухаєш - ти можеш давати поради хоч МВФ. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
13 хвилин тому, difoto сказано:

В точку! Чувак, який створив транснаціональний бізнес - це той самий Гербалайф і Ко. А в реальності перед тобою - пляшка горілки і монітор з бордою. Шо, немає пляшки, не бухаєш? Аааа, це ж кардинально змінює ситуацію! Якщо ти не бухаєш - ти можеш давати поради хоч МВФ. 

зараз підвезу, будемо обговорювати МВФ. пиво брати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, halcogen сказано:

Це все загальні фрази і погляди. В реальності все набагато складніше і жестче. Романтизм він такий, особливо в 19 років.

Життя взагалі така складна штука, ну зовсім не для слабаків. :)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Вертаючись до теми стартапів.

 

Пацани з землі райської (більш відомої як обітована) проводять конкурс для перспективних стартаперів. Заявка подається в стандартній для місцевих жителів формі на фінансування. Певний комітет розглядає, і якщо все ок то видає візу на 24 місяці і відкриває лінію в 50k$ на старт, суто по статтям в бюджеті (так що зняти касу і рванути в Єгипет не вдасться)) )

 

Мопед не мій. Якщо дійсно маєте бомба-ідею можу перенаправити.

 

Зи.. знання англйської обов'язкове, ну і кількість місць мінімально обмежена.

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...