romaxa11

Як розпочати Стартап

182 повідомлень в цій темі

Поширити це повідомлення

Цитата

Вы спрашивали, что такое старт-ап, коллеги...

13606920_1655419774777005_71458323355987

1

Поширити це повідомлення

Є таке "муж на час". Ну типа для кран поремонтувати.  "Интим не предлагать", часом пишуть, "а то могу и не отказаться" :)

0

Поширити це повідомлення

6 hours ago, fenmix said:

Я гадаю, що в Україні розпочинати ІТ стартап немає сенсу, хіба що для іноземного ринку. Поки що у нас слабо розвинений ІТ сектор послуг, на відмінну від інших країн. А от іновації та стартапи в сфері покращення людського життя, комфорту в умовах складної ситуації в країні - саме те що потрібно. Це не те, що звучить цинічно, але потрібно думати що може бути корисним для простих людей: від впровадження абониментів на публічний транспорт (треба щоб була лояльна до цього влада і перевізники), створення локального дешевого аналогу Uber до продажу створення та продажу дешевої побутової техніки, малого транспорту тощо.

От якби хтось зайнявся б малими електрокарами, то вони б могли скласти конкуренцію навіть іномаркам по ціновій категорії та зручності. А ось до речі приклад успішно реалізованого стартапу на заході (який вже в процесі запуску в виробництво), який би й в нас наразі міг би стати поширеним -http://www.yirego.com/#!drumi/edckf

Плануєш брати участь в наступних виборах ?

Слабенький спіч, наші на таке не клюнуть бо немає двох речей:

перше і найголовніше – відсутність "Слава Україні"... це про₴об

друге – не сказано як добре буже житися кожному українцю через місяць

А по тексту, для простих людей можуть бути корисними совість та розум. І тут стартап не допоможе. 

1

Поширити це повідомлення

Я хочу наголосити, що дана тема - це тема економіки майбутнього, що дуже швидко вся буде будуватись на старт-апах. Які мають тільки одну глибинну суть - корисність суспільству.

0

Поширити це повідомлення

стартап... корисність суспільству...

що ти куриш, друже ?

стартап за визначенням має на меті лише швидкий надприбуток

а корисність суспільству якось інакше називається

2

Поширити це повідомлення

Ромаха, стартап відображає суть сучасної економіки і тенденції в бізнесі. Швидка обробка ідеї, швидкий аналіз потреб, швидке залучення грошей. Це не за стартапами майбутнє, це економіка пришвидшуєця :) Ну і нетреба забувати скільки таких почали з "старт" а до "ап" так і не дійшли, їх в сотні раз більше.

А користь суспільству, це соціалістичне кредо :)

От переконати усіх, що те, що тобі приносить шалений прибуток, дуже корисно для суспільства - оце вищий пілотаж.

3

Поширити це повідомлення

Мій проект онлайн-меню для закладів харчування з навороченою системою доставки, бонусною системою і багатьма іншими я б сказав унікальними фішками можете вважати стартапом. На сьогоднішній день офіційно запущено меню для піцерії Соло, вже повністю готове, але офіційно ще не запущено меню для ДядяПіци і ми продовжуємо розвивати цю штуку, очікуємо нових цікавих клієнтів найближчим часом, а ідей є ще на кілька років розробки, аби було бабло. Початкова ідея з'явилась роки три тому і вона була значно менш смілива і наворочена, ніж те, що вже зараз ми маємо. А реальну роботу почали приблизно півтора роки тому.

Багато знайомих, до речі, переконували, що мені не варто братись за цей проект, бо без відповідного досвіду до робочої версії я його не доведу і нічого доброго з того взагалі не вийде. Дехто з них і в цьому топіку теж є  :) 

4

Поширити це повідомлення

коли то я тобі таке казав ? :)

і не стартап то зовсім, не відповідає ознакам

хоча згоден що не тра було братися :) масштабується дуже паскудно

0

Поширити це повідомлення

On 01.08.2016 at 19:46, Соромітник сказано:

коли то я тобі таке казав ? :)

Було... ;)

On 01.08.2016 at 19:46, Соромітник сказано:

масштабується дуже паскудно

Ну, не всі такі перфекціоністи... ну і ніхто тобі не забороняє зробити краще :)

Ну і частково згідний, що я, може, і не потягнув би цю задачу, якби мені не повезло з людьми, які мені допомогли з реалізацією задуманого: @adebt і @SoulBurn, можу сміливо їх рекомендувати.

0

Поширити це повідомлення

До речі, ДядяPizza офіційно вже працює, скоро очікуємо наповнення і старту меню Oldskull, а в майбутньому -- ще різних і цікавих закладів.

0

Поширити це повідомлення

15 hours ago, Plum said:

Ну, не всі такі перфекціоністи... ну і ніхто тобі не забороняє зробити краще :)

:) хотів з'язвити і то не вийшло. Я писав про масштабування моделі бізнесу так як ми в темі про стартапи. Ну але добре що ти згоден нарахунок якості дизайну :)

-1

Поширити це повідомлення

В нас повний порядок що з масштабуванням моделі бізнесу (давай, покажи нам твої особисті успішні стартапи, початі з нуля без організованої шефом фірми, які добре масштабуються і погадай на кавовій гущі про мою модель масштабування, з якою ти абсолютно не знайомий), що з дизайном в тому вигляді, в якому це все задумувалось. Якщо з останнім і є десь "шороховатості", то можеш зайти в розділ "Про програму" і подивитись на номер версії, від 1.0 вона ще дуже далека і задач в нас заплановано ще дуже багато як по функціоналу, так і по дизайну і по зручності для користувачів.

Блін, доведеться тепер закривати це все, так і не довівши хоча б до 1.0, бо ж так погано все масштабується... Ужас просто...

1

Поширити це повідомлення

@Plum ще після концертів Потапа не відпустило ? як дєвочка, чесне слово... :)

0

Поширити це повідомлення

Це в тебе, бачу, концерти Потапа в голові. Чи і сам Потап, бо він гавно. А я просто не розумію людей, які постійно все і всх поливають лайном. У всіх топіках. Скрізь. ПОСТІЙНО і ВСІХ. Щось хорошого я від тебе чув хіба що типу "Наші верстальщикі самі круті" і "Мій шеф кручє всіх в типографіці". А, і ще "дизайн Apple крутий". І все. Всі інші не такі, роблять не те і не так, всі криворукі, сайти гавно, сервіси гавно, люди гавно, ніхто нічого не може. Без конструктивної критики, без "тут може краще б от так зробити", а просто -- "все гавно". А я, між іншим, душу вкладаю в те, що роблю, а до тебе першого за допомогою звертався, коли починав свій проект. Не за безкоштовною. І що ти сказав? "Ти нічого не зробиш, не берись". А, і ще ти сказав "Якщо взнаю, що хтось з наших верстальщиків працює на тебе -- буду їх пи..дити". Це вся була допомога від тебе. Зато як тупо поливати гавном те що вже зроблено іншими -- то ти перший і, до речі, єдиний.

Це не я як дєвочка, а ти як Вовочка з анекдота в коричневому карнавальному костюмі. Самостверджуєшся за рахунок поливанням гавном інших? І як? Допомагає? Буває хоч щось, що тобі в цьому житті подобається?

7

Поширити це повідомлення

Показати b Magnify-clip.png Иван Ванко раскрывает суть IRL Править ShortUrl Внутренняя ссылка Готов часами обсуждать недостатки операционных систем, не имея ни малейшего представления об их внутреннем устройстве и причине возникновения вышеуказанных недостатков; Всегда стремится установить все доступные в этих ваших Интернетах программы, связанные и не связанные с его работой, а затем с возмущением совершает действия, описанные в пункте 1; Никогда не соблюдает правил структурного и объектного программирования из-за недостатка времени, возникающего по причине выполнения действий, описанных в пункте 2; Вследствие выполнения действий, описанных в пункте 3, постоянно вступает в стычки с руководством и коллегами[2]; Несмотря на постоянную нехватку времени, вызванную выполнением пунктов 1-4, постоянно смотрит говносериалы; По слухам, распространяемым самим быдлокодером, в его коде всё-таки есть один комментарий, но он относится к участку кода, который уже удалён; Верит в то, что можно найти работу, где можно ещё больше ничего не делать и лучше зарабатывать. В доказательство демонстрирует всем вакансию с какого-нибудь хедхантерского сайта, абсолютно не соответствующую его компетенциям и навыкам; Всегда планирует завтра написать Мегапрогу; При принятии решений в области IT руководствуется не здравым смыслом, а тем, является ли тот или иной метод, программа, подход, тру или не тру. Дело в том, что эти понятия, заимствованные из математической логики, переплетаются в мозгу говнокодера с представлениями о логичности решений; Считает, что все вокруг тупые уроды, так как не знают некоторых вещей (конечно же, охренительно серьёзных и профессиональных), которые знает он, или потому, что пытаются объяснить ему то (конечно же, никому не нужное), чего он не знает — как типичная для дебилов склонность ассоциировать себя с кем/чем-то: «я представитель некой профессии, значит я есмЪ Царь и БохЪ». Быдлокодер считает себя Программистом, а остальных, чуть менее, чем всех, — быдлокодерами. Иногда он читает умные книжки по кодингу, преисполняется по отношению к ним священным экстазом (правда, его код от этого лучше не становится) и потом пеняет другим за то, что их код написан не так, как в этой книжке. Схватки быдлокодеров по весне представляют собой интересное зрелище. При использовании open source компонента, забивает на тип лицензии, под которой они распространяются и легким движением руки удаляет копирайты. В особо запущенных случаях: заменяет на свои. Зачастую, вместо самосовершенствования навыков кодинга, занят какими-то срачами в интернете, пытаясь представить себя как гуру в технике, политике, лингвистике или истории. Не приемлет изменений со стороны в свой говнокод, если этот баг вылазит только на других компах, «у меня работает, а у вас руки из жопы, кривые настройки, плохой комп, неправильная ОС». прихований контент  

Hide  
0

Поширити це повідомлення

5 hours ago, Plum said:

Це в тебе, бачу, концерти Потапа в голові. Чи і сам Потап, бо він гавно. А я просто не розумію людей, які постійно все і всх поливають лайном. У всіх топіках. Скрізь. ПОСТІЙНО і ВСІХ. Щось хорошого я від тебе чув хіба що типу "Наші верстальщикі самі круті" і "Мій шеф кручє всіх в типографіці". А, і ще "дизайн Apple крутий". І все. Всі інші не такі, роблять не те і не так, всі криворукі, сайти гавно, сервіси гавно, люди гавно, ніхто нічого не може. Без конструктивної критики, без "тут може краще б от так зробити", а просто -- "все гавно". А я, між іншим, душу вкладаю в те, що роблю, а до тебе першого за допомогою звертався, коли починав свій проект. Не за безкоштовною. І що ти сказав? "Ти нічого не зробиш, не берись". А, і ще ти сказав "Якщо взнаю, що хтось з наших верстальщиків працює на тебе -- буду їх пи..дити". Це вся була допомога від тебе. Зато як тупо поливати гавном те що вже зроблено іншими -- то ти перший і, до речі, єдиний.

Це не я як дєвочка, а ти як Вовочка з анекдота в коричневому карнавальному костюмі. Самостверджуєшся за рахунок поливанням гавном інших? І як? Допомагає? Буває хоч щось, що тобі в цьому житті подобається?

Твою справу людям в приклад ставив а не ганив... і Андрія порадив, яким ти зараз щасливий, замість того неука що ти сам обрав спершу

Спілкувалися ж після того, ніяких проблем ніби не намічалося у відносинах

спеціально переписку глянув :) 1го червня ти щось питався по темах... все нормуль

а тепер отаке видаєш...всетаки це явно із-за Потапа тебе так пучить
бо до того двіжа ми ніби друзями були, та я і до цього поста думав що ми друзі бо фіг з тим Потапом... постібалися і нормуль

...ніфігово на людей "патріотизм" впливає

ну та ладно, переживу... хоча цирк знатний, ще такого мені ніколи не траплялося

0

Поширити це повідомлення

Про Потапа я забув давним-давно, і не особо вже й пам'ятаю твою точку зору в тій ситуації, це ти чогось про нього пам'ятаєш досі. І я думав, що ми друзі. Але ти не уявляєш, як ти своїм вічним лайнополиванням задіваєш людей за живе. Це далеко не лише моя думка, я навпаки дуже довго і багато захищав тебе перед багатьма іншими людьми, хоча дуже багато наслухався. Для мене Restoruns -- найдорожчий мені проект зі всіх, що я робив в своєму житті, туди вкладено місяці безсонних ночей, величезну кількість натхнення і ресурсів, я два роки ним живу, а ти при кожній найменшій нагоді тупо виливаєш на нього відро відбірних помиїв. Вперше чую про "в приклад", бо від тебе навіть банального "може бути" ніколи не прозвучало, суцільний негатив з самого початку роботи над проектом. І хай там сто раз буде "дизайн гавно" і "проблеми з масштабуванням", але це моє особисте гавно і мої особисті проблеми, і воно мені дороге.

0

Поширити це повідомлення

та все, видихай

добре що ти те все видав

бо отак спілкуєшся з людиною роками і навіть не здогадуєшся за кого вона тебе насправді має

0

Поширити це повідомлення

так отож, да. не здогадуєшся.

2

Поширити це повідомлення

On 8/1/2016 at 0:10 PM, Plum said:

Мій проект онлайн-меню для закладів харчування з навороченою системою доставки, бонусною системою і багатьма іншими я б сказав унікальними фішками можете вважати стартапом. На сьогоднішній день офіційно запущено меню для піцерії Соло, вже повністю готове, але офіційно ще не запущено меню для ДядяПіци і ми продовжуємо розвивати цю штуку, очікуємо нових цікавих клієнтів найближчим часом, а ідей є ще на кілька років розробки, аби було бабло. Початкова ідея з'явилась роки три тому і вона була значно менш смілива і наворочена, ніж те, що вже зараз ми маємо. А реальну роботу почали приблизно півтора роки тому.

Гарна ідея і цікава реалізація. Основний упор на мобільних користувачів?

0

Поширити це повідомлення

Щойно, Eney сказано:

Гарна ідея і цікава реалізація. Основний упор на мобільних користувачів?

Так. Смартфонів і планшетів на руках в людей вже значно більше, ніж настільних комп'ютерів або ноутбуків.

Зрештою, користуватись можна і на 27" екрані, але виглядати це буде не так цікаво :)

0

Поширити це повідомлення

1 minute ago, Plum said:

Так. Смартфонів і планшетів на руках в людей вже значно більше, ніж настільних комп'ютерів або ноутбуків.

Зрештою, користуватись можна і на 27" екрані, але виглядати це буде не так цікаво :)

згідний, але трохи виглядає дискрімінацією :) в час коли всі веб фреймворки пропагують універсальність для любих користувачів. хоча це теж залежить. головне щоб людям було зручно :)

0

Поширити це повідомлення

On 8/1/2016 at 7:46 PM, Соромітник said:

і не стартап то зовсім, не відповідає ознакам

цікаво, чому цей проект не є стартапом? на перший вигляд все відповідає...

0

Поширити це повідомлення

Зареєєструйтесь або увійдить для відповіді

Ви маєте бути зареєстрованим учасником для коментування

Створити акаунт

Зареєструйтесь у нашій спільноті. Це легко!

Створити обліковий запис

Увійти

Маєте акаунт? Заходьте.

Увійти зараз