Перейти до змісту

Як розпочати Стартап


Рекомендовані повідомлення

13 hours ago, romaxa11 said:

Отже нашим Соромітникам, Софтсервам, Глобаллоджік і іншим якщо захочуть вижити, дуже скоро прийдеться створювати старапівський продукт і перетворюватись в країну не аутсорсингу, а стартапу.

 

Пісєц, оригінал. Дякую що поставив в один ряд з SoftServe :) мабуть мало б тішити. Але якщо не знаєш назву компанії і чим займаємося то коректнішим було б промовчати. Ібо ніколи не займалися аутсорсом а завжди створювали власний продукт.

А стосовно стартапу  вчитися треба багато і вірити в свою ідею. Створити прототип, найняти когось щоб порахував та описав всю економічну складову. З цим багажом вже можна шукати інвесторів. 

Тобіш, це значно складніше за аутсорс чи будь який інший напрямок. Тому підходить одиницям.

Закордоном теж не всі стартапами займаються, переважно люди тупо на роботу ходять. І поки наші будуть якось там хоч і криво але суттєво дешевше заміняти їхніх працівників – нікуди той аутсорс не дінеться. І ніякі індуси нас не підсидять бо українці теж готові "працювати" за їду, аби не вчитися і в офісі не сидіти.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 295
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Бляха, Рома, при чому тут "зариватись"? Стартап вистрелює один на мільйон, тому аутсорс був,є і буде. Тим більше , якщо в ІТ українські аутсорсери мають змогу отримувати в кілобаксах. Щоб стартап правильно стартанув, потрібно вчитись, вчитись і вчитись. І не мріяти про одномоментний зиск з того. Маю знайомих, які з високооплачуваного аутсорсу, підзбиравши гроші на стартап зараз на хлібі з водою сидять. А ти на борді питаєш "Що робити?"

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минуту назад, difoto сказал:

 Маю знайомих, які з високооплачуваного аутсорсу, підзбиравши гроші на стартап зараз на хлібі з водою сидять. 

"А Вас, Штирлиц, я попрошу остаться..." %D0%9A%D0%BE%D1%82%D1%8D_%D0%BF%D0%BE%D0

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 часов назад, HWman сказал:

Спробуйте погуглити по темі Promobot'а, на мою думку це чудовий приклад хорошого стартапу. Також можете поспілкуватись на ВК з одним із засновників - Ігорем. Я вважаю, що їх стартап реально вистрелив.

 

 

Пермский робот снова пытается сбежать, разработчики планируют его уничтожить

 

Сорі, не втримався 

  • +1 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

во-во! "креативно"! на їхню думку! а весь "песимістичний" інет преться з їхньої тупості

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, romaxa11 сказано:

Я блін не знаю що в ваших мозгах означає стартап, та й вже не хочу)))

Виробництво одноразових меблів - це стартап? Для прикладу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 hours ago, romaxa11 said:

Я блін не знаю що в ваших мозгах означає стартап, та й вже не хочу)))

то ж поясни нам неукам, йопта, тему ж почав нашось :)

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, Соромітник сказал:

то ж поясни нам неукам, йопта, тему ж почав нашось :)

Певно, що б показати, які ми всі ущербні...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 minutes ago, vaz75 said:

Певно, що б показати, які ми всі ущербні...

Так він і того не показав... я взагалі не пойняв для чого тема... ну окрім того щоб вказати мені та SoftServe чим займатися перспективніше

Назвав "як почати стартап", написав "що кому робити", резюмував – "хйз що у вас в головах" і гіфку з петросяном навіщось (гіфовий стартап ?)

Іпать, прошу пояснення бо я втратив зв’язок з заголовком на першому ж пості

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хорошо было бы, если бы ты такой понял, что у тебя есть гениальная идея, пришёл сразу в самую крупную компанию по близости, заходишь внутрь и говоришь охране, что у тебя гениальная идея. Охранник даёт тебе карточку-ключ от всех дверей и говорит, что вам нужно к самому главном директору, он на 16-ом этаже, вы пока поднимайтесь к нему, а я предупрежу его телохранителей, что у вас гениальная идея, чтобы они вас пропустили. 
Вы такой поднимаетесь на 16-й этаж, видите там большую дверь рядом с которой стоят телохранители, вы подходите к ней и хотите открыть её с ноги, но не успеваете, потому что телохранители её вам услужливо открывают. 
Вы такой говорите им, типа вы что, решили помешать внедрению моей гениальной идеи? Они со страхом в глазах отрицательно машут головами, тогда закройте дверь — говорите вы им. 
Они закрывают и вы, как и было запланировано, открываете с ноги дверь самого главного директора, заходите в его приёмную. 
Там сидит красивая секретарша и выглядывает, тот самый, главный директор, вы ему говорите: «У меня гениальная идея». Директор практически со слезами на глазах произносит: «Ну вот и дождались…». 
А секретарша такая говорит: «Похоже меняется руководство компании, я тогда пока быстро схожу кружевное нижнее бельё одену».
Но пока в этом мире всё не так...

(c) https://www.facebook.com/mox.frai?fref=nf

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Естонскіє парні, узбагойтєзь.

В Ромахи своєобразне мишлення, але дурачком його не назвеш, тому давайте шуткі йумара оставим на потім, а поки почекаєм на його відповідь чи вислів.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну я так зрозумів що без готового проекту вже фінансованого, тут взагалі нема що відписуватись, хіба що прікальнутись з топікстартера. Чувачки, мусите тоді трохи почекати, поки втілю і вже з фоткою нового мерсівського седанчика викладу тут. А тему поки можна закрити. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Orange дякую, тепер я зрозумів отой пост Ромахі і "смисл жизні" заодно

4 hours ago, romaxa11 said:

%D0%B3%D0%B8%D1%84%D0%BA%D0%B8-%D0%9F%D0

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 minutes ago, romaxa11 said:

Ну я так зрозумів що без готового проекту вже фінансованого, тут взагалі нема що відписуватись, хіба що прікальнутись з топікстартера. Чувачки, мусите тоді трохи почекати, поки втілю і вже з фоткою нового мерсівського седанчика викладу тут. А тему поки можна закрити. 

Ромаха, що то за тема в стилі Ляшка ? Актуальне питання, гарно говориш... тільки ніачьом. Мо я десь пост пропустив по темі ? вже повторно переглянув – не знаходжу (окрім першого)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 хвилин тому, romaxa11 сказано:

Ну я так зрозумів що без готового проекту вже фінансованого, тут взагалі нема що відписуватись, хіба що прікальнутись з топікстартера.

Єб*ать ти обідчивий. Не сприймаєш критику - забудь таке слово як "стартап" взагалі.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ладно, напишу по темі.

Люди вірно написали: потрібно шукати гроші і створити робочий прототип. Але ти то потім нафігась перевів в незрозуміле русло.

Ідея це добре. Припустимо ти вже навіть усвідомив і обговорив з кимось чим вона унікальна, цінна споживачам і взагалі – в чому цинус. Далі найголовніше – зрозуміти як її можна швидко відтворювати і круто масштабувати. Якщо продукт складно відтворювати а бізнес модель масштабувати – то певно не зовсім стартап а просто бізнес, ібо не вийде швидкий та потужний старт.

Далі стадія прототипу і упаковки. Необхідно створити робочий прототип, документацію та цікаве промо. Це необхідно для залучення інвестицій. Бо ідіоти з баблом не вкладаються в стартапи, а інвестори не вкладаються в незрозумілі штуки без робочої версії, гарної презентації та підготовленого економічного обгрунтування аля "як круто ця штука принесе бабла". В ІТ запущений прототип в якійсь beta-версії попутно дозволяє починати активну стадію реклами та створення певного "community" навколо майбутнього продукту. Бачив проекти що без прототипу збирали купу грошей завдяки правильному промо :) але чомусь вони всі потім дивним чином "зникали".

Отримав гроші – єб@ш.

P.S.: звичайно ІМХО і в багатьох спеціалістів з борди все інакше :) Ну але ми от пробуємо таким шляхом йти, ібо книжки пишуть що треба так приблизно. А досвіду, ясєн, ні в кого немає :) посєму і не проконсультуєшся.

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, Соромітник сказано:

Необхідно створити робочий прототип, документацію та цікаве промо.

Не обов"язково. Щодо прототипа та документації. Особливо, якщо це не у матеріальній площині (стартап). 

Припустимо, в тебе офігенна ідея щодо енергозбереження - будь готовим платити 20 баксів у місяць чуваку, який просто буде у ФБ та ВК викладати статті про сонячні батареї та вітрогенератори від імені твого акаунту на тих же ФБ та ВК, а акаунт буде називатись "фейсбук/енергозбереження/крутийчувак"

але то тра вчитись і вивчати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, romaxa11 сказал:

Ну я так зрозумів що без готового проекту вже фінансованого, тут взагалі нема що відписуватись, хіба що прікальнутись з топікстартера. Чувачки, мусите тоді трохи почекати, поки втілю і вже з фоткою нового мерсівського седанчика викладу тут. А тему поки можна закрити. 

То ти таки шукаєш? Я в тебе ще на першій сторінці питав. Дивний ти, Рома, хочеш щоб зацікавилися твоїм якимось проектом, не лінуєшся тему створити, а саму тему наповнити хоч якимось змістом не хочеш.

Можна не любити Артємія Лєбєдєва, але з цим важко не погодитися. Усі стартапери Борди хворіють цим синдромом.

Синдром русского изобретателя

Я давно заметил, что существует характерный тип русского изобретателя. Он талантлив, продуктивен, изобретателен. И вот он изобрел что-нибудь.
В этот момент изобретатель начинает окукливаться как гусеница. Он покрывается специальным коконом ожидания. И начинает ждать, что появится покупатель, который позволит ему, изобретателю, вскоре полететь как бабочке.
Русский изобретатель обычно оценивает себя простыми дискретными значениями: 1 миллион долларов, 5 миллионов долларов. Если идея сырая и непроработанная, то одного миллиона хватит. Если есть патент и промобразец - то пяти.
Русский изобретатель считает, что если у него есть идея, то он обеспечен до конца жизни, осталось только дождаться появления того, кто принесет бабла.
Удивительно, как много русских изобретателей я встречал в жизни. Вместо миллиона все они получили хуй с маслом, но это никак не скорректировало их ожиданий.

  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Orange , будь ласка, попиши для старту десь в Анекдотах чи картинки прикольні позакидай. Політика – не твоє, особливо в розділі з ІТ.

P.S.: По стилю нагадує одного персонажа :) гляньте хтось з модерів чи не він

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...