Перейти до змісту

Як розпочати Стартап


Рекомендовані повідомлення

@nickel  так і є.

90% тих, що розповідають про вдалий стартап - розповідають!

 

@HWman

Цитувати

Встречаются два бизнес-тренера. 
– Как увеличить продажи?
– Могу рассказать.
– Рассказать я и сам могу, как увеличить???

 

Я бачив, як різні мутні хлопчики розповідали про успішні бізнеси із нуля без грошей і т.д.  То пиль в очі.

Вони тобі розкажуть все, що ти попросиш, аби ти гроші платив.

 

Кажуть, гроші люблять тишу. І більшість тих людей, що заробляє, не особо тріпається про свій бізнес (хіба для реклами), особливо про доходи і т.п.  (Кому потрібні конкуренти?)

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 295
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

10 минут назад, Zheny@ сказал:

Кажуть, гроші люблять тишу. І більшість тих людей, що заробляє, не особо тріпається про свій бізнес (хіба для реклами), особливо про доходи і т.п.  (Кому потрібні конкуренти?)

Це мутні гроші люблять тишу. Ілон Маск найбільше тріпло серед багатіїв і найбагатша людина одночасно. Зараз прийнято, що хоча б один з засновників має бути публічним і активним в соціальних мережах, бути популяризатором власного продукту. На прикладі монобанку, там публічним був молодший Дубілет, це було й логічно - молодий хлопець, айтішник, кому як не йому популяризувати моно в соцмережах, але коли він пішов в політику, то вийшов з правління монобанку, а його публічність підхватив Олег Гороховський. Зараз успіх дуже часто вимірюється підписниками в соцмережах, тому не тріпатися про свій бізнес - це програвати публічним конкурентам, звісно якщо мова про легальний бізнес, а не тендерні мутки чи дійсно слабкий бізнес, який боїться конкуренції.

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, nickel сказано:

Це мутні гроші люблять тишу. Ілон Маск найбільше тріпло серед багатіїв і найбагатша людина одночасно. Зараз прийнято, що хоча б один з засновників має бути публічним і активним в соціальних мережах, бути популяризатором власного продукту. На прикладі монобанку, там публічним був молодший Дубілет, це було й логічно - молодий хлопець, айтішник, кому як не йому популяризувати моно в соцмережах, але коли він пішов в політику, то вийшов з правління монобанку, а його публічність підхватив Олег Гороховський. Зараз успіх дуже часто вимірюється підписниками в соцмережах, тому не тріпатися про свій бізнес - це програвати публічним конкурентам, звісно якщо мова про легальний бізнес, а не тендерні мутки чи дійсно слабкий бізнес, який боїться конкуренції.

Ти про рекламу і просування. 

Я в контексті стартапа - як ідеї.  Типу я відкрив шиномонтаж, вклав стільки-то виймаю стільки- то і т.д.

Умовно . Через місяць ти відкриваєш по-сусідству із значно меншими втратами (Я ж уже про підводні камені розповів), користуючись моїми підказками.

І кому буде легше?

 

Будь-які гроші люблять тишу. Ти просуваєш продукт, бізнес. При цьому тобі не завжди вигідно говорити правду про те, скільки ти ДІЙСНО заробляєш. Час такий :)

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Zheny@ сказал:

Ти про рекламу і просування. 

Я в контексті стартапа - як ідеї.  Типу я відкрив шиномонтаж, вклав стільки-то виймаю стільки- то і т.д.

Умовно . Через місяць ти відкриваєш по-сусідству із значно меншими втратами (Я ж уже про підводні камені розповів), користуючись моїми підказками.

І кому буде легше?

 

Будь-які гроші люблять тишу. Ти просуваєш продукт, бізнес. При цьому тобі не завжди вигідно говорити правду про те, скільки ти ДІЙСНО заробляєш. Час такий :)

Я тобі можу в деталях розказати про декілька бізнесів, ти жодного не відкриєш, а якщо й відкриєш то наробиш власних помилок. Є дуже мало бізнесів, які не можуть чи не хочуть говорити про себе вголос, але в більшості випадків справа не в тому, що гроші люблять тишу. Та й цю приказку ти розумієш не вірно. Коли кажуть, що гроші люблять тишу, то мають на увазі, що гучні скандали, конфлікти, війни шкодять бізнесу, призводять до непередбачуваності і інвестори йдуть туди де спокійніше, тихіше і можна спрогнозувати розвиток подій і власний прибуток. А хвалитися своїм доходами і як ти їх отримав - це інше, це Нокіан її так на Борді трактувати почав.

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 часов назад, nickel сказал:

Я також далеко не взірець успіху і вже розміняв п'ятий десяток, тому я люблю історії успіху де люди відкрили успішний бізнес в 50-60-70 років, типу мій бізнес ще попереду, хоча насправді розумію, що просто просрано 40+ років.

Ілону Маску, до речі теж нещодавно 5-й десяток стукнув ;) .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 часов назад, nickel сказал:

Тому якщо ти гарний винахідник, але поганий продавець, то шукай собі в команду продажника.

Так, я прийшов до того, що в добі 24 години і це константа, хочеш чи ні. Тому треба делегувати.
 

Спойлер

Та й не дарма ж кажуть - одна голова, це добре, а дві добре, добре.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, nickel сказано:

Я тобі можу в деталях розказати про декілька бізнесів, ти жодного не відкриєш, а якщо й відкриєш то наробиш власних помилок.

Всі роблять помилки. Без виключення.

Та й бізнес має бути "твій". Якщо я кручуся в ІТ темі, то відкрити бізнес по виготовленню меблів чи пошиттю одягу - це невдала ідея.

9 годин тому, nickel сказано:

А хвалитися своїм доходами і як ти їх отримав - це інше, це Нокіан її так на Борді трактувати почав.

Нокіан багато чого тут по-своєму трактує і видає за чисту монету. Він мені не авторитет :)

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, HWman сказано:

ак, я прийшов до того, що в добі 24 години

Як несподівано !

 

 

  • Ха-ха 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, HWman сказал:

Ілону Маску, до речі теж нещодавно 5-й десяток стукнув ;) .

Мені ще не стукнуло, та й Ілон в 28 років вже продав Пейпал і отримав свою частку у 180 млн баксів. Тому не зовсім вдала ідея ставити його поруч зі мною, хоча думка що наші з Ілоном статки оцінюються у 1 трильйон баксів і 712 грн мене таки тішить.

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, HWman сказал:

Так, я прийшов до того, що в добі 24 години і це константа, хочеш чи ні. Тому треба делегувати.
 

  Показать контент

Та й не дарма ж кажуть - одна голова, це добре, а дві добре, добре.

 

Ти трохи не про те. Якщо ти поганий продажних, то 48 годин в добі тебе не спасуть, як і 100 чи 200.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, nickel сказал:

Якщо ти поганий продажних, то 48 годин в добі тебе не спасуть, як і 100 чи 200.

А чим відрізняється хороший продажник, від поганого?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, HWman сказано:

А чим відрізняється хороший продажник, від поганого?

Хороший продажник чукчам буде холодильник продавати.  І сніг зимою.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 05.11.2021 at 19:44, nickel сказано:

Ну так а що ти зробив чи досяг? Про бізнес @woodworkа відомо, він в свій час досить відверто на Борді писав. А ти себе з ним порівняв, чомусь мінуси згадав і ми маємо аплодувати чи що?

незнаю що Вас зацепило, в мене немає вихідних, 

мені немає чим хвалитись

час розставить крапки над і

 

я в посту Володі прочитав і знайшов своє, про що і написав, Ви мене порівняли із ним.... 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 05.11.2021 at 20:28, Cherman сказано:

Дивлячись, який бізнес. За виробництво згоден, а якщо бізнес "купи-продай"? Базарники проходять якісь курси?

Щоб обходитись без оренди, то треба бути, або дуже багатим, або, якщо мікроскопічний "бізнес" десь у власному гаражі.

говорив виключно про виробництво,

 

гараж самий простий варіант по вкладенням із своїми мінусами

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 минут назад, Voronin10 сказал:

незнаю що Вас зацепило, в мене немає вихідних, 

мені немає чим хвалитись

час розставить крапки над і

 

я в посту Володі прочитав і знайшов своє, про що і написав, Ви мене порівняли із ним.... 

 

Мене? Мене нічого не зачепило, це ти написав "можете мінусувати до безкінечності". За що? Ти хоч щось про себе чи свою діяльність напиши, тоді буде за що критикувати чи навпаки хвалити. І якась ніби як обіда "спробуйте щось зробити тоді поговорим". Звучить як "сперва добейся" того ж що і ти, а тоді будемо говорити. Так а що ти добився, на що нам рівнятися щоб знати пора нам з тобою говорити чи ні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 05.11.2021 at 19:04, Voronin10 сказано:

...

і ще одне, оренда то така штука яку треба розглядати як крайній випадок

в плані розподілу прав і розподілу домовляйтесь одразу бо потім вліпните...

Я й досі плачу оренду((( за стільки років я міг би придбати собі нове приміщення (плачу в сумі >3к), питання де було взяти гроші на той час, і на теперішній)))... 

А ще питання ось в чому? Ви цікавились чому виключно на оренді сидять фокстроти, софтлайни та інші організації? Чому офіс невеликої квадратури простіше взяти в оренду за 1500-3000грн/міс ніж придбати з терміном окупності 8-10років

 

Потрібно чьотко відрізняти йо%@н=× консалтерів, бізнес консультантів, спікерів, блогерів і іншу шушваль (потім розкажу про цих стервятників) які фактично уявлення не мають про бізнес процеси з середини, їм важливо взяти в вас гроші і попрощатись, це теоретики які можуть лише на папері показати успіх, а на ділі це і є їх бізнес, брати гроші та давати напктствіє))) діло кожного, не розвішуйте вуха, знайте свою і їх ціль.

 

Стосовно спільного бізнесу - порада така, спільна добра лише болячка, легше лікувати))) все решта має наслідки, про них ви дізнаєтесь з власного досвіду через кілька років сумісної роботи (в кожного свої).

 

Хто має гроші та бажання останні кілька років набуває тренду деякі види бізнесу не потребуючі а ні приміщень, а ні працівників з певним % ризику, їх є кілька видів та напрямків. Регулювання тих сфер бізнесу зараз в процесі голосування та доопрацювання в раді.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, woodwork сказал:

Хто має гроші та бажання останні кілька років набуває тренду деякі види бізнесу не потребуючі а ні приміщень, а ні працівників з певним % ризику, їх є кілька видів та напрямків. Регулювання тих сфер бізнесу зараз в процесі голосування та доопрацювання в раді.

Розказуй

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

про консалтерів то ясно,

кажу як той хто потратив трохи :)

 

правда є свої але, коли в тебе є готовий стартап і шукаєш інвестора то там його можна знайти або тобі вкажуть на твої косяки, час покаже хто вони....

 

 

 

доречі там досить хороші умови для стартапів, все під боком, лірика...

 

особисто мені комфортно на своїй території(гараж)

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 08.11.2021 в 19:30, woodwork сказал:

А ще питання ось в чому? Ви цікавились чому виключно на оренді сидять фокстроти, софтлайни та інші організації? Чому офіс невеликої квадратури простіше взяти в оренду за 1500-3000грн/міс ніж придбати з терміном окупності 8-10років

То страховка, а якщо завтра прийдуть тіпочки і все заберуть?  А гроші то вкладені...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...