Перейти до змісту

Приватні дитячі садочки та школи


PR-Nick

Рекомендовані повідомлення

Усім привіт :) Дівчата, моїй доці вже майже 4 рочки - хочу віддати її в маленьку школу - порадьте як краще її знайти і на що саме варто звернути увагу, коли буду вибирати місце навчання?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...
  • 2 місяця потому...

Хто знає які ціни зараз в приватних закладах такого типу?

Теж цікавить дане питання

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто ходить в студію розвитку "Розумаха" на Волі, 50? Які у Вас враження? Чи вартує туди ходити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

ще є маленька школа "Зірочка" церква Відродження на вул.Соборності (Євангелістська церква)

ціна біля 230грн. англійська,математика та ін.

приймають усіх, але є обмеження лише 10дітей в групі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

ще є маленька школа "Зірочка" церква Відродження на вул.Соборності (Євангелістська церква)

ціна біля 230грн. англійська,математика та ін.

приймають усіх, але є обмеження лише 10дітей в групі.

Є ще дитячий розвиваючий центр для дітей від 9 місяців до 7 років "Baby center" за адресою Соборності 16в
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...
  • 11 місяців потому...

апну тему)
підкажіть, яка ситуація з приватнимим садочками на данний момент?
які є варіанти для малечі 1,5 року?
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 8 місяців потому...

В "Cвітлинку" водили малого несколько раз уже. При старте сказали цену одну. Потом на втором занятии вторую.

На вопрос почему цена такова прозвучал ответ "Если у вас есть вопросы по деньгам то нам лучше сразу распрощаться"
На третьем занятии сказали что єто вообще цена за час. Итого она возрастает втрое. 
При єтом директриса или администратор рассказывает басни что ребенок проблемный и ок приводить его только на час.

Когда заходили его забирать он спокойно сидел со всеми за партой.

 

Про качество услуг судить не можем так как не успели узнать или как то его проверить. Прочитав другие отзывы понимаю что я не один далеко.

Идея садика ок. Но косяков много со стороны руководства. Не советую этот садик\юную школу никому!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я дитину спочатку водила в Світлинку

Персонал ,м'яко кажучи,не дуже.... 

Ще й приймали хворих дітей...

Пробували ходити в Бджілку Майю,непогана задумка але і тут були нюанси

Дитина навідріз відмовилася ходити

І Плай ,наш улюблений плай

Садочком його не назвеш,але дитина з захватом і радістю його відвідує!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На початку літа ходили декілька раз в Світлинку, стали свідками неприємної ситуації-адмістратор чи то директорша (після почутого я б назвала її вишибалом) тільки те й робила, що бігала і гарчала на батьків і до виховалелів. Після такого хамського і зверхнього відношення адмістраціїї подумалося, це ж скільки треба мати наглості так себе поводити!? Хоча зважаючи на її походження ддивувалась недовго. Нехотіла б я почути в свою адресу те що вона говорила там. Тому витримали ми там до 2 тижнів.

Щодо послуг світлинки - їжу приносять десь із-за кутка в пакетах, навчання дітей посереднє, самі вихователі приємні, деякі навіть дуже, майданчик на вулиці маленький і на сонці.

Надіюсь мій коментар комусь допоможе.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Свитлынку не советую. Ходили туда год. Дети постоянно сидят в маленьких душных комнатах, гулять во двор практически не выходят, даже летом. Дети постоянно болеют из-за того что не находятся на свежем воздухе. Двор где должны гулять дети выложен плиткой из-за чего случались травмы. Цена абсолютно неадекватная. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 7 місяців потому...

Дитяча християнська студія раннього розвитку «Долоньки» проводить набір діток на 2018-2019н.р. у Луцьку!
Чекаємо діток від 2 до 5 років.
.
Кількість місць обмежена.
.
Реєстрація та детальна інформація за телефоном 095 836 94 04 або у приватні повідомлення - Анастасія 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минут назад, naska210naska сказал:

Дитяча християнська студія

Да уж.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 хвилин тому, yu2007 сказано:

Ти мусульманин шолі?

Ще конфесія має значення

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, yu2007 сказал:

Ти мусульманин шолі?

Яке дивне запитання. Ні, я не мусульманин.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...