Перейти до змісту

Приватні дитячі садочки та школи


PR-Nick

Рекомендовані повідомлення

Всім привіт.

В знайомої виникли проблеми з совдеповським дитячим садочком і вона хоче віддати свою дитину (дівчинка, 3 роки) в якийсь приватний садочок. Хто знає, в нас в Луцьку є щось таке?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А какого рода проблемы возникли?

Спрашиваю от того что в частном садике могут возникнуть те же проблемы.

На счет частных садиков, то я про такие в луцке не слышал, а вообще щитается самым лудшим в луцке это №54 "Пізнайко". На сколько знаю туда луцкие депутати не стесняются отдавать своих детей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В принципи проблема - в ставленні вихователів до дітей. Ну і фішки на рахунок обов’язкових прививок і типу того. А де цей 54-ий? Не біля готелю "Світязь" випадково?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Именно там.

А насчет прививок, то не в один из садиков в городе ребенка без такой справки не примут, проверено опытом. У меня коллега на прошлой роботе не могла ребенка не в один детский сад определить из за того что не хотели делать прививки ребенку, но насколько я помню ребенку тогда было 2 года и родители не хотели делать прививки поскольку считали что очень малый возраст, ждут до 3-х лет. А сейчас никакого выхода кроме как частная нянька нету, так они и поступили, только сразу предупреждаю, удовольствие не дешевое.

К примеру моему ребенку полтора года, предубеждений с женой насчет прививок нет почти все уже сделали, ребенок перенес слава богу нормально, главное их делать после тщательного обследования врачей, и чтоб ребенок был полностью здоров.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є такий "центр раннього інтелектуально-естетичного виховання "Світлинка". Знаходиться на Кривому валі, здається другий від парку. Звичайний одноповерховий будинок без вивіски, з пластиковими вікнами. Власниця - донька Кривицького. Про ціну не знаю.

А 54 садочок - це понти. Нічого там крім ВІП-дітей немає. Чергу займають на другий день після того, як взнають що вагітні)))))

Туда тільки або за гроші, або по дзвінку "з верху", або в черзі 3 роки, при умові що ви прописані в тому районі. 3 роки назад хотів малого пристроїти, невийшло. Вийшло в №2. Як на мій погляд - вельми непоганий садочок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю что тебе не понравилось в єтом садике ??? И как ты старался отправить туда ребенка ?? Поскольку я живу далеко не в этом районе (если конечно Вышков не считать центральным районом города) самого водили в этот детский сад в свое время, и малый на лето туда пойдет, причем договорится получилось без всяких блатов и взяток (правда только наличие прививок там обязательно (впрочем как и во всех остальных)).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є такий "центр раннього інтелектуально-естетичного виховання "Світлинка". Знаходиться на Кривому валі, здається другий від парку. Звичайний одноповерховий будинок без вивіски, з пластиковими вікнами. Власниця - донька Кривицького. Про ціну не знаю.

А 54 садочок - це понти. Нічого там крім ВІП-дітей немає. Чергу займають на другий день після того, як взнають що вагітні)))))

Туда тільки або за гроші, або по дзвінку "з верху", або в черзі 3 роки, при умові що ви прописані в тому районі. 3 роки назад хотів малого пристроїти, невийшло. Вийшло в №2. Як на мій погляд - вельми непоганий садочок.

Тема вже піднімалась і я там писала, що заняття в "Світлинці" 3 рази на тиждень по 2 год. Для тих батьків, хто хоче віддати на цілий день - не вихід. І хіба вони з Кривого валу не переїхали?

Ми малого в цьому році, напевно, віддавати ще не будемо. Думаєм. Хотіла в 43 садок і за рік чергу зайняли. Якщо не підемо, то можемо місце уступити, садок дуже хороший.

P.S. Місце зайняли в молодшу групу на червень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Центри по розвитку дітей в нас є і не один. Але, якщо питання стоїть про цілий день, то це не підходить. Знаю, що платні групи є на Київській, але відгуки були не дуже хороші. Різниця була лише у кількості дітей у групі і харчуванні. Щодо 54 садочка, то згідна, що це все понти. Мої племінники там, постійно діти мерзнуть. Свого сина віддавала у 10-й. Лишилась задоволена. Там дуже тепло (дітки у футболках взимку), комфортно, охайно і т.д. Щодо персоналу, то скажу, що людський фактор скрізь присутній. Думаю, якщо маєте зайві гроші на приватний садок, то можете і "помазати" персонал, щоб приділили особливу увагу дітям. Хоч я цього не робила. В 10 садочку один недолік: великі групи по кількості (25-30), але якось і цьому дають раду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю что тебе не понравилось в єтом садике ??? И как ты старался отправить туда ребенка ?? Поскольку я живу далеко не в этом районе (если конечно Вышков не считать центральным районом города) самого водили в этот детский сад в свое время, и малый на лето туда пойдет, причем договорится получилось без всяких блатов и взяток (правда только наличие прививок там обязательно (впрочем как и во всех остальных)).

Что за привычка язвить на форумах? Нельзя нормально спросить?

Дело было так. Пришёл я в начале июня 2005 года в 54 садик. Заведующей не было. Была заместитель её. Грю, так и так - хочу ребёнка в ясли отдать - по причине жуткой ностальгии по этому заведению (сам с 86 по 87 год туда ходил, тады тока этот садик построили). Мне говорят : "Да вы что? Вам надо было приходить, когда ещё беременные были. У нас в группах по 35 человек и чуть ли не каждый день звонят со всяких высоких управлений - не знаем куда пристраивать. И вы вообще не из нашего района" и тд. и тп. Короче всё то, что я в предыдущем посте писал, только тут цитатой.

Я плюнул, позвонил знакомой одной, она позвонила во 2 садик и нас туда устроили. Вот так после этого и ходи сам - у нас привыкли по звонку всё делать.

Вообще с садиками щас большая проблема. На красном,львовской и владимирской закрылись три садика. В связи с этим в садик на Шевченко конкурс 450 детей на 27 !!!!!!!! мест. Коллега устроил ребёнка через звонок с больших верхов. (Про конкурс сказала сама заведущая прямым текстом)

Так что вот так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю что тебе не понравилось в єтом садике ??? И как ты старался отправить туда ребенка ?? Поскольку я живу далеко не в этом районе (если конечно Вышков не считать центральным районом города) самого водили в этот детский сад в свое время, и малый на лето туда пойдет, причем договорится получилось без всяких блатов и взяток (правда только наличие прививок там обязательно (впрочем как и во всех остальных)).

Что за привычка язвить на форумах? Нельзя нормально спросить?

Дело было так. Пришёл я в начале июня 2005 года в 54 садик. Заведующей не было. Была заместитель её. Грю, так и так - хочу ребёнка в ясли отдать - по причине жуткой ностальгии по этому заведению (сам с 86 по 87 год туда ходил, тады тока этот садик построили). Мне говорят : "Да вы что? Вам надо было приходить, когда ещё беременные были. У нас в группах по 35 человек и чуть ли не каждый день звонят со всяких высоких управлений - не знаем куда пристраивать. И вы вообще не из нашего района" и тд. и тп. Короче всё то, что я в предыдущем посте писал, только тут цитатой.

Я плюнул, позвонил знакомой одной, она позвонила во 2 садик и нас туда устроили. Вот так после этого и ходи сам - у нас привыкли по звонку всё делать.

Вообще с садиками щас большая проблема. На красном,львовской и владимирской закрылись три садика. В связи с этим в садик на Шевченко конкурс 450 детей на 27 !!!!!!!! мест. Коллега устроил ребёнка через звонок с больших верхов. (Про конкурс сказала сама заведущая прямым текстом)

Так что вот так.

Не можу тобі сказати про всі дитячі заклади Луцька( був тільки в декількох). Записував свою дитину одразу в три садочки, реєстрували так шо тільки через рік могла піти, але зав. 54 садочком сказала що в неї відкриваються 2 молодші групи-так шо "милости просим", і це без всяких взяток і т.д. Плюс цього садочка саме в завідуючій-вона строїть вихователів чуть лі не кожен день, так що догляд за дитиною хороший, в садочку тепло. А на рахунок того що там діти тільки депутатів-то брехня...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не сперечайтесь, бо ви обоє праві. Ситуація з садочками міняється, тому треба цікавитись. Звісно до успішних садочків можуть бути черги, причому зумовлені ще і густотою району. Той 54-й, якраз і охоплює дуже великий район. Оскільки там позакривали садочки, бо в тому районі лишалися пенсіонери та відкривалися офіси.

Біля мене два садочки близенько, один (10-й) успішний, черга на рік в перед, а інший пустує і частина приміщення в оренді.

В Міському управління освіти новий начальник. Так от він і взяв питання садочків на особистий контроль. У зв*язку з підвищенням народжуваності потреба в садках зросла, тому він і дав розпорядження звільнити приміщення від орендарів і відкривати нові групи. Отже договори закінчуються і садочки поступово розширяються. Тому треба цікавитися ситуацією. А те що на цьому спекулюють, то мене це не дивує. Нажаль принцип: не помажеш- не поїдеш, і досі актуальний.

Хоча в темі питається про приватні садочки :smile3:

PR-Nick Не сподобалась вихователька? То поміняйте групу. Розпитайте в батьків про хороших вихователів. Якщо проблема тільки в цьому, то думаю її можна вирішити. Не всі вихователі ставляться погано до дітей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не сперечайтесь, бо ви обоє праві. Ситуація з садочками міняється, тому треба цікавитись. Звісно до успішних садочків можуть бути черги, причому зумовлені ще і густотою району. Той 54-й, якраз і охоплює дуже великий район. Оскільки там позакривали садочки, бо в тому районі лишалися пенсіонери та відкривалися офіси.

Біля мене два садочки близенько, один (10-й) успішний, черга на рік в перед, а інший пустує і частина приміщення в оренді.

В Міському управління освіти новий начальник. Так от він і взяв питання садочків на особистий контроль. У зв*язку з підвищенням народжуваності потреба в садках зросла, тому він і дав розпорядження звільнити приміщення від орендарів і відкривати нові групи. Отже договори закінчуються і садочки поступово розширяються. Тому треба цікавитися ситуацією. А те що на цьому спекулюють, то мене це не дивує. Нажаль принцип: не помажеш- не поїдеш, і досі актуальний.

Хоча в темі питається про приватні садочки :_07:

PR-Nick Не сподобалась вихователька? То поміняйте групу. Розпитайте в батьків про хороших вихователів. Якщо проблема тільки в цьому, то думаю її можна вирішити. Не всі вихователі ставляться погано до дітей.

шановні, маю двох спиногризів. маю досвід і 7го "модного" садочка (правда 5 років назад). після нього мої діти сиділи рік дома. донька так і на пішла більше в садок. виручила Світлинка. Але єдине, це для тих, хто не потребує залишати дитину на цілий день, та й не дешеве це задоволення. Не тільки по-місячна оплата, але весь рівень: діти виступають, а це костюми, поїздки, свята - а це оплата кафе, та і імідж дитини - вони все хочуть як у когось: іграшки, одяг, а батькам що робити? Хоча мені за рік дитину вимуштрували, що вона ніякої сцени-дошки не боіться, вступні тести до гімназії - високий рівень. Світлинка - замість репетитора чи вчителя по підготовці до школи.

Далі 54 садок. Три роки тому ми з малим просто туди зайшли. Попали на завідуючу. Вона з нами так, просто, поговорила, і сама запропонувала віддавати малого до них, в логопедичну, син погано вимовляв звуки. За два роки в садочку я не віднесла ні копійки нікому. Хіба, якщо рахувати гроші на садок - що в порівнянні з теперішньою школою - смішні суми!. Знаєте ЛОГО завідуючої? - Вдячні батьки завжди краще, ніж вступні внески! А вони є напевно чи не в кожному садку чи школі...

Хоча і від вихователів багато залежить. Я хвалю логопед.№4. Ірина Миколаївна та Валентина Володимирівна + логопед Наталія Ананівна - їм низький уклін за турботу. Ми з школи до них заходимо, дитина тягне!

Хвалять садок біля 18 школи. Який номер не знаю...

А "модні діти" попадаються в любій шрупі, в любому садочку, так само, як і "вредні" вихователі. А буває вихователь хороша людина, а з дитиною контакта - не має! При кількості 30 дітей попробуй знайди зі всіма контакт... Так що батьки - шукайте, думайте. Садок - тільки початок. Побачите, як прийдеться вибирати школу - от де почнуться питання про відповідальність.

Удачі!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проблема з садочками у Луцьку , я вважаю , дуже велика , так як деякі з них закрили , викупили, подерибанили ( кажуть з одного з них на Ківерцівський зробили жилий будинок( нічо так собі хатка вийшла <_< ) і тому наповненість в групах дуже велика , а отже догляд - відповідно. Не є виключенням і 54 садочок , про який так багато говорили. Нічого особливого там немає, крім логопедичних груп, так що туди варто віддавати дітей , які мають вади мови, спеціалісти там дійсно хороші. Я вважаю, що хороший садочок не той , який відвідують "вибрані" діти , а той в якому хороші вихователі. Тому думаю , якщо дитина вже звикла до цього садочка , але виникла конфліктна ситуація ( якщо не з завідуючою), то варто , напевно, змінити групу , а не садочок , так як зміна групи, садочка , а відповідно і друзів - це є стрес для дитини ( те саме , що змінити роботу , до якої звикли ) .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

те саме , що змінити роботу , до якої звикли .
Кажуть, роботу треба кожні 5 років міняти :huh:

Усім дякую за інфу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Центри по розвитку дітей в нас є і не один.

Наприклад? Чула тiльки про Свiлинку \вiдгуки хорошi, стримуэ цiна\

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А Маленька школа в палаці учнівської молоді? Як треба ще найду, бо назви не памятаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В маленьку школу приймають з п"яти рокiв, а нам влiтку буде тiльки три. :)

Невже це все, що э в Луцьку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В маленьку школу приймають з п"яти рокiв, а нам влiтку буде тiльки три. ;)

Невже це все, що э в Луцьку?

На Спортивній є центр, по проспекту Перемоги школа "Клас", поцікався, там приймають маленьких.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що за центр на Спортивнiй?

На Перемоги - то не курси iноземноi для малюкiв?

Якби то знала хоч якicь координати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про приватні садочки в Луцьку не чула, а для дітей Світдинка, Англійська школа і т.д. - це лише на декілька годин 2-3 рази в тиждень. А якщо мамі на роботу потрібно, а з садочками проблеми, то єдиний вихід - няня. Думаю, що ціна послуг няні не буде вищою, ніж була б оплата в приватному садку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Наприклад? Чула тiльки про Свiлинку \вiдгуки хорошi, стримуэ цiна\

Розкажіть більше про "Світлинку". Чим займаються? Як? Коли? Ціна?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

На скільки я знаю, то у "Світлинки" є свій сайт http://svitlinka.lutsk.ua. Син з невісткою вже цілий рік водять туди на навчання онуку, так вона вже англійські слова говорить. Ціни реальні, займається в міні-групі, в декількох мюзиклах дитина грала. :) Сьогодні репетитори беруть від 30 гривень, а в "Світлинці" 18 гривень година. На рахунок няні, так ви заплатите гроші, а вона цілий день телевізор буде з вашою дитиною дивитися, а в "Світлинці" є програма, з лялькового театру приходять до них казочки показують. Я декілька разів забирав онуку, так і викладачі приємні, і директор школи присутня на заняттях і контролює навчальний процес.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Хороший приватний садочок у "Світлинці",який знаходиться на вул. Караїмській,3, тел.78-31-71,(050)438-52-58. Їхній сайт http://www.svitlynka.lutsk.ua . Там потрібна інформація і контакти. Я вожу туди свого сина другий рік. Вважаю програму навчання прогресивною і дієвою, бачу на власній дитині. І головне, йому хочеться туди йти. Групи невеличкі, вихователі - досвідчені педагоги, не те, що в інших приватних школах - юні вихователі без ніякої освіти, не знають як зарадити дитині, коли вона плаче чи чогось хоче.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 9 місяців потому...

Прщверте знания детей после этого садика, сильно удивитесь,за что такие деньги заплатили, подготовка нулевая

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

А я про Світлинку не дуже хорошої думки - одна їхня адміністраторша, яка хамить і кричить, чого варта. Ви спробуйте подзвонити до них на телефон і просто про шось розпитати... Натомість одна подруга порадила сімейну академію Плай, яка біля залізничного вокзалу. Ми з доцьою вже ходимо туди кілька місяців і дуже задоволені - мала не тільки тепер багато всього вміє і знає, а крмі того ще й стала вихованішою та уважнішою. Мені в них подобається те, що є багато різних занять - і музика, і танці, і саме навчання і вчителі хороші.. словом раджу всім іти в ПЛАЙ :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...