Перейти до змісту

Чемпіонат світу - 2018


Svityaz

Рекомендовані повідомлення

2 hours ago, Orfey said:

не було там пенальті, там і перший лівий дали. 

На рахунок другого епізоду погоджуюсь, пенальті не було, як на мене. А перший - чистий, імхо. Ну яка боротьба, коли Маскерано двома руками тримає нігерійця? 

image.png.a8e539ce2b98cbdb36ba2a7dacafc1cb.pngimage.png.7c49afb733b581c499d603731417836e.png image.png.3e8aaf2e9aa4d76290f6f52898745792.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 665
  • Створено
  • Остання відповідь

КОРЕЯ!!!!)

 

Дійсно, Швеція та Мексика в рази більше заслуговують на вихід з групи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, Arden сказано:

КОРЕЯ!!!!)

 

Дійсно, Швеція та Мексика в рази більше заслуговують на вихід з групи.

 Ще б вчора Нігерія Аргентину вибила - було б добре.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б більше хотів щоб ті розмальовані бразильці вилетіли сьогодні. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Німці не здивували. Це закономірність.

Франція виграла ЧС-1998, в 2002-не вийшла з групи. Італія - переможець ЧС-2006, в 2010-му, аналогічно, вильот на стадії групового етапу. Іспанія - тріумф в 2010-му, невихід з групи на ЧС-2014. Німеччина лише продовжила цю тенденцію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, yura-patriot сказал:

Я б більше хотів щоб ті розмальовані бразильці вилетіли сьогодні. 

Через годинку глянемо... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Японія і Сенегал набрали однакову кількість очок, однакова кількість забитих і пропущених, між собою зіграли внічию...

І тут вступає в дію наступний пункт правил проходу в плей-офф: кількість жовтих карток. Їх у японців на 2 менше - тому в 1/8 вийшли вони.

Читав колись, що у 1968 році у півфіналі ЧЄ після нульової нічиєї СРСР та Італії фіналіста визначали монеткою (орел-решка). Ну не було тоді ще пенальті.

Думав, що у сучасному футболі до аналогічних ситуацій вже доходити не буде)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Акінфеєв з зірки анекдотів перетворився на героя кацапів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 25.06.2018 в 23:48, Nokian сказал:

В такої Іспанії ще може Росія і виграти.

 

Як ти був правий, на жаль!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кацапські спортсайти аж лягають від "велічія".:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не тільки  кацапські.

,,Наша ,,  Страна .уа  написала  Росія розгромила Іспанію..

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не той тепер город Миргород, Хорол річка не та.....

На 18 у році третього тисячолітття маємо констатувати, що в сучасні західні країни розжиріли, розлінились та здрібнішали аьсолютно у всіх сферах життя.

Може пора вже тупим бюргерам зрозуміти, що сьогодні нас, а завтра всю Європу ніхто не захистить від побєдобєсія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 часов назад, m-a-x сказал:

Іспанці злили гру, це було видно починаючи з 75 хвилини десь плюс-мінус

От тільки не треба такої ху...фігні писати! Якщо такого повно у соцмережах і на футбольних форумах від наших вболювальників, то тільки принижує така "писанина" українців! :( Іспанці і будуть зливати? :) Це ж якими треба бути??? Впевнений, що їм таке не знайоме, а що криза у них і зміна тренера перед самим чемпіонатом вплинули - це факт!

10 часов назад, m-a-x сказал:

Ну а на гру 1/4  - приєднуйтесь, я за хорватів з початку ЧМ вболіваю

Після групової стадії Хорвати теж сподобались але вчорашній другий тайм навів на багато роздумів і з такою грою можуть і рашці влетіти... Зібратись їм треба і виправити помилки!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 минут назад, m-a-x сказал:

Ви хочете з цим посперечатись?

Хочу! :) Вони грали так, як могли на той час! Вони мало коли "вмирали" взагалі і у попередніх іграх, бо класу і майстерності вистачало, щоб обігрувати суперників без "вмирання" але механізм дав збій - от і провалились!

20 минут назад, m-a-x сказал:

чи купили

А це взагалі брєдятина - не ганьбись такою писаниною!!! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ніколи не забуду , як в 1992 році Росія проголосила себе наступницею  збірної СРСР ( Славу та рейтинги якій здобували як мінімум половина укроаїнців) , а все  присвоїла собі сеструшка старшая.

Присвоїла собі Канчельскіса, Цибалара, Юрана та багато інших.

На довгі роки  футбольна Україна була відкинута назад.

Ну а як інакше, коли нашоюдержавою та федерацією керували люди, типа цього.

https://sportarena.com/otherside/konkov-ya-bolel-boleyu-i-budu-bolet-za-sbornuyu/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ось тут https://football24.ua/chs_2018_yak_minimum_v_12_finalu_bude_komanda_sensatsiya__primhi_turnirnoyi_sitki_n473392/

 про досить цікаву турнірну сітку.

Співпадіння?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, ForZa сказано:

Вони грали так, як могли на той час! Вони мало коли "вмирали" взагалі і у попередніх іграх, бо класу і майстерності вистачало, щоб обігрувати суперників без "вмирання" але механізм дав збій - от і провалились!

Команда  в першу чергу грає так, як скаже тренер.

Достатньо йому  дати план на контроль мяча,захист своїх воріт і тд і все.Гра зроблена. тренера перед  фінальною частиною дуже цікаво замінили. На потрібного.

Тепер про мотиви.

Іспанія  ледь втримує у своєму складі бунтівну  Каталонію, котра хоче оголосити свою незалежність і стати ДНР у Європі.Це загрожує повним розвалом ЄС.

Хто підтримує барселонських сєпарів?

Хто може  мати на них реальний вплив?

Той, хто спонсорує та живить тероризм у всьому світі. Достатньо  спонсору було сказати-поступіться тут, а ми поступимось там.

Чи варта  путівка в 1\4  ЧС  територіальної цілосності та спокою Іспанії та і всієї Єропи? Тому і чемпіонат дозволили провести взагалі.

Ну і хто привіз у збірній Іспанії пенальті? 

:Жерар  Піке. Ярий  прихильник відділення Каталонії.Гравець Барселони.

Додамо  жеребкування груп, турнірну сітку і пазлик складається.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, m-a-x сказал:

Ти мене не вчи що мені робити. Як ти після сочі, допінгових, корупційних скандалів, купи випадків підкупу чиновників фіфа, всіх вбивств, знущань і війни, ще вигорожуєш Росію? Може ти просто лайно?

Одне, що вможу до тебе - це біля скроні покрутити і лікарню порадити після написаного! До чого тут раша? Чудо! Я взагалі про іспанців кажу і пишу, що з ними сталось і як грали, що рашку не змогли переграти!!! Читати навчись! :) Саме таких і треба вчити у такому випадку, щоб не рвали пукани не дочитавши і не вникнувши у питання!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...