Перейти до змісту

Чемпіонат світу - 2018


Svityaz

Рекомендовані повідомлення

1 час назад, Arden сказал:

як на мене

А як на мене, Іран - нічого так команда, дала бій іспанцям! І якби не автогол і не тонкий офсайд у іранців, то не відомо ще як-би все закінчилось. Гарна гра!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 665
  • Створено
  • Остання відповідь
10 часов назад, igorgame сказал:

А як на мене, Іран - нічого так команда, дала бій іспанцям! І якби не автогол і не тонкий офсайд у іранців, то не відомо ще як-би все закінчилось. Гарна гра!

 

ну але ці падіння з криками від найменшого дотику? виглядало, м’яко кажучи, не дуже.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, igorgame сказано:

Гарна гра!

 Пфф... гарна, другий тайм вообше бомба! іранці в другому таймі взагалі красавци. Поки що найгірші як на мене Саудівська Аравія .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Складається враження, що більшість топ-збірних (Бразилія, Аргентина, Німеччина тощо) приїхали на ЧС з впевненістю, що груповий раунд для них це просто формальність.

Арги вдруге отримують граблями "по морді", перший раз нічого не научив... 

Побачимо, що з пам'яттю у інших "відмінників"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 минуту назад, Svityaz сказал:

більшість топ-збірних

Дивлючись на склад Хорватів і де гравці грають, то їх місце теж у ТОП!!! Гарну гру показали! Молодці!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, m-a-x сказал:

тільки прогноз дає 32-33 градуси на стадіоні

Африканська спека і європейська - це зовсім різні поняття! З вологістю нашої зони і африканці тої жари не витримають :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Игроки сборной Аргентины по футболу не желают, чтобы нынешний главный тренер Хорхе Сампаоли руководил ими в заключительном матче группового этапа на чемпионате мира в России.

Как уверяет журналист America TV Себастьян Темпоне, аргентинские футболисты устроили собрание, где единогласно проголосовали за то, чтобы Сампаоли был отстранен от руководства командой в матче с нигерийцами. В своем следующем посте Темпоне утверждает, что возможной заменой 58-летнему специалисту станет Хорхе Бурручага, чемпион мира 1986 года.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо згадати як аргентина ледь пролізла на Чемпіонат, то на топ тут далеко не тягне.

 

Бразильці вимучили перемогу з Коста-Рікою.

Цікаво як завтра німці покажуть себе зі Швецією.

 

Дуже дивний чемпіонат в плані результатів, але реально кожний матч цікавий!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Svityaz сказал:

единогласно проголосовали за то, чтобы Сампаоли был отстранен

Ну так - це тренер їм казав толком не грати або грати лише на Мессі, а той щось придумає... На себе нехай подивляться - клоуни зажерливі! 

P.S. Хоча по відео було видно яке розгублене обличчя у тренера і він не знав що робити... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Матч Нігерія - Ісландія можна назвати - Аргентина живи!)

Ну в Аргентини з’явилися шанси на вихід з групи.

Цікаво як поведе себе Хорватія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

56 минут назад, m-a-x сказал:

виставити якийсь другий склад, одночасно давши першому відпочити - я б так зробив

Тренер Хорватів про це вже сказав, що так і буде :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А може то хуйло замовив слівце братушкам за Швейцарію - переживає за свої заначки в їх банках.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 часов назад, Volyniaka сказал:

швейцарці молодці! Ото двіжняк в групі!

У збірній Шверцарії, половина складу - боснійці і албанці/косовари.  В них особливий настрій на сербів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ситуація критична: походу Кромберг зараз кабелями озброіться і піде "стіною" на СКФ. Але у тих теж підшипники не плюшеві. Чекаємо махача. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, m-a-x сказал:

навпаки не цікаво :(

 

Не цікаво, а навпаки - це якраз цікаво.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, m-a-x сказал:

якщо буде стандартний фінал щось типу Німеччина - Бразилія , то мені навпаки не цікаво

А треба фінал Корея-Марокко? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, m-a-x сказано:

Я даже не знаю як 1 словом описати емоції. І це ще я не фанат збірної Швеції...

 

 якщо буде стандартний фінал щось типу Німеччина - Бразилія , то мені навпаки не цікаво :(

 

 

Чесно кажучи, завжди свої симпатії ставив десь так: 1. Англія. 2. Німеччина. 3. решта...

Тепер хочу бачити Бельгію як-мога вище, і не тільки тому, що вони найбільше забили, просто ну дуже файна в них компанія зібралась.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 minutes ago, m-a-x said:

Що ж тут цікавого? При тому яка зараз Бразилія, то німці знов переможуть. Раз за разом німці будуть перемагати це по вашому прикольно ? А тут був шанс їх сковирнути :( 

Я чесно кажучи не бачу нікого, хто би міг їх зупинити ... Португалія , Аргентина - дохлі. Іспанія ? Правда ще є хорвати . Мені вони дуже подобаються , але якось не віриться що зможуть щось зробити...

А Німці не дохлі,  та ну?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 hours ago, m-a-x said:

 Раз за разом німці будуть перемагати це по вашому прикольно ? А тут був шанс їх сковирнути :( 

 

Після такої гри я би на них не ставив, хоча звісно всяке може бути. Для мене поки найкращі команди команди по грі це Хорватія, Мексика, Бельгія, Франція

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 minutes ago, m-a-x said:

Мекси ліниві, як відкатали з корейцями - капець, в кінці тупо тягнули час, хоча було багато нагод. Хоча може ще не розкрились до кінця. Але я в них не вірю.

З "французської" групи не бачив жодного матчу, і так закопався з цим чемпіонатом... Останнього разу так слідкував за футболом в 2012 році на нашому Євро...

Ліниві? Вкатали Німців, з Корейцями більше 30 ударів по воротах на двох (рекордний матч по ударах за два останні чемпіонати) :D 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Співпадіння?

Не думаю.

19 июня египетская сборная уступила российской и потеряла шансы на выход в плей-офф мундиаля. 22 июня Кадыров сообщил о присвоении игроку "Ливерпуля" звания почетного гражданина Чечни. Больше читайте тут: http://gordonua.com/news/sport/posle-publichnyh-vstrech-s-kadyrovym-salah-dumaet-nad-uhodom-iz-sbornoy-egipta-smi-252524.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...