Перейти до змісту

Чемпіонат світу - 2018


Svityaz

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 665
  • Створено
  • Остання відповідь
В 08.06.2018 в 11:07, Basil сказал:

Поки ви будете дивитися футбольні матчі

А якби чемпіонат був в іншій країні? Ще раз для @Basil ти мабуть не розумієш, що не рашку дивитись будуть, бо вони нуль у футболі, а змагання інших команд!!! І що б ти тут не постив, ті хто цікавиться чисто футболом, будуть дивитись гру Німеччини, Бразилії, Аргентини, Іспанії...і не змішуй тут патріотизм, політику і футбол! У даному випадку, без рашки, тут цікавить лише ФУТБОЛ, а все інше то до керівництва держави апелюй і не засмічуй тему! Як воно і що в стосунках нас з рашкою, все всі розуміють і не треба тут когось намагатись повчити!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 хвилин тому, igorgame сказано:

ти мабуть не розумієш,

це ти напевно не розумієш... всі хто поїхав/поїде в паРашу на так званий ЧС так чи інакше підтримує її... підтримує те що вона робить у нас на сході, в Сирії... фактично підтримує вбивцю і терориста, таким чином відбілює її в очах міжнародної спільноти. Відповідно вони не варті уваги і  попадають під мої внутрішні санкції... Я їх ігнорую... Я навіть не буду дивитись на матчі своєї улюбленої збірної Німеччини... все вони для мене не існують... якось так...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Basil сказал:

всі хто поїхав/поїде в паРашу

Ну то з ними і розмовляй! Ми тут ведемо мову про місцевих форумчан хто буде дивитись по ТБ ЧС, не рашку, а саме спортивне дійство! Так зрозуміло? :)

2 часа назад, Basil сказал:

Я навіть не буду дивитись на матчі своєї улюбленої збірної Німеччини... все вони для мене не існують... якось так...

Ну то викинь у вікно все, що в тебе є з Німеччини, не думай навіть поїхати колись у Польщу, ну і так по відношенню і до іншіх країн... якось так... :)

Мабуть спека на тебе впливає... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата

Близько шести тисяч українців придбали на даний момент квитки на матчі Чемпіонату світу з футболу 2018 року, який пройде в Росії з 14 червня по 15 липня.

"Ми можемо підтвердити, що близько 6 тис. квитків були розподілені для українських уболівальників на сьогоднішній день", - повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" в прес-службі ФІФА.

В середині травня ця кількість становила 5,2 тис. квитків.

При цьому в ФІФА не уточнюють, з яких конкретно регіонів України купувалися квитки.

Продаж квитків на матчі ЧС-2018 триває. Він стартував у вересні 2017 року.

Станом на 7 червня, було продано більше 2,4 млн квитків на матчі чемпіонату. Майже 872 тис. квитків придбали вболівальники з Росії, 88,8 тис. - з США, 72,5 тис. - з Бразилії, 65,2 тис. - з Колумбії, 62,5 тис. - з Німеччини, 60, 3 тис. - з Мексики, 54 тис. - з Аргентини, 43,6 тис. - з Перу, 40,2 тис. - з Китаю, 36,3 тис. - з Австралії, 32,3 тис. - з Англії.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для тих, хто зібрався дивитись так званий чс на паРаші, прошу подивитись у ці очі

DfgNKcaX4AMinHf.jpgDfgNJspXcAEaH8E.jpgDfgNI5-WkAI-sGn.jpg

 

якщо ви не знаєте хто це, то я вам нагадаю

_3907.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А буквально вчора стало відомо що На Донбасі від снайперської кулі загинув волинський військовий Микола Вільчинський.

Подивіться і в ці очі

snDphbL5rLIMDDJBhwiQEym3KlroNRxRpJ6mswCP

 

У загиблого залишились дружина та маленька донька, яка народилася 4 травня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Свого часу Рейган сказав 

,,Є речі важливіші за мир,, 

Так само є речі важливіші за футбол.

 

Жоден з лідерів цивілізованого світу не буде на відкритті ЧС у Москві, і цей ляпас набагато ефективніший , ніж якби мундіаль перенесли в іншу країну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, Nokian сказал:

Жоден з лідерів цивілізованого світу не буде на відкритті ЧС у Москві, і цей ляпас набагато ефективніший

Цікавить одне - коли це і у якому році присутність лідерів країн на Чемпіонатах Світу і Європи виносилось на перші шпальта? Вже скильки дивлюсь тих чемпіонатів, но про це мало хто казав. Там взагалі-то спортивна складова і саме перед ЧС-2018 почали на цьому акцентувати, коли варіант з перенесенням чемпіонату провалився, немає більше про що говорити... Нічого особистого, тільки факти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

55 минут назад, Nokian сказал:

Вже давним давно спорт є невідємною частиною політики.

Згоден! Але це у більшості на етапі визначення країни-господара, а коли вже стартує фест, то там вже спортивна складова і хто з чинуш приїхав, не приїхав, це вже мало кого цікавить. Ну звичайно, що у рамках наших "стосунків" з рашою, цьому придають увагу, наголошують... але це мало що означає для світової спільноти вболювальників футболу!

P.S. Ну і мабуть наші флюїди "побажань" збірній рашки грають їм на руку і зворотньо на них впливають - рахунок з Саудівською Аравією 5:0 ... Може таки меньше нам пиз... треба, щоб потім самим не відвертатись і не виправдовуватись... А то чомусь саме так і виходить останнім часом :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, m-a-x сказал:

Ну а те що виграли закономірно

Ну так грали мабуть найгірші команди чемпіонату! Нехай тішаться :)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, igorgame сказано:

Може таки меньше нам пиз... треба, щоб потім самим не відвертатись і не виправдовуватись... А то чомусь саме так і виходить останнім часом :(

Може ти сильно радієш коли виграє Рашка?

І коли  програє Український  Шахтар.

Може ти насправді ненавидиш Украєну?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, Nokian сказал:

Може ти сильно радієш коли виграє Рашка?

М да... Коли не має що сказати, то таку маячню можна використати :)

А про «український» Шахтар - це круто, пиши далі поржуть люди :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, Nokian сказал:

І коли  програє Український  Шахтар.

А я сильно радію, коли програє ахметівсько-даунєцький Шахтар. З українського, там - лише місце реєстрації.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, Cherman сказал:

А я сильно радію, коли програє ахметівсько-даунєцький Шахтар. З українського, там - лише місце реєстрації.

Дивись обережно, а то на тебе зараз весь гнів спрямує @Nokian,  а @Basil і Ко. звинуватять у зраді і занесуть у книгу "ворогів народу" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата

Генеральний директор Шахтаря Сергій Палкін прокоментував призначення Жозе Боту на пост керівника селекційної служби.

- За останні кілька років Бенфіка продала футболістів на півмільярда євро, що перш за все говорить про якісні інвестиції. Цю роботу очолював Жозе Боту.

Завдання, які перед ним ставляться - пошук талановитих футболістів. Важливим є те, що ми не змінюємо свою філософію, орієнтовану на бразильський вектор. Ми також спостерігаємо за Європою і Україною зокрема, за іншими континентами, - сказав Палкін.

Португальський фахівець почне роботу в донецькому клубі з 1-го липня.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, Cherman сказано:

А я сильно радію, коли програє ахметівсько-даунєцький Шахтар. З українського, там - лише місце реєстрації.

В Європі є клуби, за які не виступає жоден гравець рідної країни.

Між тим ці клуби прославляють та пропагують саме ЦЮ КРАЇНУ

приносять гроші та інвестиції саме в ЦЮ КРАЇНУ

приносять залікові бали у скарбничку САМЕ ЦІЄЇ КРАЇНИ завдяки чому  САМЕ від цієї країни виступатиме більше ІНШИХ КЛУБІВ цієї країни

піднімають рівень чемпіонату САМЕ ЦІЄЇ КРАЇНИ..

Ще багато чого, зрештою , я не вірю,що ти цього не знаєш. Просто хочеш потролити.

Але ж є різні дурники, котрі це сприйматимуть за чисту монету.

Тому такі речі, або нерозумні, або підлі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто лишу це тут:

Александр Хацкевич: «На ЧМ-2018 фавориты Германия, Бразилия, Франция, Аргентина. Но буду переживать и за Россию»

Цитата

Главный тренер «Динамо» Александр Хацкевич сказал, что на ЧМ-2018 в первую очередь будет болеть за «красивый футбол».

«На нынешнем чемпионате фавориты Германия, Бразилия, Франция, Аргентина. Но буду переживать и за российскую сборную.

Правда, предсказать, как далеко они пройдут, не могу. На данном этапе задачи — хотя бы выйти из группы. А там, шаг за шагом...» – сказал Хацкевич.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

до сраки, що лідери не приїхали, в даному випадку. Якби бойкотували футбольні команди, як колись на олімпіаді 80, тоді да, а так ..... видно кацапстан ще не дотягує по кровожерливості до сересера

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...