Перейти до змісту

Львів сьогодні


MrFirst

Рекомендовані повідомлення

23 хвилин тому, vaz75 сказано:

і побудови сміттєпереробного заводу

  

друзів родичів там маєш? попитай у них про будівництво заводу, яка їхня думка?

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 116
  • Створено
  • Остання відповідь
43 минуты назад, Oli сказал:

  

друзів родичів там маєш? попитай у них про будівництво заводу, яка їхня думка?

 

 

Та я образно. А що не так з заводом? Заводи теж різні бувають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, vaz75 сказано:

От де Львів має діти те сміття?

Був би чіткий план з довготривалою перспективою і зобов'язанням, що при вивозі в цей час на полігон, скажімо Луцька, 100 тон львівського сміття, через рік, після рекультивації львівського полігону і побудови сміттєпереробного заводу, Львів зобов'язується за свій кошт вивезти і переробити 100 тон луцького сміття.

Дуже цікава думка. Такі рішення - це справді вихід з ситуації для Львова

13 годин тому, sergkots сказано:

Власник міських маршруток хто?

Коли такий рух було введено?

Попрошу "доганяти" з першого разу.

Все насправді так і є. Маршрутки з цих напрямків не прибувають більше до Залізничного вокзалу, а прибувають на автостанцію, яка знаходиться за містом, за 8 кілометрів від З/Д вокзалу. 

Автостанції  

3.thumb.jpg.05e8db7a18bdb849c48ae350189b03ed.jpg

Hide  

Хто власник маршруток - не шукав. Але Google (чи яка в вас улюблена пошукова система) не тільки в мене є.

Ось вам пруф

Читати  

Кінцева зупинка усіх приміських маршрутів Городоцького, Мостиського, Самбірського, Старосамбірського, Турківського напрямків переноситься на АС «Західна», що на вул. Городоцькій, 359.

Кінцеву зупинку на АС «Західній» маршрути вказаних напрямків мають від сьогодні, 1 червня.

Нагадаємо, для зручності пасажирів приміських маршрутів Городоцького, Мостиського, Самбірського, Старосамбірського, Турківського напрямків, які прибувають до міста, 16 травня виконавчий комітет Львівської міської ради змінив схему маршруту №2А та продовжив цей маршрут до автостанції «Західна» на вулиці Городоцькій, де організовано кінцеву зупинку.

Hide  
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Roma Fur Колись трохи пожив у Львові. Центр відчутно страждає від малої кількості паркомісць. Має бути обгрунтування.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, sergkots сказано:

@Roma Fur Колись трохи пожив у Львові. Центр відчутно страждає від малої кількості паркомісць. Має бути обгрунтування.

та цю проблему й не вирішать (бо ми не в цивілізованій країні проживаємо). Коли місто будувалось, то їздили на каретах, а тепер на n-ій кількості автомобілів. Занадто мало місця й занадто вузькі вулиці

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 18.03.2017 at 08:36, vaz75 сказал:

Дивує дійсно політика "держави". Замість надання якоїсь допомоги в сміттєвому колапсі Львова внаслідок КАТАСТРОФИ, вона (держава, кабмін, президент) всіляко вставляє палки в колеса. Та й люди замість згуртуватися і допомогти перекривають свої сміттєзвалища (але це мені зрозуміло в світлі бездіяльності влади). Де плани і виконані діїї щодо вирішення сміттєвої проблеми? Де зняті, покарані чиновники (та й Садовий врешті-решт)? Де контроль ситуації? От того і бачимо ми як підсніжники після сходу снігу купи львівського сміття в полях і лісах неньки. От де Львів має діти те сміття?

Був би чіткий план з довготривалою переспективою і зобов'язанням, що при вивозі в цей час на полігон, скажімо Луцька, 100 тон львівського сміття, через рік, після рекультивації львівсьуого полігону і побудови сміттєпереробного заводу, Львів зобов'язується за свій кошт вивезти і переробити 100 тон луцького сміття.

 Держава виділяла кілька разів землю під полігон і будівництво сміттєпереробнго заводу.Також було кількадесятків пропозицій від інвесторів щодо будівництва такого заводу.Садовий від всього відмовлявся.Ось результат.А тепер вся країна має вирішувати цю проблему.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, zaHARE сказано:

 Держава виділяла кілька разів землю під полігон і будівництво сміттєпереробнго заводу.Також було кількадесятків пропозицій від інвесторів щодо будівництва такого заводу.Садовий від всього відмовлявся.Ось результат.А тепер вся країна має вирішувати цю проблему.

 

Остання запропонована земельна ділянка розташована в карстово небезпечній зоні.

І в яких містах ті інвестори побудували заводи після того як Садовий відмовив їм? Чи їх цікавив саме Львів, а на іншій території України сміття для сміттєпереробних заводів не підходить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, zaHARE сказано:

 Держава виділяла кілька разів землю під полігон і будівництво сміттєпереробнго заводу.Також було кількадесятків пропозицій від інвесторів щодо будівництва такого заводу.Садовий від всього відмовлявся.Ось результат.А тепер вся країна має вирішувати цю проблему.

Це проблема Львова чи всієї України? У Луцьку є такий завод? Теж Садовий відмовився будувати у нас? 

Єдиний в Україні сміттєпереробний завод не працює через «дірку» в законі

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минуты назад, sergkots сказал:

Це проблема Львова чи всієї України? У Луцьку є такий завод? Теж Садовий відмовився будувати у нас? 

Єдиний в Україні сміттєпереробний завод не працює через «дірку» в законі

 

принаймні перед виборами Садовий обіцяв такий завод

і при владі 10 років ,правильно?

бажання-тисячі можливостей,небажання-тисячі причин

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 18.03.2017 at 08:36, vaz75 сказал:

Дивує дійсно політика "держави". Замість надання якоїсь допомоги в сміттєвому колапсі Львова внаслідок КАТАСТРОФИ, вона (держава, кабмін, президент) всіляко вставляє палки в колеса. Та й люди замість згуртуватися і допомогти перекривають свої сміттєзвалища (але це мені зрозуміло в світлі бездіяльності влади). Де плани і виконані діїї щодо вирішення сміттєвої проблеми? Де зняті, покарані чиновники (та й Садовий врешті-решт)? Де контроль ситуації? От того і бачимо ми як підсніжники після сходу снігу купи львівського сміття в полях і лісах неньки. От де Львів має діти те сміття?

Був би чіткий план з довготривалою переспективою і зобов'язанням, що при вивозі в цей час на полігон, скажімо Луцька, 100 тон львівського сміття, через рік, після рекультивації львівсьуого полігону і побудови сміттєпереробного заводу, Львів зобов'язується за свій кошт вивезти і переробити 100 тон луцького сміття.

Вся біда в тому, що Садовий очолює власну партію, політика якої йде врозріз з правлячими партіями. Тому влада Садового топить і ставить палки в колеса. На камери говорять одне, а насправді роблять інше. Намагаються змусити змінити політичну позицію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, nickel сказано:

Вся біда в тому, що Садовий очолює власну партію, політика якої йде врозріз з правлячими партіями. Тому влада Садового топить і ставить палки в колеса. На камери говорять одне, а насправді роблять інше. Намагаються змусити змінити політичну позицію.

Татьяна Гуржий Не совсем в теме, но насколько я понимаю, что не все зависит от Садового. Два европейских банка готовы дать деньги на мусороперерабатывающий завод для Львова. Садовый заявил о том, что готовы построить супер совремннейший завод, которого еще нет ни у кого за два года, но возникла какая то заминка, которую может решить только высшее руководство страны, к которому он обращается в письменном виде каждый день. Но в связи с тем, что Самопомощь не в коалиции и отказывается голосовать за важные для тех, кто в коалиции законы, эта заминка не решается. Кроме того, Садовой заявил, что каждый день обращается к руководителям полигонов, чтобы они принимали мусор, за который львовяне гарантируют оплату, но люди запуганы и отказываются принимать мусор. Народ настраивают против львовян, т.к. они были на Майдане в первых рядах...В Европе тоже знают об этой проблеме и мягко говоря удивляются отношению руководства нашей страны к этой проблеме. Не поддерживаю Садового, в его предложении устроить всеукраинскую мусорку в Чернобыле.Как то так... P.S. Садового не знаю, в Самопомощи не состою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 хвилин тому, romaxa11 сказано:

Татьяна Гуржий Не совсем в теме, но насколько я понимаю, что не все зависит от Садового. Два европейских банка готовы дать деньги на мусороперерабатывающий завод для Львова. Садовый заявил о том, что готовы построить супер совремннейший завод, которого еще нет ни у кого за два года, но возникла какая то заминка, которую может решить только высшее руководство страны, к которому он обращается в письменном виде каждый день. Но в связи с тем, что Самопомощь не в коалиции и отказывается голосовать за важные для тех, кто в коалиции законы, эта заминка не решается. Кроме того, Садовой заявил, что каждый день обращается к руководителям полигонов, чтобы они принимали мусор, за который львовяне гарантируют оплату, но люди запуганы и отказываются принимать мусор. Народ настраивают против львовян, т.к. они были на Майдане в первых рядах...В Европе тоже знают об этой проблеме и мягко говоря удивляются отношению руководства нашей страны к этой проблеме. Не поддерживаю Садового, в его предложении устроить всеукраинскую мусорку в Чернобыле.Как то так... P.S. Садового не знаю, в Самопомощи не состою.

хуізТатьянаГуржий?

 

народ налаштовують проти львівян, бо вони були на Майдані в перших рядах.... рукаліцо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, case_l сказано:

Садовий потенційний конкурент на виборах, от потрох і бздить 

Такий же як і Ляшко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, rl72 сказал:

хуізТатьянаГуржий?

А хуіз rl72, щоб його слухати (читати)?

1 час назад, rl72 сказал:

народ налаштовують проти львівян, бо вони були на Майдані в перших рядах.... рукаліцо

Хоча мені це також смішно, бо на народ владі плювати, зі Львова вони чи з Донецька.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, MrVes сказал:

Такий же як і Ляшко.

Не такий. Ляшко голосує як нада і палки в колеса Петі не ставить. Голосує, звичайно, не за спасіба, але в разі чого "спасіба" і компроматом може стати. Шут при царьку, як жириновський при хуйлу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, nickel сказано:

А хуіз rl72, щоб його слухати (читати)?

Хоча мені це також смішно, бо на народ владі плювати, зі Львова вони чи з Донецька.

гм, ЯМНП, то Гуржій то є  радіодвєсті

мордокнига знає багатьох ТатьянаГуржий, і я не знаю котра з них писала про налаштовування народу проти львів'ян, бо ті були в перших рядах на Майдані. тут вже скоріше влада сама налаштовує львів'ян проти себе

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 часов назад, rl72 сказал:

гм, ЯМНП, то Гуржій то є  радіодвєсті

мордокнига знає багатьох ТатьянаГуржий, і я не знаю котра з них писала про налаштовування народу проти львів'ян, бо ті були в перших рядах на Майдані. тут вже скоріше влада сама налаштовує львів'ян проти себе

Я не питав хто така Гуржій. Я питав: хто ти такий?

 

апд.: Я можу лайкнути пост і автомеханіка, якщо з ним згоден. Але ви постійно задаєте це дурне питання: хуіз такий-то, натякаючи, що якщо людина без медіа-авторитету, то і думка її нічого не варта. Так от я намагаюся оцінити вас по вашій же шкалі цінностей. Ху із rl72?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, rl72 сказал:

такий же користувач борди, як і ти

Тобто по відношенню до Гужій, ти - ніхто і звати тебе ніяк. Ясно-понятно. Все що я хотів знати про тебе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, nickel сказано:

Тобто по відношенню до Гужій, ти - ніхто і звати тебе ніяк. Ясно-понятно. Все що я хотів знати про тебе.

самокритичненько. добре, що по відношенню до Гужій ти ніхто і звати тебе ніяк.

а ось стосовно написаного Гуржій, то я маю думку, що вона написала уйню

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, rl72 сказал:

самокритичненько. добре, що по відношенню до Гужій ти ніхто і звати тебе ніяк.

Можливо й так. Я також не знаю хто така Гужій і мене це не хвилює.

1 минуту назад, rl72 сказал:

а ось стосовно написаного Гуржій, то я маю думку, що вона написала уйню

От так і треба писати. Не згідний з її думкою, так і скажи, а ще краще виложи своє бачення. Тоді й не будуть з вас стібатися про методички.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Цитата

 

"#ПолітичнийТероризм
Влада взяла львів'ян в заручники щоб тиснути на Садового" - приблизно таке розказує на своїй фейсбук сторінці нардеп від Самопомочі Олена Сотник. Розказує МЕНІ, львів'янину, хто МЕНЕ взяв в заручники.
Ну ок, раз так то давайте я спробую викрити цю злочинну владу:

23e9.png Ото в 2006 році якийсь порохобот розказує темник Банкової, що як тільки оберуть Садового, так відразу вирішиться проблема сміття - https://www.youtube.com/watch?v=rf0txVcSlMs
23e9.png Ото 11 років секретний Департамент Банкової з дискредитації Садового і зменшення рейтингів Самопомочі обіцяє навести порядок зі сміттєзвалищем -https://goo.gl/X3486W
23e9.png Ото за 11 років Порошенко відмовив 43 фірмам 3 14 країн світу в будівництві сміттєпереробного заводу - https://goo.gl/44tmof
23e9.png Ото 10 листопада 2016 року Керівник ОДА запропонував Садовому на вибір 3 земельні ділянки з документацією для сміттєзвалища - https://goo.gl/TzbMPU. Але Садовий умний і гордий і не треба йому безкоштовних подачок влади. Тому через 2 тижні після цієї пропозиції він вирішив купити землю за 30 млн. грн - https://goo.gl/PBWeyc . Все логічно - від безкоштовної пропозиції центральної влади відмовився, захотів купити за гроші міста, але винувата центральна влада.
23e9.png Ото Ложкін змусив садового будувати сміттєзвалище біля інвестиційного проекту, який обіцяв запустити Садовий - https://goo.gl/fgdGvE
23e9.png Ото Керівник ОДА має займатися очищенням Львова від сміття.-https://goo.gl/PxMEvZ. Ну все логічно, бо кляті бусурмани-порохоботи багато жруть і смітять, нехай тепер шоколадна ОДА за ними й прибирає. До чого тут міська влада? То що Альфа-джаз чи Свято Пампуха?
23e9.png Ото Львівська ОДА передала Львову безкоштовну земельну ділянку для полігону сміття, який би вже мав влаштовуватись - https://goo.gl/mo4L8Z Але, як ми вже знаємо, Садовий гордий, він безкоштовно не бере, а купляє за 30 млн. Хто винуватий?
23e9.png Ото через 3 дні після передачі земельної ділянки Львову "науково-експертна" комісія яку зібрав Садовий каже, що земельна ділянка під сміття їм не підходить - https://goo.gl/XPVzeq. Ну правильно... Навіщо Садовому безкоштовна земельна ділянка, якщо можна купити і відмити бабло, а в той час позорити моє місто тим, що розкидувати сміття по всій країні?

Те, що робить Садовий вже не піддається логіці чи поясненню.
Бо це вже реально якесь свідоме врєдітєльство всім, в т.ч. й собі. Чувак взяв в заручники 800 тисячне місто і замість того, щоб використовувати те, що йому дали безкоштовно, воно відмовляється від безкоштовного намагається витратити бюджетні мільйони і кричить про якійсь блокади... а це все може привести до епідеміологічної катастрофи в місті.

І це все відбувається в абсолютно тепличній ситуації, коли ТОБІ створили всі умови для вирішення проблеми, а ти всякими способами не хочеш її вирішувати. 
Страшно й уявити як би поводилася ця людина на високій державній посаді, в часи коли країну хочуть розірвати на шматки, як ззовні, так і зсередини... такі "патріоти".

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@zaHARE проти фактів не попреш. Але кого це турбує? Головне, шо у фейсбуках написано: "Гвалт, Садового хочуть знищити". Підкину ще ідейку для статейок: "Сміттєзвалище завалили спецпризначенці "Альфа", щоб дискридитувати Садового". Як вам?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, vaz75 сказано:

проти фактів не попреш

не попреш, що хочуть знищити також факт

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...