Перейти до змісту

А яким таксі Ви користуєтеся?


n3gative

Що скажите про їх роботу?  

111 користувач проголосував

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Зазвичай користувався послугами Морячка, або Євро Таксі, але одного ранку обидві служби не мали вільних авто у моєму районі і я знайшов в інтернеті Козачок Таксі.

 

Перечитав відгуки, зацікавила велика кількість негативу на тій сторінці, де знайшов їхні контакти. Замовив машину :)

З мого досвіду - диспетчери ввічливі і працюють як слід, авто подають швидко, водії відносяться до клієнта з повагою, ціни... ціни звичайні, різниці з іншими таксі не помітив.
Останнім часом користуюся послугами цього таксі 4 рази на день — МІНІМУМ (дім — робота; робота — обід; обід — робота; робота — дім), тому маю змогу скласти об'єктивну думку про роботу служби. 

 

Євро Таксі подобається тим, що ціну дають зарання, у СМС, і здається, мають якісь бонуси для постійних клієнтів (не вникав, деталей не скажу), але диспетчери.. не те щоб хамовиті, але якісь трохи грубі - ніби це не ти їм гроші даєш і бізнес робиш, а вони тобі безкоштовно якусь послугу надають і ти ще маєш бути вдячним :huh:. В цьому плані - Козачок має трохи кращий сервіс і приємніших людей "на телефоні". 

 

Морячок.. їхніми послугами я користувався (та іноді користуюся), бо "звик" :) . Просто хороша служба, ніяких нарікань, але і нічого особливого. 

 

Ще, було, кілька разів брав Люкс Таксі.. здається, вони явно дорожчі. Точно не скажу, бо їхав не по своєму "стандартному" маршруту, але як на ту відстань і тривалість поїздок, які з ними мав - то виходило дорогувато. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Корустуюсь "Морячок Таксі" ціни і сервіс вроді адекватні (хоча на таксі рідко їжджу, нема особи з чим зрівняти)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Два рази з-під дощу треба було малят забирати з танців. Хрєна лисого! Як дощ, так у жодній службі машин немає..... А в погоду вони мені не тра...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Сьогодні мудило на Опель Інсігнія (чи Астра) в кузові універсал чорного кольору із шашечкою "Максім" чуть не збив мене з дитячою коляскою на зебрі біля Досафу, і людину яка переходила мені на зустріч від Історичного факультету. Лівий ряд зупинився, машин з п'ять, цей поц по правому ряду рвонув, як самий хитрожопий. Проїхав, піддаючи газку практично між нами. Точно бачив що всі когось пропускають. Поліз в інтернет шукати телефон до них, серез відгуків - лучікі ненависті в адресу цього мудака ще за 14 рік. Диспечер номерок до директора дати поморозилась. Прополоскав мозок їй. Питаю чого з 14 року нічого щодо нього не вдіяли - у відповідь мороз мінус 20.

ceb2eda68ff74261bc3aef3e9a9e059d.jpeg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Чумак - то взагалі абздець!!! Старі і грязні машини, водії так і хочуть повезти шляхом щоб подовше і постійно вказуєш їм кудою їхати, ціни назначають як захочуть (однаковий маршрут їхав одним і Чумаком і різниця 10-15 грн.) - це нормально? Гнати таких взагалі треба!!! Є ринок і кожен сам собі обере, но Чумак - ні-ні!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Користуюсь Євро таксі, по моєму стандартному маршруту -найдешевше. присилають смс з вартістю і номером-маркою авто, часто їдуть ті самі хлопці, вже рахуй знайомі))) Диспетчери троха бурмотливі але то дурниця. прораховував ще таксі через приват 24, на десятку з гаком дешевше але не користувався

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 13.06.2016 at 09:38, legolas_soi сказал:

А як же таксі - "твереза дружина"?

коли одружувався то на цій моделі в комплектації такої функції не було, прошивка буде вартувати мінімум 5000 грн. і чверть року, Треба буде якось зайнятися і доукомплектувати.))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
  • 2 місяця потому...

Добавлю ще від себе. Вже не перший раз їду у Львів, поїзд відправляється о 6:10 і кожного разу проблеми з викликом таксі.

Сьогодні була така картина:

•козачок - всі номери не доступні абсолютно (навіть гудки не йдуть)

•морячок - не відповідають на дзвінки

•євро таксі - прийняли замовлення і прислали смс що немає машин.

 

Відчуття що не місто а село якесь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Amor багато разів багато служб підводило в ранкові години (з 6 по 7). Зупинились на Люкс-таксі, поки жодного разу не підвели. Хоча кажуть воно дорогувате.

А взагалі, кум часто катається на Львів з Луцька, мінімум щотижня, пробував і маршрутки, і поїзд. Але, каже, рулить бла-бла кар - гроші ті самі, а їдеш буває в авто престиж-класу, або в хорошому пасажирському бусі, не переробленому з вантажного. І ніяких жигулів-ланосів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Amor сказано:

•морячок - не відповідають на дзвінки

 

не знаю як зараз, а колись (рік назад так робив) в них можна було ввечері замовити машину на ранній ранок - приїжджали точно на вказану годину/хвилину.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я за "Євро - таксі",Сервіс хороший, ціна низька.(60грн від міської лік до райвідділу на мамсурова), через приват24 замовив то нарахували 90грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, AID сказал:

 

не знаю як зараз, а колись (рік назад так робив) в них можна було ввечері замовити машину на ранній ранок - приїжджали точно на вказану годину/хвилину.

 

 

Пів року тому телефонував до них за годину, вирішив попередньо замовити. Так мені сказали "телефонуйте за 5-10хвилин до відправлення, ми таким не займаємось"

Це конкретно ситуація з морячком.

 

А в загальному таксі я ж шукав біля заксу, а тут машин завжди багато. Незнаю в чому була проблема знайти авто і чому самі популярні служби просто не відповідають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Хто вже має досвід користування сервісом "Тачку!"? Розкажіть трохи за ціни

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 minutes ago, pashka05 said:

Хто вже має досвід користування сервісом "Тачку!"? Розкажіть трохи за ціни

Їхали одним і тим ж маршрутом на Морячку і на "Тачку". Туди заплатили 48 грн, враховуючи хвилин 8 очікування (не знаю скільки коштує 1 хв в морячку). 

Коли їхали назад, то вказав 40 грн в "Тачку" і за секунд 20 знайшов водія. Маршрут Show Basilic -> 40-ий.

 

Правда, водій - це просто таксист. Дуже колоритний - першу передачу до відсічки завжди лупить, другу теж, так швидко по Луцьку ще ніколи не їздив, а коли доїхали до мого дому і я сказав який під'їзд, то він спочатку хотів довезти, а потім сказав, що, цитую, "єб*в везти далі, бо х*й поймеш де тут який під'їзд". 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 hours ago, Superman said:

 

Правда, водій - це просто таксист. Дуже колоритний - першу передачу до відсічки завжди лупить, другу теж, так швидко по Луцьку ще ніколи не їздив, а коли доїхали до мого дому і я сказав який під'їзд, то він спочатку хотів довезти, а потім сказав, що, цитую, "єб*в везти далі, бо х*й поймеш де тут який під'їзд". 

Яка країна, такий і Убер))

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, pashka05 сказал:

Хто вже має досвід користування сервісом "Тачку!"? Розкажіть трохи за ціни

користувався "тачкою" - теж приїхав таксист "таксі 828". Приїхав дуже швидко. Я його розпитав, що і до чого - він розказав, що через диспетчера було б дорожче) і таким чином таксисти оминають його (диспетчера) щоб менше % сплачувати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 minutes ago, Saddy said:

користувався "тачкою" - теж приїхав таксист "таксі 828". Приїхав дуже швидко. Я його розпитав, що і до чого - він розказав, що через диспетчера було б дорожче) і таким чином таксисти оминають його (диспетчера) щоб менше % сплачувати

Але ж он-лайн сервісу теж якусь копійку із замовлення мають віддавати або рано чи пізно почнуть, якщо там зараз "ґратіс-період".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я таксую вночі на 579 та тачках. Зараз на тачках для клієнта золоті часи. Поки іде період розкрутки служби то немає і ніякої комісії. Тому і вивозяться замовлення трохи дешевше ніж навіть у таких дешевих службах як 828, 579. Але ніщо не вічне під...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже рідко користуюсь послугами таксі, але коли доводилось - таксі оптимальне - не погане.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...