Перейти до змісту

Хочеш стати ІТ-шником?


maja

Рекомендовані повідомлення

16 hours ago, HWman said:

 хоча в столиці планка ЗП у програмістів звичайно вище.

ніби й так але і не зовсім

імхо, у великих містах є великий вибір компаній і тому, якщо піднапрягтися, то можна знайти ферму, котра заплатить більші гроші за ваші погані знання

Якщо ж програміст хороший то отримуватиме він більш менш однаково будь де по Україні і йому пертися нікуди не треба. А поганий працівник від їзди по столицях шибко кращим не стане, бо проблема в голові а не в досвіді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 62
  • Створено
  • Остання відповідь
5 часов назад, Соромітник сказал:

ніби й так але і не зовсім

імхо, у великих містах є великий вибір компаній і тому, якщо піднапрягтися, то можна знайти ферму, котра заплатить більші гроші за ваші погані знання

Якщо ж програміст хороший то отримуватиме він більш менш однаково будь де по Україні і йому пертися нікуди не треба. А поганий працівник від їзди по столицях шибко кращим не стане, бо проблема в голові а не в досвіді.

 

 

Мені так.. чіста для інтєрєса :)

Ти хочеш сказати, що в Луцьку є компанії які спеціалістам середнього рівня платять під 3к валютою прогнитого капіталізму??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чіста для інтерєса... "нема" :) спи спокійно

та і не обов’язково працювати на луцьку компанію щоб жити в Луцьку, але для цього треба бути більш-менш нормальним кодером щоб працювати віддалено але бути ри цьому частиною команди

....в жодному випадку не пишу про фріланс чи аутсорс, не подумайте погано

та і треба розрізняти компанії, які наймають спеціалістів і компанії, котрі відкривають в Луцьку філії щоб знайти дешеву робочу силу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм.. цікаво..

Коли я був маладой і красівий керував іт відділом однієї з компаній (а це було дуже давно), то з під мого крила вилетіло два толкових хлопчини (решта бездарі :)). Один пітонить у Логіці (Львів), другий писав для Oracle в люксофті (зараз не знаю, давно не спілкувались). Так от для них принципово було би залишитись тут, але на той момент наш ринок навіть в далеких горизонтах не світив таким рівнем з/п. І вертаючись до теми топіка - так, вони були з математичними вишками ВНУ.

Ну і судячи з приватних бесід, скажемо так,  біля компанії яка сидить над відомим рестораном (бо у них там угоди і всі діла).. то я теж зробив про нижчий від столиці рівень оплати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Закінчую навчання в цьому році. Не читав весь розділ, але пробігши очима бачу що дехто не розуміє для чого університет існує. Хабарників викладачів зустрічав з інших кафедр, проте знаючи предмет можеш не перейматися грошима. Студенти в 99% випадків виступають ініціаторами грошових здач заборгованостей. Більшість студентів пасивно сидять від пари до пари і біжуть здавати все і зразу в кінці семестра. Викладача фізично не хватить на такий стиль навчання. Робота викладачів НЕ полягає в навчанні здатності забезпечити себе на ринку праці, а в ДОПОМОЗІ розвитку дослідницьких здібностей і сприянюю розвитку студента в обраному НИМ напрямку. З точки зору ринку звучить дико но на МОЮ думку так і має бути. З свого потоку не зустрів студента який б мав бажання розвиватись в будь-якому інженерному няпрямку. Тим паче Болонська система передбачає самоосвіту студента. Якщо студент проявить ініціативу йому більшість викладачів приділять час для консультацій в зацікавленому напрямку. Колектив кафедри нормальний. Компютерна інженерія передбачає перш за все роботу з мікросхемами, їх паяння і програмування. Менше чверті навчання займає саме програмування на Java, плюсах, php, script-ах, верстці. Закінчуючи навчання скажу, що в цілому було весело.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

44 хвилин тому, Niveirro сказано:

Закінчую навчання в цьому році. Закінчуючи навчання скажу, що в цілому було весело.

 

Вчилися на зазначеній  в темі каферді? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачте не втримався від питання: 

 

Куплю 1 500 USD по середньому говерли. 099 44 !4 862

 

Сесія???? xD 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІТ-шник.

Така широка "спеціальність". 

Ну, сюди реально може потрапити і програміст, який може самотужки написати сайт для Верховної Ради, і Anykey Скайвокер, який вміє хіба що ставити вінду з диска ZverDVD, і працює у тата на фірмі із 5-ти чоловік.

А насправді - все дуже складно.  І єдине, чого не вистачає усім - практика і досвід. Без цього, хоч 4 вищих освіти не зроблять із студента ІТ-шника.

 

Якби мені в свій час запропонували йти працювати майже за їжу, аби набратися море досвіду, тепер я розумію, що пішов би!

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Якби мені в свій час запропонували йти працювати майже за їжу, аби набратися море досвіду, тепер я розумію, що пішов би!

Це історія мого брата :)

З десяток років пропрацював адміном у дуже великій компанії (не ІТ), на мізерну зарплатню. Зате зараз без проблем за півроку може купити авто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, Zheny@ said:

А насправді - все дуже складно.  І єдине, чого не вистачає усім - практика і досвід. Без цього, хоч 4 вищих освіти не зроблять із студента ІТ-шника.

Насправді все надзвичайно просто – не вий**уватися. Не усім, але практично всім не вистачає бажання підняти сраку і зробити щось адекватне для того щоб отримати більший прибуток. Практика і досвід не приходять з роками сидіння на робочому місці – їх потрібно здобувати профільною працею і постійною самоосвітою. Якщо за час навчання вам ще й платитимуть – ви нереальний щасливчик.

сьогодні побачив :) якраз по темі  

14724622_543550185836880_208131830223898

Hide  

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 хвилин тому, Соромітник сказано:

Практика і досвід не приходять з роками сидіння на робочому місці

буду спорити :)

На одному ВСЬОГО - ясно не осягнеш.

2-3 - шанси більші - досвід більший і т.д.

29 хвилин тому, Соромітник сказано:

Якщо за час навчання вам ще й платитимуть – ви нереальний щасливчик.

А як інакше?

Я (умовно) вчуся на підприємстві, і у той же час - я виконю роботу за яку комусь, в будь якому випадку, платитимуть. То чому не мені?

В чому різниця?  (окрім якості виконання ,якщо вона там справді потрібна)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 minutes ago, Zheny@ said:

А як інакше?

Я (умовно) вчуся на підприємстві, і у той же час - я виконю роботу за яку комусь, в будь якому випадку, платитимуть. То чому не мені?

В чому різниця?  (окрім якості виконання ,якщо вона там справді потрібна)

А інакше, Женя – то якраз оте "не вий**уватися".

Можна з "недалекими" знаннями піти на зп в 3000 грн чи може й 8000 грн якщо підсобить хтось. Потім поміняти на щось схоже і т.д.

А можна обрати спеціальність до якої "стоїть" і піти попрацювати помічником до майстра чи в команду за "скільки заплатять" (зазвичай якийсь мінімум все ж платять щоб мав що їсти). І вже через трохи часу почати заробляти гроші. А через рік чи два вийти на тих же 8000, а ще через рік чи два їх помножити на скількись.... і т.д.

 

Так от і ти і я і більшість, з тих хто це читатиме, завжди обирали перший варіант – так щоб і платили і не напрягатися. Тому і через десять років ситуація і зп приблизно та сама чи там трохи більша. А інакше і не буде якщо чекати що тобі платитимуть бо ти крутий. А ти не крутий... ти з великим багажем нікому непотрібного дешевого досвіду. І, можливо, десь вийде пролізти на роботу з більшою зп – то це просто вдача а не закономірність.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Імхо IT-шник це якраз той кого описав Женя.

Шось десь пробував, має якесь поняття в чомусь, десь там трохи тойво, десь там шуть-шуть. Гугль "єслі шо" нам паможет)

Гірший фрукт це "розробник - привіт костилі з стековерфлоу", в тяжкій формі  - з інфостарту.

 

Мало хто з тих, хто сидить на ентерпрайзі, любить шоу Монті Пайтона, вилизує код для хіпового опенсорсного проекту на JS.. та навіть той хто любить Ларку, назве себе "айтішніком". Я вже мовчу про чоткіх пацанчиків аля проджект-менеджери і іже з ними.  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...