Перейти до змісту

Хочеш стати ІТ-шником?


maja

Рекомендовані повідомлення

8 часов назад, AppMark сказал:

...Повірте в кожній групі є свої заучки, ботани і тдтп.  ...

 

а ще в кожній групі є свої клоуни https://www.youtube.com/watch?v=8HPFobeFWaM

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 62
  • Створено
  • Остання відповідь
9 хвилин тому, maja сказано:

Ви таке вміли в школі, як вміють вони?

Маслати на "Пошук-2" в DOS з 5,25" дисководів - вміли.

Школотрон, зазвичай, заліпає на соціалках, майнкрафтах, і всіляких мобільних фрі-ту-плей іграшках, це хіба показник?
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

58 хвилин тому, maja сказано:

трохи не по темі, але http://www.education.ua/ua/universities/158/

 

в Ви хто ? що так захищаєтесь і хвалите цю спеціальність? я вчився на КСМ то я мабуть здогадуюсь хто Ви!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Писати кляузи тим, хто "нічого в житті не добився" на тих, хто пройшли "вогонь, воду і мідні труби" і при цьому залишилися людьми, які заслуговуюють хоча б на елементарну повагу, мабуть не зовсім адекватно.

Можливо  з фразою  "нічого в житті не добився " - перебір. Бути фрілансером без освіти, можливо, на даний час досить перспективно. Вважати, що так буде завжди - не зовсім розумно, оскільки отриматувати вищу освіту відразу після школи набагато легше, ніж в 30 чи більше років.

А люди, які в наш час без блатів лише завдяки своїй наполегливості отримали достатній кваліфікаційний рівень ("ботан" чи "заучка") - це реально ті люди, які здатні щось змінити в цьому світі.
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, AppMark сказал:

в Ви хто ? що так захищаєтесь і хвалите цю спеціальність? я вчився на КСМ то я мабуть здогадуюсь хто Ви!!

 

 

Пограємо в гру "угадайка"? Сказав "А" - кажи "Б" !

А взагалі попереднє посилання було не про спеціальність, а про внз. 
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та це зрозуміло що людина повязана з кафедрою, а так взагалі яка різниця?. Хоч коханка-аспірантка, то ж їх справа :)

 

Захід я так розумію орієнтований на абітурієнтів які мають визначитися, в рамках вступної кампанії? 

Можна хоча б коротенький опис формату заходу? Ідеально б якусь програмку ....  

Щоб розуміти чи варто вже немолодим людям які цікавляться ІТ, прийти перейнятися гордістю за ІТішніків нашого міста. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, maja сказано:

Писати кляузи тим, хто "нічого в житті не добився" на тих, хто пройшли "вогонь, воду і мідні труби"

АГА  я знаю про їхню воду і труби, 500 гр на трансформатор, або 2-3 відомість. . Читав десь на парті вроді 306 аудиторія "Палітєх страна чудєс, денег нет і ти ісчєз" 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 10.06.2016 at 15:41, Соромітник сказано:

@Cherman ну ти вже аж так не заганяйся :) я із задоволенням забудуся як то робиться

а нормальним спеціалістам того знати і не треба, для цього є відповідні профі

 

Як можна забутися як переставляти віндовс??? Надіюсь це дуже гарно замаскований сарказм, бо якщо ні, то я подумаю, що ви один з викладачів цієї "славнозвісної" кафедри

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якщо по суті, то поступайте, якщо ви плануєте побудувати машину часу і повернутися на років 20 назад. Тоді ви якраз застанете блакитні екрани з допотним Borland C++ 3.01 (на якому ви будете розв'язувати задачки типу "впорядкуйте масив" або "виведіть строку"), html-розмітку з інлайн-стилями (css-таблиці то занадто складно, то ще один файл треба створювати, понапридумають всякого, якщо можна прямо в тегах прописувати) і ще багато цікавого. А також ви обов'язково навчитесь працювати в Excel, Word (адже це дуже тяжко і самі ви ніколи цьому не навчитесь) і ще в дуже багатьох непотрібних і непрактичних вузькоспеціалізованих програмах. Ну єдине, що радує, хоч на учбових стендах з мікросхемами можна погратися в "хакера". Змушувати мигати лампочки одна за одною шаблонним кодом - це дуже надихає і розвиває! 

 

Я не схильний, щоб писати те, про що не знаю. Так що подумайте про те, чи потрібна вам така "солідна" освіта, чи може краще ще зі школи братися за програмування або іншу галузь, яка вас цікавить, йти на роботу і заробляти гроші, а потім поступити на заочне в разі необхідності і з'являтись там чим рідше, щоб не попасти під вплив тієї атмосфери, яка змушує думати, що ЛНТУ магічне місце, яке не піддається часу і десь з 2000 року там нічого особливо не міняється. Ні в системі освіти, ні в головах викладачів...

 

P. S. Раніше, в давнину якщо людина хотіла стати ковалем, вона йшла вчитись до коваля, хотіла стати лицарем, вона йшла до лицарів. Хто може - той робить, хто не - може той вчить інших. Ці два речення для того, щоб ви просто подумали ким ви в ідеалі зможете стати, якщо підете до викладачів ЛНТУ... Я думаю відповідь очевидна - викладачем ЛНТУ. Щоб стати кимось іншим - тут вже вам потрібно брати все в свої руки. Так що не плекайте марних надій про "отримаюдипломстанукрутимхакеромізламаюбанківськусистему" чи ще щось в такому роді, а самі починайте вивчати, а в ідеалі - знайдіть крутого програміста і вмовте його стати вашим сенсеєм. І чим раніше, тим краще!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, Віталій СК сказано:

Походу палітєховські боти спасають честь унівєра...

Добре, що хоч ботів вони вміють навчати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 hours ago, case_l said:

Добре, що хоч ботів вони вміють навчати :)

Певно держзамовлення :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 годин тому, case_l сказано:

Добре, що хоч ботів вони вміють навчати :)

 

щось я випав з теми ... де боти :) ? 

 

В мому розумінні "вміють навчати ботів"  це з області нейронних мереж в рамках наприклад системи розпізнавання образів :)  Але це точно не воно ... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 minutes ago, LSD said:

В мому розумінні "вміють навчати ботів"  це з області нейронних мереж в рамках наприклад системи розпізнавання образів :)  Але це точно не воно ... 

 

Навіщо штучний інтелект там де треба примітивний "алгоритм" та ctrl+c/ctrl+v ?

а) якщо хвалять хазяїна – написати хвалебний пост;

б) якщо ганять хазяїна –  написати хвалебний пост;

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зовсім то яка різниця де вчитись на айтішника, я щось ніде не помітив в університетах де дають адекватний рівень знань в сфері іт, ти або отримуєш досвід на роботі і розвиваєся, або сидиш на фрілансі повільніше, але також розвиваєся. Головна проблема в тому, що нас навчають алфавіту, а як з букв скласти слово-ні. Останнє про лнту кі було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З власного досвіду знаю точно – програміст з освітою (ЛНТУ / СНУ) суттєво розумніший за програміста без освіти чи з дипломом якогось лєвого "вуза".

На фрілансі того може й не помітно, а от на складних задачах дуже навіть кидається в очі.

Ну але тут кожному своє, недофрілансери бувають добре-оплачуваними і їх то влаштовує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саме так. коли задачі виходять за рамки шаблонних одразу видно рівень  того спеціаліста і розуміння ним алгоритму. 

 

Приклад тривіальна задача пошуку найкоротшого маршруту з точки А в точку Б. 

 

Варіант рішення №1:  О гарненько буде намалювати на карті. Давай гугл\яндекс апі. Визиваем 3 метода (назви аля умовні) 

ТА = НамалюйТочку(А); ТБ = НамалюйТочку(Б); ПрокладиМаршрут(ТА,ТБ);

Профіт задача вирішена. 

 

Варіант рішення №2: О у нас є карта з дорогами. кожна дорога по різному "хороша\погана". Нам потрібно розкласти карту в певний Граф . Для цього ми маємо масив правил і реалізовуємо алгоритм розкладання (не суть який). Далі ми помічаємо одну з точок графа як наш початок маршруту (точка А)  і іншу як кінець (точка Б) потім використовуючи простенький алгоритм Декстри  розкладаемо в матрицю і рахуемо оптимальний маршрут від А до Б. 

Профіт задача вирішена. 

 

 

Резюме: З точки зору замовника йому підходить і перший варіант і другий. Перший спосіб може наваяти "продвинутий юзер" в HTML редакторі. Для другого звичайно потрібен інструментарій поцікавіше і знання поглибше. 

При цьому реалізація варіанту1 наочно, значно симптичніше ваіанту2 (ну ціла команда гугл сиділа і думала над тим, а там 1 "Вася - програміст"). І швидше і симпатичніше. Ніби як краще. Питання буде коли завтра замовник поставить задачу враховувати додаткові нюанси\обмеження щось інше і вставити це в офлайн систему чи інше. От тоді у програмістів варіанта1 виникають проблеми. Тому методика йде від постановки. 

 

До чого це все? :  так от без вивчення основ алгоритмів і  мат моделей різних функціональних механізмів тяжко щось робити в серйозних проектах ... Тому базова математична освіта на мою думку є ОБОВЯЗКОВОЮ для ІТшника. Звичайно якщо Ви плануєте  в цій області робити щось серйозне а не конвеерно ваяти простенькі сайти-візитки, моб додатки, легкі софтінки. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю приклад набагато простіший.

Верстання чомусь вважається самим примітивним напрямком бо тіпа любий може щось зверстати. Ну зверстати то може, але як ? :) Для мене така позиція відразу показує рівень "спеціаліста".

Елементарно кажеш людині що анімація на сайті повинна бути нелінійна, розповідаєш в яких ситуаціях що і як має прискорюватися чи сповільнюватися. Кліпає оченятами і киває головою. :) малюєш графік функції – бачиш що оченята починають смикатися а кивання припинилися....

....і ти окуєваєш з того що люди навіть шкільну математику не розуміють... які нафіг алгоритми і задачі на логіку...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Соромітник шкільну математику розуміють одиниці, але не всі з них стають іт-шниками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, alexvvv сказано:

шкільну математику розуміють одиниці

 

Ну ось це і є самой "пічалькой" ... Ну ми говорим що ті хто йдуть в ІТшніки таки повинні були б бути з числа тих хто її розуміють ... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну на перший погляд все пройшло  як  це зазвичай в університетах ...  але нехай починання то світле. 

 

Популяризувати роботу кафедри на тенетах  інтернету недумали? Звязуватися з остатками сил кластера? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
В 06.06.2016 at 19:06, rabzy сказал:

Круто. Ще б почитати success story випускників тієї кафедри

Кромберг/Модерн наше всьо.

А якщо серйозно, якщо Ви маєте кілька закінчених проектів на гітхабі, і непогано розбираєтесь у одній, або кількох мовах програмування, то в Луцку не буде проблем з працевлаштуванням, хоча в столиці планка ЗП у програмістів звичайно вище.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...