Перейти до змісту

Єврокубки. Сезон 2016 - 2017 р.


Michaylo

Рекомендовані повідомлення

А ще кажуть що тіпа МЮ цей турнір по барабану,ага!ну-ну! Погба,Ібра в старті,да і ще коли нічого не виходило Руні випустив,і ще буде "особєнний" байкі розказувати що їм ЛЄ то таке,а сам псіхав і нєрвнічав, ще раз ага! і ню-ню! нашо той цирк.

 "Весь мир-театр,и люди в нём актёры"

PS: на Зорю в сто разів цікавіше дивитися чим на ДК.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 288
  • Створено
  • Остання відповідь

Перед матчем думав хоть би ми більше двох не пропустили, але Вернидуб з гравцями свою роботу зробили, не соромно. МЮ мабуть після гри думали : хууу...х:0128:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, yura-patriot сказал:

А ще кажуть що тіпа МЮ цей турнір по барабану,ага!ну-ну! Погба,Ібра в старті,да і ще коли нічого не виходило Руні випустив,і ще буде "особєнний" байкі розказувати що їм ЛЄ то таке,а сам псіхав і нєрвнічав, ще раз ага! і ню-ню! нашо той цирк.

 "Весь мир-театр,и люди в нём актёры"

PS: на Зорю в сто разів цікавіше дивитися чим на ДК.

хто каже?) Читав десь моура декілька тижнів назад, то казав шо бажає виграти ЛЄ з МЮ.  Друге діло шо казати він багато може) а ось шо з цього правда знає тільки він...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, w1se сказано:

хто каже?)

Ой всі кому ні лєнь ))))) шутка, але реально чув, що нтвешні коментатори цитували з якоїсь англійської впливової газети,якщо більш  дослівно то ось так Моура казав "Ні я ні мої футболісти у цьому турнірі грати не хочуть" майже дослівно.

5 годин тому, w1se сказано:

Читав десь моура декілька тижнів назад, то казав шо бажає виграти ЛЄ з МЮ. 

нє ну такого точно ніде не чув, я особисто,хоча в нього багато що на публіку,мож десь таки ляпнув.

5 годин тому, w1se сказано:

 Друге діло шо казати він багато може) а ось шо з цього правда знає тільки він...

Думаю,що виграти він цей турнір хоче точно, і саме головне з його командою то реально і він "гад" троха піжонить).

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Або в ДК не стане Мораєса з Дерлізом та Антунешом, або не стане Реброва.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з одного форума:

Цитувати

я одного не понял. Антунеш сначала проспал соперника и привез гол. Затем снова лажал, затем просто на футбольном языке попросил у Ребова замены, ну не идет сегодня игра, ну бывает, встал не с той ноги. Затем попросил настойчивее, выполнив навес за ворота. Затем уже на португальском крикнул "Да меняйте уже нах*й! Затем снова навесил за ворота. Плевался, от досады.

А Ребров ничего не услышал.
Что это было ?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 25.08.2016 at 20:26, viktor сказано:

Бенфіка

Наполі

Динамо К.

Бешикташ

 

Прогноз: останнє місце.

Ще трішки і прогноз зіграв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, Nokian сказано:

Або в ДК не стане Мораєса з Дерлізом та Антунешом, або не стане Реброва.

Я Гонсалеса лишив а тих двох кудись треба діти хоча б на лавку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 час назад, Nokian сказал:

Дерлізом

Чомусь за збірну Гонсалес справно у основі грає і навіть Аргентинцям забиває переможні голи, а у Динамо така гра...?! Не у гравці справа!!! Не вміють у Динамо розкривати потенціал куплених гравців!!! І тут по повній лажанулись Ребров з Суркісом, що віддали у аренди Кравця, Теодорчика і Бельанду, двоє останніх постійно грають, Тео справно забиває, а Бельанда грає повні матчі за Ніццу, лідера чемпіонату Франції. За словами Реброва, вони не витримували конкуренції... з ким - Громовим, Мораєсом, Гладким... :) Це повна лажа!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ладно, все логічно і правильно. Класніша і майстровитіша команда переграла гіршу. В Динамо. на мою думку є лише 3 гравці, шо мають рівень такого собі крепкого середнячка європейського - Хачеріді, Ярмоленко і Віда. Решта - хлам і дрова. Федорчук, Буяльський, Сидорчук, Мораес, Антунеш, Корзун і компанія - може і бігають, може й дисципліновані, але класу в них - 0. Один в один не обігрує ніхто, прийом - як у дерева, пасу - нуль. Не було і вже не буде ніколи. І суть не в тренері чи клубі. Вони того не вміють, не наділені талантом, не навчені в дитинстві. Щоб виконати дію, кожен робить по 3-4 дотики підлаштовуючи собі мяч, і при тому помиляється. Проблема клубу і тренера тільки в тому, що ці гравці в ньому є і їх ставлять грати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене Ярмоленко здувся,програє силову бородьбу,швидкість впала-раніше він міг легко прокинути собі м'яч і перебігти суперника по флангу,всі вже вивчили його і успішно протидіють.Не розумію тактику Реброва,єдине що роблять це заходять з флангу і навішують на інший бік штрафної.У теперішній склад "ДК" можна поставити навіть Мілевського :) і то користі буде більше,як не пас віддасть хороший то впаде десь біля штрафної суперника.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Який контраст на фоні вчорашнього позорища...

Ну а гол Малишева це взагалі "вишенька на тортику".

Ловлю себе на думці, що починаю все більше вболівати за "кротів".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не погано потренувались,хоч і Гент не погано атакував.Я більше за Зорю переживаю :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Окрім того, що цей гол дебютний він став і переможним)

Надіюсь акліматизація у Жеки пройшла і він вийде на свій попередній рівень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну а за те, що цей гол він забив москалям, то на три матчі можна звільнити від критики.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зорю шкода - єдиний гол самі собі привезли.

А так нічия була дуже навіть реальна. Хоча з нападом треба щось робити - Любеновіч виглядає як "інородне" тіло в команді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, veter сказал:

Шахта в рази краще зіграла за Динамо

Але чомусь ніхто не згадує Янг Бойз... :)))))))))))))))))))) Пропаганда робить своє діло!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, ForZa сказано:

Але чомусь ніхто не згадує Янг Бойз... :)))))))))))))))))))) Пропаганда робить своє діло!!!

на що ви натякаєте?

Матчі з Янг Бойзом мають об'єктивне пояснення:

  • новий тренер;
  • відсутність гравців, які були задіяні на ЧЄ в підготовчому процесі до сезону;
  • нова схема гри 4-4-2;
  • причини, які я не назвав.

Якби матчі з Янг Бойзом були зараз, то від шфейцарців не залишилось би й мокрого місця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жаль,жаль , але від Динамо залишилась лише назва.  Але у футболі виграють люди,а не назви.

І найперше вина в цому на Сурках. Вони просто жмвуть і досі поняттями 90х і відстали від розвитку футболу назавше.

Тому в найближчі роки  гра ДК не приноситиме  глядачам задоволення.

А результати ще менше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...