Перейти до змісту

Єврокубки. Сезон 2016 - 2017 р.


Michaylo

Рекомендовані повідомлення

Які швидкості!!!

Яке налаштування на гру!

Величезна подяка Атлетіко за цей матч!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • Відповідей 288
  • Створено
  • Остання відповідь

Сьогодні, 24 травня фінал Ліги Європи!

Матч Аякс - МЮ в прямому ефірі покаже телеканал Футбол 2 та НЛО ТВ. Початок гри о 21:45

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну от і фсе! З Лігою Європи розібрались - "дядьки" перемогли малюків :) Особисто я нічого іншого не очікував і перемога МЮ не стала несподіванкою. Хто б що не казав, симпатизував чи ні але дійсно - Моур особливий! :) 

1024347166.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я навіть трішки був розчарований, бо особисто я все зрозумів після перших 20 хвилин.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, ForZa сказано:

Ну от і фсе! З Лігою Європи розібрались - "дядьки" перемогли малюків :) Особисто я нічого іншого не очікував і перемога МЮ не стала несподіванкою. Хто б що не казав, симпатизував чи ні але дійсно - Моур особливий! :) 

1024347166.jpg

Якщо ці "дітлахи" так і далі будуть прогресувати, то років через 2-3 їх або розкуплять "гранди", або Аякс знову візьме ЛЧ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, Svityaz сказал:

то років через 2-3 їх або розкуплять "гранди"

Яких 2-3 роки? :) Фахівці кажуть, що вже цього літа від цього Аяксу нічого не залишиться! Тренер би хотів залишити цей склад але менеджмент каже, що це не по "правилах" Аяксу і якщо будуть гарні пропозиції, то гравців будуть продавати, а пропозиції вже є, навіть на 18-річного Матейса де Лігте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
3 хвилин тому, Arden сказано:

Топим за Юве!

 Ну троха да, але я вапщє за афігєнну гру:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При всій повазі і бажанні, щоб Буффон отримав Кубок ЛЧ - Реал є Реал. Склад команди сильніший за склад Юве ну і гру показали достойну! Взагалі - гарний фінал!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Дуже цікава штука це "фентезі".

Вибачте за російську:

"Fantasy на Sports.ru – это самый широкий в рунете выбор турниров по всем ведущим лигам самых популярных видов спорта. Получайте стартовый капитал, набирайте команду своей мечты, собирайте друзей в персональную лиги – и проявляйте свои менеджерские таланты, выигрывая призы и просто хорошо проводя время. Вступать в текущие турниры можно с любого тура."

https://www.sports.ru/fantasy/football/

Приєднуйтесь в АПЛ, буде реально цікаво...

p.s. Це не реклама сайту)

Ось цих крутих хлопців я вибрав, надіюсь протягом сезону мене не підведуть)))

Screenshot_2.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

УЄФА опублікував прес-реліз, в якому вказав розподіл коштів від участі в Лізі чемпіонів і Лізі Європи.

"Динамо" за участь в груповому етапі Ліги Чемпіонів отримало 12,7 мільйона євро, ще 2,727 млн було получни в якості бонусів за набрані очки, а також 3,255 млн з маркетингового пулу. У підсумку Динамо заробило 16,682 млн євро.

Заробітки "Шахтаря" і "Зорі" в Лізі Європи були скромніші.

"Гірники" отримали 2,6 млн євро за участь в груповому етапі, 3,006 млн бонусів за набрані очки, 500 тисяч за вихід в 1/16 фіналу і 1 382 809 євро з маркетингового пулу. Всього 7 408 809 євро.

У "Зорі" 2,6 млн євро за участь в груповому етапі, 240 тисяч бонусів за набрані очки і 900 028 евро з маркетингового пулу. Всього 3 740 028 євро.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...