Перейти до змісту

Яку воду п'єте


vaz75

Рекомендовані повідомлення

від заліза врятує тільки

Результат пошуку зображень за запитом "екософт"

все решта зайве викидання грошей, перевірив на собі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 65
  • Створено
  • Остання відповідь
В 28.05.2016 at 15:42, Юріч сказал:

 

В мене не настільки велика машина, а як недавно поміняв на меншу, жінка і так говорить, що менше за раз води беремо)). Теща ще й і картоплі мішок дасть, і м'яско пару ящічків, і яєць пару лотків, і сиру, і молока, і городини різної, і закруток... Машина сидить по саме не балуйся))). Ми їздимо до тещі приблизно раз в два місяці, саме тих 300 літрів і хватає на два місяці.

 

У Вас 2 месяца стоит вода? Вы явно не любите себя и своих родных. Вода тоже имеет срок хранения, даже если она родниковая.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@sergK , більше скажу, я настільки не люблю себе і свою сім'ю, що вода в мене так і стоїть в пластикових баклашках.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 хвилин тому, sergK сказано:

У Вас 2 месяца стоит вода? Вы явно не любите себя и своих родных. Вода тоже имеет срок хранения, даже если она родниковая.

вона по наших дорогах, від тряскі, газується)) і зберігає свої властивості))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Беру декілька місяців Лазурну. Поки все гуд.

Заявляють про 5 ступенів очищення.

+в тому, що привозить, коли скажеш. Сб, нд...не парюсь, що вода закінчилась.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давным давно, наверное в прошлой жизни, воду одной популярной торговой марки в Луцке, набирали у меня в селе недалеко от Луцка.  А клиенты радовались этой водичке –как зоморской!

Это как в поговорке:- «Если на заборе написано слово Х.., а трогаете руками и понимаете ,что это доски, то верьте тому , что написано!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, sergK сказано:

Давным давно, наверное в прошлой жизни, воду одной популярной торговой марки в Луцке, набирали у меня в селе недалеко от Луцка.  А клиенты радовались этой водичке –как зоморской!

 

Это как в поговорке:- «Если на заборе написано слово Х.., а трогаете руками и понимаете ,что это доски, то верьте тому , что написано!

 

Ніхт оне заважає занести на аналіз ту воду. Якщо людина п"є і її все влаштовує- то чому тебе чи мене має це хвилювати?) Займатись просвітленням - невдячна справа))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 годин тому, sergK сказано:

У Вас 2 месяца стоит вода? Вы явно не любите себя и своих родных. Вода тоже имеет срок хранения, даже если она родниковая.

там може органіка завестись, а може і не завестись 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

привіт, вже рік п'єм воду з системи очистки води espring. носили на аналіз, сказали, що такої води в україні не існує, занадто корисна, чи що). З фільтром додали інструкції, і купу корисної інформації, кран додатковий в комплекті брали. картріджа має хватити на 1.5 роки ( скоро рік будем користуватися, на моніторі горить, що використано половина ресурсу картріджа), займає мало місця на кухні. порахували ціну за літру питної води, приблизно вийшло 3грн, після заміни картриджа буде коштувати в районі 1грн. нікуди їздити не треба))))

трошки інформації з інструкції, фото зробила,якщо зацікавіть- пишіть, буду рада надати інформацію))))

1487874219059-1363752184.jpg

14878743069381624276001.jpg

1487874400167383801716.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Bestie сказано:

привіт, вже рік п'єм воду з системи очистки води espring. носили на аналіз, сказали, що такої води в україні не існує, занадто корисна, чи що

Espring - це звичайний, нічим не примітний вугільний фільтр, за який Амвей дере божевільні гроші (впринципі, як і за більшість їх продукції - звичайні товари втридорога, разводняк на гроші для домогосподарок). Взяла би собі старий добрий перевірений часом зворотній осмос - якість очищення води на порядок вища, в обслуговуванні дешевший.

eSpring от Amway - обычный фильтр за необычные деньги

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кость, це ти?

скільки людей стільки і думок, несподобалосч щось, тобі вернуть гроші без проблем. тільки половина моїх знайомих перейшли чомузь з осмосу на такі фвльтри, і їм все смачно і все подобається.а купити фільтр дешевше як купити нову нирку.

про воду з очисних споруд..."до вас її вже раз пили, і не факт що її добре почистили"

 http://otzovik.com/reviews/sistema_ochistki_vodi_amway_e-spring/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 хвилин тому, Serpent сказано:

Espring - це звичайний, нічим не примітний вугільний фільтр, за який Амвей дере божевільні гроші (впринципі, як і за більшість їх продукції - звичайні товари втридорога, разводняк на гроші для домогосподарок). Взяла би собі старий добрий перевірений часом зворотній осмос - якість очищення води на порядок вища, в обслуговуванні дешевший.

eSpring от Amway - обычный фильтр за необычные деньги

ну і сайтец, весь негатив зібриний в одному місці.тепер прийдеться карму чистити)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лечениє карми, метод "Золотого даждя", дорого, ярко, незабуваємо. - тоже с фільтрами для води.
Главноє не мешать ідотам "веріть в что-то" і не слухать їх.

дякую, прийму до уваги, не оприділяюся,надіюсь ідіот то не до мене.дала відповідь на питання ТС.залишаюсь при своїй думці. Дякую за увагу.

Надіслано від мого Hol-U19, використовуючи Tapatalk

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 місяців як перейшов на природну воду "Червона Калина" (32 грн\бут 19л). Всім до вподоби.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кажуть люди(які в курсі) - калину(сольону) бадяжать простою водою і розвозять в бутлях по покупцях.Я беру Аляску -дорого, але найкраща вода яку брав(червона калина, чиста вода).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 хвилин тому, vaz75 сказано:

7 місяців як перейшов на природну воду "Червона Калина" (32 грн\бут 19л). Всім до вподоби.

Возить пан Юрій? 

теж берем. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, yura2281 сказал:

Возить пан Юрій? 

теж берем. 

Я не знаю, чи Юрій, замовляю в офіційній конторі "Червона калина"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, vaz75 said:

7 місяців як перейшов на природну воду "Червона Калина" (32 грн\бут 19л). Всім до вподоби.

Аналогічно, дуже задоволені.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Набираю в Оконську, в селі, коли їдемо до моїх батьків або в перед Маслянкою біля Млинова, коли їдемо до батьків дружини. На смак нормальна, аналізів не робив. Десь раз у квартал міняю тару на нову.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, HWman сказал:

Кип'ячену, з під крану.

Ось тому погані думки рояться в голові - не вистачає мінералів. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 hours ago, vaz75 said:

7 місяців як перейшов на природну воду "Червона Калина" (32 грн\бут 19л). Всім до вподоби.

Вода хороша, єдиний мінус - туга доставка. 

У конкурентів замовляєш - привозять за дві години, тут - з сьогодні на завтра. І водію вечором приїхати "не підходить", то треба підбирати день, коли хтось в обід вдома.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минуты назад, LaMeRiLKiN сказал:

Вода хороша, єдиний мінус - туга доставка. 

У конкурентів замовляєш - привозять за дві години, тут - з сьогодні на завтра. І водію вечором приїхати "не підходить", то треба підбирати день, коли хтось в обід вдома.

Що є то є. Але для мене то не проблема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...