Перейти до змісту

Швидкісний поїзд Луцьк-Київ


yura2281

Рекомендовані повідомлення

32 минуты назад, LenKa сказал:

На стандартний нічний потяг квитки на вихідні за 2 тижні треба встигнути купити, а то й немає їх вже. А цей був як "палочка-виручалочка" - хоча в 2 рази дорожчий за купе. Жесть! Як тепер студенту свому спланувати поїздки на вихідні... + відміняють перед всіма святами.

Ну на свята додають Київ - Ковель. Ним можна буде до Ківерець добратись. А так треба додавати вагони до нічного звичайного, бо сидячий нічний - це жесть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 53
  • Створено
  • Остання відповідь
35 хвилин тому, volks сказано:

Графік в нього трохи незручний був.

З самого початку - був нормальний графік, в біля 6 ранку з Луцька, а в 13 вже в Києві.

Та і ціна була в межах 90-110 грн.

Та і наповнюваність потяга була до 100%, в залежності від дня тижня, знаю - бо деколи 2-3 рази на тиждень їздив....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 хвилин тому, volks сказано:

Ну на свята додають Київ - Ковель. Ним можна буде до Ковеля добратись. А так треба додавати вагони до нічного звичайного, бо сидячий нічний - це жесть.

Я колись питала, чому не додають вагонів до нічного стандартного потягу. Відповідь така: більше не можна, бо стан колій, стан вагонів... Якщо додається Ковельський, то квитки все одно треба зловити заздалегідь. А ось нічний сидячий - це дійсно жесть. 

27 хвилин тому, Bliksss сказано:

З самого початку - був нормальний графік, в біля 6 ранку з Луцька, а в 13 вже в Києві.

Та і ціна була в межах 90-110 грн.

Та і наповнюваність потяга була до 100%, в залежності від дня тижня, знаю - бо деколи 2-3 рази на тиждень їздив....

279,48 грн. - це 1 клас на даний момент. Дуже було зручно студенту після пар у п"ятницю на 15.36 з Києва, вдома вже о 22.00.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 минут назад, Bliksss сказал:

З самого початку - був нормальний графік, в біля 6 ранку з Луцька, а в 13 вже в Києві.

Та і ціна була в межах 90-110 грн.

Та і наповнюваність потяга була до 100%, в залежності від дня тижня, знаю - бо деколи 2-3 рази на тиждень їздив....

Тоді було зручніше. Та й з Києва було нормально. Не потрібно було нічного чекати. Хз чим вони там в УЗ керуються. Хоча за Ковель-Харків їм респектище.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...