Перейти до змісту

Швидкісний поїзд Луцьк-Київ


yura2281

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 53
  • Створено
  • Остання відповідь
On 25.05.2016 at 17:22, BkSeo сказано:

Нормальний потяг, як сказав Smith - бригада, переважно з Сум, в нас на вокзалі оголошують - Варшава-Київ... Їхати - дуже зручно, "катаюсь" кілька разів на місяць, ціна квитка від 97 до 103 грн.

P.S.Ще б телевізори працювали....

i wi-fi....

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ого ...нічогенький такий вагон, з жалюзями :smile-zachot:zaHARE а зовнішній вигляд в камеру не попав?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Barugan сказано:

Ого ...нічогенький такий вагон, з жалюзями :smile-zachot:zaHARE а зовнішній вигляд в камеру не попав?

троха більше фоток є на сторінці Мирка Іван

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все добре, і відносний комфорт (м'які сидіння, туалет, курилка, чай, кофе, можна встати-пройтися), і ціна, і час в дорозі... А ось час відправлення, що з Луцька, що з Києва - ніц некомфортний. Що для студентів, що по роботі... Наприклад, по роботі дружині потрібно бути в Києві зранку (8-9 годин). Семінари, конференції тривають в основному до 17-18-ї години, тобто повний робочий день...Да я думаю, у більшості так, хто їде по роботі в столицю... Звичайний поїзд Ковель-Київ-Ковель в цьому плані набагато зручніший (Луцьк-Київ, відправлення 22.26, прибуття 5.57; Київ-Луцьк, відправлення 21.46, прибуття 5.12), ще й поспати встигаєш. Тобто в тебе в розпорядженні цілий робочий день для справ в столиці. Імхо, звичайно)).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, NightVision сказал:

Мабуть потрохи хочуть відійти від того бидламу в плацкартах. А спати сидячи незручно, тому і їздить вдень

 

Є купе)).  Нє, якщо їхати не на один день і не по роботі, то рейс має право на існування. Але навіть якщо і не по роботі, а наприклад за якоюсь важливою, недешевою покупкою, то можливо і трьох годин перебування в столиці  вистачить)).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 час назад, Barugan сказал:

Ого ...нічогенький такий вагон, з жалюзями :smile-zachot:zaHARE а зовнішній вигляд в камеру не попав?

 То я у Vanusа фоткі стібрив))).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, zaHARE сказано:

 То я у Vanusа фоткі стібрив))).

та я дивився, але цікаво побачити який зовнішній вигляд поїзда.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

До речі до потяга приєднані 4 вагони Warszаwa- Kyiv  19:25  виїзд  з Варшaви (робить зупинки Piława, Lubłin, Chełm),так що до Луцька можна доїхати без пересадок, правда вагони ще радянських часів :(.

Подорож дорожча  ~200 PLN  перевізників  від автобусних від 89  PLN  до  Ecolines.net =165  PLN

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все наче непогано, за вийнятком одного "НО", два тижні тому їхав цим потягом з Києва, думав здохну від спеки, температура 40+, декілька відкритих маленькіх вікон ситуацію не рятували. Тоді мені вже було пофігу на ціну, час в дорозі і сидіння. Більше не поїду ним в літню спеку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, V()V@n сказано:

Все наче непогано, за вийнятком одного "НО", два тижні тому їхав цим потягом з Києва, думав здохну від спеки, температура 40+, декілька відкритих маленькіх вікон ситуацію не рятували. Тоді мені вже було пофігу на ціну, час в дорозі і сидіння. Більше не поїду ним в літню спеку.

Сьогодні чоловік їхав перший раз,  довільний як слон, казав кондиціонери працювали так, що люди кофти вдівали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сам ехал этим поездом осенью (март месяц). Тогда еще был морозец. Думал пока доеду до Киева задубею. Удивился когда обогреватели достойно работали на протяжении всего времени. Было тепло и комфортно. Жаль положение спинки не регулируется :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вставлю ще своїх "5-ть копійок".

Іхав з Києва цим експерсом: я і двоє малих.

Вмявилося, що є звичайні вагони, де всі разом, і покращені, купейного типу, де є скляні купе з 6-ма сидіннями, троє навпроти трьох, і менші з трьома місцями вряд.

Замовляв квитки на сайті Укрзалізниці. Розміщення місць у вагоні не збігається з сайтом взагалі. Купе для мене був сюрпризом і позитивним, і негативним, оскільки я брав 3 квитка за одним столиком, а вийшло 2 місця в одному купе, одне в іншому. Благо домовився з однією дівчиною і ми помінялися місцями.

Жирний плюс провідниці - сама чемність і уважність.

Сидіння і столики затаскані, запашок затхлості присутній, але до цього швидко звикаєш.

ТВ не працює і є не всюди.

Кондиціонери не вмикали, були в коридорчику відкриті вікна. Спекротно не було.

В кожному купе є місцеве освітлення і одна розетка 220В. Правде не всюди працювала. Провідниця пропонувала увімкнути в своєму купе. В моєму купе все було з цим гаразд і я зміг зарядити планшет і телефон.

Пробував дзвонити на гарячу лінію, поматюкатися за місця - безуспішно: переслухав всі їх мелодії.

Туалет функціональний, і о чудо: змивається не на колії!!!20160801_142048.jpg

Показать содержимое  

20160704_161428.jpg20160704_161441.jpg20160704_161450.jpg20160704_162038.jpg20160704_162041.jpg20160704_162648.jpg

Hide  

 

Додаюю фотки номерів місць в купе, далі інтерполюйте (рахуйте) вперед чи назад, за умови що купе 3-місні чередуються з 6-місними:

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@vaz75 на сайті для онлайн купівлі є лише такі 

С3 -  Сидячий Третьего Класса.

які це місця з твого опису?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 минут назад, Saddy сказал:

@vaz75 на сайті для онлайн купівлі є лише такі 

С3 -  Сидячий Третьего Класса.

які це місця з твого опису?

Все залежить від вагону: не пам'ятаю який в мене був. Але ціна різниться: якщо 114 грн, то це звичайний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 минут назад, vaz75 сказал:

Все залежить від вагону: не пам'ятаю який в мене був. Але ціна різниться: якщо 114 грн, то це звичайний.

ясн, на різні вагони дійсно різна ціна - від 104,11 до 135,98

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Saddy сказал:

ясн, на різні вагони дійсно різна ціна - від 104,11 до 135,98

От 136 грн то купейний

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...
On 01.08.2016 at 13:56, Hexus сказано:

Сам ехал этим поездом осенью (март месяц). Тогда еще был морозец. Думал пока доеду до Киева задубею. Удивился когда обогреватели достойно работали на протяжении всего времени. Было тепло и комфортно. Жаль положение спинки не регулируется :)

 

Користувався потягом двічі, як на мене доволі комфортний. Минулого року їхав восени, в кінці вересня, а цього влітку - 31 липня. Підтверджу - в спеку ним їздити неможливо. Решта все як в описах та фотках вище по темі.

 

Але зауважу - крісла в ньому таки відкидаються, просто не так, як у автобусах. В автобуса сама спинка нахиляється назад, а тут сидушка виіжджає наперед, таким чином роблячи поверхню "більш горизонтальною". Для звільнення фіксації сидушки під нею є важіль, за який тре потягнути. І вуаля - спинка таки регулюється. На замітку майбутнім подорожувальникам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Усьо... фініта ля комедія...

Поїзд Луцьк-Київ скасовують

Цитувати

«Укрзалізниця» скасовує курсування потягу №767/768 («Столичний експрес») сполученням Луцьк—Київ та Київ—Луцьк.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомили у Департаменту інформаційної політики та зв’язків з громадськістю ПАТ «Укрзалізниця».

Потяг відмінили у зв’язку з тим, що він є збитковим: ним їздить мало людей і у ньому малий склад вагонів, - зазначили у прес-центрі.

Останнє відправлення поїзда з Києва та Луцька відбудеться 8 грудня.

Як відомо, потяг №767/768 — фірмовий пасажирський потяг Укрзалізниці сполученням Київ—Луцьк. З 2015 року курсує щоденно, у складі в середньому 7 вагонів сидячого типу.

:(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 часов назад, Basil сказал:

Усьо... фініта ля комедія...

Поїзд Луцьк-Київ скасовують

:(

Графік в нього трохи незручний був.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 хвилин тому, volks сказано:

Графік в нього трохи незручний був.

На стандартний нічний потяг квитки на вихідні за 2 тижні треба встигнути купити, а то й немає їх вже. А цей був як "палочка-виручалочка" - хоча в 2 рази дорожчий за купе. Жесть! Як тепер студенту свому спланувати поїздки на вихідні... + відміняють перед всіма святами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...