Перейти до змісту

Больно впав


Єретик

Рекомендовані повідомлення

1 година тому, SΩLΩMΩN сказано:

 

Був в шоломі, але без рукавичок.

 

 

та-да, я раніше не розумів, навіщо воно потрібно, крім того, щоб любуватись на себе? Тепер побачив практичну сторону. На дорозі може, що завгодно статись. Дякую.

тільки не кріпи на шолом, бо гопро-шка міцніша за шолом

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...
  • Відповідей 92
  • Створено
  • Остання відповідь

Вішаю педалі на цвях. Опухлість коліна 3-й місяць так і не зійшла. Погуглив і знайшов свою болячку - Кіста Бейкера. Симптоми співпадають 100%. Причина - травма коліна в результаті падіння на велодень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Угу. Больше на сингле надо было катать. Он же для города - идеален. И для коленей - тоже ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Опухлість коліна 3-й місяць так і не зійшла. Погуглив і знайшов свою болячку - Кіста Бейкера. 

 

І навіщо лікарі вчаться по 10 років, якщо є гугл?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, ursa сказано:

Угу. Больше на сингле надо было катать. Он же для города - идеален. И для коленей - тоже ;)

 

я впав з найнера з 24 предачами:90:, до чого тут сінглспід? Після падіння я тиждень на ногу не міг стати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, SΩLΩMΩN сказано:

Вішаю педалі на цвях. Опухлість коліна 3-й місяць так і не зійшла. Погуглив і знайшов свою болячку - Кіста Бейкера. Симптоми співпадають 100%. Причина - травма коліна в результаті падіння на велодень.

Друже не жартуй з цим. йди до лікаря травматолога, потім на узд і рентген.
Кіста Бейкера то не болячка. а банальна рідина в коліні. Мені кожен другий травматолог ортопед говорив за цю кісту. А по факту, розрізали і ніфіга нема...
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

45 хвилин тому, difoto сказано:

І навіщо лікарі вчаться по 10 років, якщо є гугл?

 

Гугль не допоможе оперувати пацієнта. А без теорії, яку лікарі вчать по 10 років не кожен пацієнт ляже під скальпель хірурга.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Dima4s , навіщо ж ти @SΩLΩMΩNа відправляєш до травматолога, якщо

6 минут назад, Dima4s сказал:

кожен другий травматолог ортопед говорив за цю кісту. А по факту, розрізали і ніфіга нема...

???:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, Dima4s сказано:

А по факту, розрізали і ніфіга нема...

 

Ну але коліно ззаду було опухшим?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, Юріч сказано:

@Dima4s , навіщо ж ти @SΩLΩMΩNа відправляєш до травматолога, якщо

???:)

а куда діватись? вони в нас звичайно "ще ті кадри" та це краще ніж гугл)

 

5 хвилин тому, SΩLΩMΩN сказано:

 

Ну але коліно ззаду було опухшим?

так,я присісти не міг. це був шалений біль...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 минут назад, SΩLΩMΩN сказал:

 

я впав з найнера з 24 предачами:90:, до чого тут сінглспід? Після падіння я тиждень на ногу не міг стати.

 

Вас миллион под одним ником пишет?

Соседняя тема про сингл-спид.

 

"за день 25 км. на роботу і додому.

Вчора накатав на сінглі по місту 35 км. Хоча на міст на 33-му з Перемоги було важкувато але я навіть не встав з сідла інші підйоми взагалі норм. З вчорашнього маршруту в Луцьку з 35 км. тільки 5 підйомчиків було. Зірки стоять 46/18. Фрівіл, фікс не ставлю бо спробував і зрозумів, що в мене не виходить на ньому їздити."

 

 

Не долечился и сел ломать ногу дальше? Может, причина вообще не в падении? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, ursa сказано:

Не долечился и сел ломать ногу дальше? Может, причина вообще не в падении? ;)

 

Трохи заплутано вийшло. Постараю роз"яснити.

В мене 2 ровера. 1 найнер 24 передачі, інший Старт-шоссе 1979 р. народження. В осоновному вже 2-й рік катаю на стар-шоссе використовуючи 1 передачу (мінімальна стокову). Оскільки користувався 1 передачею вирішив цього року переобладнати його на сінглспід. На велодень поїхав найнером, тому що врахував невелику швидкість з якою буде рухатись колона. І перед самим пробігом боляче впав, про що написав в цій темі. Ні, балда, щоб поїхати додому я ще дав навантаження на коліна після велодня :facepalm: В темі про сінглспід торкнулися питання колін. От я і згадав про своє проблемне коліно. Загуглив, по  і побачив, що по симптомам підходить під кісту Бейкера. Ззаду коліна припухлість, при присіданні відчуваю дискомфорт, такий ніби ззаду коліна між гомілкою і стегном щось стороннє по розмірам з мініпальчикову батарейку. Недолікувався, згідний. Думав так як і в дитинстві подряпав колінка і все заживе.

Фух, вроді все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Я б пішов би вже давно, але як згадаю про цих лікарів, черги, відпрошування з роботи ... Блін.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 9/5/2016 at 13:27, SΩLΩMΩN сказал:

Я б пішов би вже давно, але як згадаю про цих лікарів, черги, відпрошування з роботи ... Блін.

 

та ну не ходи до лікарів, нафіг треба 

подумаєш всього то зав'язати шнурки буде проблемно бо нагнутись боляче 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю, після того, як він прочитає це тричі, то точно не піде.. Черги, треба відпрошуватись.. а ті лікарі взагалі звірі..)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вмовили, до лікаря схожу. Але поки стараюсь не навантажувати коліно + народні засоби.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...