Перейти до змісту

Больно впав


Єретик

Рекомендовані повідомлення

53 хвилин тому, SΩLΩMΩN сказано:

якщо чесно, не очікував такої підтримки бордівців, у плані апу теми. Ну, що ж, дякую і на тому :)

 

І що вам з того ап-у? Ще не всі побачили і посміялись? Кіна не буде :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 92
  • Створено
  • Остання відповідь
8 хвилин тому, odna сказано:

 Ще не всі побачили і посміялись?

 

Куди котиться світ? І це насправді всім смішно коли комусь больно?

 

П.С.  ап домоможе знайти ту людину, заради якої я створив тему. Смішно це комусь чи дивно з цього, я цим особливо не переймаюсь. Я тут не сподівався отримати доброго слова навіть, якби і вмер. У мене своя мета.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, SΩLΩMΩN сказано:

Я все зробив для того, щоб ніхто не постарждав. Всі лишились здорові і неушкоджені, крім мене і мого байка.

Вон воно шо! ТС просто чекав, щоб про нього написали в рубриці "Герої посеред нас!",  а всюди  - невдячна тиша... ;)

 

@SΩLΩMΩN смішний же ти цією темою :) Без образ :)

Я бачу лише одну причину - надлишок вільного часу ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мелькартивний інтерес мене не цікавить. Та й деталі я розказав, бо мені вже почали вішати історії незнаю звідки надумані. Якщо ви не бачите причин, чому я відкрив тему, то перечитайте перший пост.

 

26 хвилин тому, jack74 сказано:

а всюди  - невдячна тиша...

 

тиша гуде вже 3-тю сторінку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 годин тому, odna сказано:

 

відео історичного падіння себе коханого? 

 

Це питання до селферів. Я не люблю фотографуватись і зніматись на відео. Питання чому створена тема розкрито в першому пості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 часов назад, SΩLΩMΩN сказал:

Мелькартивний інтерес мене не цікавить.

Який-який не цікавить? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Капец, які нафіг аналізи??? Якщо в першому повідомленні ще була інтрига, то згодом, пояснивши справжню причину падіння (маленька дівчинка і немаленька швидкість велосипедиста, як для пішоходної зони, а саме 4 м/с), все стає ясно, як білий день. Нєфіг їздити з такою швидкістю де люди ходять, взяв вєл в руки і повів, або об'їхав пішоходну зону паралельними вулицями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@SΩLΩMΩN  піди здай аналізи в http://www.synevo.ua/uk/component/synevo/center/323?Itemid=214

все зразу стане ясно, сам толком без спеціалістів не проаналізуєш :D:D:D

 

П.С.: ТС нє в сєбеє - 500%, в грубшій формі писати не наважуюсь, а то знов бан-грубіян і т.п. (а руки аж сверблять B)).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, Alexander Lucky:) сказано:

Якщо в першому повідомленні ще була інтрига, то згодом, пояснивши справжню причину падіння (маленька дівчинка і немаленька швидкість велосипедиста, як для пішоходної зони, а саме 4 м/с), все стає ясно як білий день.

 

Хіба була інтрига? Тут після першого посту одразу ж була купа коментів, які ніби-то пояснюють як і чому я впав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, veter сказано:

ТС нє в сєбеє - 500%, грубше писати не наважуюсь, а то знов бан-грубіян і т.п.

 

Помоєму, на Борді тих хто "нє в сєбеє" банять. Мене, на відміну від декого, поки не банили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, SΩLΩMΩN сказано:

 

Помоєму, на Борді тих хто "нє в сєбеє" банять. Мене, на відміну від декого, поки не банили.

Молодець!

 

А про аналізи я не жартував ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, veter сказано:

 

Шановний ви би з правилами ознайомились, а то вас знову забанять.

 

IV. Запрещается

Создавать темы, содержащие любую рекламную, антирекламную или коммерческую информацию, а также ссылки на сайты с целью повышения их посещаемости.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минуты назад, SΩLΩMΩN сказал:

 

Хіба була інтрига? Тут після першого посту одразу ж була купа коментів, які ніби-то пояснюють як і чому я впав.

 

Об'ясняю на пальцях. Після першого посту нічого не було зрозуміло. Судячи з твоїх слів, можна було що хоч нафантазувати, впритул до втручання сил зверху або інопланетян. Тому і були спочатку різнопланові коментарі з нахилом до гумору. Ти ж не сказав зразу про дівчинку. Тобто картинка була незавершеною і кожен завершував її на свій смак. А про прохання відео - ну це взагалі не сюди. Цікавить тебе відео - сходи на те місце, подивись чи є там камери, позаходь по сусіднім магазинам, попитай на місці...хоча там тебе постфактум також сприймуть дивакуватим... тут хоч не бачать тебе, а там тобі прийдеться цю хню в очі говорити)).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, SΩLΩMΩN сказано:

 

Шановний ви би з правилами ознайомились, а то вас знову забанять.

 

IV. Запрещается

Создавать темы, содержащие любую рекламную, антирекламную или коммерческую информацию, а также ссылки на сайты с целью повышения их посещаемости.

Це не реклама, а спосіб вирішити твою проблему. Епічєскій таваріщь, я йому реальну пораду для допомоги в складній життєвій ситуації, а він мене лякає :D Беспєрдєл :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

54 хвилин тому, veter сказано:

Це не реклама, а спосіб вирішити твою проблему. Епічєскій таваріщь, я йому реальну пораду для допомоги в складній життєвій ситуації

 

Дякую за пораду. В Сінево був, аналізи показали, що проблем немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, romanc сказано:

А что показала расшифровка показаний черного ящика?

 

Хіба це можливо розшифрувати?

754504263939677.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 хвилин тому, romanc сказано:

Был в шлеме и перчатках?

 

Був в шоломі, але без рукавичок.

 

42 хвилин тому, romanc сказано:

Теперь с GoPro-шкой будешь катать? Бери с жпс, чтоб скорость записывал...

 

та-да, я раніше не розумів, навіщо воно потрібно, крім того, щоб любуватись на себе? Тепер побачив практичну сторону. На дорозі може, що завгодно статись. Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, vaz75 сказано:

Це що, мізки?

 

Це позорний діагноз російського ВПК - чорна скринька СУ-24.

 

original.jpg

 

original.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...