Перейти до змісту

Больно впав


Єретик

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 92
  • Створено
  • Остання відповідь
1 година тому, Alexander Lucky:) сказано:

Якщо по темі, я спочатку зрозумів, що Соломон їхав в колоні по Лесі Українки, в Велодень.

 

так це був велодень, колона по Лесі Українки не їхала.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 хвилин тому, vetalforever сказано:

Я теж не до кінця зрозумів, чого впав.

 

Всю історію розказувати поки не буду. Але падіння було зумовлене різким гальмуванням.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оскільки знайшлось багато співчуваючих людей, які широ висловлюють мені підтримку, розкажу про наслідки падіння: забій коліна, гематоми на стегнах, пошкрябаний велокомп"ютер, руль і перемикач. Ну а тим кому смішно, скажу, якщо вам буде больно, не забувайте, що ви писали, що це смішно.:P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, SΩLΩMΩN сказал:

прохання до тих в кого є відео, поділитись зі мною. Думка "порадників" і "шокованих" мене не цікавить.

дивно, думка всяких пришибєїв прогнозистів, магів та чаклунів тебе цікавить, а порадників ні. Хоча розумію, прочитав чергове 146% *прєдсказаніє* , але тут щось пішло не так, конгнітивний диссонанс і всьо такоє

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

дивно, думка всяких пришибєїв прогнозистів, магів та чаклунів тебе цікавить, а порадників ні. Хоча розумію, прочитав чергове 146% *прєдсказаніє* , але тут щось пішло не так, конгнітивний диссонанс і всьо такоє

да

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, SΩLΩMΩN сказано:

 

Всю історію розказувати поки не буду. Але падіння було зумовлене різким гальмуванням.

ну, якщо ти знаєш сам, що в впав через різке гальмування, то враховуючи, що ти летів через руль, то гальмувало переднє колесо. Я - кеп?! ))

 

Якщо гальмувало колесо, то тут варіантів два, перший сам - дурак, що путаєш педалі тормозні ручки, або

друге, в тебе технічно несправний велосипед, який самовільно блокує колесо. тоді розбирайся з технічним станом вела із залученням механіка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та-да, версій є багато однак відео або  хоча б фото усе б прояснило.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, SΩLΩMΩN сказал:

Ну а тим кому смішно, скажу, якщо вам буде больно, не забувайте, що ви писали, що це смішно.:P

Всі, хто катають на вєліках падали, і не один раз. Просто ніхто не біжить про це скиглити на форуми. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, Savage сказано:

Просто ніхто не біжить про це скиглити на форуми. 

 

а хто скиглить? чи може когось звинувачує у своєму падінні? Чи може все-таки хтось шукає очевидців?

П.С. скиглення все-таки помітив в деяких постах цієї теми, але ці пости не мої.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

43 минуты назад, SΩLΩMΩN сказал:

Чи може все-таки хтось шукає очевидців?

Не здивуюся, якщо з таким підходом ти завтра створиш тему "Шукаю очевидців того, як я сходив посрати. Треба проаналізувати деякі моменти". :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Savage сказано:

Не здивуюся, якщо з таким підходом ти завтра створиш тему "Шукаю очевидців того, як я сходив посрати. Треба проаналізувати деякі моменти". :)

 

як на мене, то пошук матеріалів по ДТП - це справа нормальна. А от ваші думки про те як хтось справляє нужду, це щось ненормальне і аморальне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто якщо впав сам з велосипеда то це вже ДТП ? Поділишся назвою того що ти куриш ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так як пишеш так і розумієм.. Ладно, забий.. не буду більше турбувати твоє самолюбство..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Смішна тема, звичайно, але тут є певна закономірність. Відео автору точно не поможе. Проблема описується двома словами - бруківка зло (для двоколісних). Тим більш, коли нетверезий, або ж руко-ного-жоп. 

Колись сміялася з поляків. Вони вже тоді набудували велодоріжок багато. Та ось їм вже того було мало. Вони вимагали викладати велодоріжки з безшовної бруківки, або з асфальтобетону. От, думала, баловані ті поляки. Але проїхала раз новою доріжкою по Молоді і відчула де який легкий дискомфорт. Їхала ж своїм диваном. Подумала, як же шосерам і фіксерам по ній їдеться? Шви повздожні і досить глибоки. Навіть мої широкі колеса водить і кидає злегка в боки. Згадала, як теж кувиркнулась на Лесі Українки, абсолютно твереза. Літом колись. Як раз з під мене, буквально, втік вел і ми разом ковзили паралельно з ним, я на дупі, він рядом, там, біля Велозони на Старому, під навісом. Був мороз, але сухо. Це таки сюрпризи підкидає бруківка. А велодоріжки будуються в нас сугубо з неї і будуть будуватись.

Ще буде багато смішних тем. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 хвилин тому, odna сказано:

Тим більш, коли нетверезий, або ж руко-ного-жоп. 

Еееее, тут більшість населення борди ного-жопи :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 хвилин тому, odna сказано:

Відео автору точно не поможе. Проблема описується двома словами - бруківка зло (для двоколісних).

 

Допоможе. Мені потрібно для аналізу подій. Там ще багато чого не зрозуміло для мене. Причина падіння - різке гальмування, а не бруківка. Причина різкого гальмування маленька дівчинка, що різко відбігла від мами, до бабусі, яка просила милостиню. Мабуть хотіла дати подачку, яку наготувала мама. Візуально, відстань між бабусею і мамою з дитиною була 2,5-3 м. От в це вікно я і хотів проїхати. Після різкого гальмування я кувиркнувся через кермо у вільному падінні.

 

П.С. Саме цікаво ніхто цій темі не знає, як і чому я впав, але звинуватили в рукожопстві. Бог вам суддя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я все зробив для того, щоб ніхто не постарждав. Всі лишились здорові і неушкоджені, крім мене і мого байка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В сусідній темі теж просили відео падіння. І всі це нормально сприйняли. В черговий раз переконуюсь, що на Борді не важливо що пишуть, а важливо хто пише.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо чесно, не очікував такої підтримки бордівців, у плані апу теми. Ну, що ж, дякую і на тому :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, SΩLΩMΩN сказано:

 

Допоможе. Мені потрібно для аналізу подій. Там ще багато чого не зрозуміло для мене. Причина падіння - різке гальмування, а не бруківка. Причина різкого гальмування маленька дівчинка, що різко відбігла від мами, до бабусі, яка просила милостиню. Мабуть хотіла дати подачку, яку наготувала мама. Візуально, відстань між бабусею і мамою з дитиною була 2,5-3 м. От в це вікно я і хотів проїхати. Після різкого гальмування я кувиркнувся через кермо у вільному падінні.

 

От що тоді незрозуміло? Для чого ціла тема? Знайти відео історичного падіння себе коханого? Причина падіння очевидна, навіть вам. Наслідки закономірні. 

Необачність під час катання пішохідною зоною > імпульсивне гальмування, ускладнене бруківкою > блокування переднього колеса > "вихід з кабіни" > больно-абідно. 

Ви ж все описали. Яки ще питання?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...