Перейти до змісту

Юркін верни гроші!


AppMark

Рекомендовані повідомлення

21 хвилин тому, yurkkkin сказано:

Не робіть з цього 'шоу' .

проблема з поверненням коштів і все. Ніхто нікого 'кидати' не збираєтся .

Яка година?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 104
  • Створено
  • Остання відповідь

Скоро можна буде з цієї теми підігнати мотивчик Дарьї Донцовій для написання нового блохбастєра :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажу так, декілька разів мене просили настроїти айфони, з айклаудом що коли десь в лісі по сінці продвігався, щоб знайти можна було. Такі настпойки я робив швидко й ставив паролі свої, далі давав власнику айфона й наголошував щоб він їх не проіпав, проходить час людина викидає папірець, і біжить до мене,а я кажу хз, я вже не памятаю який поштовий ящик регав,благо люди заможні не сильно засмучувались,йшли купувати іншого. Але й таке має місце теж.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, MACCEN сказал:

Скажу так, декілька разів мене просили настроїти айфони, з айклаудом що коли десь в лісі по сінці продвігався, щоб знайти можна було. Такі настпойки я робив швидко й ставив паролі свої, далі давав власнику айфона й наголошував щоб він їх не проіпав, проходить час людина викидає папірець, і біжить до мене,а я кажу хз, я вже не памятаю який поштовий ящик регав,благо люди заможні не сильно засмучувались,йшли купувати іншого. Але й таке має місце теж.

Бизнесмен, бля

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Nokian сказал:

Навіть якщо є розписка про отримання грошей, то до неї ще треба акт прийому передачі (що гроші були дійсно передані)  і ще двох свідків.

Все інше для судді може не проканати дуже легко.

повний бред

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 хвилин тому, case_l сказано:

новий дедлайн вже встановлено? 

в ПП написали або сьогодні, або завтра до 16,00

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гроші повернули о 16.01 до мене подзвонили з сервісу ( icloud )пояснили, що гроші затримав не ВІН(юркін), а сервіс на якому мав бути розбокований iPhone, претензій до Юркіна немає, всім дякую тему можна закривати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гроші повернули о 16.01 до мене подзвонили з сервісу ( icloud )пояснили, що гроші затримав не ВІН(юркін), а сервіс на якому мав бути розбокований iPhone, претензій до Юркіна немає, всім дякую тему можна закривати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, AppMark сказано:

Гроші повернули о 16.01 до мене подзвонили з сервісу ( icloud )пояснили, що гроші затримав не ВІН(юркін), а сервіс на якому мав бути розбокований iPhone, претензій до Юркіна немає, всім дякую тему можна закривати.

Сервіс таку послугу надає? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, case_l сказано:

Сервіс таку послугу надає? 

Чесно я не вкурсі до мене набрав чоловік росказав ситуацію, гроші повернулись саме головне все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юркін попросив друга, щоб той подзвонив і вибачився від імені сервіса: Юркін авторитет відновлено...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

15 хвилин тому, vaz75 сказано:

Юркін попросив друга, щоб той подзвонив і вибачився від імені сервіса

Не думаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, veter сказано:

А номер сервісу зберігся? Може коли пригодиться :D

 

0973267264

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хороший сервіс - дзвонить, вибачається за свого посередника, по неділях працює :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Demeter сказано:

Хороший сервіс - дзвонить, вибачається за свого посередника, по неділях працює :D

АХ да.... офіційні сервіси по неділях не працюють... вибачте я забув.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як же заява в поліцію? Ні в чому не винного Юркіна можуть тепер посадити до в'язниці! 

Хто йому передачки носитиме, АппМарк, сервіс, інші посередники?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...