Перейти до змісту

Юркін верни гроші!


AppMark

Рекомендовані повідомлення

2 годин тому, alexvvv сказано:

А Ви чим заробляєте?

Запрошую подивитись в Юванті, кожен день , крім понеділка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 104
  • Створено
  • Остання відповідь

Нарешті до ТС , іще декого дійде - Безплатний сир буває тільки в мишоловці. Дешевий айфон буває тільки проблемний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Nokian сказал:

 

Нарешті до ТС , іще декого дійде - Безплатний сир буває тільки в мишоловці. Дешевий айфон буває тільки проблемний.

 

До чого тут сир і мишоловки. Мова йде про купівлю послуги, яка не була виконана і гроші за яку виконавець не повертає вже досить довгий переіод часу (хоча як я розумію обіцяв повернути на протязі двох діб).

І людина ця  зареєстрована на борді не один рік.

Моя думка така. Бізнес є бізнес. Даєш гарантії - виконуй. Якщо не можеш виконати - не обіцяй. Один такий привід і ти вже не супер спеціаліст, а простий балабол.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, youman91 сказано:

До чого тут сир і мишоловки. Мова йде про купівлю послуги, яка не була виконана і гроші за яку виконавець не повертає вже досить довгий переіод часу (хоча як я розумію обіцяв повернути на протязі двох діб).

І людина ця  зареєстрована на борді не один рік.

Моя думка така. Бізнес є бізнес. Даєш гарантії - виконуй. Якщо не можеш виконати - не обіцяй. Один такий привід і ти вже не супер спеціаліст, а простий балабол.

Так я звами згідний, мова іде не про баригів, а про повернення грошей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, AppMark сказал:

Заява в Поліцію написана до ЮРКІНА дзвонив слідчий, але він поставив всі номери на переадресацію.

 

Ви знаэте його ПІБ? Чи заява написана на бордівський нік з айпі адресою?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, yuraa сказано:

 

Ви знаэте його ПІБ? Чи заява написана на бордівський нік з айпі адресою?

ВАС заява хвилює чи те щоб він гроші вернув? Переписка, запис розмови, квитанції про оплату, все це додано до заяви.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минуты назад, AppMark сказал:

ВАС заява хвилює чи те щоб він гроші вернув? Переписка, запис розмови, квитанції про оплату, все це додано до заяви.

Просто цікаво, яким чином ви переводили/передавали кошти? Якщо на карту, то повинні знати як мінімум його ПІБ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, AppMark сказано:

Ви рахуєте, що він правильно зробив? Що не вертає не ЙОГО кошти?

455555555.jpg

а чого тоді ...

 

On 17.05.2016 at 13:02, AppMark сказано:

 Винен 2467 грн

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 хвилин тому, Demeter сказано:

а чого тоді ...

 

 

крім айклауду є ще розблокування від оператора), мало того що я хотів допомогти розблокувати айклауд, то ще друг поросив запитати чи Юркін не розблоковує оператора щоб тел. став наверлоком, ось і сума 2467 ВЗАГАЛЬНОМУ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 19.05.2016 at 10:52, yurkkkin сказано:

До 21.05 включно 

останній день, щоб ти себе виправдав і свою  репутацію, але за 100 баксі, і репутація за 9 років накручана, НЕ репутація, правда???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, AppMark сказал:

останній день, щоб ти себе виправдав і свою  репутацію, але за 100 баксі, і репутація за 9 років накручана, НЕ репутація, правда???

репутації вже нема, незалежно від того, поверне він гроші чи ні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минуты назад, MANJAK11 сказал:

репутації вже нема, незалежно від того, поверне він гроші чи ні

Ну от навіщо ти це сказав. Тепер не поверне. Який сенс: репутації немаає, діло вже ш'ють...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, vaz75 сказано:

Ну от навіщо ти це сказав. Тепер не поверне. Який сенс: репутації немаає, діло вже ш'ють...

да да я про це саме подумав:) поліція найде, або якщо вже геть глухо, буде шукати знайомий для якого  розблоковувався айклауд, для нього це не буде проблемою, просто навіщо торбувати людей, поки чекаємо до 23.59 у Юркіна є час.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочете розкажу, чого не проканає шахрайство? 

Шахрайство передбачає злий умисл при заволодінні кошгтами. А якшо Юркін слідчому покаже шо Ваші кошти він передав далі по цепочці, як тут уже казали, то шахрайства не буде. Ви заплатили йому, він заплатив ше клмусь... ПОвернуть йому - поверне вам. То цивільно-правові... А будете шукати інші шляхи вирішення - знайдете лише геморой на власне сідаліщє, я то вже колись проходив, не раджу ) Ситцація неприємна, да, але мо все ж варто просто почекати, охолонути всім? Щоб не наробити дурниць зопалу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Злий "умисел" - це пику комусь натовкти. А тут суто "цивільні" стосунки. 

Хоча, з точки зору компанії Епл, обоє учасників - "злочинці" :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіть якщо є розписка про отримання грошей, то до неї ще треба акт прийому передачі (що гроші були дійсно передані)  і ще двох свідків.

Все інше для судді може не проканати дуже легко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яка заява, яка поліція? Я вас умоляю.

Он в мене відкрита справа про шахрайство з доказами і виграним цивільно-правовим судом вже скоро рік колотиться. А зловмисник спокійно ходить по Луцьку.

Нічого тому Юркіну не буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, vaz75 сказано:

 

Нічого тому Юркіну не буде.

звісно не буде бо у нього тел на переадресації;) Порадував Юркіна), мо він собі думає :-100  баксів заробив, нічого мені не   буде, репутація фуфло... зато гроші є) ну нічо нічо.. земля кругла, пошуки не припиняться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

АппМарк, я тебе прошу, не пиши тут погроз, бо потім то всьо проти тебе і виллється, якшо чувак ненароком впаде і руку зламає ) Повір, я з нашою судочинною системою стикався наааабагато тісніше ніж більшість із тут присутніх. По факту - то цивільно-правові відносини. Ти не докажеш шахрайства. Всякі закидони типу - договір усний - підітрись ним, суди навіть розписки нах посилають, бо її мона написати з пальцями в дверях... Ламання рук і ніг вже не діє, бо грошей не побачиш, хіба моральне задоволення отримаєш, якшо не найдуть потім...

Моя порада - обом видихнути і спокійно розрулити ситуацію. Бо якшо взяти в загальному, то в тебе взагалі жодного документа про то шо ти йому за шось платив. ВИ оба - лише ніки в інтернеті )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не робіть з цього 'шоу' .

проблема з поверненням коштів і все. Ніхто нікого 'кидати' не збираєтся .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 хвилин тому, mix_forever сказано:

 Ламання рук і ніг вже не діє, бо грошей не побачиш, хіба моральне задоволення отримаєш, якшо не найдуть потім...

це вже буде залежати від того хто гроші давав... Це не до мене!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...