Перейти до змісту

Юркін верни гроші!


AppMark

Рекомендовані повідомлення

55 хвилин тому, AppMark сказано:

 айклауд заблокувала старша людина яка у цьому ніхіра не розуміє

да...а.аа.......  а    ви шановний  хоч розумієте за те що пишете?  процедуру створення самого облікового запису iCloug знаєте ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 104
  • Створено
  • Остання відповідь
1 час назад, AppMark сказал:

Айфон з документами з коробкою, імей і модель збігаються, айклауд заблокувала старша людина яка у цьому ніхіра не розуміє.  І я блін як добра фєя згадав що бачив на борді оголошення з розблокуванням, і на тобі допоміг людині! :(

 

Не хочу вступаться за того кто Вам предложил эту услугу, а если точнее то нашли его Вы! Но чтобы Вас чуть чуть успокоить - могу пояснить процедуру снятия iCloud. 

Эта процедура - лотерея ! Но бабки возвращают в 99%. Просто Вас плохо информировали :) это может затянуться на полтора месяца, а именно:

1. Вы дали деньги "решале1" 

2. Проходит день - два - "решала1" - переводит их "решале2" - проходит день- три - бабки идут "решале3"

и в зависимости от мелкости первого звена, решал может быть пять или семь :)

3. Начинается процедура снятия блокировки, которая даёт шанс 50/50 :)

4. Возврат денег будет в обратной последовательности , причём если одно из ЗВЕНЬЕВ ЗАБУХАЛО или свалилось на Канары ( а при этих деньгах и этой схеме это реально) то ВОЗВРАТ БАБЛА отодвигается ещё дальше :)

 

Так что разблокировать краденое ( даже ели оно не краденое , а по халатности купленное у воров, или как Вы утверждаете забыл!!!! ) ЭТО - РИСК. 

 

К сведению: Если у Вас есть все документы и ОБЯЗАТЕЛЬНО ЧЕК (а он именной как правило) , ( думаю у Вас его нет) ... То Apple разлочит аккаунт БЕСПЛАТНО!!!!!

 

 

Удачи в решении вопроса. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені всеодно скільком рішалам ті гроші переходять, цей рішало в кого я хотів розблокувати не ВИРІШИВ це питання, і почав мені росказувати свої історії, то гроші прийшли то не прийшли фіг поймеш, а в суботу я даю 100000% ЩО ГРОШЕЙ НЕ БУДЕ...  будуть гроші заберу заяву.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Savoy сказано:

да...а.аа.......  а    ви шановний  хоч розумієте за те що пишете?  процедуру створення самого облікового запису iCloug знаєте ?

Поясню.

Телефон мого знайомого, йому створив обліковий запис син, щоб Батько міг завантажувати програми з App Store. Пізніше через малий період часу, знайшовся розумник який розповів Батькові,що є така функція, що якщо Ви,загубите телефон можете його знайти за допомогою облікового запису айклауд. Батько погодився,поставив айклауд, користувався телефоном ще пару років. Йому вискочило оновлення ПО він обновив версію прошивки, і телефон вісить на активації. Пароль не пам’ятає. Ось така ситуація.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, AppMark сказано:

Мені всеодно скільком рішалам ті гроші переходять, цей рішало в кого я хотів розблокувати не ВИРІШИВ це питання,

От! і це правильно,підтримую повністю ТСа!!!якого хєра АппМарк повинен думати,щодо чого? бабкі заплатив фсьо!!! питання має бути закрито! якщо ні,навіть не будь ласкавий,  а мусиш! повернути гроші як і домовлялися!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, yura-patriot сказано:

От! і це правильно,підтримую повністтю ТСа!!!якого хєра АппМарк повинен думати,щодо чого? бабкі заплатив фсьо!!! питання має бути закрито! якщо ні,навіть не будь ласкавий,  а мусиш! повернути гроші як і домовлялися!

+5

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так а какие сроки вы оговаривали??????? Данный вопрос решается минимум 3 - 5 недель + время на возврат :) Если Вам пообещали за неделю .......... Я бы даже 1 доллар не заплатил .. Вы всем доверяете ????

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, DarkMonk сказано:

Так а какие сроки вы оговаривали??????? Данный вопрос решается минимум 3 - 5 недель + время на возврат :) Если Вам пообещали за неделю .......... Я бы даже 1 доллар не заплатил .. Вы всем доверяете ????

 

Для виводу грошей 48 годин, з 9 травня, до сьогоднішнього дня виводяться, а розблокування мало бути до 2 тижнів.

1.jpg

Безымянный.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інтірєсно. А у вашому всесвіті методик відновлення паролю ще не винайшли?

Замість того, щоб направити людину до спеціаліста, котрий розуміє, як працюють сучасні технології (хоча, який це спеціаліст? просто людина з >1 звивиною в голові), ви запропонували їй попрощатись з сотнею баксів?

 

Чи апарат все-таки лівуватий?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 минут назад, Yuraul сказал:

Чи апарат все-таки лівуватий?

Ти ще сумніваєшся?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бльо...

Спочатку жлобство на "переплатити сотню-другу" щоб купити відносно безпроблемний апарат тут. А потім витрачають ту ж сотню і купу нервів на якісь тєлодвіженія.

А яка релігія (окрім яблукопоклонства) заборонила купити тут людського флагмана (за ті ж гроші) і не мати НІЯКИХ проблем ?

 

Люди самі собі створюють зайві проблеми...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікава тема. Битва посередників :) (думаю ні для кого не секрет що Апмарк теж посередник на ринку яблодрочерів). Цікаво скільки % він взяв собі цей анлок.

На мою думку, Юркін - ненадійний. Сказав - зроби. Не впевнений - не обіцяй (ну або обіцяй але з ремаркою "але якщо раптом в мене буде багато роботи з 7 до 23ої години то гроші можуть повертатись довше" :) ).

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, AppMark сказано:

щоб Батько міг завантажувати програми з App Store

... це для людини яка користується цим апаратом  тільки " як звонілка"?

 

12 годин тому, AppMark сказано:

йому створив обліковий запис син

шукайте сина батька - він вирішить Ваші проблеми !

 

P/S  і на кінець   -  купуйте " безпроблемні" і буде вам щастя

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, Demeter said:

Битва посередників

 

Битва бастардів :D 

Залишилось вияснити, хто з них більший Рамсі Болтон

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шота я ніпонял,  коли вже буде міліція, мати і побиті носи? де фінал ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Nokian сказал:

Добра фея барижничає (такі оголошення МОЖУТЬ  спонукати до крадіжки)

 

Ай да батько, ай да проказнік...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Nokian сказано:

Добра фея барижничає (такі оголошення МОЖУТЬ  спонукати до крадіжки)

 

Були у мене люди які просили знайти телефони заблоковані на найклауд, (ці телефони на половину дешевші від "чистих")тільки ті, що не висять на активації, щоб ними можна було користуватися,  ВИ читати не вмієте? нахоєра їм ті що висять на айклауді.? Я у Юркіна ще зимою питав про айклауд сам мав айфон 5 з айклаудом але без активації( користувався ним). Але тоді не рішився, не було коштів. А тут знайомий попросив, згадав про Юркіна і хотів допомогти... ДА от так я безоплатно барижнячу. Я не вкурсі може ви і ЗАРОБЛЯЄТЕ ТІЛЬКИ НА ЗНАЙОМИХ, я так не можу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Віталька сказано:

шота я ніпонял,  коли вже буде міліція, мати і побиті носи? де фінал ?

Заява в Поліцію написана до ЮРКІНА дзвонив слідчий, але він поставив всі номери на переадресацію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 годин тому, Sandro сказано:

Занесіть щось в ломбард, зробіть повернення і закрийте тему.

Сама розумна думка за весь період теми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 годин тому, Sandro сказано:

Занесіть щось в ломбард, зробіть повернення і закрийте тему.

Сама розумна думка за весь період теми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мля....вже голова кругом від того Дункана Маклауда.. коли вже його завалять))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...