Перейти до змісту

Чому не можна виправдовуватися?


Рекомендовані повідомлення

1 час назад, AID сказал:

 

 

навіть створивши цю тему ТС чекає виправдань від присутніх тут чоловіків називаючи це "намагаюсь порозмислити на тему,розгортаючи її"

Ой,насмішили:D 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 59
  • Створено
  • Остання відповідь
16 хвилин тому, Алина Радужная сказано:

Ой,насмішили:D 

 

завдяки цій темі і посмієтесь, і акк прокачаєте :)

не розкажете нам хто відмовився виправдовуватись (чи пояснювати) перед вами? і за що? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Алина Радужная сказал:

Ну,я би це скоріше назвала не заявою і претензією жінки, а констатацією факту, що пропала горілка, тому на мою думку, тут ні виправдовуватися, ні вносити ясність не потрібно. Це звичайний діалог. Потреба у виправдовуваннях виникає,коли є якась претензія або заява з чиєїсь сторони. Ми розглядаємо саме в цьому контексті різницю між виправданнями і внесеннями ясності

Це якраз демократичний момент з елементами внесення ясності, коли дружина ніби й підозрює чоловіка, але залишає шляхи для відступу, бо вона не завжди може бути правою, а от коли йде впевнене звинувачення в чомусь, то коли воно справедливе, то це один момент, а от коли не справедливе, то дружині мало не покажется

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виправдовування може мати місце тільки тоді,коли тебе в чомусь звинувачують,чого ти не робив і готові вислухати.

  Приклад №1:

- Де ти був з 9-ї до 11-ї?

- В колєжанки з роботи,

- А що ти там робив?

- Та в неї чоловік в аварію потрапив,я допомагав їй його з лікарні привезти і спеціальне ліжко облаштувати для нього.

- Ну,хоч би попередив.Їсти будеш?

 

Приклад №2:

- Де ти був з 9-ї до 11-ї?

- В колєжанки з роботи,

-Козел.

Далі все,що будете бекати і мекати не матиме жодного змісту,бо це якраз буде з опери "виправдовуєшся-значить винен!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На мою думку все банальніше: 

Виправдовуватися - намагатися переконати іншу сторону в своїй "невинуватості", "правоті". Основна ціль щоб тобі повірили. 

Внести ясність   - логічно розкласти по "поличкам"  якийсь факт чи твердження.  

 

При цьому виправдовуючись можна вносити ясність в ряд своїх тверджень. А можна придумувати, підтасовувати факти і тд. 

Основна мета виправдання - переконати людину! 

Основна мета внести ясність - пояснити людині хід твоїх думок! 

 

 

 

По темі: виправдовуються перед людьми думка або відношення яких до тебе мають вагу. Якщо перед Вами виправдовуються значить людина хоче щоб Ви їй повірили.

Якщо ставлять перед фактом, не намагаючись переконати, або "вносять ясність" знайте Вам розказали свою позицію і плювати хотіли на Ваше її бачення :)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наче б то все залежить від жінки.

В першому випадку вона поцікавилась  ,, що чоловік там робив,,(значить мудра типу)

В другому відразу припечатала.(Нарвана дурепа)

Насправді якби чоловік просто інакше побудував би речення , на перше місце поставив би не ДЕ він був, а ЩО І ЧОМУ , і тільки потм ДЕ-то приклад номер 2 не відбувся б.

 Правильно висловлюйте думки і ви уникнете 90% непорозуміннь. Це сказав математик Декарт.

На жаль в наших школах цьому не вчать.

І навіть радянське гасло ,,Ніщо не коштує так дешево, і не обходиться потім так дорого як ....,,?   сьогодні ніде не зустрінеш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, zaHARE сказал:

Виправдовування може мати місце тільки тоді,коли тебе в чомусь звинувачують,чого ти не робив і готові вислухати.

  Приклад №1:

- Де ти був з 9-ї до 11-ї?

- В колєжанки з роботи,

- А що ти там робив?

- Та в неї чоловік в аварію потрапив,я допомагав їй його з лікарні привезти і спеціальне ліжко облаштувати для нього.

- Ну,хоч би попередив.Їсти будеш?

 

Приклад №2:

- Де ти був з 9-ї до 11-ї?

- В колєжанки з роботи,

-Козел.

Далі все,що будете бекати і мекати не матиме жодного змісту,бо це якраз буде з опери "виправдовуєшся-значить винен!"

Гарні приклади!Тобто виправдовуватися все- таки можна і корисно, але тільки перед тими,хто тебе потім за те виправдання не буде   пиляти . В такому випадку виправдання тільки зближують людей і збільшується рівень довіри між ними

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Nokian сказал:

Наче б то все за

Насправді якби чоловік просто інакше побудував би речення , на перше місце поставив би не ДЕ він був, а ЩО І ЧОМУ , і тільки потм ДЕ-то приклад номер 2 не відбувся б.

 Правильно висловлюйте думки і ви уникнете 90% непорозуміннь. Це сказав математик Декарт.

На жаль в наших школах цьому не вчать.

.

Супер!:rolleyes:Ще один висновок!Іноді правильно зформулювавши речення при розмові з важливою людиною ,можна взагалі уникнути виправдань і всього що може послідувати згодом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну то й добре – пішли вже пити ту пляшку горілки, що вкрав в жінки MANJAK11 ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 минут назад, Shkoder сказал:

ну то й добре – пішли вже пити ту пляшку горілки, що вкрав в жінки MANJAK11 ))

kot_ispuganno_vyglyadyvaet.gif?extra=9Or

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, zaHARE сказал:

Виправдовування може мати місце тільки тоді,коли тебе в чомусь звинувачують,чого ти не робив і готові вислухати.

  Приклад №1:

- Де ти був з 9-ї до 11-ї?

- В колєжанки з роботи,

- А що ти там робив?

- Та в неї чоловік в аварію потрапив,я допомагав їй його з лікарні привезти і спеціальне ліжко облаштувати для нього.

- Ну,хоч би попередив.Їсти будеш?

 

Приклад №2:

- Де ти був з 9-ї до 11-ї?

- В колєжанки з роботи,

-Козел.

Далі все,що будете бекати і мекати не матиме жодного змісту,бо це якраз буде з опери "виправдовуєшся-значить винен!"

До прикладу номер 1. Намагаюсь в таких випадках не виправдовуватись. Якого х..ра? Не було - значить був зайнятий!! Чоловік ПОВИНЕН бути зайнятий, у нього ЗАВЖДИ є купа справ, які жінкам (ооо, ЖІНКАМ!!) здаються нікчемними, непотрібними і беззмістовними. І нічого, якщо потім вона буде пиляти, що щось десь не зроблено. З яким би ти чистим серцем щось не робив, суть докорів/пилянь яснА - ти нікчема, виправдовуватись мусиш!! 

Інакше - для чого вони, ці ідіотські питання..? Я ж не запитую дружину (принципово), що вона сьогодні робила з 14.00 до 18.00? Тому що знаю, що це мені просто нецікаво. Сплєтні, слухи, видумки - у мене немає більше справ, ніж витрачати свій час на обсмоктування подробиць чужого життя?.. Знати, як вона сьогодні робила вечерю? Раз послухаєш, вдруге.. Далі вже ні.

П.С. Працюю в жіночому колективі з десяти жінок, таке набачився та начувся - певно, на десять років наперед вистачить. Так от, високодуховними розмовами там і не пахне. Суцільний побут - де що дають дешевше, хто перейшов на іншу роботу, ой як не хочеться працювати сьогодні й т.д., й т.д. - з тих розмов на 5ь хв, які тривають цілий день, і про які потім ніяк не можеш згадати, ніби й не було.. Щось ніби й говорили, а от про що..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, Shkoder сказал:

ну то й добре – пішли вже пити ту пляшку горілки, що вкрав в жінки MANJAK11 ))

:lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чого в нас весь час виправдовується чоловік? :lol:

Мені от цікаво, чого жінки, коли реально винні, замість того, щоб признати свою вину і попросити пробачення починають щось доводити і виправдовуватися.

 

я думаю, виправдання більше трактується як виправдання своєї провини, а не доведення своєї невинуватості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, Arden сказал:

А чого в нас весь час виправдовується чоловік? :lol:

 

в тему:

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, Arden сказал:

А чого в нас весь час виправдовується чоловік? :lol:

Мені от цікаво, чого жінки, коли реально винні, замість того, щоб признати свою вину і попросити пробачення починають щось доводити і виправдовуватися.

 

я думаю, виправдання більше трактується як виправдання своєї провини, а не доведення своєї невинуватості.

Будь ласка:

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виправдовуватись. Для мене це слово вже звучить, як пояснення. Тобто винен, але для того того то були причини.

Якщо не винен, виправдовуватись не потрібно. Просто потрібні роз'яснення. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 годин тому, Arden сказано:

чого жінки, коли реально винні, замість того, щоб признати свою вину і попросити пробачення починають щось доводити і виправдовуватися.

ні. Вони намагаються звинуватити у цьому чоловіка!  І тоді чоловік, почуваючись винним, (хз за що і чому) починає виправдовуватися, чого жінці і потрібно було.

 

11 годин тому, LSD сказано:

А королеви ж непомиляються

ага. Вони ще й не какають ..

.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 часа назад, Arden сказал:

А чого в нас весь час виправдовується чоловік? :lol:

ой, всё

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Zheny@ сказал:

ні. Вони намагаються звинуватити у цьому чоловіка!  І тоді чоловік, почуваючись винним, (хз за що і чому) починає виправдовуватися, чого жінці і потрібно було.

 

Що у вас за жінки такі? В мене такого не має.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, vaz75 сказано:

Що у вас за жінки такі?

Я ніде не сказав, що в мене така жінка :)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Zheny@ сказал:

Я ніде не сказав, що в мене така жінка :)

 

А розповів, як  начебто з життя :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, vaz75 сказано:

А розповів, як  начебто з життя :D

О! Ти мене послухай, я ще не такого розкажу! :)

Як кажуть на "реакторі"

 

 

JoyReactor - смешные картинки и другие приколы- комиксы, гиф анимация, видео, лучший интеллектуальный юмор. 2016-05-19 10-01-02.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...