Перейти до змісту

Чому не можна виправдовуватися?


Рекомендовані повідомлення

Існує думка,я б сказала,навіть, твердження, що, якщо ти виправдовуєшся, то ти винен. Хотілося би ваших думок з того приводу. Я,наприклад, "виправдання "прирівнюю до "внесення ясності". І коли переді мною виправдовуються, вважаю це проявом поваги, тобто людині не в напряг поянити, роз'яснити ситуацію і вона переживає, щоб я нічого про неї не дай бог не подумала ,а значить їй не все рівно на мене і мою думку. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 59
  • Створено
  • Остання відповідь
40 минут назад, fedir сказал:

Аліна, якшо людина виправдовується значить вона винна, це так завжи....

Ок, перед слідчим теж ,виходить, не можна виправдовуватись,адже принцип є принцип?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

типова життєва ситуація. жінка нав'язує чоловікові якусь хибну провину, щоб потім на цьому зіграти. тобто створює відчуття провини. виправдання в даному випадку – шлях до втрати ресурсів, як емоційних, так і матеріальних, бо "провину" доведеться "задобрити", а ще присутнє приниження власної гідності. розумна тактика – контрнаступ з самого початку, причепитися до тону та неповаги співрозмовника. а "вносити ясність" краще дійсно в слідчого, та й не всякого )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Алина Радужная сказано:

І коли переді мною виправдовуються, вважаю це проявом поваги, тобто людині не в напряг поянити, роз'яснити ситуацію і вона переживає, щоб я нічого про неї не дай бог не подумала ,а значить їй не все рівно на мене і мою думку. 

ти зараз перед нами виправдовуєшся?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, guest сказал:

ти зараз перед нами виправдовуєшся?

Я з тобою намагаюсь порозмислити на тему,розгортаючи її

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, Shkoder сказал:

типова життєва ситуація. жінка нав'язує чоловікові якусь хибну провину, щоб потім на цьому зіграти. тобто створює відчуття провини. виправдання в даному випадку – шлях до втрати ресурсів, як емоційних, так і матеріальних, бо "провину" доведеться "задобрити", а ще присутнє приниження власної гідності. розумна тактика – контрнаступ з самого початку, причепитися до тону та неповаги співрозмовника. а "вносити ясність" краще дійсно в слідчого, та й не всякого )

Якщо чоловік не винен,то йому краще виправдатись,але без розмазні(конкретно і по темі і об'язково однократно). Якщо він це робить,то мудра жінка(а в нас більшість жінок-мудрі),то в процесі його пояснень все зрозуміє і тема буде закрита. Якщо чоловік каже:" Я не збираюсь виправдовуватися!",то " пиши пропало"-ця тема не закрита, і може в будь-який момент взірватися проблемою. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виправдатися і внести ясність - діаметрально протилежні речі.

 

Виправдатися - це внести правду. Добитися правди (Як  в суді - виправдовують)

А от внести ясність - це коли ситуація заплутана чи якась фігня мутна, не зрозуміла. Вносять ясність. Проясняють.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, Zheny@ сказал:

Виправдатися і внести ясність - діаметрально протилежні речі.

 

 

Ти можеш навести приклади,де буде яскраво видно цю різницю?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобі клеять крадіжку мобільного телефону в салоні зв'язку. Що ти робитимеш?

Вносити ясність? Чи виправдовуватися?

 

Ще щось?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, Алина Радужная сказал:

Ти можеш навести приклади,де буде яскраво видно цю різницю?

Я можу :

Заява дружини : 

1 Десь пропала пляшка горілки - все, що буде сказано чоловіком після такої заяви  - це внесення ясності

2 Ти випив пляшку горілки - все, що буде сказано чоловіком після такої заяви - це виправдання

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

1 Десь пропала пляшка горілки

не так трошки.

"щось я не можу знайти пляшку горілки" - вона так скаже. :)

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Алина Радужная сказано:

Якщо чоловік не винен,то йому краще виправдатись,але без розмазні(конкретно і по темі і об'язково однократно)

один раз правою в щі, хватить?
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 hours ago, Алина Радужная said:

Якщо чоловік не винен,то йому краще виправдатись,але без розмазні(конкретно і по темі і об'язково однократно).

 

виправдання в такому разі ставить чоловіка на ступінь нижче, чого жінка, звісно й хоче. підлеглий? прогнувся? значить робитимеш що мені треба.  створення хибного комплексу провини – один з найбільш розповсюджених методів маніпуляції. нав'язування "виправдання" – головна частина "сценарію"

 

2 hours ago, Алина Радужная said:

Якщо він це робить,то мудра жінка(а в нас більшість жінок-мудрі),то в процесі його пояснень все зрозуміє і тема буде закрита.

 

не мудрі, а хитрі – розрізняйте будь ласка ці поняття. мудра жінка, а таких насправді дуже мало, ніколи не поставить чоловіка в ситуацію, коли йому потрібно буде виправдовуватися.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, Zheny@ сказал:

 

 

Ще щось?

По-перше, що це за тон?:huh:На мою думку, без внесення ясності не може бути і виправдання, тобто другого без першого не буває,тому не розділяю ці поняття,так як ти,з одного випливає інше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жень, ану швиденько поясни кобіті, шо то за тон такий?))))

Алінко, до п"ятниці ще далеко, рано такі теми створювати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, MANJAK11 сказал:

Я можу :

Заява дружини : 

1 Десь пропала пляшка горілки 

Ну,я би це скоріше назвала не заявою і претензією жінки, а констатацією факту, що пропала горілка, тому на мою думку, тут ні виправдовуватися, ні вносити ясність не потрібно. Це звичайний діалог. Потреба у виправдовуваннях виникає,коли є якась претензія або заява з чиєїсь сторони. Ми розглядаємо саме в цьому контексті різницю між виправданнями і внесеннями ясності

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, Алина Радужная сказано:

По-перше, що це за тон?:huh:

Це інтернет.....тут можуть і на. потрібно бути готовому до всього!

3 годин тому, MANJAK11 сказано:

Заява дружини : 

1 Десь пропала пляшка горілки

2 хвилин тому, Алина Радужная сказано:

Ну,я би це скоріше назвала не заявою і претензією жінки, а констатацією факту, що пропала горілка, тому на мою думку, тут ні виправдовуватися, ні вносити ясність не потрібно. Це звичайний діалог. Потреба у виправдовуваннях виникає,коли є якась претензія або заява з чиєїсь сторони. Ми розглядаємо саме в цьому контексті різницю між виправданнями і внесеннями ясності

 

Це пред'ява! Це зухвале звинувачення чоловіка у тому, що він "десь подів" пляшку горілки. І тут не ясність треба вносити, а реально відмазуватися, читай виправдовуватися.

А вносити ясність - це вже умова. Із багатьма пунктами, яка все повинна розставляти на свої місця ще до появи моменту виправдання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Shkoder сказал:

 

виправдання в такому разі ставить чоловіка на ступінь нижче

 

 

В яблучко!Ось де собака порилась. Але є декілька "але".Все наше життя -це суцільна маніпуляція і намагання бути вищим,ліпшим за когось. То що,тепер"в лес не ходить?":rolleyes::rolleyes::rolleyes:Ми всі з дитинства маніпулюєм батьками, потім друзями, вчителями, протилежною статтю.Хтось свідомо,хтось ні. А чи варто боятися тої маніпуляції,як більшість то робить. І чи так страшно опинитися нижче?Якщо всі такі горді будуть?Цікаве спілкування вийде)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Zheny@ сказал:

Це інтернет.....тут можуть і на. потрібно бути готовому до всього!

 

От і явний приклад виправдання,далеко не прийшлось ходити. Скажіть,і що поганого в тому,що чоловік пояснив свою поведінку. І я зовсім не вважаю його нижчим за себе. Якщо б він цього не зробив, я би його невірно зрозуміла і вважала би хамовитим:rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, mix_forever сказал:

 

Алінко, до п"ятниці ще далеко, рано такі теми створювати

До п'ятниці я б забула,що хотіла створити ту тему)Дєвіч'я пам'ять,понімаєтє.:rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, Алина Радужная сказано:

Скажіть,і що поганого в тому,що чоловік пояснив свою поведінку.

пояснити і виправдати і внести ясність - ну ви вже вкурсі!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, Алина Радужная сказано:

Якщо чоловік каже:" Я не збираюсь виправдовуватися!",то " пиши пропало"-ця тема не закрита, і може в будь-який момент взірватися проблемою. 

 

є купа справ, при вирішенні яких чоловік на питання "Чому?" може відповісти "Тому що так треба" без всяких виправдань і пояснень, і для жінки цього має бути достатньо (бо часто жінка всерівно не пойме чому чоловік прийняв таке рішення). інакше це вже є недовірою з її сторони, що грозить " в будь-який момент взірватися проблемою "

 

«В ошибках  женщины всегда виноват мужчина» - гласит  известная  восточная  мудрость.

просто треба пам'ятати, що жінка у всьому завжди буде звинувачувати чоловіка: у тому що приносить мало грошей, що довго сидить на роботі, що мало одягу, що мала шафа, що у нього не такий (телефон, автомобіль, гаманець, ...) як у чоловіка її подружки :) (не говорячи вже про помилки чоловіка) і завжди їй треба купа виправдань. не важливо як вона їх називатиме (поясненнями чи діалогом), вони будуть сприйматись саме як виправдання)

 

навіть створивши цю тему ТС чекає виправдань від присутніх тут чоловіків називаючи це "намагаюсь порозмислити на тему,розгортаючи її"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 минуты назад, Алина Радужная сказал:

До п'ятниці я б забула,що хотіла створити ту тему)Дєвіч'я пам'ять,понімаєтє.:rolleyes:

Не треба ВИПРАВДОВУВАТИСЯ, ми зрозуміли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саме слово "виправдовуватися" - багатогране. І сенс його залежить від контексту ситуації.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...