Перейти до змісту

Не встановлюються репаки


Plum

Рекомендовані повідомлення

3 хвилин тому, w1se сказано:

провірив локальні дискі на помилкі стандартним способом

не чітатль?  ніасіліл многа букафф в першому пості ?

 

4 різних ПК. Ті ж граблі!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Качалось на різних машинах. Окрім того, я певен, що репаки цілі, оскільки вилітає щоразу в ІНШИХ місцях, а також, як я писав вище, вчора на одну машину встановився fallout (правда, вилітає при запуску), а сьогодні на іншу встановився quantum break.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

було таке теж.

Мережева карта "била" файли.  Скачані на іншій машині і встановлені на цій із "битою" мережевою - працювали на ура.

особливо било архіви.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Імена юзерів і шляхи не мають кирилиці. Репаки пробував качати на різні компи і, як писав вище, переносити і ставити пробував через флешку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минуту назад, Zheny@ сказал:

не чітатль?  ніасіліл многа букафф в першому пості ?

 

4 різних ПК. Ті ж граблі!

 

то шо через це не можна описати яким чином в мене вирішилась подібна проблема?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Rock сказано:

якийсь порт в роутері глючить,осолливо який дивиться в НЕТ

Уже хотів було запропонувати підключити напряму без роутера.

А вдруг?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну блін... якби репаки були биті, то вилітали б в ОДНОМУ І ТОМУ Ж місці, так вилітають же в різних!

Але для перевірки підключив ноут напряму, без роутера, витягнув Fallout 4 і спробував встановити. Результат той самий (код помилки 7 на 7.5%). І да -- на ноуті теж Win 10 x64

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Псіханув, перевстановив на своєму компі вінду. На все ту ж Win 10 x64. Відразу після переустановки, не ставлячи ніяких оновлень, драйверів і іншого софта, запустив установку Fallout 4 (репак від xatab, який раніше вивалювався на старті установки). Вуаля, все встановилось з першої спроби. Фантастика...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 минуты назад, Plum сказал:

Псіханув, перевстановив на своєму компі вінду. На все ту ж Win 10 x64. Відразу після переустановки, не ставлячи ніяких оновлень, драйверів і іншого софта, запустив установку Fallout 4 (репак від xatab, який раніше вивалювався на старті установки). Вуаля, все встановилось з першої спроби. Фантастика...

Отже обо якась обнова криво стала на всі (і наші теж) ПК, або це такий хітровимаханий хід МС'а по боротьбі з піратсвом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, vaz75 сказано:

це такий хітровимаханий хід МС'а по боротьбі з піратсвом.

101%

Ця фішка мала бути зашита в 10-ку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну і пруф, про це мова йшла ще рік тому.

Я так розумію, що система не змогла грохнути гру - вона не дозволила її заінсталити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Ника сказано:

А другие репаки пробовали?

для тих, хто в танку, варто перечитати 1-у сторінку обговорення.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, Zheny@ сказано:

Я так розумію, що система не змогла грохнути гру - вона не дозволила її заінсталити.

 

ІМХО: Інсталія репаків - розпаковка зжатих файлів, тільки в кінці може бути частинка яка лізе в реєстр, плюс лікування.

Він10 мала би блокувати піратській софт при запуску вже встановленого або інсталятора, при копіюванні може грохати чорні списки з дефендера.

Подібні помилки виникали (3-5 разів) саме при битих архівах репаків. Зараз є репаки, які мають можливість перевірити цілісність (контрольні суми) після завантаження.

При великих ступенях стиснення важлива кількість вільного місця на диску (доходить до 2 разів більше від об'єму, який буде займати розархівована гра) - була одна помилка при встановленні на ССД (не додивився вимоги репаку автора).

Також часто використовуються мяко кажучи "ліві" длл архіваторів, які як варіант можуть не подружитися з Він10.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Zheny@ мисля звичайно має право на життя, але чому тоді на піратці він7 буває та сама хня? шось не бачив інфи на такий тип захисту в раніших версіях вінди...

п.с. таки думаю шо версія klyotsa більш ймовірна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 16.05.2016 at 10:53, Zheny@ сказал:

для тих, хто в танку, варто перечитати 1-у сторінку обговорення.

 

Вибачаюся, не помітила відразу)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...