Перейти до змісту

Потрібні поради у виборі смартфона


Рекомендовані повідомлення

8 годин тому, vvkit сказано:

Qualcomm Snapdragon 625.

 

Ну я й казав в ксіомі по моему процесори завжди в топі але не розумію нахуа  нащо? 

На них хтось біткоїни майнить ? 

 

Нащо в дівайсі воно? Ну крім маркетингового "супервасьміядерногосерцасмартфона" ? 

Хто реально на якихось задачах для смартфона вперся в процесорну потужність? ... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 119
  • Створено
  • Остання відповідь

МТК стоїть у версіях НОТЕ 4 з 3\32 памяті  .У версії 4 оперативки на 64  вбудованої стоїть снап 625.такий як і в а1.

Кращий процесор ( а кращий ,це не просто потужніший, а тупо якісніший) по перше їсть  відчутно менше батарею.

По друге відчутно плавніше інет.

Ну і по третє, хто зна,які через рік стоятимуть завдання  перед смартфоном..

То ж при різниці в ціні у 10 дол, на ціні апарата в 200 дол, за процесор таки  варто доплатити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 часов назад, vvkit сказал:

Mi6 не має виходу для навушників, на мій погляд це поки що занадто незвично і треба додатково платити.

 

не слухаю музику на смартфоні, тому для мене це не актуально
та і якщо брати OnePlus, то вже краще задушити жабу і взяти S8 :)

11 часов назад, Nokian сказал:

+ прості та дешеві у обслуговуванні.

 

оновлюється по Wi-Fi чи треба шити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

37 хвилин тому, LSD сказано:

Нащо в дівайсі воно? Ну крім маркетингового "супервасьміядерногосерцасмартфона" ? 

Хто реально на якихось задачах для смартфона вперся в процесорну потужність? ... 

 

Зазвичай ніхто не використовує 100% можливості проца. Проте зі своїх  спостережень скажу:

Xiaomi 4x ( та й 3s pro) з батареєю в 4100 мАч за день в мене витрачав 50-60% заряду.

ZTE z11 з батареєю в 3000 мАч за день витрачає 45-50%. Тобто значно потужніший снап 820

набагато менше жере батарейку.

 

p.s. В кожного звичайно свої вимоги до телефону: я, наприклад, спочатку  вчитуюсь в начинку

і лише потім оцінюю дизайн і зручність в руці і зовсім не звертаю увагу на звук і оболонку.

Проте zte z11 слід оцінювати в зворотньому порядку: в нього куча приколів (типу клони на фото),

чудовий звук, зарядка на 3А, хороші навушники, а дизайн і начинка на рівні флагманів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

52 минуты назад, frv сказал:

Проте зі своїх  спостережень скажу:

Xiaomi 4x ( та й 3s pro) з батареєю в 4100 мАч за день в мене витрачав 50-60% заряду.

ZTE z11 з батареєю в 3000 мАч за день витрачає 45-50%. Тобто значно потужніший снап 820

набагато менше жере батарейку.

 

Робиш неправильні висновки. Просто 435-ий снап (що встановлювався в Xiaomi 4x) менш енергоефективний, ніж 820-ий снап : техпроцес 28 нм проти 14 нм. А враховуючи, що завантаженість сучасного проца при повсякденних задачах (не іграх) буде приблизно одинаковою, менше жрати батарею буде більш енергоефективніший телефон. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, Savage сказано:

Робиш неправильні висновки. менше жрати батарею буде більш енергоефективніший телефон. 

 

Тобто значно потужніший снап 820 набагато менше жере батарейку.

Де тут протиріччя?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, frv сказал:

Де тут протиріччя?

Немає :).

 

Просто форумами блукає міф про те, що чим потужніший проц, тим менше він навантажується при виконанні тривіальних задач, і відповідно жере менше батарейки. Оскільки, в твоєму повідомленні йшлося про порівняння потужностей, а в контексті розходу енергії не було жодного слова про енергоефективність, то я подумав, що ти теж натякаєш на цей міф.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, vvkit сказано:

Доречі Xiaomi Mi A1 теж на 625 снапі, щойно вийшов і на мій погляд дуже цікава модель.

Дослухався до вашої поради.Сьогодні проплатив,для жінки купую.Глянемо,що то за апарат.Тільки з камерами не можу розібратися.Що то означає  12мп+12мп  і фрональна камера 5 мп?

   
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, LSD сказал:

Ну я й казав в ксіомі по моему процесори завжди в топі але не розумію нахуа  нащо? 

На них хтось біткоїни майнить ? 

 

Нащо в дівайсі воно? Ну крім маркетингового "супервасьміядерногосерцасмартфона" ? 

Хто реально на якихось задачах для смартфона вперся в процесорну потужність? ... 

Як на мене, єдиний мисл цілеспрямовано шукати смарт на крутому проці - це потужніше граф ядро. І то сумнівно, оскільки переважна більшість розробників мобільних ігор орієнтуються на масові платформи типу 625-ий Снап і нижче. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО, найбільше користі при виборі смарту приносить старанне куріння відповідної гілки форуму 4PDA.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, Arden сказано:

оновлюється по Wi-Fi чи треба шити?

Нічого шити не треба, оновлюється саме.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 hours ago, ig_rok said:

Дослухався до вашої поради.Сьогодні проплатив,для жінки купую.Глянемо,що то за апарат.Тільки з камерами не можу розібратися.Що то означає  12мп+12мп  і фрональна камера 5 мп?

   

Подивіться відео про телефон. Почитайте огляди. Ось, наприклад, посилання на висновки https://3dnews.ru/959272/page-2.html#Выводы . Ось відео огляд https://www.youtube.com/watch?v=TgtiJ6-vYxM.  Задня камера подвійна (+одна фронтально, тобто всього три камери). Зараз це популярно. Алгоритми використання подвійних камер різні у різних телефонів. Подвійна камера може використовуватись для підняття якості фото (в дорогих моделях), для ефекту боке (у всіх є, у всіх погано працює), для наближення як у Mi A1, що добре.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, vvkit сказано:

Подивіться відео про телефон.

Дякую,я скористався порадою

 

10 годин тому, Ko3bMa сказано:

старанне куріння відповідної гілки форуму 4PDA.

І вже зрозумів.Не щось там супер,але жінці піде,чим меньше програм і наворотів,тим мені буде спокійніше:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 hours ago, ig_rok said:

Не щось там супер,але жінці піде,чим меньше програм і наворотів,тим мені буде спокійніше:D

Головне не показувати як IRDA користуватись. А то без футболу можна залишились. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

57 хвилин тому, vvkit сказано:

Головне не показувати як IRDA користуватись.

А в неї свій телевізор зі смартом,тюнер.Дивиться там пару тисяч серій *Слєд* і я туди не лізу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

48 хвилин тому, Itzamna сказано:

ага, з головою - позвоніть, музон послухать і інколи щось там в ньому клацнуть.

Щодня в маршрутках сидять в лопатах, стоячи з боку бачу на екрані всі тайни :D

Ну, 4S - екран замаленький навіть для такого любителя старіни як я. Та і важкий він. А от 5 - корпус на всі рока. Ще довго актуальний буде, завдяки SE.

Але поважаю за вибір

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти мав на увазі 5S? Це оптимальніше по ціна/х-ки, і є ще певний запас. 5 вже дуже старий, і 32-бітний він.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

Не хочу створювати нову тему, пишу сюди.

 

Прогрес невпинно йде вперед, правда я давно вже не слідкую за новинками.

На фото нижче смартфони з 1, 2 і 4 Андроїдами

відповідно в першого 5 кнопок+ трекбол, в другого —4 кнопки, в третього — три.

IMG_20180309_172633024.thumb.jpg.3986fea8599fedd71192de98c38a2c8f.jpg

А сьогодні новинки вже йдуть так:

 image.png.85acb6d576b5ed9d658f6ceeff91c104.png

Яка механіка керування? Я так розумію це і "тачпад", і датчик відбитків, і кнопка... А як же стрілочка назад?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Апаратних стрілок більше нема, все всередині екрану.

 

Цитувати

тачпад",

Всмислі тачпад? Це просто кнопка і датчик відбитків. Датчик відбитків не у всіх телефонів розташований там.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в цьому відеоогляді екранних кнопок немає. а також чувак пальцем рухає вліво-вправо

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...