Перейти до змісту

Евровидение 2008.


Вона

Рекомендовані повідомлення

Гм, мой список:

Израиль

Литва (не прошла в финал)

Финляндия

Исландия

Армения

Мальта (не прошла в финал)

Азербайжан

Албания

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 109
  • Створено
  • Остання відповідь

Я це навіть коментувати не буду ;)

Було стільки достойних виконавців, стільки достойних пісень... і тут Баклан перший.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лично мне понравились:

03 - Албания (не помню что именно, но зацепило)

05 - Армения (мотивы Vintersorg-2006)

08 - Финляндия (ну так себе, выделились саундом)

12 - Турция (прикольный Голлумчик пел на грани срыва в металл :))

15 - Швеция (эльфы живы :))

22 - Испания (Эль Чико, гы, девочка не постеснялась показать попку на всю Европку ;))

А то, что победило это чудо... расстроился :)

Пропутиф, попку, :)

Ніхто не записуваф? Де скачать? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю,що перші місця дійсно віддають політично,а от друге місце отримує той,хто реально був кращим.Що минулого року,що цього Україна дійсно була дуже сильно представлена.Білану перше,ну значить Європі тра до Росії підмазатись,тож не просто так вихваляли по всіх європейських газетах про суперрівень проведення фіналу ліги чемпіонів в Москві.А може просто в Росії цей рік фартовий.Чемпіони світу з хокею,Зеніт взяв кубок УЕФА,тепер от Євробачення.Крым того Європа таким чином реабілітувалась перед Росіянами за,здається,2003 рік,коли завалила "ТАТУ",які реальнно були найсильнішими і тоді були доведені кілька фактів підтасовки голосів.

Але давайте все-рівно радіти,що перші два місця взяли НАШІ ^_^

ЗІ:Победитель по итогам голосования получил 272 баллов. Наивысший балл Диме Билану поставили 7 стран: Украина, Эстония, Латвия, Израиль, Армения, Беларусь и Литва

Украине первое место отдала Португалия, второе - Латвия, Израиль, Польша, Мальта, Азербайджан, Беларусь, Грузия, третье - Албания, Чехия, Турция и Россия

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну якщо реально оцінювати, то пісня Ані Лорак була не дуже. Врятувало ж звичайно її виконання, сценічна постановка та вигляд. Взагалі коли йшов відбірковий тур, не повірю що з тисяч запропонованих пісень, в фінал вийшли 9 галімих і одна супур-пупер класна Кіркорова. Ніби все спеціально було підстроєно.

Щодо Кіркорова, просто бісило, коли показували українську команду, той ?!?, махав російським прапором прямо перед телекамерати, хотілося йому той прапор запхнути в одне місце.

Щодо Білана, виконання просто ЖАХ - порівнюючи з кліпом і відбірковим туром. Ну вже Росія точно зазнається. Сьогодні Плющенко заявляє "В нас победа Зенита, победы в баскетболе, хокее и теперь Евровиденье. Россия просто в фуроре".

Да краще б греки виграли!!!

Самому сподобалися турки, азербайджан, ісландія, албанія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене і так вчора фіговий день був ^_^ Прийшов додому, глянув голосування і получив контрольний постріл в голову ^_^ Триндец блін. Пофіг шо виграла росія, сусіди все тки. но білана терпіти не можу. особливо бісила його поведінка коли росія 12-ки отримувала. він же ваще **** неадекватний

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби ми взяли перше, то Кіркорова в Росії затравили би, як Данилка в минулому році ^_^

Треба віддати належне нашим зіркам, вони їздять на конкурс за власний рахунок і дають достойні результати. В той час як інші учасники фінансуються своїми державами.

Р.S. Але пережити те що було за Руслани так хотілось...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

народ, ну что вы хотели.

все-таки олимпийский чемпион на подтанцовках - это сильно ^_^

мне кажется, что де-бил-ан-у дали первое место с намеком: мальчик, на тебе, и больше здесь не появляйся.

^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

100% велику кількість голосів дали вболівальники Плющенка (а таких багато) і прихильники творчості скрипаля Едвіна Мартіна. Такщо Білан шукав баласт, щоб втриматись і найшов ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 значить Європі тра до Росії підмазатись

вот подмазались так подмазались

Россия победила в Евролиге по баскетболу,

Россия выиграла кубок УЕФА в футболе,

Россия стала чемпионом мира по хоккею,

Россия выиграла Евровидение 2008

^_^

А по теме, то ни Украина, ни Россия не понравились, пустые, глухие бесмысленные песни.

PS Албания вроде получше была, но...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підозріло вже те, що білан поперся туди вдруге - знав, значить, за чим їде. Не все там чисто... Пісенний конкурс - це не спорт. Мабуть, газ для Європи тепер подешевшає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Россия победила в Евролиге по баскетболу,

Россия выиграла кубок УЕФА в футболе,

Россия стала чемпионом мира по хоккею,

Россия выиграла Евровидение 2008

Не хватає Росія виграла ЄВРО 2008 ^_^

Та ні, не думаю, шщо там шось рішалось више. Просто так вже повезло сусідам нашим. Згадайте минулий рік. То це взагалі було просто ... Золото - та мене верне від тих уродок і від їх співання. Але бачите, 3місце взяли... Поаторюсь, все вирішує географічне положення і к-сть мігрантів в інших країнах, а цього в Росії хватає ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був здивований, що із братніх республік 12 балів нам дала тільки Португалія, решта "пшик". Зато Ми Білану -- максимум!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Програв 40 гривень на Анці,але у останній момент кінувся Ізраель що займе з 1 по 15 місце.Свої відбив щей 10 заробив.По Білану дійсно підвох відчуваеться.Всі сусіди так дружно найвищі бали роздавали Росії.За що?З перших хвилин ще була надія що Греція прорветься,але потім згасла.

Зподобались Ізраель,Арменія,Турція,Греція,Албанія.Конкурс можна називати Евросусід 2008.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мне вообще понравилось выступление Азербайджана :D

Выступление Ани Лорак тоже ничего, яркое такое, главное - запоминающееся. Но на 1 место все равно не тянет, IMHO.

Д.Билан - ну не верю я, что выиграл он честно...

Хотя приятно, что, как выразился zaHARE, первые 2 места взяли НАШИ :90:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені знову несподобася той Хеві Метал який вдруге постали Фіни на евробачення. Мда, неможуть послати якісь Тру Метал а не якихось позерів як Лорді і цих шо були.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я помітив що дууже намагалися витягнути Грецію.. чому?

Передчуваю, що на наступному Євробаченні, буде в когось Ванесса Мей буде на підтанцовці, і Монтсерат Кабалье грати на бояні :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був здивований, що із братніх республік 12 балів нам дала тільки Португалія, решта "пшик".

это вообще прикол века.

думаю, вся Европа находится в сильных непонятках, почему Португалия столько лет подряд отдает наивысший балл Украине

но мы то в курсе

:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто може залити всі пісні з Евробачення на фтп? Залийте плз оце срочно надо! +1

Тримай ЛІНК

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...